Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) Geryson válasza CactuS (#43599) üzenetére


Geryson
addikt

Majd egyszer én is szívesen veszem a felvételt, egyenlőre kb. 1 hete tolom de ma este adok neki megint. :) :R

A Szociális Klub nevem szintén Geryson, a srácokkal meg már annyira jóban vagyok, hogy szerdán bele is néztem az egyikőjük helikopterének a rotorjába egy misszió közben és rájöttem, hogy az nem jó dolog.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43602) #81556480 válasza rup1u5 (#43600) üzenetére


#81556480
törölt tag

Bocsesz, mindig én vagyok a szemét , meg a stílusom, de ezt az egész topic robbanást a PC változat okozta. Addig megfért itt minden normális keretek között ;]

Szerintem már mindenre van topic, a syd-é nem is szakmai, hanem blogos fórum, és mégis teljesen jó. olyat meg nyithat akárki akármennyit. szóval ha nagy a ceós vagy akármilyen érdeklődés vagy van egy időszakos klikkesedés, arra simán lehet nyitni olyat ha van rá igény.

[ Szerkesztve ]

(#43603) Segal válasza Geryson (#43601) üzenetére


Segal
veterán

Emlekezetes volt. Szegeny Knapoza latta a karat.
Amugy sokkal egyszerubb Garyson ha te inditod a crew kerelmet mert akkor csak le kell okezni a masik oldalrol.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43604) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Rupiii!!!

Pont azt mondom hogy az OFF- meg a Képest össze lehetne vonni.. nemcsinálni egy 3.at

Laci :
Kell a francnak még több topic :D

Suska szavadon foglak 5 utan legyél eladni!!! :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43606) Dezike válasza CactuS (#43599) üzenetére


Dezike
tag

Köszönöm nagymester :R

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#43607) CactuS válasza #81556480 (#43602) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno tudom, hogy balhé volt abból, hogy az eredeti GTA V topik konzolos volt és átrakták a PC-be a megjelenéskor. Én akkor nem voltam, de ami történt, megtörtént, ugye azóta már az is külön ment. Tudom, hogy a kezdeti konzolosoknak fájó pont, főleg, amikor régebben innen elküldték őket, mert "ez PC topik" címmel.

@Mindenki: Konzultáltam a nagybetűsökkel is ezzel kapcsolatban:

Ha a társaság jól tűri a lazább dolgokat, akkor nem kell szigorúan az off-ba küldeni a bandát addig, ameddig a GTAhoz kapcsolódó dolgokat beszélünk itt ki. A játékélmények kivesézése, élménybeszámolók egyébként pont a határon vannak. A többi játék, randivonal és természetesen Plata zrikálása már az Off oldalon van, így azokból szeretném, ha minimális lenne ebben a topikban, ne alakuljon ki 10-20 hozzászólásos lánc. Ha valaki Ha valaki hosszabb beszélgetést szeretne ilyenekről folytatni, akkor ott van a már megnyitott Offtopik.

A hardveres segítség azt hiszem átjöhet ide, már nagyon kevesen kérnek segítséget és az elemzős topik amúgy is kb. kihalt segítség szempontjából.

Syd fényképes topikja jó - én át szoktam nézni, csak keveset írok oda -, az a képekről szól, itt továbbra is kérném, hogy nagy méretű és sok képet ne szúrjatok be, csak linkkel.

A miértekről: furcsán hangzik, de a GTA V is alapból szakmai topiknak minősül, így alapvetően szakmai hozzászólásoknak kell(ene) benne lennie. Szakmai hozzászólás jelen esetben pl.: a játékkal kapcsolatos információk, dolgok megvitatása. A baráti társaság kialakulása teljesen rendben van, jó dolog, de nem lenne jó, ha az aktív mag miatt páran inkább elkerülnék a topikot (a sok OFF miatt).
A lazább csevegés a blog/lokál alá tartozik, ott a szabályok némileg enyhébbek, sokkal kötetlenebb lehet a beszélgetés ilyen topikokban. Ez egyébként mindenhol így van a PH!n, hogy egy másik játékot említsek: WoT: évek óta van off, ahova a képernyőmentések a játékélmények mennek. On-ba ott ezek kitiltásra kerültek.

