Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) CactuS válasza gtamate2 (#43049) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk a pénzt azért lehet érdemes átvinni, hogy ne legyen minden 0.

hunpela, Vargass91, Goyote behívva. Azért gondoltam, mert ők normálisan játszottak, még ha nem is fórumosak. Plusz ugye így egyszerűbb, ha mindenki Ph!s, nem viszket senkinek az ujja a kick gombon és nem kérdezik meg minden joinoláskor, hogy "idegen?"

KeleHUN: Téged nem láttalak a pendig request-ek között. Jelentkeztél RSCn belül?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43052) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tegnap esti pár kép

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43053) gtamate2 válasza ProgenXL (#43050) üzenetére


gtamate2
veterán

Köszönöm :R

*Sn0w

(#43054) marcusa


marcusa
addikt

Sziasztok!
Jelentkeztem a crew-ba marcusjozsef nick-kel. :)
Üdv!

:-)

(#43055) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

Kokain biznisszel kapcsolatban kérdeznék. Megvettem a legolcsóbb üzemet, és hozzá supplyt is sikerült szereznem. Fejlesztésem semmi nincs. Megjöttek a munkások majd láttam, hogy a supply kevesebb mint a felére csökkent az áru pedig egy egységet mozdult fel (érték: 40k).
Gonoltam akkor lopok alapanyagot még (mert 15k volt az össz' vagyonom) de a zöld nyersanyagot jelző csík alig mozdult fölfelé. Ez így normális? Továbbá az üzem csak akkor termel ha online vagyok, vagy online is kell lennem és MC-ben is egyaránt? Ha igen akkor ellehet szórakozni azzal, hogy csak supplyért rohangálok, bár tudom itt majd' mindenki veszi az alapanyagot, és ebből feltételezem, hogy másképp működhet. Első eladásra mikor számíthatok, kb. mennyi óra játék szükséges hozzá (valós, nem játékbeli)?

Egyelőre ennyi, nagyon szépen köszönöm!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#43056) CactuS válasza Triathlete (#43055) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gonoltam akkor lopok alapanyagot még (mert 15k volt az össz' vagyonom) de a zöld nyersanyagot jelző csík alig mozdult fölfelé. Ez így normális?

Ha egyedül lopod, akkor elvileg igen, több kör kell, hogy feltöltsd a supplyt.

Továbbá az üzem csak akkor termel ha online vagyok, vagy online is kell lennem és MC-ben is egyaránt?

Ha nem bugol be, akkor csak online termel, de nem kell MCben lenned.

A fejlesztéseket érdemes lesz majd megvenni, mert sokat segítenek az adott területen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43057) #92888064 válasza Triathlete (#43055) üzenetére


#92888064
törölt tag

public-ban kell lenni, hogy termeljen a gyár. nem kell feltétlenül a saját mc-dben lenni, mert amikor másnál vagyok, akkor is termel a gyár.
beszerzésnél nálam is szokott stagnálni, vagyis felugrik egy pillanatra, majd el is tűnik az adott mennyiség. valószínűleg pont akkor fogyott volna amúgy is az alapanyag, és így egy kicsit megtévesztő lehet.
próbáltam mérni időben a termelést még az elején, az első fél egység mintha negyed vagy fél óra után ugrott volna fel, de ebben már nem vagyok biztos, utána már több idő kellett. egyszer ha lesz lelkierőm és időm, akkor megmérem pontosan. az elején soloban loptam az alapanyagot, de ha többen voltunk, akkor inkább vettem, hogy ne raboljam ezzel a többiek idejét.
bármikor eladhatod a készterméket, 1,5 egységnél a legkönnyebb soloban (kokó esetén), mert akkor csak 1 postás/kukásautó, repülő, motor, stb kell az eladásnál. 2 egységnél már dupla macera.
eladás előtt érdemes üres szervert csinálni lan kábel kihúzásával, az időtartam egyén vagy szolgáltató függő lehet. nekem 4-5 másodpercet mondtak, viszont digivel egy kicsit több idő kell (6-7 sec).

szerk: lassú voltam.
______________

amúgy köszönöm a tippet (talán Asuskának) a supply bugolással kapcsolatban (full product esetén feltölteni maxra a supply-t), a kokó gyárat és a pénznyomót sikerült megcsinálni ilyen módon. a meth nem akarja az igazságot, de így is bőven jó :)

