Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) CactuS válasza Kiskokó (#43500) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az MC felfogható amolyan CEO 2.0-nak. Reméljük a tolvajtempós DLCben már public sem kell hozzá fixen és akkor gyakorlatilag kijavítanának minden hibáját. Ha jól olvastam, akkor rewardot már nem ad majd a szállítmány elpusztításáért vagy a CEO tagok megöléséért, viszont az éppen lopott autót elteheti a támadó is a garázsába.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43502) Plata válasza Kiskokó (#43500) üzenetére


Plata
félisten

De a CEO is jó üzlet lesz,ha végre el lehet majd lopni több száz ezres kocsikat és elpasszolni.
Ha,feltéve ha igaz hogy ezután majd akármelyik kocsit el lehet lopni és elpasszolni.
Bár ha az is igaz hogy játékosok kocsiját is le lehet nyúlni,akkor sok ugatás lesz. :D

(#43503) ProgenXL válasza CactuS (#43501) üzenetére


ProgenXL
őstag

Milliós autot eltenni a garázsba megtartani komoly lenne :)

Mások autóját ellopni és eladni viszont nagy kib*szás lenne szerintem.
De kedd van hátha kapunk ízelítőt.

Viszont 100% hogy ehhez is public kell.

Saabe a CEO most jól is elsülhet :P

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43504) Plata válasza ProgenXL (#43503) üzenetére


Plata
félisten

Képzeld el azok mit szólnának az autó ellopáshoz akik már akkor visítanak ha ránézel a kocsijukra,ne adj isten véletlen meghúzod. :D

(#43505) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Tőlem vihetik a kocsim ha azt utána a biztosító vissza adja. Már miért ne adná. Szerintem épp ezért nem is lehet majd saját kocsival eljátszani ezt. Max az éppen lopott kocsit lehet majd lenyúlni max.

[ Szerkesztve ]

(#43506) Geryson válasza ProgenXL (#43490) üzenetére


Geryson
addikt

Tegnap valami kiszállításban benne voltam én is, de nem is értem, hogy mit és miért csináltam. Van erről valami összefoglaló? Néztem az első hozzászólást, de ott nem leltem. Milyen kulcsszavakkal kereshetnék rá pl. egy Youtube videóra, hogy megértsem? :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#43507) ProgenXL válasza Geryson (#43506) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt egy leírás. Ezek után bármi kérdésed van nyugodtan :)

Katt a link-re
[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43508) Plata válasza gyugyo79 (#43505) üzenetére


Plata
félisten

Hát engem sem szokott izgatni ha felrobbantják,úgy is visszakapom,de tudod vannak olyan játékosok akiknek a parókája is visít ha már ránézel a kocsijára. :DDD

(#43509) zsadnok válasza misiizsai (#43458) üzenetére


zsadnok
tag

Hali!
Az Nvidiás audiot kilőttem (letiltottam) mindkettőt, de sajnos ugyanúgy jártam. Most a régebbi audio drivert próbálom ki.

(#43510) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Mindenkinek :

Hát igen a CEO most talán jól is elsülhet, de 110% szerintem is hogy kell hozzá public.

Az mondjuk télleg gáz lesz ha lopni lehet autót a másiktól.. de szerintem csak valami mission keretében vagy nem tudom... érdekes lesz.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43511) Segal válasza Geryson (#43506) üzenetére


Segal
veterán

Mivel a link inkabb azt irja le hogy ha vennel es en most piszkosul raerek (vegre eltuntek a vendegek) ezert roviden a lenyeg.
Tehat elosszor kapsz a telefonodra egy kerest azt elfogadod aztan kapsz egy gyarhoz hivo kerest aztan jon a lenyeg. Az elado elinditja az eladast es tulajdonkeppen mindegyikbe az a lenyeg hogy az adott arut el kell szallitani a gyartol a kijelolt pontokra.
Par kuldetesnel lenyegtelen hogy mivel viszik a tobbinel viszont fix jarmuhoz koti a jatek ami lehet postasauto, kukasauto, repulo, helikopter, motor. Lenyegebe ennyi a lenyeg max ha legkozelebb behivnak akkor kerdezz kuldetes kozbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43512) rup1u5 válasza Kiskokó (#43510) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Most akkor akinek nincs CEO-ja (mint nekem) azok bukni fogják ezt az autólopkodós DLC-t? :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43513) gyugyo79 válasza rup1u5 (#43512) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem csak azoknak lesz elérhető akik eddig megvették a CEO irodát hanem azoknak is akik akkor vagy később veszik meg amikor kijön. Meg ugye, hogy kell e hozzá se 100% még csak 99% .

Ha kell hozzá és érdekel a tartalom veszel egyet ha nem nem ...

[ Szerkesztve ]

(#43514) rup1u5 válasza gyugyo79 (#43513) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Így is alig van 2 millám...

