Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61346) bluuzia válasza pokers (#61342) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi pokers - bár tudom, hogy itt sok embertől számíthatok segítségre.

Az előrendeléssel kaptam 500K-t, ami miatt majd külön el kell levelezgetnem velük.
Mindkét karakteremmel begyűjtöttem szinte az össze RARE kocsit (először az elsővel, azokat eladtam, aztán a másodikkal elraktároztam).
Feloldottam az összes színt és pár króm felnit (szintén több tíz óra - 2 karakter bár a másodiknak króm nem volt), nem beszélve azokról a kocsikról, amik a garázsaimban álltak, feltuningolva.
Hiába készítettem róluk táblázatot, rengeteg idő és pénz lesz újravásárolni őket - arról nem beszélve, hogy ugyan olyanná nem biztos hogy sikerül MAJD festenem.

Készítettem magamnak a Captures dailykhez külön pályákat, amivel gyerekjáték megcsinálni. Azok is törlődnek.
Mindent összegezve teljesen elveszik az ember kedvét a becsületes játéktól.
Ha ők gerinctelenek, én miért ne legyek az?
Persze ezzel eléggé lealacsonyítanám magam, de ez így kiábrándító!
Ezek után akármikor kitalálhatják, hogy nekem ennyi volt?

És most minden egy kis összegzés:
Elloptak tőlem pontosan 2351 órát és 5 percet (ehhez még hozzájön a szombati Daily & gyárfeltöltések + kb. 1 óra), 16,2 M RP-t ami 484-es rankot jelent (és 192-es a második ott nem tudom mennyi RP volt), 151.789.416.- (pontosan ennyit!) dollárt + az összes kocsit és ingatlant ami még 120 millió legalább.
Nincs Criminal Mastermind-om, sem ingyen Lester körözés levételem (elég sűrűn kellett). A színekről és felnikről már írtam. Minden verseny és stat már a múlté.
Yacht majd álmomban, akárcsak az Akuma, a Tank, a Hydra és a hangár.
Gyárak: I/E kocsik 75% - ami volt mind kollekció, Warehouse: 36 láda, Bunker 1/4-ig, kokó, meth, cash mindhárom félig + szombaton rendeltem supplyt mindenhová -300K. Ezekről van képem azért tudom ennyire. :)

Szóval a statisztikai része konkréten ennyi.

Ja és mindezt 2015. április 14-e óta - azaz 3 éve, amióta megjelent.

Ez így korrekt? Nagyon nem az.

Na ezt fordítsa le valaki, elküldöm nekik. :D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.