Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43801) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Aki esetleg videón szeretné nézni ajánlom ezt :)
[link]
Mindent megmutat

Gunner for life

(#43802) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#43803) CactuS válasza hegyipapa (#43802) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Betettem összefoglaló egy Import export DLC cikket is, abba gyűjtöm az infókat, ahogy a meló engedi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43804) HussarF

Amúgy, ha bárki csatlakozni szeretne kicsi, de hardcore csapatunkhoz, az ne legyen félénk :))
WLSA
Engem itt lehet megtalálni, megkérhetem a topikgazdát, hogy az összefoglalóban lévő listába írjon be?
Meg kérhetnék meghívót a steam-es GTA csoportba? profil

(#43805) CactuS válasza HussarF (#43804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Listába beírtalak, steam csoport passz. Használja azt valaki? (De szerintem oda lehet amúgy is csatlakozni, nem kell meghívó).

Más: az új küldetéseknél végre használható a Cargobob az autó szállításhoz. Viszont a kocsinak üresnek kell lennie, különben véletlenszerűen ledobja a helikopter. Így könnyedén és gyorsan lehet sérülés nélkül autókat szállítani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43806) HussarF válasza CactuS (#43805) üzenetére

Köszi. Meghívásos, mert próbáltam belépni, de meghívót kért.

Amúgy már látom előre, hogy minden háztetőn ott állnak majd a Homing Launcher-rel a player-ek, amikor próbálod vidékről átcargobobozni a kocsit a kikötőbe. Még csask ki sem ugorhatsz a helikopterből, mikor hallod, hogy befogott a rakéta, mert az érték ott lóg alatta. Nem kell külön adrenalin injekcióra költeni majd, ha izgalmat akar az ember.

[ Szerkesztve ]

(#43807) ProgenXL


ProgenXL
őstag

100.000$-ért lehet külsőt változtatni asszem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43808) Plata válasza ProgenXL (#43807) üzenetére


Plata
félisten

És mennyiben lehet megváltoztatni?

(#43809) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mennyit szed le a nem Steames GTA?

Smoke some weed nigga!

(#43810) CactuS válasza ProgenXL (#43807) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen lehet, benne van már az összefoglalóban. :K

Ez a buggy nagyon kemény, Insurgent mehet nyugdíjba!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43811) ProgenXL válasza Plata (#43808) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem tudom nem próbáltam.

Viszont ez gyanúsan kevés auto ahhoz képest amiket írtak. Tuti hogy még nem került be mind.

CactuS az a füst normális ami kijön belőle a videó vége fele? :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43812) CactuS válasza ProgenXL (#43811) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az egy jó kérdés. Ha ettől nem sérült a buggy, akkor ez lesz talán a legbetegebb autó, ami eddig bekerült. Bár a kétéltűek is poénosak lehetnek.

A Ruiner 2000 vajon milyen extrát tud?

A névválasztást nem gondolták át teljesen a R*nál:

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43813) hegyipapa válasza CactuS (#43812) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Tudsz vele lőni mint pl a buzzard-al :)

(#43814) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Aki még nem játszott Import/Export Dlc-vel pár infó :

Ceo irodában a laptopon tudsz venni raktárat a legdrágább 2,8 milla körül van oda lehet gyűjteni a kocsikat, a kocsi lopásokért nem kell fizetni, mint a ládákért. A telefonba a neten ahol az irodát veszed az irodádra kattintva tudod megvásárolni a 60 férőhelyes garázst, a 3 szinteset veszed kb 5 milla.
A kocsikat egyesél lopod, még nem adtam el, nem tudom mennyit hoz a konyhára.

[ Szerkesztve ]

(#43815) Plata válasza hegyipapa (#43814) üzenetére


Plata
félisten

Na most akkor a raktár 2.8 milla vagy 6.8 milla? :F
A cikkben az volt hogy a maxos 3 szintes 6.85 milla.

[ Szerkesztve ]

(#43816) gyugyo79 válasza hegyipapa (#43814) üzenetére


gyugyo79
addikt

Jó, hogy írtad mert a 60 férőhelyes warehouset kerestem de most látom az más. :-D

(#43817) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ahogy sejtettük nem egyszerre jönnek az autók, de lesznek itt még szép darabok:

Plata: a maxos garázs ára: $6,850,000 (3 szint + a Custom auto shop).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43818) HussarF válasza CactuS (#43810) üzenetére

Tippem szerint egy robbanás bármikor elintézi, így az Insurgent szerepe továbbra sem kérdőjeleződik meg.