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43515) Kiskokó válasza rup1u5 (#43512) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ja kelleni fog.. gondolom rájöttek hogy az MC-t tolja mindenki aztán ezt meg a CEO hoz csapták.
Most Akciós a CEO iroda addig vedd meg 50% off

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43516) Segal válasza rup1u5 (#43512) üzenetére


Segal
veterán

Most van learazva a ceo en is evegett vettem mert nagyon nem mindegy hogy 500k vagy 1 milla. Ha erdekel az autos dlc vedd meg minel gyorsabban a ceo irodat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43517) Plata válasza rup1u5 (#43512) üzenetére


Plata
félisten

CEO dlc lesz,kell egy Iroda ahhoz kell majd venni garázst és egyebet.
Garázs akár 3 emeletes és 60 férőhelyes is lehet és lehet benne tuningműhely,belsejét személyre szabhatod,pletyka szerint meg talán lesz olyan épület amiben el lehet adni a járműveket?
De az jó nagy cumi lenne ha külön kell majd venni tároló épületet és külön olyat ahol eladhatod a verdát.Az már mennyi pénz lenne.

(#43518) Daw93 válasza Plata (#43517) üzenetére


Daw93
senior tag

A pénz nem akadály, Gaboval mindent megveszünk kilóra :D én gyűjtögetek most rendesen, 41nél járok. A Skyline r34 jöhet majd a papához (remélem tényleg benne lesz) A Supráért ami a San Andreasban volt Jester néven azért meg még a fél karomat odaadnám

GTA Online: Daweee93

(#43519) kozi71


kozi71
senior tag

Support-al küzdött már valaki. Hétfő óta nem reagáltak a panaszomra.
Elkövettem azt a hibát, hogy két kártyát aktiváltam egymás után,(még vasárnap) nem tudtam akkor hogy limitálva van a napi keret. Szóval mindkettőt aktiválta, de csak egyik került be a játékba összegszerűen. A másikra ezt az üzit kaptam, és már második napja ott virít indításnál nekem ez a figyelmeztető szöveg. Ma megint írtam még két panaszt, de az elsőre sem reagáltak. Úgy látszik nekik elég ha fizet az ember. :W

UI: Első panaszra csak a szokásos megkaptuk üzenet jött.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#43520) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Több tucat jármű érkezhet az Import/Export DLC-vel

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43521) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Meggyőztetek! Megvettem az 500K-s CEO irodát.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43522) ProgenXL válasza Bjørgersson (#43520) üzenetére


ProgenXL
őstag

Amit eddig taglaltunk, most leirták ők is. Tehát van valóság alapja. :)

Gunner for life

(#43523) Segal válasza rup1u5 (#43521) üzenetére


Segal
veterán

Jol tetted. En is csak e vegett vettem meg. Egyelore egyszer beneztem az irodaba azota az epulet kozelebe nem voltam:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43524) rup1u5 válasza Segal (#43523) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én még meg sem néztem. :DDD Csak gyorsan felmentem online és megvettem amíg még olcsó.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43525) misiizsai válasza zsadnok (#43509) üzenetére


misiizsai
tag

Nekem szerencsére megoldotta! Fut szépen ahogy kell neki.Na megoldotta?

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#43526) morfondőr


morfondőr
őstag

Zombi DLC :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#43527) Plata válasza Kiskokó (#43515) üzenetére


Plata
félisten

Majd MC-hez meg kihoznak valami piros lámpás DLC-t. :D
Végül is motoros bandák nem csak drogot de mást is terjesztenek. :DDD

(#43528) Kiskokó válasza Plata (#43527) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az nagy lenne :D
Nőket kéne rabolni aztán futtatni őket meg fenyíteni hogy többet striheljen :D Konkurens bandától meg ellehetne lopni a kurvákat :D
haha

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43529) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szegény Tamas :U képek lent

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Gunner for life

(#43530) rup1u5 válasza ProgenXL (#43529) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43531) Segal válasza ProgenXL (#43529) üzenetére


Segal
veterán

Az utolso a legkomolyabb:)
En ram egyszer egy hacker a videken talalhato nagy narancssarga gombot rakta ugyanigy mutattam. Nem kicsit ilyedmet meg hogy vegleges a dolog egybol ki is leptem. Aztan megnyugodtam amikor bejelentkezes utan ujra a hagyomanyos karakterem fogadott.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43532) LSL1337


LSL1337
őstag

ha vki Heistolna mostanában és kell egy negyedik, akkor dobjatok egy privátot

(#43533) ProgenXL válasza Segal (#43531) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hegyipapa kinyirta aztán le is került róla. De az rejtély hogy került rá. 2-3 idegen volt bent, lehet az egyik rárakta.

Gunner for life

(#43534) zsadnok válasza misiizsai (#43525) üzenetére


zsadnok
tag

Szia!
Nálad mi oldotta meg pontosan? Nálam egész jó volt a régi audio driverrel egy fél óráig, de most példul kivágott a szerver, egyedül maradtam a térképen. :F
Esetleg régebbi lan drivert is rakjak fel?

(#43535) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#43498) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Boldog ember lehetsz. 1 milla amim van... Fasszom bann miatt... :(

Smoke some weed nigga!

(#43536) #92888064


#92888064
törölt tag

lehet pénzt adni másik játékosnak?
a kocsis verzió nem működik, vagy csak béna vagyok.
idáig fleeca 70%-al próbáltam tápolni, abból legalább meglett az mc.

