Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) Segal válasza kozi71 (#43250) üzenetére


Segal
veterán

Bekövetkezett a másik dráma. Hárman indultunk a feladatra és kb a 2. percbe engem dobott ki így egyedül maradtam a feladatra. Csak egyet lehet tippelni mit kellett csinálni. Igen naná hogy a postásautó volt... Instant sz*pás...
Ugyan utánam jöttek a srácok amiért utólag itt is köszönet de akkor a feladatba már csak annyit tudtak segíteni hogy toltak, meg helivel vittek volna a harmadik autóhoz. Sajna csak 10-et sikerült leszállítani.
Egyelőre úgy tűnik a bug sem sikerült de egész biztosat este tudok írni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43252) Daw93 válasza Segal (#43251) üzenetére


Daw93
senior tag

Én sokszor direkt egyedül adok el, és amikor postás kocsit ad (vagy repülőt), bezárom a játékot a feladatkezelővel. Amikor visszalépek 1 fél csíkkal kevesebb a product, de nagy eséllyel más szállítási módot fog beadni és eladom úgy. Tegnap is így csináltam, és bebugoltattam a kokó gyárat is. Tehát nem volt fullon a product, mégis bebugolt a kokógyár (a supply fullon volt). Annyi, hogy eladás után simán kiléptem a játékból.

GTA Online: Daweee93

(#43253) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ezeket csinálja valaki? :) Egyedül is lehet vinni bár van egy amihez több személy kell. Tök jók.
3 típus van, abból a bal oldalit végig csináltam el is tűnt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43254) Segal válasza ProgenXL (#43253) üzenetére


Segal
veterán

En elkezdtem anno csinalgatni. A szefes nem tetszett a tobbi nem rossz de ezeknel sem art az ures session.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43255) gyugyo79 válasza ProgenXL (#43253) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én. Nekem a P.O.W jött be nagyon abból is az amikor egy rendőr őrsre kell bemenni. Jó a második alkalom már nem volt olyan de szerintem addig kell ismételgetni őket amíg mindent nem láttunk. Nekem amúgy random de olyan 1-2 óra után vissza rakja őket a falra ( Vagyis valamit felrak a lehetőségek közül de az változik, hogy mi az a 3 ami fent van.)

[ Szerkesztve ]

(#43256) olimant


olimant
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! :) Megvettem a gta 5-öt, eleinte csak a single-t toltam (kb 4 órát), azután mondom kipróbálom a multit. Felléptem, az első versenyt megcsináltam átszíneztem a kocsim, meg az ilyenek, aztán az első job-ot megcsináltam. Ezután kiléptem a játékból (kb 20 perc online játék) majd másnap mondom folytatom, erre az a screen fogadott hogy kivagyok bannolva.. "Csak" egy hónapra kaptam a bannt, de írtam supportnak ami egyből válaszolt a szokásos válaszokkal, plusz közölte hogy nincs ub és ha megint bannolnak az már örök bann lesz. Nem használtam csalást, egy darab modot nem raktam be, hozzá sem nyúltam a játék mappájához. Miért kaphattam a bannt? És ha egy hónap múlva fellépek és megint bannol valami retek miatt örökre? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#43257) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Van egy Lenovo Ideapad 100 15ibd laptopom.
I3 5005u 2.0 ghz. 4gb ram. 1tb hdd. Nvidia 920mx 2gb.
Feltelepîtettem a gta 5 játékot. Okés tudom,hogy ez nem egy gamer konfig viszont valami hiba lehet nálam.
Az alábbi videóban ugyan olyan konfiggal jatszanak elmeletileg es ott semmi akadás.
Nálam meg akad. Nem lehet,hogy be kell kapcsolni vagy elsődlegessé varázsolni a vga-t (nvidia 920mx)?
Jelenleg lehet a beépîtett vga-t használja a laptop vagy ez nem îgy mukodik?
Op.rendszerem Win10 enterprise 64bit.
A videóban win 7 64biten fut a játék.
Ez lehet a ludas?
videó
Köszönöm!!

