Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43351) rup1u5 válasza Geryson (#43348) üzenetére


rup1u5
nagyúr

...leülsz TV-zni, vagy előveszed a telefonod és fölmész az internetre vagy bemész egy boltba és nyomsz egy "E"-t valamin mintha vásárolni akarnál, vagy beállsz kocsival a customsba tuningolni....ezek jutottak eszembe. Engem így még nem dobott le IDLE miatt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43352) Geryson válasza Segal (#43349) üzenetére


Geryson
addikt

Hogyan tudok venni? Nem látom azokat a "klasszikus" ikonokat a házzal és a dollárjellel.

Valami olyasmire is emlékszem, hogy a pénzt mindig be kell tenni bankba, hogy ne raboljanak ki. Ezt hogyan kell érteni?

Most elkezdtem egy embert figyelni és egyszer csak az ikonja átváltozott "supplies" feliratra. Gondoltam utánamegyek, de ő nem úgy gondolta és megölt gránáttal. Tudom-tudom, elég noob halál, de mégis mit vitt, mit tudtam volna tőle elszedni?

rup1u5: Hát csak nem a jó öreg rup1u5-t látják a szemeim. Emlékszel még a IV-es mókákra? :) :R

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43353) rup1u5 válasza Geryson (#43352) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Hát persze, hogy emlékszem! :K
Azóta sem volt olyan jó. :( V-ben csak a pénz-farmolás megy online. Nincs olyan mint anno IV-ben, hogy összejövünk néhányan és cross-motorokkal megmásszuk a lépcsőházakat meg hasonló random őrültségek.
V-ben nem is nagyon van olyan toronyház amibe be lehet csak úgy menni.

Vegyél fel! Ugyan ezen a néven megtalálsz. Mostanában ritkán vagyok fent de vagyok ahogy tudok.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43354) Locutus válasza negyven2 (#43302) üzenetére


Locutus
veterán

Na még a végén jön valami, amire én is nekiállok pénzt gyűjteni :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#43355) Plata válasza ProgenXL (#43347) üzenetére


Plata
félisten

Igen ez az autós cucc is CEO lesz,csak most új autós raktárat kell venni.
Akár 60 autót is tárolhatsz majd benne és adhatod el.valszeg az autók elpasszolása még szarabb lesz mint a raktár eladás.

(#43356) Segal válasza Plata (#43355) üzenetére


Segal
veterán

Akkor gondolom most lenne ertelme gyorsan megvennem a ceo irodahazat a heten amig 50%-os leertekeles van ra. Piszok mod gondolkodtam mit kene lassan vennem uj kocsit egyelore nem szeretnek mert igy is lassan 2 garazs de ez az uj autoloposdi tetszik meg ugye nagy valoszinuseggel ti is fogjatok csinalni igy jo lenne nekem is felkeszulni. Mondjuk feleslegesen nem dobnek ki 500k-t ceo irodara mert a lada resze viszont nem erdekel. Szerintetek megvegyem?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43357) Laraxior válasza Segal (#43356) üzenetére


Laraxior
titán

Én is megvettem a CEO épületet, pontosan egy darab ládát szedtem össze :DDD
Mindent meg kell venni, aztán majd jó lesz valamire :K
A vantól nem kell félni :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43358) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez az új garázsos téma mi is lenne pontosan? :D

Ha így halad a Gta 5 multija akkor tényleg nem lesz 6 egy jó darabig, jön elvileg majd a 2 nagy város és ahhoz tartozó tartalmak, szia Gta 6, 10 év múlva jó leszel talán. :(

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#43359) htc07 válasza cyberkind (#43358) üzenetére


htc07
addikt

jobb lenne ha olyan lenne mint a cod vagy a fifa? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43360) cyberkind válasza htc07 (#43359) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, de azért az jó lenne ha mondjuk nem 10 vagy még több évet kéne várni egy részre, jó, tudom, hogy a 4-ben nem ilyen tartalmas multi volt ami nem is hozta a pénzt, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#43361) htc07 válasza cyberkind (#43360) üzenetére


htc07
addikt

vannak más játékok is, nem kell leragadni a gta-nál. :D

(#43362) Plata válasza cyberkind (#43358) üzenetére


Plata
félisten

Én nem bánom ha nem jön a 6.
Jelenlegi konzolokra nem fognak kiadni új GTA részt,mert túl ratyik a konzolok hozzá.

