Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) gabo91


gabo91
aktív tag

Van újra hó :) :C :DD :DD

(#44752) Triathlete válasza gabo91 (#44751) üzenetére


Triathlete
senior tag

Már ahol.... :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#44753) gabo91 válasza gabo91 (#44751) üzenetére


gabo91
aktív tag

Neked nem jár hó :D :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#44754) Kiskokó válasza Mike (#44750) üzenetére


Kiskokó
veterán

Zárómondatként!
Nem állok senki pártjára, mindkettő oldal érthető.
Csupán annyit érts meg te is hogy mindenki más! Ami neked a játékban nem tettszik az másnak igen.
Lásd tök jó példa amit írtál.. inkább lopom a supplyt napokig mintsem hogy kitudja hány száz autót spawnoltassak eladjak, várjak, spwan, eladni és így tovább.
Te meg azt csináltad, én attól vágnám fel az ereim főleg hogy egy autóé kaptál vagy kemény max15K-t :D
Szóval lényeg a lényeg. Mások vagyunk, mindenki azt csinálja ami szórakoztatja. Fogadd el ha másnak bejön a futárkodás a GTA-ba.
Itt lezárom a témát :)
Nincs itt semmi látnivaló mindenki oszoljon! :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#44755) Daw93 válasza Mike (#44750) üzenetére


Daw93
senior tag

Ha sosem vagy fent hogyan segítsek a felnikkel? 1x mondtad azóta, mondtam h menjünk, de neked nem volt alkalmas az időpont. Amikor te segítettél akkor is többször mondtam, hogy ha nincs kedved hagyjuk a bánatba, nem kényszerítettelek rá. A rád támadást nem értem, te kezdtél személyeskedni, hogy biztos még 1 órát nem dolgoztam az életben amiért a gta-ban "dolgozom" (a gta nekem nem munka) Ha fent leszel (az új karidat nem ismerem) és van kedved írj rám és tolhatjuk a felni feloldós capture-kat. Ma szerintem délután és/vagy este leszek valamikor. ;)

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#44756) Mike válasza Kiskokó (#44754) üzenetére


Mike
veterán

akkor még sem mc, sem ceo nem volt, max PS, de akkor még az sem tudtam mi a heist. A heli meg nagyon kellett. Szépen 50 percenként átváltottam online-ba, eladtam a kocsit és vissza, napokon át hétvégenként 17k a kék sandking

Senki nem beszélt itt arról, hogy másnak mi jön be. Nekem nem jön be, számomra nem szórakozás, hanem munka. Meg érted, Dawe-nek megnéztem, van 42 milliója. És mit csinál vele? Teljesen öncélú. Én nem csinálom. De ettől függetlenül ő tegye, ő dolga, ő ideje. Ez olyan mint a shark card. Ő pénze, arra költi amire akarja. Nem tudom miért alakult ki bárkiben is az a kép, hogy én beleszólok abba, hogy hogy játsszon. Eddig sem szóltam bele, eztán sem fogok. De bocsánat több száz órát toltam az online-t, szóval hagy legyen szabad fikáznom azt ami nekem! nem tetszik.
Azzal az eggyel volt bajom hogy itt egyesek jöttek azzal milyen szépen lehet keresni az MC-vel, CEO-val. Hogyne. Nem igaz. Nem lehet vele jól keresni. lehet vele keresni, de kemény munkával. Nem csak öledbe hullik az egész. Valahogy Dawee is 222-es lett és nem szabad autókázással, nézelődéssel.
Vannak itt megszállottak, és személyük elleni támadásnak veszik ha valaki nem az.

(#44757) hegyipapa válasza Daw93 (#44755) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Daw hó van akkor majd csapatunk egyet :D

(#44758) Mike válasza Daw93 (#44755) üzenetére


Mike
veterán

az életedben nem dolgozott egy órát nem réd értettem.