Összefoglalva: kevesebb sorminta, mert ez nem kifestő, több szakmai hozzászólás, de ha van némi off és nem zavar senkit, akkor nem lesz gond.
Így mindenkinek oké?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43608) CactuS válasza Geryson (#43601) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elfogadtam a tiedet is. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43609) rup1u5 válasza Kiskokó (#43604) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Látom nem ment át a szarkazmus.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43610) Kiskokó válasza rup1u5 (#43609) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát most nem :D kevés volt a smájli benne XD

Cactus :
Én azért mondom hogy az OFF topicot vagy a "baráti beszélgetősdit" simán lehetne tolni a syd-es képes topicban!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43611) Geryson válasza CactuS (#43608) üzenetére


Geryson
addikt

Egy Úr vagy! Mondjuk belépve nem látom a nevem mellett, de majd csak lesz valahogy...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43612) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#43593) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Felőlem mehet oda off is egybe de az inkább csak a képeknek van fenttartva.

Sajna én nem tudok betenni kostanság képet mert amióta 5870-el tolom újra azóta nem olyan szép a GTA. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#43613) CactuS válasza Geryson (#43611) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg socialclubban tudsz váltani crew-t, ahol most már a Ph!-t is engedi majd kiválasztani.

Syd: akár igen, csak az meg tök jó képes topik, nem fogja széttörni azt az off? Bár részbe na képekhez kapcsolódik. :F

Más: volt valakinek account lopásos dolga? Egyik ismerősnek ellopták az accountját és próbálnék neki segíteni, de nekem ez a dolog elég sötét folt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43614) kozi71 válasza CactuS (#43613) üzenetére


kozi71
senior tag

Engem is bevennél a PH crew-be?
Köszönöm szépen.
hkmark23sd

high tech, low life

(#43616) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A fordításom nem túl jó így inkább bemásolom

"Meanwhile, in other "GTA 5" news, the International Business Times reports that Rockstar has decided to bring back armored trucks to its current "GTA" installment. While gamers usually saw random armored cars popping up in Los Santos in "GTA 5" last year, Rockstar has taken the money trucks off the game to replace them with new events. Now, veteran "GTA 5" gamers have confirmed that the money trucks have returned to the game. However, it seems like gamers can't access the money inside the trucks as the armored vans remain locked and inaccessible. Though they can kill of the security guards watching over the trucks, gamers have no way of blowing up the vans or driving away with them."

Vagyis a páncélos autó (armored truck) ami pénzt szállít, visszakerült az utakra. Ám pénzt nem lehet kiszedni belőle.
Ha rosszul írnám javítani ér :)

forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43617) Plata válasza ProgenXL (#43616) üzenetére


Plata
félisten

Vicces lesz figyelni ahogy a sok tökfej nekimegy és keresi a pénzt. :D

(#43618) Laraxior válasza ProgenXL (#43616) üzenetére


Laraxior
titán

Megállítani, meg elvenni viszont érdemes, mert elég masszív. Ha éppen nincs kéznél kuruma.
Meg a kezdőknek jól jöhet. Anno én is a rendőrségnél laktam, ott volt nekik a páncélozott autójuk, meg mellette a mentők. Így mindig volt páncélozott járművem és helim is :D
De az szegény negyed volt, most már milliomos vagyok :DDD
Kezdésnek jó.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43619) Plata válasza Laraxior (#43618) üzenetére


Plata
félisten

Azért elég könnyen belövik azt a kocsit,mikor gyárba lopom suppliet és ilyen vacakot kell hazavinni köcsög motorosok belövik hátul is meg szemből is,múltkor mire hazaértem vele jól szétlőtték a hátsóm.

(#43620) Dtomka


Dtomka
veterán

Újabb csalóval találkoztam. Éppen tankoztam mikor az utamba került. Kilottem 2x, harmadjára kinyírt. Na de hogyan?
Sima gépfegyver volt a kezében. Ok, motorosclub feloszlatás, majd passzív mód. Gondoltam megnézem közelebbről. Írtam neki, majd előkapta a kispisztolyt de annak sem átlagos tölténye volt.

Utána meg dobált nekem 2000 aktatáskákat. Éppen chatben voltam mikor elkezdte...és mire entert nyomtam már jó pár ezerrel növelte az egyenlegemet.

