Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61101) Met válasza ucli (#61098) üzenetére


Met
nagyúr

A 30 napos eltiltás és account reset is akciósan jár hozzá?:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61102) ucli válasza Met (#61101) üzenetére


ucli
senior tag

Az a cég ajándéka ;]

(#61103) CJ4567 válasza NdrewSunix (#61093) üzenetére


CJ4567
veterán

Én RGSC-re €18,49-ért vettem a játékot cdkeys.com-on.

Másik új autó az a Tezeract, ugye?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61104) Depiboy


Depiboy
tag

Tegnap este jelentkeztem a crewba az új acc-al azóta se igazolta vissza senki, szándékos vagy várjak?

(#61105) Met válasza Depiboy (#61104) üzenetére


Met
nagyúr

Néhány sor magadról, valami bemutatkozás, szabályzatot elolvastad/elfogadtad? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#61106) Plata válasza ucli (#61098) üzenetére


Plata
félisten

Hunter mindenkinek akciós vagy csak annak aki kap róla emailt telójára?
Bár minek vegyem meg,úgysem merek felmenni. :O

(#61107) MrYoniko válasza Plata (#61106) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Helyesbítek: "Minek vegyem meg, úgyis lezuhanok vele." ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61108) ucli válasza CJ4567 (#61103) üzenetére


ucli
senior tag

Nem, ez az egyetlen, amit kiadtak.

(#61109) Plata válasza MrYoniko (#61107) üzenetére


Plata
félisten

Tudom hogy te mindennel le zuhansz. :K

(#61110) Anulu79 válasza ucli (#61098) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez nem valami sok. :)

(#61111) MrYoniko válasza Plata (#61109) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Mindennel IS! ;)

Amúgy is, repülni minden hülye tud, én lehalább profizmusra fejlesztem a lezuhanást...
Valorum pl szemtanúja volt, amikor buzzard-al telibe vertem az utcatáblát...

Vagy mikor szabályosan teszem le a Dodo-t:
link

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61112) CactuS válasza ergepard (#61100) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annyit tegyünk hozzá, hogy a cdkeys.com nem hivatalos viszonteladó. Én is vettem már ott játékokat gond nélkül, ugyanakkor, mint minden szürkeboltnak, ennek is lehetnek hátrányai.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#61113) negyven2 válasza ucli (#61108) üzenetére


negyven2
veterán

Pedig kettő jött, a másik a Pegassi Tezeract...

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#61114) ucli válasza negyven2 (#61113) üzenetére


ucli
senior tag

Hupsz, azon akkor átsiklottam. Van ám ára rendesen, 2,8milla.

(#61115) tomek1


tomek1
csendes tag

New Cars:

Pegassi Tezeract (Supers | Legendary Motorsport | 2.825.000$)
Vapid Ellie (Muscle | Southern San Andreas Super Autos | 565.000$)

2X $/RP:

Hotring Races

30% OFF:

Arcadius CEO Office (1.575.000$)
Aquarius Yacht (+Upgrade) (5.600.000$)
FH-1 Hunter (2.886.100$ | Trade Price: 2.170.000$)

35% OFF:

Smoke Tree Road Bunker (1.433.250$)

50% OFF:

Fort Zancudo Hangar A2 (1.625.000$)
Warehouses

Additional Bonuses:

2X$ for Associates & Bodyguards
2X$ for Crate value (Including Special Crates)

TARGETED SALES:

40% off Aircraft Workshop
40% off RM-10 Bombushka (3.551.100$ | Trade Price: 2.670.000$)
30% off Aircraft Customization

forrás: Reddit

[ Szerkesztve ]

(#61116) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Pegassi Tezeract igaz hogy fura az eleje de a hátulja nagyon jól néz ki. Viszont ez elektromos...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61117) CJ4567 válasza ucli (#61108) üzenetére


CJ4567
veterán

Legendaryban kint van a Tezeract reddit szerint.

