Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61451) Ghard válasza #11598592 (#61448) üzenetére


Ghard
őstag

Ha tényleg csaló, akkor nem értem miért nem nyomtok ticketet rá videóval vagy képpel bizonyítva. Már jó ideje tart ahogy olvasom :) Szerintem valaki beinveli. Crew-s csatlakozás az olyan, hogy 20ból 1x nem dob hibát. De ezt már írták nemrég. Még vicces is lenne pedig a figura, ha nem csalna :)

(#61452) ProgenXL válasza Ghard (#61451) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem inveli senki. volt hogy olyan sessionba jött utánunk ahhol ketten v hárman voltunk. fogalmunk nemvolt hogy jött oda is 2 perc múlva. ez egy mocskos csaló. már volt róla szó a rockstar forumán. sok a panasz rá mégse bannolják.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#61453) Mr.Csizmás válasza Ghard (#61451) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tuti vmi fizetős csalást használ és/vagy szerveroldalon is moddol...amikor pár fősben voltam a keménymag és hurka részleggel, akkoris bejött, és hótziher hogy hegyi, saabe, és tsa. tuti nincs közös nevezőn vele.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61454) pokers válasza hegyipapa (#61446) üzenetére


pokers
senior tag

Már többször írtam online cseten, hogy ilyenkor nem a kicket kell nyomni rá, hanem a reportot.
Ebben az esetben konkrétan 14en repoltolhattátok volna (az x420-as nemtom ki, lehet a session supervisor volt).
Régebben olvastam, hogy ha egy session-ön belül több report érkezik ugyanarra a játékosra, akkor azt nagy eséllyel banolják. De legalább is flaggelik és figyelik a játékát.

(#61455) ProgenXL válasza pokers (#61454) üzenetére


ProgenXL
őstag

kapott ő már bőven reportot annak idején is.

Gunner for life

(#61456) Plata válasza Kiskokó (#61445) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ma a 36 ládás eladás 1.43 misit adott.
Vettem is belőle még egy raktárat hogy holnaptól tudjak rendesen válogatni.

(#61457) ProgenXL válasza Plata (#61456) üzenetére


ProgenXL
őstag

kedden vége a ládás bonusnak. remélem jön a MC végre.

Gunner for life

(#61458) Ghard válasza Mr.Csizmás (#61453) üzenetére


Ghard
őstag

Barát/közös crew-n kívül nincs más mód a követésre pc-n :N
Ebben a crewban sosem voltam, hirtelen barátot se látok benne:
Friends Crews
Join
Konzolon esetleg lehet üzenetet küldeni, ha válaszol, úgy követni. Vagy legutóbbi játékosok lista alapján.
Modmenü maximum az ip címét tudja megmutatni a játékosoknak, de azzal semmire nem mennek. Csalással nem tudnak követni, tapasztalat ;]
Nyissatok rá ticketet, videóval és képpel. Foglalkoztak az eladás utáni buggal is, mikor nem adta meg a pénzt a játék. Elvileg ezzel is kellene...

(#61454) pokers
Többször volt, hogy egyedül reportoltam csalót vagy 20x. Volt barát a sessionben, a csaló mindig kifagyasztott de így vissza tudtam menni. Ilyenkor újra enged 2x reportolni. És kb 1 hónap után láttam 2 ilyen csalót is játszani, ugyan azzal a névvel és szinttel. Azóta én nem fárasztom magam reportokkal.
Sőt, pár hete egy csalónak errort dobott a socialclub profiljára, mikor meg akartam nézni. Szóval nem kizárt, hogy egyesek megoldják a reportok blokkolását. Legutóbb battlefield 1-nél olvastam hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#61459) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

A R* bejelentette a Grand Theft Auto 6 megjelenési dátumát váratlanul. A dátum: 2019.09.20.

Itt a közzétett promo kép.

Smoke some weed nigga!

(#61460) CJ4567 válasza Plata (#61456) üzenetére


CJ4567
veterán

Én 21 ládával kerestem 813k-t, elfelejtettem full lobbyból átváltani üresbe. :DDD Nem piszkált senki, de azért kicsit féltem, de megérte. (651k-t kaptam volna üres lobbyban.)

Az a bajom a ládázással, hogy I/E-hez képest (számomra) unalmasabb, és körülményesebb, főleg egyedül, ketten már sokkal egyszerűbb.