(#43258) Plata válasza AsusBoy (#43257) üzenetére


Plata
félisten

Hát szerintem alapból nem fog elindulni ilyen konfigon.
A 4 gb ram piszkos kevés,és a proci is.De a ram kellene még bőven,mert nálam olyan 6 giga ram körül eszik.
neked meg 4 van és win 10,ami szerintem a felét egyből megeszi.

[ Szerkesztve ]

(#43259) Segal válasza olimant (#43256) üzenetére


Segal
veterán

Nem tetted fel a magyaritast? Mert az boven eleg a banhoz ha nem kapcsolod ki es feljossz vele online.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43260) gtamate2


gtamate2
veterán

Valakinek lenne kedve most végigtolni a 3. heistet az elejétől (1. setuptól) a végéig?

*Sn0w

(#43261) debrecenikri válasza AsusBoy (#43257) üzenetére


debrecenikri
tag

Ha még fenn áll a probléma, talán tudok segíteni. Én egy 820m-en játszom 1366x768-ban, konstans 30 fps-el.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#43262) olimant válasza Segal (#43259) üzenetére


olimant
csendes tag

Nem tettem fel semmi modot/kiegészítőt a mappáját se nyitottam még meg egyszer se. Köszönöm a válaszod! :)

(#43263) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Játékban ígértem hogy linkelem a fordítást ahol a DLC jóslatok vannak.

Katt ide

Gunner for life

(#43264) AsusBoy válasza debrecenikri (#43261) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Ment pü :)

(#43265) Mike válasza olimant (#43256) üzenetére


Mike
veterán

pedig 1 hónapot nem adnak csak úgy és egyből. valakitől vetted a játékot?

(#43266) CactuS válasza olimant (#43256) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nem gépi válasz volt - ami érdekes -, akkor biztosan volt valami, ami nem tetszett nekik, ha nem vették le a bant. Elvileg 1 hónapot modmenüvel sem tudnak adni. Én is a magyar változatra tippelnék elsöre, abból volt gondja már a topiklakóknak. Segíteni a ban levételében nem tudunk.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43267) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Raktam be bár képet amoda. hajrá hajrá.
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43268) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Elindítottam ma a játékot és addig kimentem a szobából. Mire visszajöttem ez az ablak fogadott.
Lehetséges hogy patchelt volna a játék?

Gunner for life

(#43269) #92888064 válasza ProgenXL (#43268) üzenetére


#92888064
törölt tag

88 megát tölt a steam, szóval valami biztosan volt.

(#43270) Segal válasza ProgenXL (#43268) üzenetére


Segal
veterán

Ezt egybol meg tudod nezni belepeskor. Eddig 1.36-ot irt az onlinera ha most nagyobb szam van akkor igen. Ezekszerint este en is keszulhetek a procedurara...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43271) Daw93 válasza ProgenXL (#43268) üzenetére


Daw93
senior tag

Remélem nem a supply bugolást patchelték ki (ha patch volt egyáltalán) 2 napja sikerült végre bebugoltatni a 2 gyáramat, bebaszna ha erre meg kipatchelik..

GTA Online: Daweee93

(#43272) D4M13N válasza #92888064 (#43269) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Social Club patch volt csak

(#43273) Dtomka válasza Segal (#43270) üzenetére


Dtomka
veterán

Nálam is települt ~70mb...de továbbra is 1.36. Viszont a build 877 szám eddig nem volt ott, vagy nem figyeltem? :)

(#43274) Segal válasza Dtomka (#43273) üzenetére


Segal
veterán

Ott volt az is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43275) Dtomka válasza Segal (#43274) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor tévedtem....de lehet placebo, viszont most pikk-pakk új seasonra lehet joinolni!

(#43276) MutantZombie


MutantZombie
tag

Lenne pár kérdésem így hirtelen.

1., CargoBob-bal hogyan lehet szállítani járművet? Az hogy kiengedem a kampót, addig rendben, de addig imbolygok a levegőben a céljármű felett, amíg bele nem akad vagy van rá gomb?
Lehet-e vele feladatjárművet szállítani, mint pl. sokak kedvencét, a postakocsit?
Vagy csak saját tulajdonú Cargo-val lehet, reptéren találttal nem?

