Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) freeknight válasza Anulu79 (#44949) üzenetére


freeknight
őstag

Nincsenek szerverek, sessionök vannak, ahol p2p módszerrel kapcsolja össze a playereket a játék. Szánalom, de ez van. Ha rámész hogy go online, bedob valahová automatikusan. Van még lehetőséged crew tagokhoz vagy barátokhoz csatlakozni, de az is véletlenszerű. Van még invite only és solo session is, de azokon csomó dolgot nem lehet csinálni.

Online útmutató: gyűjts össze jobokkal vagy különféle játékmódokkal (most a vehicle vendetta fizet sokat, de ez mindig változik) 200ezer dollárt, abból a dinasty8.com-on futni fogja a legolcsóbb high-end apartmara. Így lesz egy házad és 10 autós garázsod, ezen kívül tudsz heisteket hostolni. Told le az elsőt (fleeca job), így kinyílik a páncélozott kuruma. Erre gyűjts össze kb 500ezer dollárt, vedd meg, és told le a maradék heisteket. Ha nem költesz sokat és közben is csinálsz jobokat versenyeket és ilyesmiket folyamatosan, a pacific standard meló után elég pénzed lesz egy ceo irodára és vehicle warehouse-ra. Onnantól kezdve kb óránként szerezhetsz 400ezer dollárt, és nem lesznek pénzügyi gondjaid.

A többire meg majd rájössz magadtól is, főleg ha belépsz a crew-ba és segítesz a ph-soknak. Igazából ilyen online útmutató azért nincs, mert folyamatosan hoznak be újdonságokat, mindig változik mivel lehet sokat keresni. Ami a lényeg hogy kezdőként ezt a sorrendet kövesd: highend apartman - páncélozott kuruma - heistek sorrendben letolása, a többi rajtad múlik.

(#44952) Plata válasza yozsee11 (#44941) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,kösz feldobtad a napomat,ekkora állatot. :R

(#44944) HussarF Konzolos vagy sem,kit érdekel,örülök hogy betette,ilyen beteg állatot sem sűrűn lát az ember. :DDD

(#44953) Haseo Azért vegetál mert túl sok játékos termeszt füvet.És a sok fűtől magas a vegetáció. :P

[ Szerkesztve ]

(#44956) Plata


Plata
félisten

Srácok szerintem fejezzük be ezt a hasztalan vitát.
Hiába találgattok úgy sem találjátok ki ahogy a Rockstar miként miért hogyan bannol.
Inkább valaki mondja el hogy van-e tapasztalata az új 100 ezer dolcsiba kerülő karit megváltoztató szolgáltatással.Mennyire lehet szabadon át szabni a karit?Kb semennyire mint kreáláskor?

(#44957) HussarF válasza Plata (#44956) üzenetére

Ne viccelj már, kreáláskor szinte mindent be lehetett rajta állítani. Na jó, az arcán mindent. A testalkatot nem. Szerintem ugyanazt adja be, mint az elején. Sőt, nekem az elején, már nem emlékszem pontosan mikor, de olyan 20-25ös szint környékén talán, bedobta automatikusan a karakterkreálót megint, hogy itt a vissza nem térő alkalom, ha valami nem tetszik most változtathatok (egyébként másnak is volt ilyen?). Gyakorlatilag ugyanazt dobta be, mint amikor készítettem. Mindent meg lehetett változtatni, amit akkor. Én úgy gondolom, hogy itt is pont ugyanaz lesz, csak most már pénzért. De nincs erről egy yt videó vagy egy leírás vhol?

(#44958) Plata válasza HussarF (#44957) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem volt 25-ös szinten,azt reméltem egy kicsit részletesebben is lehet.

(#44959) ProgenXL válasza Plata (#44958) üzenetére


ProgenXL
őstag

100k-ért az a minimum hogy teljesen testreszabhatod újból.

Gunner for life

(#44960) JakyHUN válasza pokers (#44907) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Én voltam a zaklató... nyugodj meg, én napi 15x meg fogom csinálni a 7,3 mp-es ctrl c ctrl v kombinációt. Mentem már így emberek agyára akik meg akartak szopatni és volt, hogy bejött.