(#44759) Locutus


Locutus
veterán

A ban téma margójára:
Azért érdekes az, hogy a Rockstar a hivatalos közleményében azt irja, hogy akire csak úgy pénzt szórnak nincs miért aggódnia, mert majd úgyis korrigálják ha illegálisan szerzett vagyont látnak, és csak az kap bant, aki a játék hibáit kihasználja, vagy szándékosan mod menüzik, cheatel, és úgy juttatja _saját magát_ előnyhöz. Ugyanakkor ez ott sántít, hogy kreálhatsz egy másik accountot, amivel cheatelsz, és rászórod az aktív karakteredre a sok pénzt meg mindent. Szóval a Rockstarnak kényszerűen nem csak az ellen kell fellépnie, aki csinálja, hanem bizonyos kritériumok mellett az ellen is, aki kapja.
És tényleg, nem egy, és nem két ember van már itt, akire szórtak több-kevesebb pénzt, és sosem bannolták érte. Engem se. Bár igaz, hogy 1M körüli összeget még a nagyobb ban hullámok előtt szórtak rám régen, mostanában csak talán pár tízezret, és ilyenkor mindig egyből kiléptem. Ennek ellenére mindig előkerül egykét ember, aki azt állítja, hogy pusztán ezért bant kapott, mert más valaki pénzt szórt rá. Nem csak itt, külföldi fórumokon is.
Szóval én arra gondolok, hogy kell legyen más kritérium is:
- összeghatár
- kommunikáció chaten
- a modderrel együtt töltött idő
- cselekmények a pénz megkapása után
- esetleg arányok áttekintése az addig tisztán megszerzett vagyonnal? lehet hogy ezt a legegyszerűbb figyelni nekik.

Mindenesetre jó lenne pontosabb álláspontot kicsikarni a rockstarból ennek az elveire, hogy az embernek ne kelljen ettől tartania mindig amikor public sessionben van. Engem is mérhetetlenül felbaszna ha egy modder pénzesője miatt egyszer csak bannolnának. Asszem menne is a kukába a játék, és már csak azért is addig irogatnék a Rockstarnak, amíg meg nem válaszolják a kérdéseket...

UI: aznap amikor itt valaki a bant kapta, egy ideig többen is ott voltunk a sessionben ugye, és még irtam is, hogy lépés van, mert valaki egy baszomnagy utasszállítót dobott a városban az egyik utcára... Azért ilyen figyelmeztető jeleknél legkésőbb kapcsolhat az ember, hogy ideje új sessiont keresni.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44760) Kiskokó válasza hegyipapa (#44757) üzenetére


Kiskokó
veterán

Este 10 utanra is tervezhetnétek egy csapatást vagy 5-6 felé. de munka után nem biztos hogy leszek.
Mindig kimaradok a csapatásból :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#44761) Mike válasza Kiskokó (#44760) üzenetére


Mike
veterán

ja, azt jó lenne megcsípni egyszer

(#44762) Kelecar


Kelecar
aktív tag

(#44763) Daw93 válasza hegyipapa (#44757) üzenetére


Daw93
senior tag

Hegyi, Mike, Saabe

Én csapatok egyet déltután is aki fent lesz jöjjön, meg sztem este is. A kurumámat lassan vihetem olajcserére, annyit mentem vele mostanában mikor volt hó, hogy tuti elérte a 10 ezres csereperiódus végét :D

GTA Online: Daweee93

(#44764) Kiskokó válasza Daw93 (#44763) üzenetére


Kiskokó
veterán

Háát én csak 5 után leszek, ha leszek (meló van), meg 10 után Biztos!

Chhh bezzeg a honda!! Abba nem kell olajat cserélni :P ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#44765) Mike válasza Daw93 (#44763) üzenetére


Mike
veterán

ok, hánykor? Én Liberátorral jövök. (Ja az ki is maradt a felsorolásból, hogy van az is :)

most a túráról beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#44766) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!
Segitsetek már légyszi egy kicsit nekem. Ma nagy unalmamban elhatároztam, hogy felrakom a játékot de az egyik lemezem sérült. Igy a klasszikus telepitési módszer nem jött össze. Kerestem a Steam-en, hogyan tudnám a játékhoz kapott kóddal leszedni de nem jártam sikerrel. Valami ötlet?