Para is volt, nehogy bann legyen a vége ezért el is szaladtam onnan :)

[ Szerkesztve ]

(#43621) Dtomka


Dtomka
veterán

Kezdek elkeseredni :(
Másik seasson, 1 motorosclub támadását terveztem. Odaérve látom, h az égen repül vmi.

Odamentem ahol landolt. Természetesen sz.rt sem ért a tank ellene:

Majd megint repült:

Miután landolt és újra harcra került a sor:

Valami trainer-t említett, azzal lehet így csalni?

Tényleg eléggé elkeserítő, hogy 1 nap alatt 2x találkoztam ilyen játékosokkal :(

(#43622) Plata válasza Dtomka (#43621) üzenetére


Plata
félisten

Nem értem mi a bánatos istennyiláért mész public-ba.
Ha látod hacker van elpucolsz és kész.
Ne tegyél be 1-2 képnél többet mert jön valami jelentgető főfafej és feljelent sok kép miatt.

(#43623) Laraxior válasza Dtomka (#43621) üzenetére


Laraxior
titán

Jordan menu
Erre keress rá.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43624) Dtomka válasza Plata (#43622) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem tudom, hogyan láthatnám, hogy az hacker? Ja neked jelöli a térképen?

Hagyjál már ezzel a sok kép problémával. 21. században élünk, 100+ mb --es netje van már lassan 1 óvodásnak is...

(#43623) Laraxior
Jah, így már mindent értek. :D Köszi az infót!

(#43625) rup1u5 válasza Dtomka (#43620) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Akkor ezért lebegett ilyen aktatáska a minap a garázsomban a plafon közelében.
Ha tudtam volna mi az aláállok! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43626) Dtomka válasza rup1u5 (#43625) üzenetére


Dtomka
veterán

:D

Én hallottam már erről a pénz dobálos csalásról. de úgy tudom, hogy bant is kaphat érte a játékos.
Nem kockáztatok. Inkább magam szerzem meg azt a pénzt, és a lelkiismeretem is tiszta marad, ami még fontosabb!

Most Heistezni fogok, elegem van mára a csaló játékosokból :D

(#43627) rup1u5 válasza Dtomka (#43626) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem csak az aktatáska volt új. Pénzeszsákokból még kezdő koromban kaptam a fejemre vagy 600K-t. Nem lett bajom belőle.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43628) Laraxior válasza rup1u5 (#43625) üzenetére


Laraxior
titán

Az nem ad semmit. Nekem is szokott ott lenni, ha közel mész eltűnik. :W
De amit potyogtatnak abban van lóvé :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43629) ProgenXL válasza Dtomka (#43621) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha képet van időd készíteni a csalóról akkor kilépni is kitudsz időben.
Egyébként erre számíts mindig hogy az idegennel teli sessionba bármikor lehet csaló. Ez régen is így volt, most is :)
Ha minden csalóról kép készülne és feltennénk ide mást se csinálnánk csak őket mutogatnánk.

A képeknek pedig van külön topic. Direkt erre lett létrehozva.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43630) Geryson


Geryson
addikt

Kellene egy kis segítség igen fontos kérdéseim megválaszolására! :)

Szóval az egyik, a TV-nézés. Nekem full fekete, vagy a kamerakép vagy néha bejön egy-egy játékos. Ez így van rendjén? Néha megszólal valami hang, de a kép fekete.

A másik, hogy picit uncsi ez a multi Heist (vagy bármi egyéb, pl. kukásautó vagy éppen temetés "rendbetétele"). A temetős missziót olyan 6x kezdtük újra, mert mindig lelőttek egy gyereket (ugyan azt), a kukásautósat meg 3x, amikor buktuk mert felismerték a kukásautót (vagy valami ilyesmi). A Hesiteknél hasonlóan van kb. 10 x fél misszió tapasztalatom, éppen melyik részt kapom el. Hogyan lehetne egy Heistet pl. végignyomni? Csak magyar haverral, aki nem lép ki, nem hal meg és nem ökörködik?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43631) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#43632) Plata válasza Dtomka (#43624) üzenetére


Plata
félisten

Az első képen már látszik hogy hacker.Gondolom te is tudtad hisz le fényképezted,repülő kocsi az tuti hacker,chrome limó tuti hacker.Engem nem zavar 20 kép sem,de hidd el hogy van aki csak arra vár mikor raksz be 2 képnél többet és beléd köt vagy feljelent.
Sőt ha bemegyek egy sessionba és megnézem a játékosokat ott ha látok olyat akin nincs ruha vagy túl nagy szintű akkor ki lépek.

