Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) ProgenXL válasza morfondőr (#43099) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ők is úgy kezdték mint mi, csak feladták. Mi nem adtuk fel.

Gunner for life

(#43102) Plata válasza gtamate2 (#43100) üzenetére


Plata
félisten

Publicban mindig passzív vagyok,így nincs mérgelődés.
Csak Ph sessionban van kikapcsolva a passzív.
Vicces amikor passzívban vagy a yachtodon és lelövöd a beképzelt gyökereket repülőjükkel együtt.
Az még röhejesebb mikor visszajönnek újra betámadni,mert azt hiszi ha messzebbről megszórja a hajót akkor ki tud lőni,sok iq hiányos hülyének nem szokott feltűnni hogy passzív vagyok. :C
Ezért jó felmenni néha sima publicba,szivatni az ilyen gyökereket. :DDD

(#43103) Segal


Segal
veterán

Baromi vicces dolog történt velem ma hajnalba amit valószínüleg még nem láttatok mert ritka bénának kell lenni hozzá hogy előjöjjön...
Az utolsó bankos melónál tőrtént hogy még bent voltunk a bankba épp folyt a pénz zsákokba pakolása amikor a társam akikkel a félelemért feleltünk meghalt. (meg ne kérdezzétek hogyan sikerült összehoznia nem láttam) és mivel hardon játszottuk megszakadt a küldetés és most jön a lényeg a túszok felálltak és elkezdtek örülni. Soha sem láttam ezt az opciót és nem is hiszem hogy még egyszer fogom de hatalmas volt. Kép sajna nincs az esetről. Ha ki szeretnétek próbálni akkor max amikor 4 magyar van a játékba mert vérciki itt meghalni :DDD

Koko: Rendbe 5 kor felmegyek és tudok segíteni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43104) Plata válasza Segal (#43103) üzenetére


Plata
félisten

Fogadok a társad felrobbantotta magát RPG-vel. :D
Mert gondolom az volt a kezetekben,bizonyára tudod ha RPG-vel felállsz az asztalra a bankban sosem megy le a félelem,megáll maxon és nem kell törődni a túszokkal.

(#43105) Bjørgersson válasza gtamate2 (#43100) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy nem lehet CEOzni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43106) Plata válasza Bjørgersson (#43105) üzenetére


Plata
félisten

CEO-zni sima publicban sehogy sem lehet.
Túl sok az idióta barom aki már csak azért is kicsesz veled.

(#43107) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Estét.

GTA PHHU Tali Meki M3-as kivezető? ha legalább 2 ember van aki benne van akkor megindulok aztán dumálunk egy sort. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43108) ProgenXL válasza Kiskokó (#43107) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sikerült a bugoltatás.
Saabe tud valamit :R

Gunner for life

(#43109) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#43108) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És hogyan lehet a bugoltatás?

Smoke some weed nigga!

(#43110) Segal válasza Kiskokó (#43107) üzenetére


Segal
veterán

Az ötlet tetszik de lehetne valami központibb helyet találni. Szerintem a legideálisabb a Nyugati pályaudvar (akár mekije). Piszok jól megközelíthető mindenhonnan. Előre írom nem azért ezt a helyet jelőltem mert 2 percre lakom onnan (III. kerületi vagyok) hanem mert az tényleg a város közepe SZERINTEM.
Ha megszavazzátok a Nyugatit még be is megyek.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43111) Segal


Segal
veterán

Aki esetleg most csatlakozna vagy speculál annak egy kis kedvcsináló kép formájába :DD

Mintha találkozót szerveztünk volna...
kép

Munkára várva :)
kép

Aztán épp munkába rögtön 2 helivel :DDD
kép

Mindig lehet fokozni itt már 3+1 (rendőr) heli a képen. (lassan csinálhatnánk egy heli találkozót is rögtön a levegőbe :))
kép

Tehát tessék csatlakozni mert a hangulat garantált :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43112) Logitech válasza Segal (#43110) üzenetére


Logitech
aktív tag

Vagy akkor már megvárjuk a jövőhetet és Gabo is tud csatlakozni. Saabenak a város széle jobban megközelíthető, ott jönne be az autópályán. Nem tudom III. kerület melyik része, de áttekersz az M0-on és ott is vagy :D