(#44767) CactuS válasza Doki16 (#44706) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+ MadScientist: jelentkezzetek a Crewbe és elfogadom a kérelmeket. (vagy valaki már elfogadta?)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44768) Laraxior válasza Z.m.Z (#44766) üzenetére


Laraxior
titán

Ha lemezes, akkor az nem steam, hanem Rockstaros. Ezesetben arra az oldalra kell bepötyögni a kódod.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44769) Z.m.Z válasza Laraxior (#44768) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Az a baj, hogy ott sem találtam, csak vásárlási lehetőséget. Próbáltam a kosárba tenni is de ott se lehetett. Bár biztosan én vagyok csak láma..

(#44770) Laraxior válasza Z.m.Z (#44769) üzenetére


Laraxior
titán

Accountot csináltál? Utána tudod hova regelni a játékot.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44771) Z.m.Z válasza Laraxior (#44770) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Ezer hála és köszönet! :R

(#44772) Juhasz27


Juhasz27
tag

Nem is értem ezeket a kisgyerekeket vagy kiket.Folyamat megtalálnak a pénzesővel,ma sirályokat dobált a fejemre vmelyik retardált. :((( :((( :(((

Mi az istent élvez ebben ?

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44773) Segal válasza Juhasz27 (#44772) üzenetére


Segal
veterán

Engem par napja ketrecbe zartak a sajat lakasomba...
Sajna nem tudsz tenni ellenuk semmit. Jelentheted de mindegyik helyett jon 2 masik...
Remelhetoleg olyan penzesobe nem szaladunk bele mint legutobb. Mert az ilyen siraly meg ketrec vagy emlithetnem a talan 1 hete egy taggal tortent tehenes esetet is max bosszanto de nem jar ban kockazattal...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44774) Juhasz27 válasza Segal (#44773) üzenetére


Juhasz27
tag

Remélem,h most nem bannolnak mert,akkor agyvérzést kapok már

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44775) Dtomka


Dtomka
veterán

Ez most mi?

(#44776) #81556480 válasza Dtomka (#44775) üzenetére


#81556480
törölt tag

4-en játszottunk, mindenkit kidobott, nem nagyon megy most az online.

(#44777) Dtomka válasza #81556480 (#44776) üzenetére


Dtomka
veterán

Ddos attack?

(#44778) #81556480 válasza Dtomka (#44777) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nemtom, nem is érdekel,. majd megjavul :D

(#44779) Modst3R


Modst3R
senior tag

Pont be akartam írni h mi újság cockst@r-éknál? Szerencsére elöbb mindig vissza olvasom az ucsó pár hsz-t és ily módon meg is kaptam a választ :DDD

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#44780) Dtomka válasza Modst3R (#44779) üzenetére


Dtomka
veterán

Van baj....de főleg az is h a szerverstátusz a tegnapi napot mutatja...:
GTA Online Server Status

[ Szerkesztve ]

(#44781) Gyula84


Gyula84
veterán

szerintem ddos [link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44782) Doki16 válasza CactuS (#44767) üzenetére


Doki16
addikt

Köszi már elfogadta valaki :) :R

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#44783) Daw93 válasza Gyula84 (#44781) üzenetére


Daw93
senior tag

Ebben mit élvez ez a fasztolvajszájú banda? Ennyi örömük legyen az életben.. Na mindegy, teszek fel pár képet a képes topicba a mai csúszkálgatásunkról, meg ha találok érdekeset azon kívül akkor arról :D

GTA Online: Daweee93

(#44784) Gyula84 válasza Daw93 (#44783) üzenetére


Gyula84
veterán

franc se tudja mi baja ezeknek :N

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44785) #81556480


#81556480
törölt tag

Megy már ?

(#44786) Dtomka válasza #81556480 (#44785) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen én most tudtam belépni (végre :) )

[ Szerkesztve ]

(#44787) freeknight


freeknight
őstag

Üdv!
Hogy tudom elérni, hogy csak top range kocsikat dobjon a ceo lopásokban a játék? Mintha olvastam volna, hogy ez valahogyan lehetséges.