(#44961) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A délutáni parttalan vita utolsó sorait - ami már egyébként sem a játékról szólt - töröltem. A topik rendjéről pedig annyit, hogy azt a fórum alapelvei határozzák meg, nem pedig topik címében említett játék stílusa. Ezt tartsátok szem előtt!

(#44962) Laraxior


Laraxior
titán

Windows reinstallnál a játékot is újra kell húzni, vagy van valami megoldás, mint az Origin és Steames játékoknál, hogy rendszer újratelepítés után is működnek...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44963) freeknight


freeknight
őstag

Azt hiszem zárhatjuk a banos témát: tegnap beraktam a bankba a rámdroppolt 130ezer dollárt, és nem tiltottak ki. Előtte írtam a supportnak, hogy vegyék le a pénzt, de egy szabvány levél jött vissza, miszerint ha én magam nem modoltam, nyugodtan rakjam el a pénzt, ők majd egy rendszeres sweep keretében úgyis törölni fogják a jogtalanul szerzett javakat, de nem büntetnek érte.

Én nem tudom mit történt azzal, akit 40ezer miatt bannoltak, de ott lennie kellett másvalaminek is mellette. Mondjuk azt én is tanácsolom, hogy ne verjetek a seggére a pénznek, mert ha nincs az ingame számládon fedezet, elképzelhető, hogy bannolnak és resetelik a karidat, de ha jóhiszeműen nem költesz belőle, 100%, hogy nem lesz belőle bajod. Így visszagondolva butaság is, mivel a money rain ellen semmiképp sem tudsz védekezni, és mindenkire dobtak már, ezzel az erővel az összes játékost bannolhatná a rockstar, ami kicsit nonszensz...

Persze ha rájuk jön az ötperc, és mégis bannolnak, tájékoztatlak titeket, de én részemről a témát lezártnak tekintem, és megkérnék mindenkit, hogy ilyen butaságokkal ne ijesztgessük többet az embereket.

[ Szerkesztve ]

(#44964) #81556480 válasza Laraxior (#44962) üzenetére


#81556480
törölt tag

veryfi kapcsolóval fájlok ellenőrzése.

De én most teszem újra a gépem, este megírom hogy sikerült.

(#44965) Laraxior válasza #81556480 (#44964) üzenetére


Laraxior
titán

Mi az a veryfi kapcsoló? :D :B
Volt valami Launcheres megoldás, de jelenleg nem működik.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44966) #81556480 válasza Laraxior (#44965) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#44967) HussarF válasza #81556480 (#44966) üzenetére

Ha steam-es, akkor ott van verify gomb.

(#44968) Anulu79


Anulu79
addikt

Hogyan érdemes beszerezni a játékot? Valahonnan letölteni megvétel után vagy a lemezes verziót érdemesebb?

(#44969) Segal válasza Anulu79 (#44968) üzenetére


Segal
veterán

Ez maximalisan toled fugg. En peldaul szerettem volna a kezeim kozott tartani igy a dobozosat vettem. Akinek ez nem fontos annal szerintem elsodlegesen az ar dont.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44970) Anulu79 válasza Segal (#44969) üzenetére


Anulu79
addikt

Egyébként te tudsz olyanról, hogy le lenne korlátozva valahogy, hogy hányszor lehet feltelepíteni a játékot? Akár a dobozost akár a letöltött verziót? Amúgy a fizetős letöltőset honnan lehet beszerezni?

(#44971) L-e-f-i-e válasza Anulu79 (#44970) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nincs ilyen korlátozás és szerintem a legegyszerűbb a steamen megvenni (pláne ha akciós mostanaban elég gyakran volt az, gondolom lesz is még) :)

=^-^=

(#44972) Anulu79 válasza L-e-f-i-e (#44971) üzenetére


Anulu79
addikt

Fiókom nincs. Ezért fizetni sem tudnék szerintem. :DDD

(#44973) HussarF válasza Anulu79 (#44972) üzenetére

Akár két percbe is beletelhet a regisztráció, nehogy megerőltesd magad :)
G2A-n is vehetsz steam-es kulcsot és akkor még lehet jobban jársz.