[ Szerkesztve ]

(#43058) Kiskokó válasza #92888064 (#43057) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaa tegnap a zakmania vagy ki mondta hogy igy kell bebugoltatni nekem a Meth bugos de a másik kettőn is ki fogom próbálni :P remélem bejön

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43059) ProgenXL válasza CactuS (#43051) üzenetére


ProgenXL
őstag

ezer hálám hogy bevetted. Noha lehet itt ph-n nincs fent de velem folyamatos kapcsolatban van :R
Így mindenről értesül.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43060) Triathlete


Triathlete
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a választ mindkettőtöknek!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#43061) Plata válasza Triathlete (#43055) üzenetére


Plata
félisten

Néha offline is termel a gyárad,nekem tegnap estére offline 152k értékben termelt a pénzhamisító.
Pár embernek segítettem eladni és fullos is lett a gyár.

(#43062) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit már szürke téma, de ha kell megosztom. Elvileg megvan, hogy hogyan lehet glitchel bebugoltatni a supply-t. Érdekel valakit? (még nem próbáltam)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43063) Laraxior válasza CactuS (#43062) üzenetére


Laraxior
titán

Jöhet, mert uncsi töltögetni, megyek is megnézem akkor, van egy kis időm.
Jöhet priviben is ha esetleg feketelista a téma :D
Bár youtubeon is fent van.
Talán eladás után, még a telefon előtt ki kell lépni az MCből?

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43064) CactuS válasza Laraxior (#43063) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Glitch, szerintem szürke zóna, így akkor jön ide:

IMPORTANT
For this to work you have to have full product and full supplies, if you bought them make sure they arrive and actually are shown on the supplies level.
Step1: sell your stock
Step2: as soon as you finish selling disband and register as CEO
Step3: go back to your business, when you get there retire from CEO
Step4: go inside your business and shut down the business
Step5: go out (by that I mean you should go outside the building of your business) and go back inside your business the restart it. Check back later you should have full supplies still and a bit of product.

Csak saját felelősségre, bár erősen kétlem, hogy ezért bármi szankció járna (lásd DC-PS glitch)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43065) Kiskokó válasza CactuS (#43064) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mintha ezt már valaki próbálta volna itt és nem volt jó...
Nekem a Meth bebugolt és biztos hogy nem játszottam el ezt a sorozatot még véletlenül se de kitudja.
Ma ki akarom próbálni a teli gyár/teli supply kombót, amit Mak mondott (bár sztem a CEOba áltlépés valamelyik lépésnél tuti kell, azért bugolthatott be a Meth nekem is mert amikor onnan jövök el mindig CEOs repcsivel jövök el.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43066) ProgenXL válasza Kiskokó (#43065) üzenetére


ProgenXL
őstag

A weed nekem úgy bugolt be hogy hirtelen lefagyott a játék. Előtte nemsokkal töltöttem fel.

Gunner for life

(#43067) kozi71


kozi71
senior tag

Köszi az infót a steam leárazásról. Már régóta kerülgetem a játékot. :R
Egy kérdésem volna így elsőre. Ha a megalodon shark cash cart verziót vásárolom meg, akkor az a pénz rögtön rendelkezésemre áll? Vagy csak idővel kapja meg a játékos eredmények elérése után?

high tech, low life

(#43068) CactuS válasza kozi71 (#43067) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azonnal megkapod. Nyilván pénztárca válogatja, de szerintem nem éri meg az SK. Kb. ami nagyon kell az 1 millából megvan, de ha egyből Ceo/mc kell az is megáll ~3ból.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43069) kozi71 válasza CactuS (#43068) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi a választ. Közben nézegettem videókat a játékból, és az merült fel bennem, hogy ez a pénzes dolog csak az online részére használható fel?
Nem online szeretnék játszani vele.

high tech, low life

(#43070) Benir8 válasza #92888064 (#43057) üzenetére


Benir8
senior tag

Lenne kérdésem, hogy ha mást csinálok pl. adversarny mode vagy kocsi versenyzés, stb. akkor is megy a gyár a háttérben? Mert mikor végzek akkor mindig más sessionba dob be és gondolom befolyásolja a gyárnak ha más sessionba dob be.