Buzzarddal felszedhető vízen lebegő láda? :DDD

(#61459) Wiz Khalifa GTA VI: Gypsy Edition? ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#61461) MrYoniko válasza CJ4567 (#61460) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Óvatosan felszedhető, de én deluxo-val rohangálok.

Számomra viszont izgisebb a ládázás mint pl a kocsilopás, valamint jövedelmezőbb mint a hangár...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61462) ucli válasza Ghard (#61458) üzenetére


ucli
senior tag

Valószínű valami Ph-s barátlistáján rajta van, és friends' crew-re joinol.
Amúgy repirtokat hiába nyomtok a modderre, már az 1.30-as Jordans is tudta nullázni a számlálót.
Majd egyszer 1v1-ezhetnénk is, azt csiripelik a madarak, hogy tudsz lőni. ;]

(#61463) Ghard válasza ucli (#61462) üzenetére


Ghard
őstag

Több, mint 600an vagytok. Elég ha ebből 1 valaki az ismerőse(offline is), már rátok tud joinolni.
Múltkor én voltam az a csóró lvl90es mocsok, akire nyomtátok a votekicket és a rocket glitchet mint süket a csengőt. (A Hail to the king, baby! makró és az ide linkelt képrejtvény nem volt elég jó ;] )
Elég szerencsétlen helyen zuhantunk egymásnak(a part nem a legjobb hely ha sokan vagytok ), de egy ewo/passzívot se nyomtam. Mégis megkaptam hogy kd farmer vagyok. Azóta se alszok nyugodtan :B
Nem vagyok a csárdás-sniper híve, de valamikor besurranok megint 1v1ezni.

[ Szerkesztve ]

(#61464) Heller2 válasza ucli (#61462) üzenetére


Heller2
aktív tag

Pont akartam írni, hogy clear report, szint mindegyik menüben alapfelszereltség!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#61465) ucli válasza Ghard (#61463) üzenetére


ucli
senior tag

Ja, hogy te voltál az. :B
Én mém mindig _Duke_Nukem_-nek ismerlek.
A kd farmert (és a többit ;]) csak azért kaptad, mert ph-sokkal küzdöttél, nameg a kd-d is esett pàr szàzadot. :D

(#61466) braunz


braunz
tag

Az jutott eszembe a fentiekből,hogy azért esetleg bannolhatnak ha olyan crewban vagyok ahol volt valami fennforgás,sok csalás stb.?
Illetve ha modder csinál veled valamit azt egyértelműen csalásnak érzékelheti vajon a rendszer? Én pénzt soha nem kaptam viszont párszor rám raktak valami sz..t és egyszer nemrég valaki teljesen kinyírt egy sessiont, rám is rakott rácsokat ,gejzírt stb. meg sem tudtam mozdulni pedig próbáltam arrébb menni de folyton megmurdáltam ,közben láttam,hogy mindenki kilép a session-ból.. Nem emlékszem a nevére de mikor kiírta ,hogy ki ölt meg akkor reportoltam,hogy chetar, modder stb. és én is sessiont váltottam....
A legutóbbi ticketemre most nagyon rövid sablon jött ,de azért küldöm folyamatosan.
Megkérdeztem csatlakozhatnék -e a rockstar csapatához mert szerintem én vagyok Kelet Európában a legjobb másolás -beillesztésből. Csak az a baj,hogy én szeretnék segíteni az játékosok problémáin, nem szeretek megkárosítani senkit ,utálom a csalást és a közönyt... Szóval ha ez nem ütközik a cég üzletpolitikájával, akkor szívesen csatlakoznék.
Egyébként szerintem aki bannolva van annak a ticketét automatikusan átteszik bann kategóriába.
Érdekes viszont ,hogy azt a ticketemet amiben fogyasztóvédelmet említettem és többesszámban írtam( fel fogjuk őket jelenteni, több ezer megkárosítot stb. ) az feljebb rakták "manager" szintre aki viszont gondolom komolytalannak ítélte és copy paste újra.