(#43113) Segal válasza Logitech (#43112) üzenetére


Segal
veterán

1 bibi van a tekeréssel. Mivel milliós a kerékpárom (a monti és az országuti is) ezért csak olyan helyen hagyom ahol rálátok. Így ha azzal mennék akkor max a parkolóba tudnánk beszélgetni mert kint nem hagynám felügyelet nélkül. Így marad a bkv. Viszont ha jövőhét akkor amúgy is piszok kicsi a valószínűsége hogy el tudok menni mert heti 5-6 napot melózom reggel 10-től este 10-ig ezért szoktam csak késő esténként érkezni online-ba. Ma épp ráértem volna és szívesen el is mentem volna egy találkozóra de nagyon sok a ha az én esetembe aminek meg kell felelni hogy el tudjak menni akármilyen szívesen mennék. Egyszer majd talán sikerül addig marad a virtuális térbe való találkozás. :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43114) gabo91 válasza Segal (#43113) üzenetére


gabo91
aktív tag

Bedobod szabi csomagtartójába :) és megduplázod a kocsi értékét :C (bocs ezt nem tudtam volna kihagyni)
Ha netán ott felejted és elviszi, akkor ledolgozza GTA-ban neked :D

Jövőhéten 2 vagy 3 napot leszek fent, dec5-i héten viszont végig. Ahogy tapasztaltam ott a 10óra még gyerek idő, valamit egyeztetünk majd akkor. Szabi nektek hétköznap este is jó, vagy csak péntek?

(#43115) zozyk válasza Segal (#43113) üzenetére


zozyk
addikt

Millás canga....odabasz. :R

(#43116) Laraxior válasza Segal (#43113) üzenetére


Laraxior
titán

Millióért nem lenne jobb olyan venni amit nem kell tekerni? Mondjuk egy motort? :F
Értem én hogy drága, de attól még tekerni kell :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43117) Segal válasza Laraxior (#43116) üzenetére


Segal
veterán

Van 1 hulye szokasom a sebessegmamor. Kerekparral 71.9km a sebessegrekordom es mar igy is 2x tortem el a kulcs csontom. Motoron pillanatok alatt megpusztulnek. Ettol fuggetlenul vonz a motor is es szerintem lesz is valamikor de egyelore maradnak a bicajok:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43118) Kiskokó válasza Segal (#43111) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helisböl mutatok jobbat :D holnap

Gabo gabo!!! jössz te még az én utcámba :D

Amugy ja nekem pályárol széle jobb...
nekem jo lehet hétköznap is de sok a melo utana örülök haitthon vagyok, de kitudja.. ha kattanok akkor beülök azt lemegyek egyedül a balatonra szal.. pest is siman jatszhat :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43119) MutantZombie válasza Segal (#43117) üzenetére


MutantZombie
tag

A sebesség hajhászás csak egy darabig poén motoron.
Ha tudtál 2x is olyat zakózni kerékpárral, hogy kulcscsont is eltört, akkor szerintem gondold át a motoros választást. Ez nem GTA, hogy semmi gond, újra-spawnolsz.
Hiába van 2 milliós gerincprotektoros kabátod, meg 750k-1.5M sisakod, attól még egy nem átgondolt odahúzás eredménye lehet az, hogy csak annyi marad belőled, ami talán megtölt egy urnát.
Épp elég sír van az utak mentén, ne legyen még egy, "Segal" felirattal is...

Üdv!
Egy szolid motoros

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#43120) Pela


Pela
újonc

Na Hali :Y

Mivel bevettetek ezért úgy illik, hogy írjak ide, ezért megteszem.. :DD

Én sem szoktam fórumokat használni, illetve egyet, de az teljesen más téma.
Mostanában sajnos elég sokat voltam itthon, így szerintem maggal már találkoztam, bár mindig találkozok újabb és újabb tagokkal.