(#43071) Kelecar válasza CactuS (#43051) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem PH crew ba akarok jelentkezni, ott már bent vagyok kb megjelenés óta :)
A topik elején lévő aktív tagok táblázatra gondoltam :D

(#43072) Plata válasza Benir8 (#43070) üzenetére


Plata
félisten

Bármit csinálhatsz.

(#43073) Vargass91


Vargass91
újonc

Üdv mindenkinek!
Nem szoktam nagyon fórumokat olvasgatni/látogatni és ez az oka hogy nem is írtam jelentkezést (ezért bocsi) de kaptam invitet a crew-ba ami miatt beregeltem most és gondoltam illő lenne azért megköszönnöm! Úgy hogy ez úton is szeretném megköszönni a behívást! :)

(#43074) CactuS válasza kozi71 (#43069) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebben nem vagyok biztos, de szerintem a Shark Card a GTA Online-ra vonatkozik.

Vargass91: Üdv köztük, itt is, ott is. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43075) Segal válasza CactuS (#43074) üzenetére


Segal
veterán

Tutira oda mert a storyhoz nem jon dlc oda minek kene? Onlinehoz toljak a millios autokat, heliket, jahtokat stb.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43076) Plata válasza CactuS (#43074) üzenetére


Plata
félisten

Shark card csak online-ra,sztoriban a 8 milla kb semmire sem lenne elég.

(#43077) Plata válasza Segal (#43075) üzenetére


Plata
félisten

Sztoriban vannak drágább épületek is,a legdrágább megvehető pénzt termelő épület asszem 160 milla.

(#43078) UnConnecteD válasza Plata (#43077) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

a golfpalya, ha jol emlekszem, 150

(#43079) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egy Dukes a semmiből :Y

Gunner for life

(#43080) Laraxior válasza ProgenXL (#43079) üzenetére


Laraxior
titán

Egyszer lattam en is,asszem privat session volt. Azota se. Ritka egy darab :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43081) CactuS válasza Laraxior (#43080) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg csak akkor kellene spawnolnia, ha "visszatérő" vagy, mert akkor ugye meg is tudod venni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43082) ProgenXL válasza Laraxior (#43080) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ritka bár nekem van egy a garázsban. Az utcáról sajna nem lehet bevinni.

Gunner for life

(#43083) rup1u5 válasza ProgenXL (#43079) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kéne. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43084) Bjørgersson válasza CactuS (#43081) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem is spawnolt már mielőtt "visszatértem".

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43085) Laraxior válasza CactuS (#43081) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig akkor nekem még nem volt meg a konzolos accountom, bár lehet, hogy valakinek a sessionben igen.
Most már megvan, nem nagy szám, de tartok egyet a garázsban, egy narancsot, hívhatjuk General Leenek is :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43086) ProgenXL válasza Laraxior (#43085) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én se használom de azért egy elfér. :)

Gunner for life

(#43087) Spearr


Spearr
újonc

Sziasztok!
Jelentkeztem a crew-ba Spear6661 nick-kel. :)
Remélem bevesztek :)
Üdv!

(#43088) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Üdv!
Ennél olcsóbban mostanság nem hiszem, hogy lesz.
CD Galaxis - 8 795 Ft

[ Szerkesztve ]

(#43089) #92888064 válasza CactuS (#43064) üzenetére


#92888064
törölt tag

mivel nincs ceo-m, és 2 gyáramnál is beragadt a supply, így tegnap próbálkoztam a 3. gyáramnál is.
miután megtelt a product, rendeltem alapanyagot. csináltam egy másik eladást a supply érkezéséig, és miután végeztem, elmentem a még nem beragadt supply-s gyárhoz. a laptop előtt állva kiléptem az mc-ből, majd nyomtam egy eladást, és beragadt az alapanyag.

(#43090) Kiskokó válasza #92888064 (#43089) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha kilépsz mc ből hogy tudsz eladást inditani ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43091) bryant56 válasza Kiskokó (#43090) üzenetére


bryant56
aktív tag

Szerintem arra gondolt, hogy a gyárból lépett ki.