(#43363) Kiskokó válasza Daw93 (#43342) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem meg ne igyál annyit megárt!!!
Miket beszélsz? Elfeküdted a szádat? :DDD :(((

Én is akcióba fél áron vettem na és annyit megért nagyon!
5.2milla volt ... a heli am jár hozzá 3,3M a nagy csónak meg vagy 700K... + a jetskik stb..
durván számolva is max 1,5 Milla volt igy a hajó... mi ez ha nem megéri?..
Full árba már más a helyzet.. de őszintén szólva akkor is megvettem volna :D :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43364) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Van az a film amikor 2 embert üldöznek a rendőrök. Majd amikor rájönnek hogy nem tudnak elmenekülni, leugranak a hegyről és meghalnak. Ezt berakták a játékba easter egg formában :D
Pont láttam amikor leugratnak. Odamentem és a csávó túlélte elszaladt. A kocsit bevittem a szervizbe de nem lehet tuningolni csak eladni.
Találtam róla videót is.

Gunner for life

(#43365) Segal válasza cyberkind (#43360) üzenetére


Segal
veterán

Most jobb lenne ha ezeket az ujdonsagokat gta6 neven adnak ki es ujra vehetned meg?
Szerintem ritka korrekt modon allnak a jatek frissitesehez a sracok hogy mar most eszmeletlen menyisegu plusz tartalmat kaptunk readasul ingyen es nem fizetos dlc formalyaba...
Biztos lesz majd 6 is de szerintem 2020 elott erre esely sincs.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43366) cyberkind válasza Segal (#43365) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy szó: singleplayer, a többi nem hoz lázba.

Paranormal Cocktivity

(#43367) jossua


jossua
tag

Ez a video tényleg kamu vagy real ?:)

DLC

:Y

Alias : Magyarbetyar

(#43368) Bjørgersson válasza jossua (#43367) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"This is a fanmade trailer and not representative of the works of Rockstar Games."

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43369) jossua válasza Bjørgersson (#43368) üzenetére


jossua
tag

aham... nem figyeltem a szöveget meg amugy se vok perfekt :)p

kár ,hogy rajongói video csupán :(

Alias : Magyarbetyar

(#43370) CactuS válasza cyberkind (#43358) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd ha jön a következő konzol generáció, akkor majd lesz Gta VI is. Ezt már elmondták, hogy a mostani generációra eszük ágában sincsen egy új részt kiadni. Így az még legálabb 2-3 év minimum.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43371) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Bullpup Rifle melyik küldetés után érhető el GTA5-ben? Itt azt hazudják hogy a "Franklin and Lamar" után, ami nyilvánvalóan full kamu. A Marksman Riflere is ugyanezt írják, az meg vagy a Blitz Play vagy a Paleto Scoretól érhető el. Szóval mi a valós helyzet?

(#43372) Dr. Akula válasza CactuS (#43370) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akkor eladom a PS4-et, csak azért tartottam meg, hátha lesz GTA6 és ugye pc-n az +1 év.

(#43373) cyberkind válasza CactuS (#43370) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a Pro már megint sokszor erősebb mint a sima, így ez annyira nem lehet hátrány, de ezzel tisztában vagyok, viszont amit írtam nem pár évre értettem hanem sokra, mert ugyebár ott vannak a sziget pletykák, ha azok jönnek 2020-ig akkor bőven nem lesz itt még majdnem 10 évig Gta 6, az biztos, hogy ezek a városok az alapjátékba lettek volna rakva ha bírja a 360-PS3 páros, de nem, a multi meg nagyon kézenfekvő lenne (sajnos). Ha ezekből valami lesz az E3-on mutatni kell valamit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#43374) CactuS válasza cyberkind (#43373) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk a nextgen 2019 körüli dátum még az előtt volt, hogy kijött, hogy 500 millát, majd 700 millát hozott az online. Lehet azóta rájöttek, hogy olcsóbb az onlinet fejleszteni, mint a storyt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43375) ProgenXL válasza CactuS (#43374) üzenetére


ProgenXL
őstag

Storyt kijátsza az ember kész annyi. Max még utána 2 szer.
Online viszont sokkal másabb a helyzet. Több lehetőség van benne ez biztos.
Ők is azt nyilatkozták hogy maguk is meglepődtek mennyire sikeres lett az online.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43376) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

msi afterburnerrel figyelem a cuccot, hogy fut..
beállításokban már 900mbnál jár a kártya, de a progi 600mb-ot, ftw?
25%-on megy a kártya :\ erre van valami megoldás h 100%-on pörögjön?
cpu se megy 100%-on

(#43377) MutantZombie


MutantZombie
tag

Mindenkinek köszi a választ.