[ Szerkesztve ]

(#43633) Dtomka válasza ProgenXL (#43629) üzenetére


Dtomka
veterán

"Ha minden csalóról kép készülne és feltennénk ide mást se csinálnánk csak őket mutogatnánk."

Nah hajrá! Én veszem a fáradtságot...hogy leírjam és feltöltsem a képeket. Miért, azért, hogy mások ha látják az illetőt jelentsék vagy kerüljék el.
Ne fárassz már ezzel ill. ne akarj már kioktatni mindenáron. Én már 2014 ben írtam ebbe a topicba, úgy látom Te meg csak idén először, így ezek után ne engem akarj kioktatni kérlek. (Köszönöm!)

Köszönöm az ész osztást mindenki magára figyeljen, én is azt teszem. 'Hál istennek itt elég értelmes moderátorok vannak és nem egyből büntetnek, látják ki és mit oszt meg a másikkal....
Jah, és: "Ne firtassuk!"

(#43630) Geryson
"Hogyan lehetne egy Heistet pl. végignyomni? Csak magyar haverral, aki nem lép ki, nem hal meg és nem ökörködik?"
Pl velem, mert nem vagyok láma :) (és a haverom sem az!)

(#43632) Plata
"20 kép sem,de hidd el hogy van aki csak arra vár mikor raksz be 2 képnél többet és beléd köt vagy feljelent."
Neked is csak azt tudom mondani mint korábban. De mi ez a feljelentés? Állandóan ezt hajtogatod! Moderátor Ti tudtok erről vmit? Félnem kellene valakitől? Sztem hagyd abba mert az oldal rossz hírét kelted ezzel és ez már engem kezd idegesíteni!
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43634) Plata válasza Dtomka (#43633) üzenetére


Plata
félisten

Én egyszer be raktam 5 képet a fórumba,mert vicces dolgokat láttam heist közben és utána,erre rám írtak a moderátorok hogy feljelentettek mert túl sok képet raktam a fórumba és mert sokat írtam.
Játékos jelentett fel innen.

(#43635) Dtomka válasza Plata (#43634) üzenetére


Dtomka
veterán

Én még ilyenről nem hallottam, de ha létezik ilyen akkor szeretnék találkozni az illetővel!
Lehet 190+ cm magas és 200kg os is, nem okoz problémát! :)

(#43636) cyberkind válasza Plata (#43634) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mondjuk azért lehetett mert sokan panaszkodnak, hogy efóógy a mobínet, há' mibű netezzek és társai miatt, engem nem zavar ez, csak az ha valaki fossa a hsz-t szerkesztés nélkül. :D

Paranormal Cocktivity

(#43637) Plata válasza Dtomka (#43635) üzenetére


Plata
félisten

Már baromi rég volt,olyan baromságokat láttam hogy le fotóztam és beraktam,erre valaki felnyomott hogy blogot írok a GTA V fórumba meg túl sokat írok és túl sok képet rakok be,asszem 5 kép volt összesen.És nem is egyszerre talán mert egymns után jöttek az ökörségek.

(#43636) cyberkind
Jézus ez a mobilnet elfogy akkora rém baromság komolyan.Naponta fórumozok mobilról,úgy hogy nekem a havi keretem mindig az első nap első felében elfogy,tök mindegy hogy hol a retekben vagyok,kint a retkes alföldön a nagy büdös pusztában ahol még rendes térerő sincs vagy fent a hegyen ahol a telefon azt sem tudja most magyar országon vagyok-e vagy szlovákiában,vicces de bőven magyar hegységben szokott a telefonom bekergülni és szlovák szolgáltatót ad.De nekem nincs bajom a képekkel mobilról sem.Max nem tudok bejelentkezni,mert hülye mobilon néha olyan előfordul,de megnézni tudom a fórumot

[ Szerkesztve ]