2., Hogyan lehet dubsta-t rendelni. Nem megvételre, hanem arra, hogy hátha azzal keringve generálódik egy krómozott. Hol találom ezt az opciót, mert MC-ben és CEO-ban nem sikerült meglelnem. Nekem meg azt írták, hogy rendelni kell egyet MC-ben. Na de hogyan?
Vagy nagyon félreértettem valamit?

3., Hogy van ez a crew-n belüli lövöldözés, gyilkolászás? Mert többször láttam már, hogy klánon belül vagyunk mégis megy a vmilyen szintű egymásra vadászás. Vagy az csak a Friendly Fire off miatt van?
Meg ültem a kocsimban, mégis helikopterből rám eresztett egy sorozatot egy szintén klántag. Nem haltam meg, de ha visszalövök és ő meg igen, akkor mi van?

4., Nem túl merész ez a bebuggoltatás (én nem tervezem)? Tehát ha eljön mégis a Végítélet angyala és látja, hogy furcsamód egy klánon belülieknek hogy-hogy nem be van buggoltatva, akkor nem fog szándékosságot találni e mögött és ezért bannolni? Vagy azért ennyire nem alaposak?

5., Hát őőő, Türelmes embereket keresek majd heist-ra, de úgy, hogy halvány lila ...gom sincs, hogy az hogy is működik, amolyan lehet indítani sem tudok majd.
Ki olyan bátor, hogy esetleg mégis velem tart - már ha rájövök, hogy kell elindítani, meg konkrét személyeket hívni? :-) Hogy mikor, az függ a csatlakozó személyektől is, hogy ők mikor.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#43277) olimant válasza CactuS (#43266) üzenetére


olimant
csendes tag

Tényleg semmi kiegészítőt nem telepítettem a játékhoz, kinguinen vettem giftként 20-30 perc online gamenek a fele afk, tényleg semmit nem csináltam.

leginkább attól félek, hogy megvárom ezt az egy hónapot, majd elindítom megint és lebannol megint, csak már örökre.. :/

[ Szerkesztve ]

(#43278) htc07 válasza MutantZombie (#43276) üzenetére


htc07
addikt

1, nem hiszem hogy megbír egy postakocsit, de amúgy E betűvel lehet beleakasztani ha kb pont felette vagy, úgy emlékszem

3, vannak páran akik szeretik egymást lövöldözni, ha téged is meglőnek, szólj nekik, ha pedig többször, akkor dokumentáld és ki lesznek rakva

4, gyakorlatilag kizárt, sz*rnak bele csak pénz jöjjön

5, level 12 után fog hívni Lester, vele kell valamit ügyködni és utána tudsz (+ kell egy olyan kecó amiben van heistes szoba)

hirtelen ennyi, a többiek majd kiegészítik. :D

(#43279) Muerte68 válasza AsusBoy (#43257) üzenetére


Muerte68
addikt

a proci még elmegy nekem is ilyen a Ram biztos kevés nekem 8gb van a videókártya is ugyanaz.
A videókártyát lehet hogy be kell állítani nekem se minden játék indult azzal
Szóval a Ram-on kívül ugyan az én meg játszok vele :K és szintén Win 10-el

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#43280) Plata válasza MutantZombie (#43276) üzenetére


Plata
félisten

1.Fölé mész ás ráakasztod a kampót,gyárad postás autóját nem lehet.
2.dubsta-t akkor tudsz rendelni ha a motoros club egyik vezetője vagy,az interaction menüben lehet autót helit egyéb vackot rendelni.
3.normális tagok nem lövik egymást,aki igen az húzzon a fba.
4,Passz,.
5 12-es szint kell és high end apartman.Az apartmanban van heist szoba.

(#43281) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hátha mégis.valami...

Gunner for life

(#43282) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#43281) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én örülnék egy ilyen garázsnak és akkor meg főleg ha nem az lenne hogy beállok és kiszáll és kész. Hanem ha a garázsba én mozgathatnám a verdát, úgy parkolgatnám ahogy akarom, az királyság lenne. :)

De amúgy szerintem a karácsonyi cucc jött. Ugye tavaly is ilyen tájt jött hozzá a cucc.

