Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) Źşë' válasza Kelecar (#44637) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk a ceo-t és a mc klubbot megtarthatták volna ;] én rphadtul nem használom őket, mondjuk időm sem lenne rá folyton "simogatni" őket

(#44648) Segal sztem valve felé kemény jogdíjakat kellene fizetniük, meg valve ezért egy nagy szar cég (már csak azért is merthogy ezt így megcsinálták, kapzsi, kapitalista banda), bezsebelnek iszonyat sok pénzt, de a fanok nem érdemelnek egy HL3-at vagy éppen L4D3at? :S csóri banda!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#44652) Daw93 válasza amadaras (#44636) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt nekem is csinálta 4 gb rammal, 8gb-nál már nem, ezért szerintem megoldja a gondot az a +4 gb ram

GTA Online: Daweee93

(#44653) Redneck


Redneck
veterán

Nem sikerült előrébb jussak, annyi változás van, hogy miután felzabált 7,5GB RAM-ot, egész lassan eszi a pagefilet és egyelőre nem akadt. Körülbelül 1.5 óra volt ez az ügymenet, addig föl-le autóztam, repültem, és csináltam néha egy kis balhét.
Végülis ameddig nincs Windows 10 vagy 16GB RAM a gépben, óránként ki tudok lépni a játékból és vissza...

Azért írok a supportnak hogy ezt megoldhatnák mert sokakat érint.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#44654) Logitech


Logitech
aktív tag

valaki bukta a szállítmányt

(#44655) #81556480 válasza Logitech (#44654) üzenetére


#81556480
törölt tag

wáo! dat graphics :DDD

(#44656) DrTechnoid válasza #81556480 (#44655) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hello, kérelmezném a felvételemet a csoportba.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#44657) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

ma a 2 szemelyes heistben volt egy bug, a pilota nem vitte a helikoptert a hidra, hanem megallt mellette, es ott korozott. 3x is probaltuk, de nem sikerult. biztos megartott neki a sok beigli

masik dolog. meg mindig ez a problemam, nem tudom, hogy tudnam ezt a kocsit eltarolni a garazsomban :

[kép]

valaki tudja, hogy mi kell hozza?

(#44658) L-e-f-i-e válasza UnConnecteD (#44657) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Meg kell hogy vedd, csak akkor tudod bevinni a garázsba ez olyan típusú kocsi amit csak úgy nem lehet bevinni a garázsodba utcáról.

=^-^=

(#44659) UnConnecteD válasza L-e-f-i-e (#44658) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

de nincs a listaban a megveheto kocsik kozott. ha ilyen egyszeru lenne, nem lenne problema

(#44660) bryant56 válasza UnConnecteD (#44659) üzenetére


bryant56
aktív tag

Csak visszatérő játékosok tudják megvenni.

(#44661) Laraxior válasza UnConnecteD (#44657) üzenetére


Laraxior
titán

Xbox360, vagy PS3 account :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44662) amadaras válasza Daw93 (#44652) üzenetére


amadaras
csendes újonc

Oké, köszi a segítséget. Akkor asszem megvan a következő beruházás.

(#44663) #81556480 válasza DrTechnoid (#44656) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link]

Röviden írjál rankot, kort, mikor játszol, milyen játékmódokat preferálsz, benne vagy e más crew-ben, elfogadod e a linkelt szabályzatot, meg ilyenek :D

(#44664) fcbarca


fcbarca
őstag

Üdv.a játékba az egérrel nyomom a célzás gombot(nem engedem fel)és eldobja a célzást,nagyon idegesítő,3 egérrel próbáltam,és minddel ezt csinálta.