(#43537) Plata válasza #92888064 (#43536) üzenetére


Plata
félisten

Nem lehet,max heist-el.

(#43538) gabo91 válasza Daw93 (#43518) üzenetére


gabo91
aktív tag

Huuu Dawe akkor mèg gyűjteni kell... Azt hittem már megvan az 50millád :/ sajna most a hèt kimarad nekem, de szombat vasárnap készülj tolhatjuk egész nap a aPS-t :D

(#43539) Daw93 válasza gabo91 (#43538) üzenetére


Daw93
senior tag

Benne vagyok :D remélem újra raktad már a windowst vagy valami, mert elegem van hogy mindig előröl kell kezdeni ;]

GTA Online: Daweee93

(#43540) zozyk


zozyk
addikt

LA

(#43541) kicsicsuvi


kicsicsuvi
tag

Sziasztok,
PH-crew-ba szeretnék jelentkezni. Mút hét végén kezdtem játszani, most 30-as szinten vagyok, eddig elsősorban stuntokat nyomtam, meg haverokkal pár heistet. Meló miatt nagyon random időkben vagyok, de átlag heti 15-20 órát biztos itt leszek, leginkább esténként. Socialclubon ugyanígy kicsicsuvi néven vagyok.
Köszi

(#43542) sqpp válasza Plata (#43527) üzenetére


sqpp
őstag

Mi a helyzet veled ember? Te csak GTA V-öt tolsz am? Valami mas?

(#43543) Logitech válasza zozyk (#43540) üzenetére


Logitech
aktív tag

Rohangálnak egész nap a kukásautók? Megy a kiszállítás? :D

(#43544) Plata válasza sqpp (#43542) üzenetére


Plata
félisten

Már vagy egy hete nem voltam fent,vagy ha voltam is keveset.
Voltam olyan hülye hogy újra kipróbáltam a WoW-ot és egy kicsit megint elragadott. :B
Valamikor cataclysm kieg idején évekkel ezelőtt abbahagytam most tiszta új accountal újra kezdtem és sajna megint megfogott,a mostani kieg megint jó.Viszont hogy annyira ne merüljek bele nem olyan szerveren játszom ahol vannak magyarok.Így tök egyedüli magyarként kb kicsit nehezebb,főleg hogy nem is tudok se angolul se németül. :D

[ Szerkesztve ]

(#43545) Kiskokó válasza Daw93 (#43539) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hétvégi PS-be lehet énis benne lennék pár alkalommal :)
ű
Sőt még mindig meg van az a finalem amit veled Norbyte meg Brayen-el hagytunk abba :D

Brajennel mi van ? el van tűnve

Zozyk :

MIiivaaaaann???? :D Rendesen furcsa hogy a távolban nem villan egy robbanás vagy a rendőr heli nem köröz feletted mi ? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43546) ProgenXL válasza zozyk (#43540) üzenetére


ProgenXL
őstag

Bal oldalt azt a sok embert leütötted aztán? :U

Gunner for life

(#43547) CactuS válasza Plata (#43544) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem nemrég fulladt ki. Igazából időm nem volt rá sok, azért tartott eddig (meg mert 4 healer ment fel 110ig, mire találtam egyet, amivel nem volt valami gondom). Alapjaiban jó a kieg, de egyrészt valami agytröszt a Blizzardnál random mániás és ezt keményen be is építették a szakmákba, mint content (szinte minden endgame recept eséllyel lesz magasabb szintű. Ez lehet az 1. vagy a 10.000. legyártott flaska után.), másrészt a raidelés hátrányai ugyanúgy megvannak, mint régen (progrerss guildben sok időt kellene fixen eltölteni, casualban meg kiborulsz a sok handycapes egyéntől, akik 45. alkalommal sem képesek kiállni valamiből)

Szóval változik a wow is, de szerintem már sosem fog lekötni annyit, mint pl.: egy GTA.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43548) Plata válasza CactuS (#43547) üzenetére


Plata
félisten

Nekem egy 110-es van,hisz nulláról kezdtem újra.Teljesen új account,a régit elfelejtettem. :B
Persze az első karim egyből egy BM törpe Hunti lett.Azzal tologatom.No meg persze bronzebard szerveren ahol magyarok nincsenek.De nem is nagyon hiányoznak,átnéztem Arathorra is,de már goldshireben az fogadott hogy két idióta egymás anyját meg húgát szidalmazza.Sajnos a magyar játékosok többsége régen is állat volt,de ez úgy nézem idővel csak romlott.

[ Szerkesztve ]

(#43549) bryant56 válasza Kiskokó (#43545) üzenetére


bryant56
aktív tag

Én már full elfelejtetem, hogy van még egy PS-ünk.:DD
Am jah. Ki kéne tolni már azt a PS-t. :K

Sajnos nem nagyon van mostanában időm GTA-zni. Amikor még is akad rá időm, addigra ti már rég eltüntetek.

Remélem a héten lesz időm kicsit GTA-zi.

[ Szerkesztve ]

(#43550) sqpp válasza Plata (#43544) üzenetére


sqpp
őstag

Steamed van?:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.