A dubsta-t rendelni az MC-ben csak a Road... tud. Ha egyedül vagyok, akkor viszont magam nem tudom azzá varázsolni :-(

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#43378) Daw93 válasza Kiskokó (#43363) üzenetére


Daw93
senior tag

Jó, lehet szépíteni, hogy van hozzá heli meg 6 jetski meg stb, csak kb semmit nem tudsz velük kezdeni, maximum ha a yachton kezdesz akkor annyira jó hogy bemész vele a városba. De mivel én egyrészt sose megyek a yachtomra, másrészt ott kezdek ahol kiléptem előzőleg, nekem ez a "sok plusz" a yachthoz teljesen irreleváns. Nem bántam meg hogy megvettem, de tényleg semmire nem jó :D
A légvédelem nem orssz ötlet amúgy, de ha publicban basztatnak, és idegesít, akkor fogom és átmegyek másik sessionba vagy betolom a passzív módot, tehát azt se nagyon lehet kihasználni.

GTA Online: Daweee93

(#43379) kozi71


kozi71
senior tag

Hol tudom megvásárolni a ceo irodát?

high tech, low life

(#43380) Poki


Poki
újonc

Sziasztok! Az interaktív menü kezelésével van egy kis problémám...Lehet,hogy én vagyok hülye,de hogy tudok olyan játékosokat magam mellé hívni CEO vagy MC-ba,akik munkát keresnek? A map felett megjelenik az üzenet,hogy valaki melót keres,bemegyek az interaktív menü ezen részébe,de nem látom.Ugyan így MC-nál nem tudok előléptetni senkit,kitudom választani a rangját,de hogy okézom le? Megköszönném,ha valaki felhomályosítana erről.Nem tudom mennyire volt ez érthető,de azért köszi! :)

(#43381) zozyk


zozyk
addikt

Gyerekek,ez a Los Santos (LA) élőben odabasz...igaz,még nem lövöldöznek helikopterből ,de 10 nap alatt bármi lehet. :D

És ami a legjobb,végre számhoz méretezett a dobozos sör. (1 pint 9.4 fl oz)

[ Szerkesztve ]

(#43382) Plata válasza Daw93 (#43378) üzenetére


Plata
félisten

Én mindig passzív vagyok,mindig a hajón spawnol a karim,a hajó meg szinte mindig a strand mellett áll,pont a gyáramnál. :DDD
A légvédelem irtó jó móka,főleg ha betéved az ember olyan publicba ahol sok az agyatlan barom.
De én általában két eladás közt is a hajón lazítok.Ha Jacuzziban hagyom a karimat nem dob ki,de tegnap tévénézés közben is kidobott Ph sessionból. :DDD

(#43383) Plata válasza Poki (#43380) üzenetére


Plata
félisten

Interaction menüben az MC részben van valami olyan hogy manage motor club vagy mi a rosseb ott tudsz keresni embereket,CEO-nál meg securo serv.

(#43384) Segal válasza kozi71 (#43379) üzenetére


Segal
veterán

Telefonon a web reszbol az dynasty8 executive lehetoseg alol.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43385) gyugyo79 válasza Daw93 (#43378) üzenetére


gyugyo79
addikt

De így nézve semmi értelme a játékba a tartalom 90% -nak :).
Ház minek mással is lehet Heistre menni, a karakter meg nem fog panaszkodni, hogy nincs hol aludnia, kocsi minek lopni is lehet stb stb.
Nem a hasznosság miatt vesszük a 3. kocsit sem mint ahogy a ladikot sem amihez adnak egy halom szintén így nézve haszontalan dolgot.

(#43386) Daw93 válasza gyugyo79 (#43385) üzenetére


Daw93
senior tag

Ház azért kell mert kell autó, autó meg azért kell mert autóbuzi vagyok, meg mert valahogy el kell jutni A-ból B-be. És igen, amit lehet lopni is azt lopom, mert fölösleges rá elkölteni pl 80 k-t ha ingyen is meg lehet szerezni.
Nem azt mondom hogy mindenkinek utálnia kell a yachtot, ez csak a saját véleményem hogy semmire se való. Ha lenne rajta egy 10es garázs mint a TDU2-ben akkor nem panaszkodnék, de így csak porfogó. NEKEM. Akinek kell nyugodtan vegye, engem nem zavar hogy ki mire költi a pénzét, csak azért írtam le, mert a kedves kolléga aki kérdezett róla, lehet elkölt rá 10 misit úgy, hogy ellenérvet nem is hallott (tehát lehet nem is kell neki, csak nem tud róla). És 10 misi az kurva sok pénz.
Na mindegy. Részemről ennyi, így is túlbeszéltük a témát. :)

GTA Online: Daweee93

(#43387) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ízlés kérdése hisz ha mindent azzal a feltétellel vennénk meg hogy van e értelme akkor elég kevés dolgot vennénk meg a játékban.