(#44788) Segal válasza freeknight (#44787) üzenetére


Segal
veterán

Annyi a trükk hogy soha ne adj el standard és mid kocsit. Ha az összes bent lesz a raktárba akkor csak top cart fogsz tudni lopni. Illetve hogy ne menj fel 32 autó fölé mert akkor valamelyiket duplázza. Mindenképp 20-32 között kell maradni. Onnantól ha van pl 26 autód és eladtok 4 top cart akkor mivel az összes standard és mid bent van a raktárodba csak top cart tud felajánlani lopásra a játék :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44789) Juhasz27 válasza freeknight (#44787) üzenetére


Juhasz27
tag

Gyűjtsd be az összes standard és mid kocsit,de ne add el,ezt követően csak toppot fog adni.

Tömören ennyi.

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44790) Doki16 válasza Segal (#44788) üzenetére


Doki16
addikt

Mostanában olvasgatom ezt a kocsilopós küldetéseket. Meg látom, hogy CEO és ilyenek :D Hogy lehet ezt az egészet elkezdeni? Tudnátok egy két dolgot leírni nekem nagy vonalakban? Vagy az is jó lenne ha esetleg van hozzá egy leírás :) Nem rég kezdtem újra a GTA Online-t és ezek nagyon újak még nekem és semmit nem értek gyakorlatilag :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#44791) CactuS válasza Doki16 (#44790) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az összefoglaló legtetején vannak információk minden DLCről (I/E, F&F, Bikers). Nagyon lerövidítve: venni kell egy épületet (iroda, motorsclub), majd hozzá üzleteket (kokógyár, meth, lopós garázs) és utána nyersanyaggal feltöltve ezeket (supply, ami lehet drog vagy adott esetben autó) a legvégén haszonnal eladni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44793) Ghard válasza hegyipapa (#44792) üzenetére


Ghard
őstag

Mások is örülnek a havazásnak :)
https://youtu.be/2iQhWzNuyH4

(#44794) #81556480 válasza Ghard (#44793) üzenetére


#81556480
törölt tag

..gerek vagytok mind :DDD

(#44795) cyberkind válasza Ghard (#44793) üzenetére


cyberkind
félisten

Fel is nézek este, hátha találok egy jó embert. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#44796) CactuS válasza #81556480 (#44794) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az innen jött? :B

Ghard: A heliből jött a pénz rendesen. Ebből a videóból úgy néz ki, mintha te lennél a modder. ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44797) Ghard válasza CactuS (#44796) üzenetére


Ghard
őstag

Pontosan innen :DDD
Mikor benyomja a marhája a menüben, hogy mindenkire essen a zsák/táska, akkor aki közel megy húzza maga után a pénzcsíkot. Szerintem jól kivehető, hogy ki csal a videón. Rajtam csak juggernaut ruha van, de az glitch :)

Ha jól sejtem elsején megint eltűnik a hó. Valaki tud-e megoldást arra, hogy megmaradjon?
Én 2 módszert tudok, modmenu vagy nem lépek ki a játékból. Régen volt xboxon, hogy dns címet beállítva megmaradt, de ezt már javították 2 éve.

(#44798) CactuS válasza Ghard (#44797) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, a teleport és a Jumbo summon elég jó irányt ad. :K

Hóra sajnos nem, ezért is lenne jó, ha betennék North Yankton, mint DLC, vagy legalább lenne gyakrabban havazás.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44799) #81556480 válasza CactuS (#44798) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nekem nem hiányzik a hó. Így marad meg a varázsa, hogy csak ezeken a napokon van.

(#44800) Segal válasza #81556480 (#44799) üzenetére


Segal
veterán

Ennyi erővel a legtutibb az lenne ha menüből lehetne állítani hogy valaki akar e havat vagy sem. és olyan sessionba rakná. Nekem speciel kb az első 5 percbe szórakozás a hó amig hógolyózok egyet meg csuszkálok utána csak egy probléma amire napokat kell várni hogy elmúljon...
Így most duplán várom a január 3-at. Egyrészt mert akkor már tutira nem lesz hó a másik hogy akkor frissülnek a leakciózott dolgok :DDD Mert most a repcsi és a heli sem érdekel :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.