(#61467) McSico válasza Wiz Khalifa (#61459) üzenetére


McSico
senior tag

Már megint egy csoffadt niggával kellesz nyomni? :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#61468) bluuzia válasza braunz (#61466) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én nyomtam egy válasz emailt a sablon levelükre, eddig semmi reakció. Lehet, hogy meg sem kapták. Húsvét után újra elkezdem nyomni nekik.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki tegnap este illetve még ma délelőtt is részt vett a "Segítsünk Blu-n" elnevezésű jótékonysági bálon. :D

Nagyjából 5 óra játékkal 69K-ból 2 millióra feltornáztátok a számlámat többek között úgy, hogy ti lemondtatok a bevételről.
Név szerint azért nem említek senkit, nehogy kimaradjon valaki.
A lényeg a CREW-n van. Ez igazi csapat-érzés volt.
Akinek eladása volt, arra várt, mikor végzek az éppen folyamatban levő értékesítéssel, hogy invelhessen.
Valaki meg is kérdezte, hogy "belefér-e még az eladása a naptáramba?".

Szóval nagyon jólesett ez a rám áldozott figyelmetek, időtök és pénzetek.
Örülök, hogy benne lehetek ebben a teamben.

Köszönöm szépen mindenkinek!

Ja és már 15-ös vagyok :DDD :DD :DD :))

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61469) Plata válasza bluuzia (#61468) üzenetére


Plata
félisten

Mit veszel először?
Autós raktárat vagy ládásat?
Autót át lehet adni lopásnál,de nem tudom ládát lehet-e.

(#61470) freeknight válasza bluuzia (#61468) üzenetére


freeknight
őstag

Wow, az igen.
Mondjuk én ha bannolnának, biztos nem kezdeném újra, túl sokat raktam bele eddig.

(#61471) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#61468) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor ezért az új név?

ST-Blu = SegíTsünk Blu-n? :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#61472) MrYoniko válasza bluuzia (#61468) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Megy ez, ha ma meg holnap ráfexel a ládázásra, akkir keddre kb megvan a bunki meg a 3 mc is fullosan ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61473) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Egyenlőre még semmilyen ingatlanom nincs, ezért még fogalmam sincs hogyan folytatom.

Freek: én is úgy gondoltam, hogy nem kezdem elölről, de nehogy már csak a topik olvasásból álljon a crew tagságom. :D Megjegyzem tetszik is, hogy van miért játszani. Persze gondolkodás nélkül visszacserélném.

Syd: ST = Saint :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#61474) Plata válasza MrYoniko (#61472) üzenetére


Plata
félisten

Autós raktár sem ártana,azt hamarabb tele pakoljuk neki.
Autót lehet átadni szerintem,és ha nekem mindig top autó lopásom van akkor tele lesz a garázsa topos autókkal,ha mindenki azt ad neki.
Ládát szerintem nem lehet átadni.Max segíteni lopni.

(#61475) MrYoniko válasza Plata (#61474) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ládát is át lehet adni, és mist abban jobb stex van mint a kocsiban

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#61476) Plata válasza MrYoniko (#61475) üzenetére


Plata
félisten

Na ez nekem új,azt hittem egymás ládáit max felrobbantani lehet.

(#61477) Logitech válasza bluuzia (#61468) üzenetére


Logitech
aktív tag

Maradt még 2 db 4-es kollekcióm ami 50k/db, csak este már mentem aludni, de ha ma este is leszel, elpattintjuk.

(#61478) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na amíg vissza nem állítják a fiókom jól addig ezen a neven elértek. :)

SC: Doctor.Phantom

Kis 2-es szintű a bátyám karaktere de majd ezen változtatunk. :DD És csóró is. :DDD

PH Crew-ba nyomtam a kérést hogy vegyetek be. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#61479) Heller2 válasza Wiz Khalifa (#61478) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szabályzatra keress rá, a negyedik pont harmadik sorát ha be "copypaste"-lnéd, hogy tényleg elolvastad.....

:P :P :P :P :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#61480) Wiz Khalifa válasza Heller2 (#61479) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tessék... :P

"vagyunk, akkor több szavazat kell, hogy el is tűnjön az emberke, ezért jó lenne ha mindenki megcsinálná,"

Smoke some weed nigga!

(#61481) hegyipapa válasza Wiz Khalifa (#61478) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Sajnos megtelt a crew meg lett a maximális létszám. :D :D

Elfogadtam ;)

[ Szerkesztve ]

(#61482) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Szevasztok!

Találtam egy nagyon vagány online mod menüt, amivel nagyon jól el lehet szórakozni, csak az próbálja ki, aki nem fél a banntól. :) Én kipróbáltam, és sok játékost megszivattam már vele. :)

www.gta5-mods.com/scripts/best-mod-menu-version5.6

(#61483) Kiskokó válasza Thoomaster (#61482) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem nevettél volna a végén, ha megy a törlés tiltás! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#61484) ucli válasza Thoomaster (#61482) üzenetére


ucli
senior tag

[link] :P

Szid: max ezren lehetnek benne.