Smoke some weed nigga!

(#43283) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#43282) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sok videót csináltak erről ma. Sőt van aki tovább ment és a tengerparti villákat mutatta. Valami készül talán.
Valamint van dátum. December 13. Ami véletlen pont keddre esik..

De persze ezek is csak találgatások szerintem. Tehát reménykedni szabad de biztosra venni még nem.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43284) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#43283) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De most legyünk őszinték. 66 megába hol férne bele nekik mind ez mikor csak a Lowriderrel jött patch (amiben fele ennyi dolog volt) volt 1GB felett? :DD

Ui: Akartam maradni veletek eladni a cuccaitokat de ledobott a game ahogy kiírtam hogy nekem nincs mit eladni és nem is engedett fel utána. :(

Smoke some weed nigga!

(#43285) bryant56 válasza Wiz Khalifa (#43284) üzenetére


bryant56
aktív tag

Az csak valami kis bugfix volt. Ha jön nagy title update ebben a hónapban, az valószínűleg a Festive Surprise-al együtt fog kijönni.

(#43286) CactuS válasza htc07 (#43278) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Cargobob súlyhatára valahol a nagy buszoknál van, azokat megdönti, meg picit megemeli, de tartósan nem bírja a levegőbe emelni (vagy csak a többiek voltak a nehezek anno ;]). Sajnos a Rockstarnál is gondoltak erre és egyik mission járművét sem tudod megemelni, nem akad bele a kampó. :(

Helikopternél lehet amúgy, hogy csak bemérte, mert olyan rakéta volt az aktív, olyankor is tud visítani a program, pedig nem lőnek.

olimant: Hát, ilyenkor jönne a szürkebolt szöveg, de annak nem sok köze van önmagában ehhez. Azt vagy kitiltják vagy nem. Amúgy miért pont az? BF alatt kb. mindenhol az eddigi legolcsóbb volt a GTA, nem steamest már bőven 30 dodó alatt volt fehér forrásból.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43287) Plata válasza CactuS (#43286) üzenetére


Plata
félisten

Az egyik küldiben cargobob-al egy marha nagy konténert kell ellopni,de tök tetűk,a saját cargobob nem jó. :DDD

(#43288) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#43284) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt nem mondtam hogy most került be :) :)

Persze karácsonyra biztosan tesznek be valamit. De annak is kell még pár hét.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43289) Segal válasza MutantZombie (#43276) üzenetére


Segal
veterán

5. Ha valamikor össze tudjuk egyeztetni ami b*romira nem lesz egyszerű a szabadidőmet ismerve (leginkább éjjel vagyok) akkor én szívesen megyek veled heistezni. Ha mgéis randomba mennél és nem szeretnéd hogy mindenhonnan kapd a savazást akkor a youtube-on keress rá a heist melókra a nevük alapján. Kivétel nélkül fent van az összes ott meg tudod nézni a feladatokat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43290) Kelecar válasza Plata (#43280) üzenetére


Kelecar
aktív tag

MC-ben nem csak Road Captain tud járművet lekérni?

(#43296) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Gyalultam kicsit, ne firtassuk, már elmúlt. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43297) Geryson


Geryson
addikt

Playerek! Nagyjából fél év után bekapcsoltam ismét a játékot. Esetleg nem tervez valaki egy kis krúzolást ma este?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43298) Geryson


Geryson
addikt

Hú, kapásból egy régóta ismert gond. Töltés közben (már amikor a story módba lépnék be) kifagy. Mit is kell ilyenkor csinálni? Safe módban elindítom és utána? Most bent vagyok, de ugye egy csomó grafikai dolgot nem tudok átállítani, mert ahhoz újraindítás kellene.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43299) ProgenXL válasza Geryson (#43298) üzenetére


ProgenXL
őstag

"krúzolás" mindennap van. Vagyis este felé.
Safe módban elindítani felesleges. Helyette rendszergazdaként.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43300) Geryson válasza ProgenXL (#43299) üzenetére


Geryson
addikt

Hú, ez igen jól hangzik. Kinél kell érdeklődni?

Hülye kérdés, de hogyan indítom rendszergazdaként?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.