(#43092) #92888064 válasza Kiskokó (#43090) üzenetére


#92888064
törölt tag

laptop előtt állva: "M" betű / MC / disband mc.
odamentem a laptophoz, és nyomtam egy sell-t. automatikusan belép ilyenkor az mc-be.

nálam ez a verzió bevált, de nem tudom, hogy milyen együtthatóknak kell még lennie (rituális csirkeáldozat, csillagállás, esőtánc, 3 fekvőtámasz, 4 miatyánk, stb).

[ Szerkesztve ]

(#43093) Segal válasza #92888064 (#43092) üzenetére


Segal
veterán

Ez oké de ha tele a product akkor azt azért nem könnyű egyedül eladni ha meg közvetlen az eladás előtt csinálsz egy disband-ot akkor ha lettek volna segítőid akkor abban a pillanatban kidobod őket az eladásból közvetlenül az eladás előtt. Nem nagyon áll ez nekem össze. Ekkora kockázatot nem vállalnék be hogy a biztos teli eladásom bukjam egy postáskocsis küldetéssel mert egyedül nem tudom megcsinálni és arra sincs semmi garancia hogy beragad a supply...
Viszont az számomra kifejezetten jól hangzik hogy nem vagy CEO és mégis sikerült a supply kiakasztás mert akkor nem szükséges hozzá. (csak azért mert nekem sincs CEO-m)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43094) #92888064 válasza Segal (#43093) üzenetére


#92888064
törölt tag

egyedül csináltam az utolsó 2 eladást (koko, meth, pénz). annyi kellemetlenség volt benne, hogy eladásonként a 3-ból az egyik nekem postáskocsis volt, és annál csak 2/3 pénzt kaptam. a többi verzió megoldható egyedül is: 4 motor, 3 repülő, 3 hajó, stb. szóval kb 1 millából 100k bukta van soloban, ami még bőven belefért. illetve megért ennyit a supply bug előidézése, bár ez csak utólag derült ki.

[ Szerkesztve ]

(#43095) Segal válasza #92888064 (#43094) üzenetére


Segal
veterán

de ha nem bugol be akkor csak extra sz*pás és pénzveszteség. Mindenesetre körvonalazódik a dolog hogy teli eladás előtt kell feltőlteni supplyval a gyárat. Remélhetőleg valaki azt is kipróbálja hogy eladás előtt nem oszlatja szét a csapatot és úgy is működik e mert ha igen akkor belevágok de sajna én nem 100k-t buknék a 3 aladás során ha egyedül csinálnám :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43096) Kiskokó válasza #92888064 (#43092) üzenetére


Kiskokó
veterán

Rendben köszi Megnézem majd de sztem ezaz MC ből kilépés eladás előtt nem igazán kulcskérdés..
De majd ma meglátjuk.
Tegnap fullon volt mind a 3 raktáram és full supplyera is töltöttem őket. 2 lehetőségem van tesztelni :P

5 után lépek fel ha valaki tudna segíteni 3 eladásban az szuper lenne! :)
Tegnap este kellet volna eladni de megint szartam rá :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43097) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tudnám, mi olyan kurva élvezetes a public sessionos nyomorékoknak másik gyilkolászásában. Öklözze meg aztán akassza fel magát az ilyen lelki sérült nyomorék, akinek nincs már öröme a kurva életében. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43098) Sósperec válasza Bjørgersson (#43097) üzenetére


Sósperec
tag

Én se értem. De hát nem vagyunk kis 12 éves pöcsök akiknek erre áll fel. Nem érthetjük mi ezt meg.

[ Szerkesztve ]

(#43099) morfondőr válasza Bjørgersson (#43097) üzenetére


morfondőr
őstag

Szerintem ezek csilliárdokat cheateltek maguknak, mindenük megvan és már nem szórakoztatja őket más, nem kell semmire hajtaniuk. Csak azt nem értem, minek az ilyennek játék? Az lenne az értelme, hogy játsz, haladj előre, szórakozz! Ha mindez megvan 3 gombnyomással, akkor minek ennyit költeni rá?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#43100) gtamate2 válasza Bjørgersson (#43097) üzenetére


gtamate2
veterán

Passive mód?

*Sn0w

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.