(#44665) Źşë' válasza fcbarca (#44664) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos virágbolti a játék :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#44666) Kiskokó válasza fcbarca (#44664) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt nagyon nagyon ritkán nekem is csinálja... nem tudom mitől van. akkor csinálta sűrűbben amikor az egérnek szar volt a helye és ki volt fényesedve alatta a fa.
Nem tudom mi köze hozzá de akkor csinálta.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#44667) Segal válasza UnConnecteD (#44657) üzenetére


Segal
veterán

Az a pilóta az Trevor. Biztos részeg volt. Nekem is többször volt már bugos a küldetés nálam általába a rendőr sorfal hiányos. Biztos sztrájkolnak néha :DDD

Viszont ma volt egy kellemetlen élményünk is Beni-val és bluzia-val. Épp hogy leszállítottuk az autókat az eladásnál megjelent a "mikulás" (ilyen ruhába volt) és ezerrel kezdte dobálni ránk a 2000-es pénzes táskákat. Szó szerint menekültünk előle...
Baj biztos nem lesz belőle mert kb 40k-t tudott rám dobni de szó szerint futott utánam az ember.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44668) Benir8 válasza Segal (#44667) üzenetére


Benir8
senior tag

Igen meg történt :D
Én azonnal kiléptem a játékból, hogy megelőzem a bant :D
Nem tudom mi ennek az értelme aki ilyet csinál, őt kéne egyből banolnia.

(#44669) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Szeretnék a Prohardveres Crew ben benne lenni ismét, mert szerintem nem vagyok most benne. 4-5 hónapig nem volt Vga-m. KosszaHUN vagyok a játékban. Köszi érte!!

[ Szerkesztve ]

(#44670) Laraxior válasza Segal (#44667) üzenetére


Laraxior
titán

Meg fogsz lepodni de nem kapsz bant.
De ha mellozni akarod az ilyet akkor beulsz egy autoba es akkor hiaba szorja rád.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44671) Segal válasza Laraxior (#44670) üzenetére


Segal
veterán

Mivel épp autó eladás végén voltunk ezért egy ingatlan kert részébe találkoztunk össze a taggal ahol semmi sem volt csak mi meg ő. Futhattál bármerre futott utánad és dobálta rád a táskákat...
Nem tudom hol lehet a limit de szerintem millio felett van én mindenesetre nem szeretnék kockáztatni eljutottam már arra a szintre a karakteremmel hogy megengedhetek magamnak extra dolgokat. Egyszerűen nincs szükségem ilyesmire.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44672) bryant56 válasza BullKoxa (#44669) üzenetére


bryant56
aktív tag

Benne vagy a crew-ban és a ph az aktív crew-d.

(#44673) Juhasz27


Juhasz27
tag

Jó reggelt urak!

A játékban kocsilopásban segédkeztem és 1 modder ránk dobált némi pénzt,ahogy tudtam kiléptem,beszéltem erről Benivel mert ő is kapott belőle.Sajnos a R* nem felejti el elnézni az ilyeneket és ma reggelre ajándékot kaptam az email címemre.
Pontosan hajnali 02:30 perckor.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44674) bluuzia válasza Segal (#44671) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Pontosan így történt. Nevetséges volt, ahogy futottunk előle. Azért így is kaptam belőle, mielőtt session-t váltottam. Valami warrior (neve után számok) nevű arc volt .

Vazze Tshabi. Ez milyen szemét dolog. Azért az a R hibája, ha nem tudja kiszűrni a moddereket. Mondjuk lehet nem is akarja, egyszerűbb kib@szni a többi játékossal a szerződésre hivatkozva.

Mennyit dobált rád? Betetted a bankba? Mert ugye a tranzakcióknál látszik, ha csak úgy teszel be pénzt és nem melóból kapod.

Ez mondjuk jobb mintha bannoltak volna - bár gondolom így is volt benne pár száz órád -, legalább tudsz vele játszani. Szerintem ezzel a közösséggel hamar összeszeded magad. Segítünk.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#44675) Juhasz27 válasza bluuzia (#44674) üzenetére


Juhasz27
tag

Én minden pénzem a bankba teszem,leszállítottuk az autókat megkaptam ugye a pénzt a sráctól,ki és visszaléptem,mentünk pár kanyart és utána tettem be a bankba.Lehet ez volt a baj? Lehet nem kellett volna betenni?