(#43817) CactuS
Szóval a Veyron után bekerül a Chiron is. Durca :)

[ Szerkesztve ]

(#43819) gyugyo79 válasza Plata (#43815) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem 3.320.000 +2.900.000 lett a garázs a másik is 3 millió felett állt meg az raktár.
De sokkal kevesebből is kihozható.

[ Szerkesztve ]

(#43820) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha nem tévedek akkor a 40 helyesek a ceo-s garázsok ahova a kocsikat lehet lopni.
A 60 férőhelyesbe pedig a saját kocsikat tárolhatjuk

Gunner for life

(#43821) bryant56 válasza #81556480 (#43754) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#43822) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Hát nekem ez már jobban tetszik mint az MC. Valami fenomenális a látvány. Az új garázs + szervíz kinézete és az egész látvány nagyon ott van.

Ja simán belépve annyi ceo van hogy nem lehet indítani sajátot...

[ Szerkesztve ]

(#43823) CactuS válasza CactuS (#43817) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Foxysnaps folytatja:

Ez a Comet nekem nagyon bejön és csak egy picit rontották el a hátsó részt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43824) Kelecar válasza CactuS (#43823) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Remélem R34 GT-R is jön. Arról is volt szó

(#43825) ProgenXL válasza Kelecar (#43824) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az elegyből lehet olyat csinálni benny-nél

Gunner for life

(#43826) Kelecar válasza ProgenXL (#43825) üzenetére


Kelecar
aktív tag

R35-bol lehet csinalni az R34-et? :Y

[ Szerkesztve ]

(#43827) Kiskokó válasza Kelecar (#43826) üzenetére


Kiskokó
veterán

Aha énis azt néztem :D
Bennybe régivé lehet tenni az elegy-t

Nekem nagyon hamar lejött a patch de csak kicsit tudtam ránézni ebéd közben.
5 után elkéne tolni a 3 teli gyáram aztán meg a meglévő 29 milliót kéne eltolni :D haha

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43828) ProgenXL válasza Kelecar (#43826) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez lesz belőle

Itt pedig az első eladásom. Z-Type. Sajnos egy NPC pont előttem fordult be váratlanul így telibe kaptam.
Emiatt vont le egy keveset.

Ha jól értelmezem egyszerre 1/2/3/4 autót lehet eladni. Akkor nagyon jó ha vannak társak.
Segítők fizetését nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43829) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Már mindenki ilyennel rohangál :)

(#43830) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Változatosak a lopások :)
Most pl egy tuning találkozóról kellett ellopjak egy kocsit. csak hát előtte mészárolni kellett.

Gunner for life

(#43831) Segal


Segal
veterán

Na most piszok mod irigykedek ratok ti mar jatszotok az update-el en meg itt sz*pok melohelyen:(
Este sietek haza:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43832) Locutus válasza Segal (#43831) üzenetére


Locutus
veterán

Ja én is azt nézem, hogy már mindenki a játékban bassza a rezet, a GDP-t meg senki se húzza? :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#43833) freeknight


freeknight
őstag

Nekem Simeon miért nem küld ellopandó autók listáját online-ban? :F Már lassan 20-as szinten vagyok, elméletileg 10-es szinttől kéne neki küldeni.

Más:
Azért jó a steames gta, mert nekem 5 perc alatt lejött a patch ;]

(#43834) HussarF válasza freeknight (#43833) üzenetére

Miután belépsz, egy idő után jön egy SMS, a telefont kell nézegetni. Nekem fel sem szokott tűnni. Amúgy kevés pénzt kapsz a leadott kocsiért, ráadásul az online-ban tapasztalható gépjárműeloszlás (ugyanaz a 3-4 fajta jármű van az utakon, azokból se sok és nagyon lassan cserélődik, hogy melyek azok) kimondottan nehézzé is teszi ezek összeszedését. Egyszer érdekes csak, utána soha felé sem nézel.

(#43835) ZGO


ZGO
tag

Gta V Humblebundle akcióban -50% !!! Ha valakit esetleg érdekel. 29.99 Eur.

(#43836) Laraxior válasza ProgenXL (#43828) üzenetére


Laraxior
titán

Gyujtsd ossze a kollekciot. Arra ad bonuszt is. Nekem is lassan 10 lopottautom van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43837) Kelecar válasza Laraxior (#43836) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Es egyenkent kell eladni oket?
Meno lenne ha olyan autoszallito kamionnal lehetne tobbet vinni egyedul mint storyban :D

(#43838) ProgenXL válasza Laraxior (#43836) üzenetére


ProgenXL
őstag

Valóban most látom hogy több autó eladása nem annyiból áll hogy random autókat összerakunk és eladjuk.
Hanem kollekciókba lehet csak elpasszolni egyszerre többet.