(#44974) Anulu79 válasza HussarF (#44973) üzenetére


Anulu79
addikt

Azért írtam mert régebben paypal-os fizetés volt ha jól emlékszem és ahhoz meg nem értek. Amúgy ha itt venném meg akkor ha kiírom lemezre utána ugyan úgy tudom használni a játékot máskor is ha felírom a kulcsot? Ez a kulcs örökéletü vagy csak X évre szól?

(#44975) freeknight válasza Anulu79 (#44974) üzenetére


freeknight
őstag

Steamről ne vedd, mert akción kívül majdnem 20ezer forint. De steames kulcsot éri meg beszerezni, mert a játék frissítése új patch esetén sokkal gördülékenyebb, mint a rockstaros verzió.
Én a G2A-ről szereztem be, arra figyelj, hogy GLOBAL régiós kulcsot vegyél. Ott én a steames verziót 9000 forintért vettem december elején, teljesen baráti ár érte.

Ezt nem kell kiírnod DVD-re, csinálsz egy steam fiókot, oda regisztrálod a kulcsot, és onnantól kezdve onnan tudod egy kattintással bármikor, bárhova letölteni és telepíteni (természetesen egyszerre csak egy gépen futtathatod csak). A kulcs örökéletű.
Rockstar kulcsot is vehetsz, az némileg olcsóbb, mint a steames. A bolti lemezes verzió is rockstaros, de hiába van maga a játék lemezen, mindenképp le kell majd töltened telepítés után 10-20 gigányi patchet.

[ Szerkesztve ]

(#44976) Dezike válasza Laraxior (#44962) üzenetére


Dezike
tag

Én 2szer töltöttem le a gamét, 3. alkalommal már agyaltam. Steam-es.

1. másoltam másik helyre a C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps mappát. ha beljebb lépsz common\Grand Theft Auto V itt van a játék.
2. másoltam másik helyre a te_user_neved\dokumentumok\Rockstar Games mappát

Win reinstall

1. steam telepítés bejelenkezés.
2. steamapps mappa vissza másol
3. dokumentumok\Rockstar Games bemásol
4. Social Club telepítése
5. megnyitod steam-et,könyvtár grand thef auto v jobb gomb tulajdonságok,új ablakba helyi fájlok majd alul játék fájlok épségének ellenőrzése.

Végzett a vinyó (SSD) nyammogásával és ok, elindítod SC-be bejelentkezel és game.

[kép]

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#44977) Laraxior válasza Dezike (#44976) üzenetére


Laraxior
titán

De ez nem steames, ez a baj. Steamnek elég ha csak a könyvtárat megadom, már látszódnak a benne levő dolgok.
Elkezdtem letölteni, kiléptem, aztán visszamásoltam a mappa egy részét, így 30GB-al kevesebbet kell letölteni :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44978) Dezike válasza Laraxior (#44977) üzenetére


Dezike
tag

Félre értettem, hogy a tied nem steam-es.

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#44979) Mike válasza JakyHUN (#44960) üzenetére


Mike
veterán

minek ehhez másolni?

edit as new message

(#44957) HussarF
Konkrétan lvl6-on ajánlotta fel újra

(#44951) freeknight
closed sessionöket is tudsz indítani ahová crew tagok vagy a barátokat be tudod hívni
mindent tudsz csinálni kivéve ceo és mc, mert oott a rs erőlteti a publicot
bár a gyárak akkor is termelnek

Online útmutató: gyűjts össze jobokkal vagy különféle játékmódokkal (most a vehicle vendetta fizet sokat, de ez mindig változik) 200ezer dollárt, abból a dinasty8.com-on futni fogja a legolcsóbb high-end apartmara. Így lesz egy házad és 10 autós garázsod, ezen kívül tudsz heisteket hostolni. Told le az elsőt (fleeca job), így kinyílik a páncélozott kuruma. Erre gyűjts össze kb 500ezer dollárt, vedd meg, és told le a maradék heisteket. Ha nem költesz sokat és közben is csinálsz jobokat versenyeket és ilyesmiket folyamatosan, a pacific standard meló után elég pénzed lesz egy ceo irodára és vehicle warehouse-ra. Onnantól kezdve kb óránként szerezhetsz 400ezer dollárt, és nem lesznek pénzügyi gondjaid.