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44676) HussarF válasza Juhasz27 (#44675) üzenetére

Durva. Anno rám vagy 900k-t hajított. Még nem tudtam, hogy ban jár érte, ezért örültem. Szerintem elég hamar be is tettem a bankba. Még sem történt semmi. Lehet, hogy akkor még nagyon sok cheater volt, ezért nem az ilyen apróságokkal foglalkoztak.
Azóta elkapott még egy vagy egy hete. Az kb 45k-ig jutott, mielőtt otthagytam. Abból se lett semmi. Te mennyit vettél fel?

(#44677) Plata válasza Juhasz27 (#44675) üzenetére


Plata
félisten

El kell költeni valami hülyeségre,de betenni nem kellett volna.
Ha nem kaptál sokat és nem álltál meg hogy dőljön rád akkor nem szabadott volna hogy bannoljanak.

(#44676) HussarFNekem nem a fejemre hullatták,hanem akkoriban olyan volt hogy alád robbantottak egy szökőkutat amiből pénzeső robbant ki,én elmenekültem onnan de így 700k+ robbant a karimra.
Én ruhára költöttem meg ilyen baromságokra.

[ Szerkesztve ]

(#44678) cyberkind válasza Juhasz27 (#44675) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez, mert ha nem rakod be akkor valszeg most nem lennél bannolva, csak egy tipp ha megint így járnál, válts session-t de a pénzt NE rakd be egy darabig csak később valamikor és nem lesz gond, ahogy láthatod a R* leszarja, hogy ki becsületes vagy ki nem.

Paranormal Cocktivity

(#44679) Juhasz27 válasza HussarF (#44676) üzenetére


Juhasz27
tag

35 vagy 37k,pontosan most nem tudnám már megmondani.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44680) HussarF válasza Plata (#44677) üzenetére

Miylen tranzakciókban használ cash-t? Mert sokszor van az, hogy veszek valamit, de a cash-emet érintetlenül hagyja, mert a bankszámlát csapolja. Annyira nem foglalkoztam eddig vele, hogy mit honnan húz le, de így talán kezd értelmet nyerni.

(#44681) Plata válasza HussarF (#44680) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem ha boltban vásárolsz nasit akkor kell kp.
De amúgy fogalmam sincs,de egyszer bem volt nálam kp és nem tudtam venni nasit.

(#44682) CactuS válasza Juhasz27 (#44673) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Régen is az volt a mondóka, hogy bankba téve átfut a R* szűrőjén és fennakad az account. Ez a 15 millás versenyeknél megdőlt, mert ott fixen be kellett tenni. Szerintem inkább arról van szó, hogy a R* már érzékeli megint a money raint (és szerver oldalon folyamatosan hegeszti az anti-cheatet) és egyre durvábban szankcionálja. Legalábbis a 30 nap és a karakter reset ezt mutatja.

Az mondjuk elég nagy szégyen a részükről, hogy gyerekes módon közlik, hogy minden döntés végleges és meg sem hallgatnak. Dedó szint. Én azért megpróbálnék egy részletes levelet írni nekik, pontos eseménysorral, hátha legalább a 30 napot feloldják. Őszintén kétlem, hogy lenne bármiféle backup a karakterekről, így az sajnos szerintem tuti végleges. :(

Edit mondja: 25-27k az nagyon kevés, korábban milliárdokért is csak korrekció járt, nem reset. Úgy látszik valakinek elmentek otthonról az R*nél. Szerintem írj egy levelet, hangsúlyozva, hogy ártatlan vagy, többször is, hogy az indiai törtangolos support is felfogja.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44683) Ghard válasza cyberkind (#44678) üzenetére


Ghard
őstag

Ahogy látom neki új accountja van, alig játszott még. Ezért bannolták ilyen kis összegnél is, mert a statisztikában a kicsi is feltűnik ilyenkor. Mindegy, hogy elbankolja vagy sem.
Régi játékosok meg több 10 milliókat szednek fel bann nélkül.

(#44682) CactuS
"Én azért megpróbálnék egy részletes levelet írni nekik"

Teljesen hasztalan. Már elég idő eltelt azóta, hogy az online elindult és semmi nem változott. Képtelenek a csalókkal foglalkozni érdemben/igazságosan.