Plata: Én pénteken, szombaton, vasárnap is játszottam a játékkal, gond nélkül. Tegnap fél órát akartam versenyezni, így nézett ki:
Nagy nehezen betöltök onlineba, oké, mennék versenyezni. Hostolok egyet (Stunt - Duel, nem játszottam még, és ki akartam próbálni az újonnan vett Pisswasser Dominator-t), 10 perc után senki se jön. Kilépek, beragadt a Windows gomb szoftveresen, gép reset. Most nem akart betölteni az Online, hibaüzenettel kidobott. Itt hagytam abba.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61118) ucli válasza ProgenXL (#61116) üzenetére


ucli
senior tag

Majd brümmögünk hozzá. ;] ;]
Amúgy amennyire ajnározták, annyira lassú, a 130-at épphogy eléri, de gyorsabban nem akar menni. :(

(#61117) CJ4567 : közbe megtaláltam, most taposoma belét. :))

[ Szerkesztve ]

(#61119) freeknight


freeknight
őstag

Fú gyerekek de hányinger ez az új kocsi. Az a szélvédő, istenem :Y .
Ráadásul broughy szerint sz*r is (nyilván jól gyorsul, mert elektromos), úgyhogy szerencsére erre nem kell költenem :DDD

(#61120) CJ4567 válasza ucli (#61118) üzenetére


CJ4567
veterán

Az új autók közül ami ér valamit, az a GB200, és majd a Flash GT, ezek rally pályákon, vagy kevert stunt (Zebra, Rally) versenyeken fognak jók lenni, a többi kompetitív versenyzésre nem jó. :( (Tudom, hogy sokan nem versenyeznek, de sokan igen, én az utóbbi kategóriát erősítem, néha hátrányomra.)

Freeknight: Én csak a Ladára fogok költeni. :DDD Annál nem érdekel a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61121) ProgenXL válasza CJ4567 (#61117) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az online most nem is fog gyorsan betölteni. ilyenkor sz*rrá van terhelve.

Gunner for life

(#61122) freeknight válasza CJ4567 (#61120) üzenetére


freeknight
őstag

Lada nálam is instant vétel lesz majd. Szerencsére nem kell rá órákig farmolnom majd :DDD

Ami még nekem bejön, az a fiesta rs, toyota supra, a géppityus dodge ram, meg a hotring, ezeket veszem majd meg biztos (hotring már emgvan), nem érdekel, mennyit mennek. Még a sparrow is tuti vétel, bár az nem kocsi.

A super kocsikat most nem találták el. Ott ilyen drágán már elvárnám, hogy repesszenek is, de borzasztó lassú mind.

(#61123) CJ4567 válasza freeknight (#61122) üzenetére


CJ4567
veterán

Kíváncsi leszek, meddig lesznek topon a mostani top szuperautók(Autarch, XA-21, RE-7B, Vagner Broughy szerint).

Az a gond, hogy én úgy veszek autókat, hogy jól is menjenek, így meg nincsen nagy választék. :( T20-at akciósan megvettem, de ment is a kukába, mert nem jött be, ahogy megy. (Az RE-7B viszont egy állat, ahogy az kanyarodik... Először nem akartam elhinni.)

Nekem is sok autó bejön, de ha nem használom őket, akkor egyelőre felesleges vételnek tartom őket, főleg úgy, hogy nem könnyű annyira a pénzszerzés. (Jó, ha nekiülnék az I/E-nek, akkor több lenne, de kell funolni is.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61124) ProgenXL válasza CJ4567 (#61123) üzenetére


ProgenXL
őstag

T20 mai napig kedvenc. de hát ki mit szeret :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61125) CJ4567 válasza ProgenXL (#61124) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem végsebesség alapján veszek autót, hanem az alapján, hogy milyen időt tud. (Ebben Broughyra hagyatkozom.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61126) freeknight válasza CJ4567 (#61123) üzenetére


freeknight
őstag

RE-7B szerintem is nagyon jó még mindig, régebben a spoileres update előtt azt hiszem top 1 volt.

De igazából akkor neked elég 2 kocsi, a vagner és a pariah :DDD

Nálam csak akkor zavar, ha valami nem repeszt jól, ha elkérnek érte egy valag pénzt. És az újakért elkérnek.