200-ért egy sötét lukban fog lakni, akkor már inkább az kicsit feljebb, 42. emelet alta street 270-ért.
A heistekhez társak is kellenek
Kurumára az 500k-t nem könnyű összekaparni alacsony szinten főleg ha nincsenek haverjai
ha vannak kuruma nélkül is meg tudja csinálni a heisteket, mert másnak van, igaz senki nem fog vele heistezni mert pillanatok alatt meghal hardon.
de igen először vegyen kurumát, de azért mert könnyebb csinálni vele a jobokat
tetszik, hogy úh egy kis PS és már meg is van a pénz a ceo irodára ami alaphangon is 1 millió, meg a garázsra amiből a legolcsóbb 1,6 vagyis kell 2,6 millió
és igen majd keres óránként 400k-t fegyverek meg minden nélkül, kurumával.

[ Szerkesztve ]

(#44980) Mike válasza yozsee11 (#44941) üzenetére


Mike
veterán

ez aranyos

(#44981) Gyula84 válasza Laraxior (#44962) üzenetére


Gyula84
veterán

már írtam itt egyszer én csak feltelepítem a social clubot, majd a luncherrel indítom a gta-t, viszont az update bajos lehet van regedit megoldás rá

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44982) Segal válasza Anulu79 (#44974) üzenetére


Segal
veterán

Ha ennyire nem ertesz az online vasarlashoz akkor szerintem egyertelmu hogy a dobozos verziot kene venned. Abba ott lesznek a dvd-k es csak telepiteni kell.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44983) Mr.Csizmás válasza Segal (#44982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

attól még aktiválni kell ugyanúgy, mintha venne egy kulcsot digitálisan :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44984) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Lenne kérdésem, hogy a barátomnak van egy ps3-as GTA V accountja és azt nem lehet valahogy átvinni a pc-re? Meg kell venni újra egy PC-s kulcsot? :)

[ Szerkesztve ]

(#44985) UnConnecteD válasza freeknight (#44951) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nekem van ceo irodam, gyaraim, raktarak mindenhez, megsem tudom, hogyan kell orankent 400ezret csinalni. kaphatok par tippet ?

(#44986) Haseo válasza UnConnecteD (#44985) üzenetére


Haseo
csendes tag

Óránként eladsz 4 top-range autót az most pont kereken 400k, bár ehhez kell 3 segítő. Vagy egyedül egyesével 20 percenként.

sc: TriEdgeTV uplay: Temgris

(#44987) Segal válasza UnConnecteD (#44985) üzenetére


Segal
veterán

Ossze kell lopni a raktarba az osszes standard es mid autot es utana csak top cart fog adni lopasra. Negyes eladas utan varni kell 40 percet ez alatt ossze lehet lopni ujra 4 autot (top ertelemszeruen) amit utana 400k ert el lehet adni. Igaz azzal nem szamolt a hsz iroja hogy eladaskor levonnak a tuning miatt 80k-t meg lopas kozbe is lesz toreskar meg akkor a fegyver municio is fogy... Tehat legyen inkabb 300k amitmeg lehet elmeletbe keresni de nyilvan te is mesz masnak segiteni ha neked is jottek.

Beni:A karakter athozhato de a jatekot ujra meg kell venni.

Csizmas: Neki elsosorba a digitalis fizetessel volt problemaja ezert ez elkerulheto a dobozos verzioval. A beregisztralas nyilvan elkerulhetetlen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44988) Kelecar válasza Segal (#44987) üzenetére


Kelecar
aktív tag

4 autó eladása után 50 perc a CD és most 25% bonussal 500k-t kapsz 4 Top után, szal az max 420k profit :)

(#44989) Segal válasza Kelecar (#44988) üzenetére


Segal
veterán

Azt tudom hogy most van plusz 25%. Viszont en 40 percre emlekeztem de akkor sorry a felre tajekoztatasert.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44990) UnConnecteD válasza Segal (#44987) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

" Ossze kell lopni a raktarba az osszes standard es mid autot es utana csak top cart fog adni lopasra. "

na ez nekem egy uj es hasznos info. koszi

(#44991) ProgenXL válasza UnConnecteD (#44990) üzenetére


ProgenXL
őstag

32 féle autó van összesen amit ellophatsz. Addig nem ad két egyformát.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44992) freeknight válasza Mike (#44979) üzenetére


freeknight
őstag

Nos, én így vittem az online-t, amíg megvettem a ceo irodát. És nem került nagy erőfeszítésembe, kicsit több, mint 3 hét.