[ Szerkesztve ]

(#44684) cyberkind válasza Ghard (#44683) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért egy próbát megér, hátha elnézi a R*. :D

Paranormal Cocktivity

(#44685) Juhasz27 válasza bluuzia (#44674) üzenetére


Juhasz27
tag

Hát nekem már nincs kedvem a nulláról kezdeni mindent.Szerintem beszélek Tomi barátommal,ő már nem játszik és árulja az accját.
5k-t megér nekem baráti áron,és nem kell előröl kezdenem mindent.Átnevezem,plusz új email cím és szevasz.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44686) CactuS válasza Ghard (#44683) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk lehet 50 órás reset után is abbahagynám a játékot, de ha a 7-8-900+ órás accounton lenne wipe, akkor biztosan végleg törölném. Egy ilyen szituáció után ez egyszerűen nem fair.

Én tudok olyan esetről, amikor levették a jogtalan bant. Igaz, összesen 1 ilyen volt az ismerőseim között (bár lehet csak azért, mert USből játszik, fene tudja).

Juhasz27: Magyar nyelv nem volt feltéve még inaktívan sem, ugye?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44687) Juhasz27 válasza CactuS (#44686) üzenetére


Juhasz27
tag

Még azt sem mondhatnám,h direkt beleálltam vagy,h hagytam.Folyamatosan Benivel,Bluuzia-val,Segal-al voltam külön sessionben,mindig váltottunk(Beni jóvoltából)ha hígult a társaság.

Csak a gyári fájlok vannak a telepített mappában,nem hackelek,nem moddolok,csak néha használok más külső programot,pontosabban fraps-et fps mérésre vagy fényképezésre

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44688) Plata válasza CactuS (#44686) üzenetére


Plata
félisten

És akinek végleg bannolták accját mert magyarítást elfelejtette kikapcsolni?
Karácsonyra kapta játékot,felrakta hozzá magyarítást is,kiakarta próbálni online-t és végleg bukta.
Mondjuk lehetett volna figyelmesebb és kikapcsolja a magyarítást,de azt mondta fogalma sem volt róla hogy azért büntetik.

(#44689) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A bannolásolat a rendszer magától végzi. Nekik rá sem kell nézni. Az hogy utána sem foglalkoznak vele ha felkeresik őket emailben az már baj. Lehet hogy napi több ezer levelet kapnak de ezt nekik tudniuk kellene kezelni és nem sablon szövegeket írni...
Én lekopogom eddig soha nemvolt gondom pedig kaptam már be pénzt én is máskor..

Plata én ugyan nem használom a magyarítást de gyanítom a leírásában pontosan oda van írva hogy online nem léphet fel vele. Csak ezt a részt senki sem olvassa el.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44690) Ghard válasza CactuS (#44686) üzenetére


Ghard
őstag

Persze,hogy nem fair :) Ahogy az eltúlzott árak sem, ami elsődlegesen a sok csaló miatt lett ilyen magas.
És erre jön most rá a shark card meg az új ban a karakter resettel.

(#44691) cyberkind válasza Ghard (#44690) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a csalók miatt magasak az árak, akkor konzolon is miért ennyibe kerül minden?

Paranormal Cocktivity

(#44692) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ya a 30 napot nem is láttam. :(
Pont most beszéltük online, hogy vannak pénzek amiket nem a bankba tesz a játék, hanem zsebbe (pl. kocsi eladás LS customba, vagy missionok, sőt Heist).
Azért tettem már be 100 felett is. Azt hogy ellenőrzik, hogy illegális pénz volt?
Szerintem lehet, hogy volt egy report is, amire felfigyeltek.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#44693) ProgenXL válasza Ghard (#44690) üzenetére