(#61127) CJ4567 válasza freeknight (#61126) üzenetére


CJ4567
veterán

Vagner, RE-7B, Pariah, BF400, Kamacho, Comet Safari, Pisswasser Dominator van a garázsban. :D (minden fő osztályra egy autó, kivéve sport classic)

A lassú, de drága autó esete engem is nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61128) ProgenXL válasza CJ4567 (#61127) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az összes kis 10 éves játszani nem tudó majom gépét kivágnám az ablakon.

10 körös hotring 7. körében áltam már az 1. helyen. 27en voltunk bent szóval 100k körül kapott volna a győztes. Erre 4v5 gyökér beáll a célhoz és aki ott ment, vagy kikerüli és ellenörző pont miss vagy telibekapja őket... hát persze hogy buktam egy sima győzelmet meg 15 perc sz*rakodást...

Gunner for life

(#61129) Segal válasza ProgenXL (#61128) üzenetére


Segal
veterán

Az ilyen esetek vegett tartok steamen par puzzle meg mahjong jatekot. Elinditom, megy kozbe valami relaxalos zene es helyreall a ph ertekem:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#61130) kemotox


kemotox
addikt

5 órával vajon refundolnak még? Jó szépeket olvastam a játékról itt az elmúlt napokban :D

(#61131) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Special Cargo eladás fizet duplán. szerencse hogy azt kb senki se csinálja :U

De legalább a Rockstar is arra buzdít hogy hotringban tolj le mindenkit az útról

"no one said winning had to be pretty." Senki sem mondta hogy a győzelemnek szépnek kell lennie.. hehe

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61132) Reaper válasza freeknight (#61126) üzenetére


Reaper
őstag

Az RE7B személyes kedvencem még mindig, régebben az volt a top, mert bugos volt a végsebessége + a kanyarsebesség. Már csak utóbbi maradt meg, így az újak mellett kicsit azért lemarad, viszont amikor a többiekkel versenyeztünk, nekem nincs Vagner, de ahol nem volt sok hosszú egyenes, ott tudtam tartani velük a tempót, izgalmassá téve a versenyt, kanyarokban vicces, hogy ahol mindenki fékez ott neked max egy kis gázelvétel kell, majd azonnal padló :)

(#61133) Courage_7 válasza ProgenXL (#61128) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Ugyan, ez semmi :N

Tegnap csak azért mentem Hotf*s racinget, hogy feloldjam a maradék liveryt is a kocsihoz.

Az egy dolog, hogy kilöknek (aki tapasztalt racer, az pontosan tudja, miféle "alapmotívum" ez a gta multiban), megfordulnak és szembe mennek a pályán, de hogy kb. rákot kívántak nekem meg az összes felmenőmnek, mert ki mertem kapcsolni a slipet és a catchupot (vagy mert neadjisten noncontactba raktam később), az már sokat elmond az átlag vérpistikről.

Szánalmas, hogy random 'emberek' mellett nem lehet normál vérmérséklettel megmaradni a játékban :B

(#61134) ProgenXL


ProgenXL
őstag

kell vagy 10 ph-s aztán lehetne élvezni + még pénzt is ad

Gunner for life

(#61135) Puma K válasza kemotox (#61130) üzenetére


Puma K
veterán

Nem.

2 órád van maximum.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61136) freeknight válasza kemotox (#61130) üzenetére


freeknight
őstag

Nyugi, te most a lehető legrosszabbkor jöttél :DDD
Azért ennyire nem rossz a helyzet, mi itt nagyon jól eljátszogatunk, és tényleg eléggé rá lehet függeni.
Most már amúgy tolhatod nyugodtan, már nem fognak bannolni, csak annak van még köre, akit kitettek.

(#61137) CJ4567 válasza ProgenXL (#61128) üzenetére


CJ4567
veterán

Engem 20 körösben pördítettek ki a 20. kör végén, annak örültem. Amúgy 5 kör felett már nincs különbség, 7-en szokott lenni a lobbyk nagy többségében.