Gunner for life

(#43388) Laraxior válasza gyugyo79 (#43385) üzenetére


Laraxior
titán

Mondjuk annak a buzi hajónak tényleg nem látom értelmét... :W
Bár, ha azt veszem alapul, hogy helivel hamarabb eljuthatok bárhova, mint akármelyik garázsból... :D
Mindenesetre felé se néztem a hajónak, kár, hogy ingatlan vásárlásnál nem lehet "beszámíttatni" egy másikba.
Bár még a 6. ingatlanom is empty, mert nem tudtam melyiket vegyem meg.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43389) L-e-f-i-e válasza Laraxior (#43388) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem csak 1 lakásom van...de bőven elég..a garázs viszont eddig elég volt , lassan..lassan viszont kezdem érezni, hogy előbb utóbb ki fogom nőni :B

=^-^=

(#43390) Laraxior válasza L-e-f-i-e (#43389) üzenetére


Laraxior
titán

Lehet venni csak garázst ami 10 férőhelyes, pont a minap vettem egyet a reptér közelében, ott ahol spawnolnak a Dubsták. Nincs kecó, csak garázs. 100k körüli áron volt. Pár autót eladással vissza is jött az ára :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#43391) Kiskokó válasza Daw93 (#43378) üzenetére


Kiskokó
veterán

teeeeeeeee vagy az irrelevánns fiam :P ;] haha
A yachtos Vipről nem is beszélve amivel kb amióta megvan a hajó (3hó) olyan 2 Millát szedtem már össze 10 perc semmit tevéssel!

De hát na Kinek mi... a Hondát is kell hogy vegyék... :D ;]

Plata : jó tudni hogy jacuból se dob ki IDLE.

To all :

Amúgy észrevettétek hogy hogy minden nagyobb DLC amit megcsináltak a Rockstarék azokat előzőleg "kérték" a játékosok... lásd a Motoros DLC peticiót... vagy a Tuning kiegészítős Fanvideót... és hoppáá meg is lettek...vagy hülyeség ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43392) ProgenXL válasza Kiskokó (#43391) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én már megszoktam ezt a látványt minden belépéskor. Helire ülök és irány a nagyvilág. :D

Valamilyen szinten adja magát hogy ha olyat dlc-t csinálnak ami a többségnek kell akkor nem nyúlnak mellé. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43393) kozi71


kozi71
senior tag

Megvásároltam a Ceo kéglimet. De most meg eltűnt a MC, és a pénzhamisító üzemem. Kettő együtt nem működik? Biztos fárasztó vagyok a sok kérdésemmel, ne haragudjatok. :F

high tech, low life

(#43394) ProgenXL válasza kozi71 (#43393) üzenetére


ProgenXL
őstag

Vagy az egyikben vagy a másikban. Egyszerre nem.

Gunner for life

(#43395) kozi71 válasza ProgenXL (#43394) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi a gyors válaszod!
Hogyan térhetek vissza a MC-re?
Ceo irodám azért remélem megmarad.

high tech, low life

(#43396) ProgenXL válasza kozi71 (#43395) üzenetére


ProgenXL
őstag

Minden megmarad. Ugyanúgy tudod ezt is oszlatni mint az MC-t. Csak itt Disband helyett Retire van.

Gunner for life

(#43397) kozi71 válasza ProgenXL (#43396) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszönöm szépen! :R

high tech, low life

(#43398) Dr. Akula válasza Dr. Akula (#43371) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

(#43399) Wolf111126


Wolf111126
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy Franklin-el csinálnék egy küldetést, de nem ül fel a biciklire, de akivel versenyeznék ő sem.
Ezt kellene lehetne orvosolni, mert így most 2 küldetésem van függőben emiatt :O
Valaki legyen kedves segíteni.
Probléma pontosan

(#43400) Wiz Khalifa válasza Wolf111126 (#43399) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert azt Michael-el kell csinálni. :)

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.