A kocsik rangsorolva vannak. pl van top range ami többet ér. Van mid ami közép kategória.

Gunner for life

(#43839) freeknight válasza HussarF (#43834) üzenetére


freeknight
őstag

Hát ja, lehet, hogy kevés pénzt ad, de nekem minden cent számít :DDD . High end apartmanom már van, most kéne még ~230k az armored kurumára.

Esetleg 2 embernek innen nem lenne kedve letolni a heistokat? Jól jönne a +1milka loyalty bónusz :D

Plusz esetleg kérhetném a magam és tesóm felvételét a ph crew-ba, ha még van hely? Úgy láttam, crew tagokkal plusz rp-t is ad a játék. Az én social club nevem freeknight1991, tesómé meg LordOfTheWolves :)

[ Szerkesztve ]

(#43840) Laraxior


Laraxior
titán

Kérem kibaszni a CREWból a sanyo01 nevű emberkét.
3 motoromat semmisítette meg, holott jól láthatóan egy csoportban vagyunk. Röpke 300ezer dollárom bánta a manőverét :W
4 motort kaptam eladásra. Egyet elvittem, mire visszaértem, sehol semmi, csak alul látom, hogy sanyo01 destroy some product :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43841) #81556480 válasza Laraxior (#43840) üzenetére


#81556480
törölt tag

Írtál neki hogy mivót ez?

(#43842) Laraxior válasza #81556480 (#43841) üzenetére


Laraxior
titán

Hogyne.
A rankjára hivatkozott, hogy ő ezt nem tudta :DDD
Végülis a térképen egy színnel vagyunk jelölve.
Mondtam neki, hogy miért csodálkozik ha halomra lövik, ha ekkora rankkal keresztbe tesz másnak.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43843) #81556480 válasza Laraxior (#43842) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csak azért kérdeztem, mert a rankja alapján tényleg lehet nem tudta mit csinál. szerintem elsőre elég neki egy figyelmeztetés, meg elmagyarázni hogy ész nélkül nincs öldöklés.

(#43844) 6r4dw


6r4dw
csendes tag

Sziasztok!

Már egy ideje játszok egyedül, de most változtatni szeretnék és csatlakoznék a ph crew-hoz. A nevem N1k0_Bellic és elvileg már jelentkeztem is.

Más: Ha valakinek sok volt a random publik akkor szivesen meghívom , mert egyedül kerültem be egy public serverre.

(#43845) #92888064


#92888064
törölt tag

supply bugot szerintem javították a mostani patch-el, mert a 3 beragadt gyáramnál fogyott az alapanyag.
de innentől úgy is kocsikázni fogunk, így annyira nem kár érte. mire összeraktam egy afk farmolós gépet, addigra javítják :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43846) ProgenXL válasza #92888064 (#43845) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem is kiment mindből...

Gunner for life

(#43847) kenta válasza Malibutomi (#23856) üzenetére


kenta
tag

Nekem ez sem jön be, esetleg valami ötlet?
Keresgéltem, de nemtaláltam sehol semmit.
Most töltött le vmi 1 giga frissítést és azóta csinálja..

Eladó cuccok: http://t7.hu/15yk Megbízhatóság: http://t7.hu/15yl

(#43848) pepe001 válasza Laraxior (#43840) üzenetére


pepe001
csendes tag

Az eleje így történt.
Csak azt a rész felejtetted el leírni, hogy elnézést kértem, mert tényleg nem láttam, hogy egy crew-ban vagyunk. Valószínűleg én voltam figyelmetlen...

Majd te lepatkányoztál és nem hagytál békén amíg ki nem léptem.

sanyo01

[ Szerkesztve ]

(#43849) Laraxior válasza pepe001 (#43848) üzenetére


Laraxior
titán

Elnézést? Röpke 300ezrem bánta, az ilyen hozzáállás miatt, hogy lősz mindenkire, holott elmondásod szerint azt se tudtad, hogy mi van...
Ott kezdődik az egész, hogy nem nyúlok másnak a cuccához...
Akkor asszem a jelző jogos.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43850) Bjørgersson válasza Laraxior (#43849) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem tudnám mennyi idős vagy, max 12-nek gondolnálak. Jó indulattal. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.