[ Szerkesztve ]

(#61485) Wiz Khalifa válasza hegyipapa (#61481) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kössz. :DDD

Amúgy mennyi lehet a limit egy Crew-be? Vagy akár végtelen is lehet? :)

(#61482) Thoomaster:
Cseszd meg bedőltem... :DDD

Más: Akit tudok bejelölök barátnak nemsokára. :)

Smoke some weed nigga!

(#61486) Thoomaster válasza ucli (#61484) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

(#61487) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na jó.

Én esküszöm megelégeltem az egész kibaszott gamet...

Bátyám fiókával se enged Online menni. Neki nincs szétbaszódva a SC profilja mint nekem tehát nem lenne gond. De nem enged fel ez a rihes tetves fasz mert azt írja hogy a fassztár szerverei nem elérhetőek jelenleg...

A faszom ketté áll már emiatt a geci miatt...

Smoke some weed nigga!

(#61488) Majkee84 válasza Wiz Khalifa (#61487) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nyugi, legközelebb sikerülni fog!

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#61489) Anulu79 válasza Wiz Khalifa (#61487) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem a hálózatoddal van valami gond?

(#61490) Wiz Khalifa válasza Anulu79 (#61489) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem. Mert a bannos hülyeség előtt semmi nem volt vele. Azóta meg bassza magát...

Érdekes minden más játék szépen hibátlanul csatlakozik az Online-hoz...

Szerk.: Na ez kurva érdekes...

Letöröltem a Social Club-ot. De a vezérlőpultból nem engedte amúgy azt sem így csak simán komplett mappástul mindenestül töröltem. Leszedtem a telepítőjét a legfrissebbnek. Feltettem. És most a GTA 9.51GB-ot szed le.

Érdekes... Eddig miért nem szedte le? Meg miért nem frissítette az SC-t automatikusan a gépen ha az is esetleg elavult volt? Mert amúgy eddig egy picit régebbi verziószámos volt fent.

Na mind1. Kíváncsi leszek ha ezt leszedi mi lesz. De tuti ekkor se fog menni. Legalábbis a saját karakterem tuti nem. Mert azon látszik hogy szét van peregve. SC-be belépve is látni.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#61491) CJ4567 válasza ucli (#61484) üzenetére


CJ4567
veterán

Kivéve az IGN crew, abban kb. végtelen számú player lehet. :W

No Sana No Life

(#61492) freeknight


freeknight
őstag

Most én is felmegyek.
Megnézzük, mennyi idő alatt bannolnak ki :DDD

(#61493) ProgenXL válasza freeknight (#61492) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ma jó poén lenne egy újabb bann hullám :U

Gunner for life

(#61494) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na végre megy a karakterem!!!!! :C :C :Y :Y

Nemsokára leírom mi volt a gond. Most előbb kiélvezem hogy beengedett végre. :DD

Smoke some weed nigga!

(#61495) Anulu79 válasza Wiz Khalifa (#61494) üzenetére


Anulu79
addikt

Soha ne lépj ki. :DDD

(#61496) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na szóval.

A gond az a Social Club-ban volt.

Mikor lemezről feltettem a GTA V-t akkor a Social Club-ot nem frissítette le automatikusan a játék. És marad 1.1.3-on vagy min. Emiatt az Online-om is 1.37-es volt. És így nem szedte le a legfrissebb patch-t. Mikor az SC-t letöröltem és feltettem a legfrissebbet akkor leszedett a játék 9.51GB-ot meg még 898MB-ot. Ezután már az Online-om 1.43-as lett ami a most futtatott verzió jelenleg. És így már beengedett gond nélkül. :)

Smoke some weed nigga!

(#61497) Anulu79 válasza Wiz Khalifa (#61496) üzenetére


Anulu79
addikt

A SC az valami kliens?

(#61498) Wiz Khalifa válasza Anulu79 (#61497) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Igen. Azt is fel teszi a GTA V.

Smoke some weed nigga!

(#61499) Anulu79 válasza Wiz Khalifa (#61498) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt idáig észre se vettem. Vagy ez az a kliens ahová az email címemet és a jelszavamat kell beírni?

(#61500) Kiskokó válasza Anulu79 (#61499) üzenetére


Kiskokó
veterán

Üdv a földön! :P ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.