200k a legolcsóbb high-end apartman, ez tény, semmi extrát nem ad a drágább sem, szögugyanolyan az összesnek a belseje, akkor a tied is sötét lyuk ezek szerint ;) A Del Pierro Heights pedig kifejezetten fasza helyen van. De mindenki olyat vesz aki akar, de első high-end apartmannak talán nem a legdrágábbal kell kezdeni.

Én kb 7 óra alatt "kapartam össze" a kurumára valót. És jól szórakoztam, adversary módok, versenyek, elsőre jó szórakozás. Az aktuális featured mód megnyerésével 80k felett is lehet keresni, ha hosszabb a meccs. Én egyszer egy 40 perces turf warsért 110k-t kaptam.

Csak és kizárólag a hardon elvégzett PS-ért 1,7 milliót fogsz keresni hostként elsőre, ha feltételezzük hogy 55%-ot viszel el és természetesen megvan az all-in order challenge. A többit most nem számolgatom ki, de 1 millió körül fizet az összes többi heist együtt. Jól mondod, legolcsóbban ceo-nak állni 2,6 millióért lehet. Nekem kijött a matek, ps után meg is tudtam venni a ceo hálózatot. Sőt, emellé vettem az irodába +700k-ért szebb belsőt pluszban.

Fegyverek is lesznek, hiszen nyilván a heistek közben is nyomhat pár versenyt, jobot (azokat is lehet farmolni, hardon is könnyűek és rövidek, legtöbbet egyedül is tudod).

A lényeg, hogy ki kell bírni, nem venni drága járgányokat meg tuningoltatni Bennynél, amíg nincsen meg a ceo iroda. Az legyen az elsődleges cél. Ha nem is tudja az ember maximalizálni a garázs termelését (nem biztos, hogy vannak fent mindig segítőkész crew tagok, hogy 4-en adjatok el), de bődületes pénzek jönnek be belőle könnyen.

Én a leírtak alapján toltam az online-t, december 9.-én vettem a játékot, az online részt karácsony elött 1 héttel kezdtem, most pedig már milliós értékben vannak autóim (mondjuk házam nincs, csak a del pierro heights, meg a ps-hez való, jók nekem a lyukak is :C ) . Kövi terv a buzzard beszerzése, aztán meg jöhet a ruiner 2000, de lehet addigra meg is unom. :)

[ Szerkesztve ]

(#44993) freeknight válasza freeknight (#44992) üzenetére


freeknight
őstag

Ja, és a jó kis pénzszerzési módok közül nem is említettem a sentinel spawn mókát, amivel a különféle játékmódok mellett még kellemes bónuszt is szedhetsz magadnak. Amíg nem volt meg a ceo garázs, csak sentinelekből összeszedtem vagy 300-400ezret :) Kuruma megvásárlásához is nagy segítség.
De tolhatod beteg módjára is, 50 percenként beállított ébresztővel és napi 8-10 eladott kocsival, így 1 hét alatt milliomos lehetsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#44994) Daw93 válasza freeknight (#44992) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem az Alta streeten az olcsó apartman van, én értem a sötét lyuk kifejezést :D a kilátásra gondolt Mike, mert olyan utcára néz az ablak, ami 2 magas épület közt van, és tényleg olyan sötét hatást kelt amikor kinézek, mert árnyékos.
A Del Perro Hights meg az egyik legjobb, az volt a második házam, de máig az egyik kedvencem. Elég jó helyen van, jó a kilátás, és a legolcsóbb high-end kéró (ez még számított amikor vettem :D )
Ami még elég jó az a Tinsel Towers, az se sokkal több, talán valami 270k környéke, és közel van mindenhez.