(#43638) ProgenXL


ProgenXL
őstag

CactuS-nak megint csináltunk takaritani valót a topicban. :U
tomka szereted ha tiéd az utolsó szó így legyen. :)
Egyébként engem is lehurrogtak itt amikor csalóról raktam képet. De nem szeretném ezt folytatni úgyis törlésre kerül majd a hsz-em. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43639) Plata válasza ProgenXL (#43638) üzenetére


Plata
félisten

Rakj be nekem arról képet hogyan tudom kirámolni a bankodat. :DDD
Egyébként meg tessék csinálni privát sessiont hogy legyen hol lopni a napot. :K

[ Szerkesztve ]

(#43640) Benir8 válasza hegyipapa (#43631) üzenetére


Benir8
senior tag

Hát ez nem semmi, ennyi kocsim nincs is :D :Y

(#43641) ProgenXL válasza Plata (#43639) üzenetére


ProgenXL
őstag

privátban mit kéne csinálni :F
ott nem úgy jön a pénz :))

Gunner for life

(#43642) rup1u5 válasza hegyipapa (#43631) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mi a francnak ennyi?
Én eladtam mindent mert a kurumán kívül mást ugy sem használok.

(#43630) Geryson:
Mondtam én, hogy gyere velem Heistre! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43643) Geryson válasza rup1u5 (#43642) üzenetére


Geryson
addikt

Veled? Minek, fotózni? :) Leszeded az összes embert, mire előveszem a fegyveremet...

Simán, bármikor nyomok egy közös Heistet bár van még mit tanulnom a folyamatokról. Most nyomtam megint egy kukás missziót, de az utolsónál állandóan kifingtunk. 4x haltunk meg, ebből egyszer én rontottam a statisztikát. A host tiszta idegbeteg volt, jött folyamatosan a DON'T FIGHT! :) Aztán le is lépett. Egyébként nem volt rossz csapat, de szerintem rossz helyen álltak a autón ülök (én valahogy úgy gondolnám, hogy szét kellene szóródniuk és akkor nem az összes ellenség középre fog lőni, ahol tuti áll az egyikünk) és benéztem egy golyóba, miközben szedtem a zsákot.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43644) macika18


macika18
csendes tag

Sziasztok:)

Bevennétek a crew-be? 2 barátom is már benne van és szeretnék velük játszani:)
_Kamimaci_ néven vagyok.
Játékba már kértem meghívást.

Üdv Péter

(#43645) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van valakinek arról infója hogy egy 1060-al milyen minőségben lehet veretni a játékot? Nem akarok jólfizetett haul videókat nézni , ahol minden szép és minden jó, hanem talán van itt olyan játékos aki azzal tolja, és valós infókkal bír az 1060 és a gta5 kapcsolatáról.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#43646) Bjørgersson válasza DrTechnoid (#43645) üzenetére


Bjørgersson
félisten

3 GB-os beállításokról tudok képeket küldeni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43647) Bjørgersson válasza Plata (#43622) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindegy... :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43648) Plata válasza Bjørgersson (#43647) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mit mondanak a mindegy-re. :B

(#43649) Segal válasza Geryson (#43643) üzenetére


Segal
veterán

Semmi extra dolgot nem kapsz ha vegignyomod a sajat heisztedet. Boven eleg ha masokeba besegitesz amikor van kedved azok is feloldjak a kocsikat meg az elosszor sikerult bonuszokat.
Ha nagyon szeretned vegigcsinalni kerj meg magyarokat (en is megyek ha kellek) vagy olyanoknal indulj ahol legalabb 50es szintuek vannak azok mar tisztaba vannak a dolgokkal.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43650) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok.
Kicsit megkésve ugyan, de ma megvettem a játékot. Telepítésnél az 5. lemez behelyezése után crc errort kapok.. Próbáltam, hogy a lemez tartalmát felmásolom a vinyóra, de azt sem engedi, tehát egyértelmű hogy hibás a lemez.
Google-n próbáltam keresgélni, van-e valamilyen megoldás, de mindenhol csak a probléma volt, megoldást nem találtam.
Ti esetleg tudtok valamit?
Komolyan le kell töltenem 70gigát? A Social Club-os letöltő 500-600k-val tölt, siralmas.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.