No Sana No Life

(#61138) pokers


pokers
senior tag

Egy hét után délelőtt felnéztem online, körbejártam a gyárakat, vettem supplykat, egy-két korábbi autómat átfestettem LSC-be, majd kiléptem dél körül.
Eddig nem jött email, hogy banoltak volna.
Én nem vettem észre egyébként, hogy frissített volna a játék, mikor elindítottam. Írtátok itt, korábban, hogy frissült a ban miatt :U

(#61139) kemotox válasza pokers (#61138) üzenetére


kemotox
addikt

Valszeg szerveroldali baszakodás zajlik

(#61140) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Én viszont kifogtam ma egy játékost, akinek a deluxo-ja elpusztíthatatlan volt, MC eladásnál pedig mikor beszált a kukás autóba feketére váltott a kocsi színe...
Nevet nem mondok (mert a crew-ban van), de ez normális?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61141) Plata válasza MrYoniko (#61140) üzenetére


Plata
félisten

Csöppet sem.
Mondj nevet,az enyémet úgysem mondhatod mert nem voltam fent már lassan egy hete. :P

[ Szerkesztve ]

(#61142) Kiskokó válasza MrYoniko (#61140) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, nem normális. Illetve igen is várjuk a nevet ki volt az.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61143) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Ám legyen, Lepke77 volt, akinek a deluxo-ját nem lehetett felrobbantani, de még karcok se keletkeztek rajta.
Azt mondta, idézem: " Sabee-val már fogtunk ki ilyet nem egyszer."
Sajnos nem fotóztam a beszélgetést, se a kukás kocsit matt feketében, de gyanus volt szal inkább othagytam a sessiont eladás közben.

Betyárbecsület ide vagy oda, kicsit dühít, hogy míg más nyugodtan használ ezt-azt, addig a fél crew ki van bannolva ártatlanul.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61144) Heller2 válasza MrYoniko (#61143) üzenetére


Heller2
aktív tag

Volt már olyan, hogy a helit nem tudtuk felrobbantani.
A Deluxos sztori, meg a liftaknába dobáltuk a kocsikat, összeakadtak, szegény texturák annyira rázkódtak, hogy egy idő után kidobta az aknából. Hiszen láttad.
Kukás eladást nem tudom, hogy mi ez a matt fekete dolog, egyszer csak otthagytál minket és kész.
Majd dobok pénzt, hátha enyhülsz... :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#61145) ProgenXL válasza MrYoniko (#61143) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt zárjuk le ezt a vádaskodást. Lepke tiszta játékos.

Gunner for life

(#61146) MrYoniko válasza ProgenXL (#61145) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Valahogy sejtettem hogy ez lesz.

Leírja az ember amit látott és tapasztalt, aztán már vádaskodik, modhatom szép...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61147) ProgenXL válasza MrYoniko (#61146) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennyike :D

Gunner for life

(#61148) ucli válasza MrYoniko (#61146) üzenetére


ucli
senior tag

Ez a láttam is meg nem is dolog nekem is sántít. Amúgy sokszor volt már olyan, hogy godmorosra bugolt egy jármű.

(#61149) Kiskokó válasza MrYoniko (#61143) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az tény hogy volt már ilyen és mindig csak Criminal damage event közbe. Amivel lepke van heli az mindig god mod-os.

Ezen kívül más ilyet nem tapasztaltam. Igaz a god modos heli is gyanús és eddig is úgy voltam, vele hogy szerintem a Lepppppi haverunk csak szivat picit engem és tényleg miatta god modos a heli. (de mivel nagyon rég játszok vele és soha semmi rosszat nem csinált, illetve mondhatni jóban vagyunk, ezért nem foglalkoztam ezzel még ha tényleg ő is csinálta és nem bug)
De ezen kívül más nem volt.

A kukás autóra nem tudok mit mondani.

Nincs itt semmi baj, mindig nyugodtan megírhatja mindenki amit lát. Úgyis tud a másik fél is hozzászólni/védezekni. Aztán majd lesz valami döntés.

Wizzzz :
Látnád élőben :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61150) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Én is láttam már ucil karakterét szépnek pedig tiszta csúnya. De mégse gondoltam rá hogy használna valami modot. De most már kezd gyanús lenni akkor a dolog... :DDD

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.