GTA Online: Daweee93

(#44995) Segal válasza Daw93 (#44994) üzenetére


Segal
veterán

A legtutibb a ceo irodába valo beköltözés. Én pár hete hoztam meg a döntést de abszolut nem bántam meg. Ott lehet egyből 60 autó (tudom hogy le lehet őket kérni telefonnal) és nem kell akár kilométereket utazni spawnolás után hogy elkezdhesd az autólopást hanem max egy ajtón kell kijönni de elég sűrűn konkrétan a számítógép elé tölt be a játék.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44996) freeknight válasza Daw93 (#44994) üzenetére


freeknight
őstag

Jaaa, a kilátás :D . Az mondjuk igaz, de ha a magasabban lévő házat veszed a del pierroban, szerintem nem rossz, és a 2. legolcsóbb high-end ház a játékban. Nekem az van, eddig tetszik, bár csak a session elején pár másodpercet töltök a házban :D

Na a Tinselbe én is tervezem valamikor átköltözni, de nekem még az eclipse tower is tetszik, jó helyen van az is.

Segal: te melyik irodát választottad? Én persze a legolcsóbbat, a maze bankeset, de külön tetszik, hogy konkrétan a lakásom szomszédjában van, csak át kell sétálni az úton :D . Persze az a király, ha benne laksz, csak mivel ilyen közel van a lakásomhoz nem tartottam jó ötletnek az átköltözést :D
Amúgy ha később át szeretném költöztetni pl az arcadius centerbe az irodát, el lehet adni az előzőt? Vagy legalább az upgradeket átvinni?
Mert egy baj van a legolcsóbb iroda+vehicle warehouse párossal, hogy rohadt messze vannak egymástól. 3,5 km-t kell autóznom, ha egy lopás után szeretnék még egy kocsit leszállítani. Az Arcadius center sokkal közelebb van, meg az tetszik a legjobban az elérhető irodaházak közül, csak mikor vettem, nem akartam majdnem másfélszer annyit adni érte, mint a maze bank westért.

[ Szerkesztve ]

(#44997) Daw93 válasza Segal (#44995) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem felesleges bárhova is költöznöm, mivel úgy van beállítva, hogy belépéskor oda tegyen ahol előzőleg kiléptem. Nekem így sokkal kényelmesebb, ott folytatom ahol abbahagytam előtte :D meg legfőképp azért is előnyös, mert mióta vannak ezek a public sessionos cuccok (mc, ládázás, export/import) viszonylag sokszor váltok sessiont, és zavart amikor ha sok randomot dobál be folyton, sessionváltásokkor mindig menjek vissza a házamból oda ahol előtte voltam, folytatni a dolgomat.
Meg megszoktam régen amikor csak storyval toltam, hogy ott folytatom ahol kiléptem.

Freeknight: a del perro az alsó szinten is jó kilátást biztosít, az alta streettel van gond ilyen szempontból. Lehet hogy az altán feljebb költözöm, megnézem a youtube-on, milyen ott. Az eclipse is elég jó, azt vettem utoljára.
Amit szerintem még érdemes megnézni, az a richard majestic, meg ami van mellette a weazel plaza.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#44998) Plata válasza freeknight (#44992) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a bánatba fizet neked 1.7 misit a Ps mikor max 1.25 milla a bevétel?
Ha magadnak 55%-ot adsz nem nagyon fog veled menni senki sem.
Egyébként csak az olcsó lakások belseje egyforma,a drágáké személyre szabható.

(#44999) Segal válasza freeknight (#44996) üzenetére


Segal
veterán

Én is a két legolcsóbbat vettem így nekem is sokat kell menni iroda és raktár közt de mivel én már elég sokat költöttem az irodára a raktár meg tele van letakart kocsikkal ezért nekem már nem érné meg egyikből sem újat venni. A régi ceo-t szerintem tutira be tudod számítani az új árába mintha új ingatlant veszel de szerintem ott is kb 50% körüli áron. Kizárt dolognak tartom hogy a régi extráit átvihesd az újba tutira meg kéne venni őket az új ceo irodába is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#45000) Benir8 válasza Segal (#44987) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszönöm a választ Segal. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.