ProgenXL
őstag

A csalóknak semmi köze hozzá. :D Már annyi pénzszerzési lehetőség van hogy ezek az árak teljesen jók.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44694) CactuS válasza Plata (#44688) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na várjunk, mert ez megint a szezont a fazonnal dolog! Ez egyrészt megint valami urban legend lesz, legalábbis perma bant én nem olvastam a topikban. Másrészt a magyarítás tisztán EULA megszegés, így az saját hibás dolog, ő tette be a külső programot a játék könyvtárába, holott ez évek óta tilos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44695) Źşë' válasza Ghard (#44690) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem inkább az lehet a magas árakra az indok hogy ezzel akarják azt elérni hogy minél többet grindelj, és csak ezzel az egy játékkal foglalkozz (mindegyiknél ez az elsődleges cél, mert ebből van pénzük), és ha nagyon kell valami és nem tudod megvenni mert nincs időd pénzt gyűjteni akkor ott vannak a shark cardok $$

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#44696) Mike válasza gyugyo79 (#44644) üzenetére


Mike
veterán

én a Buzzardomat konkrétan Sandking eladásokból vettem, szóval én sem vagyok teljesen százas

Plata
nem kell magyarítás. nem baj, ha az ember játékokon tanul angolul. én is úgy szedtem fel a szókincsem
(na meg regény olvasással utána, de az alap a játék volt)

[ Szerkesztve ]

(#44697) Ghard válasza cyberkind (#44691) üzenetére


Ghard
őstag

Ezért.
Minden ezzel foglalkozó forum virágzik az ilyenektől, pár dollárért olyan accountok vannak tele pénzzel, amivel mindent megvehetsz. És xbox360on/ps3on még mindig megy a csalás, accountot meg lehet átvinni új konzolokra. ;)

(#44693) ProgenXL
Igen? Hány óra játék kell ahhoz, hogy egy kokain üzem megtérüljön? És mikor lesz belőle ténylegesen plusz pénzed? Valóban ezer féle opció van rá, csak éppen alig lesz belőle pénzed :)

(#44695) Źşë'
Így van, minden free2play model alapú játék a pénzedre pályázik. Csak ugye itt 100.000-1 250 000 ig voltak a kártyák, most 8 milliós is van 100 dollárért :)

[ Szerkesztve ]

(#44698) Plata válasza Mike (#44696) üzenetére


Plata
félisten

Passz,HOTS-ban játszottunk mikor mondta a srác hogy kibannolták GTA-ból pedig csak magyarosítás volt fent neki,no meg kiakarta próbálni Online-t,nekem nincs fent magyarosítás,mondjuk lehetett volna annyi esze hogy figyel rá hogy kikapcsolja,de mindegy.
Én Diablo 2-ben meg WoW-ban szedtem össze valamennyi angolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44699) kozi71 válasza Juhasz27 (#44673) üzenetére


kozi71
senior tag

Én biztos reklamálnák a helyedben.
Mi bajod lehet ezek után???
Ha csak azt nézik valahonnan többlet keletkezet, akkor joggal mondhatják , hogy biztos csaltál.
De ha indokolod, netán van fotó is az esetről, akkor másként kéne reagálniuk, és nem csalónak elkönyvelve jutalmazni. Valószínűleg más is járt már így, de ha nem jelzed feléjük a panaszod ,akkor lépni sem fognak mert nem érdekük. Hivatkozzál arra, hogy úgy érzed nem a Te feladatod a cheater-k elleni küzdelem. Fizettél egy játékért, amiben ők nem képesek üzemeltetői szinten rendet tartani.
Nem Te csaltál! Oldják meg az ilyen problémát, ha már tenni nem képesek ellene semmit.
Legyen a bankban egy olyan fiók ahol le lehetne vonatni az ilyen nem várt pénzeket. Csak egy új menüpont lenne.Ilyen egyszerű a megoldás.

high tech, low life

(#44700) Juhasz27 válasza kozi71 (#44699) üzenetére


Juhasz27
tag

Az a baj,h nem beszélem ezt a nyelvet,nem tudok angolul.Ilyen levél írás meg azért nem kis nyelvtudást igényel,h mindent részletesen és jól forgatva a szavakat leírjak.

Ha vki nem segít ebben,akkor sajnos le kell nyeljem a békát,ez van.
Mondjuk ekkora cégnek lehetne már magyar supportja is,bőven beleférne a költségvetésükbe sztem.

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.