Én szerintem a jövőhéttől jóval kevesebbet fogok függni, de ennek ellenére jó, hogy találtam pár hülyét akit ellehet hívni eladásra, meg hozzájuk csatlakozni :D :D ... ja izé, úgy értem, tök jó, hogy végre nem 2-en hárman szenvedünk, hogy üres sessiont tartsunk fel, meg az eladásokkal. :))

A viccet félretéve, általában a játékba kikapcsolódni megyek fel és míg tart, addig nagyon marha tudok lenni, no meg fárasztó.. :Y :C de párszor úgyis röhögni fogtok... Mondjuk kb csak MC-zni voltam veletek és az idő nagy részében azt csináljátok mikor fent vagyok, nekem ez kicsit lapos kezd lenni, persze megértem, hogy mindenkinek kell a $$$$. De azért jó lenne valami hülyéskedés vagy komolykodás, valami + erre van tervem..
A fórumot annyira nem szeretem, nekem túl oldschool (bocsi srácok :( ) de jobban szeretem az interaktív, szabadabb felületeket. Nekem tervben van 1 facebook csoport GTA Online-ra, ahová az értelmesebb embereket gyűjteném össze és ott lehetne tervezgetni mindenféle komoly, vagy hülye dolgot ilyen közösség építő jelleggel - aztán majd eldől mennyire lesz rá időm - oda, sokatokat örömmel várnám, ha van érdeklődés.

Nem lett a legjobb, sok helyen lehet benne nyelvtani hiba, de késő... vagyis már korán van.. szóval bocsi. :)

(#43121) CactuS válasza zozyk (#43115) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az még nem is a teteje a dolognak, de már messze az a kategória, amit én sem hagynék felügyelet nélkül. Teljesen érthető. Mondjuk az enyém a töredékébe kerül (aluvázas Gepida), de azt sem merném felügyelet nélkül hagyni.

ProgenXL: A bugolás az a leírás szerint sikerült? Vagy máshogy?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43122) #92888064 válasza CactuS (#43121) üzenetére


#92888064
törölt tag

tegnap este 2 gyáramban is fogyott a supply, szóval inkább nem írok semmit. nem akarom félrevezetni a többieket.

(#43123) Plata


Plata
félisten

Nem tudom mit csináljak,lassan lesz 3 misim,vegyek egy új gyárat vagy ne vegyek és maradjak a pénzhamisítómnál?Ha most veszek még egy gyárat melyik az amelyik leggyorsabban többet termel?
Attól félek ha elcseszem a pénzt gyárra és nem lesz időm gyárazni,akkor ráfázok és semmi lóvém nem lesz,ha meg ne adj isten tényleg jön új DLC karácsonyra akkor kéne valami pénz hozzá.
Állati jó poén lenne egy saját villa,főleg ha olyan lenne mint a yacht,hogy van beépített légvédelme. :DDD

(#43124) gabo91 válasza Pela (#43120) üzenetére


gabo91
aktív tag

volt szerencsétlenségem szerencsém veled ökörködni többször is részemről üdv a csapatban :C
kezdeményezést jónak találom mind a komolykodásra/hülyéskedésre illetve a csoport létrehozásra is,

(#43125) gabo91 válasza Plata (#43123) üzenetére


gabo91
aktív tag

Minden alapja a pénz... amiből egyre több kell.... ha napi 3-4 órát fent vagy lemegy egy termelés. Délután-este sokan vannak fent, ha kéred mindig lesznek emberek akik tudnak segíteni akár eladni, akár tölteni. Vedd meg a városban lévő Cocaine gyárat, berendezést fejleszd fel, ha kicsit gyűjtesz utána mehet a személyzet is. Aztán segítünk, karácsonyra megduplázod azt a 3millát :)

(#43126) Plata válasza gabo91 (#43125) üzenetére


Plata
félisten

Hát napi félórát sem vagyok fent. :D
Az a baj ha lesz is valami a villás dlc-ből az nem 3 millás lesz hanem 10-20. :D
Igaz a yachtra és ceo-ra Mc-re is meglett pénz,de mostanában nincs időm játszani.és karácsony felé még kevesebb,hülye ünnepekkel csak több dolgom lesz,takarítás meg egyéb szarság.

[ Szerkesztve ]

(#43127) ProgenXL válasza CactuS (#43121) üzenetére


ProgenXL
őstag

Full supply, full product.
A full product eladása után alt+f4 és kiléptem a játékból. (nem oszlattam az mc-t)
Visszalépéskor pedig nem rohantam egyből a gyárba, hanem 10-15perc után a clubba mentem elsőnek és ott ellenőriztem.

Nincs rá garancia hogy mindenkinek működni fog. Saabe javasolta, neki is igy sikerült elmondása szerint.

Gunner for life

(#43128) Kiskokó válasza ProgenXL (#43127) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hozzateszem... elég a sima ESC- Quite.

Illetve a másik gyáram úgy bugolt be hogy
a végén MC disband- CEO - CEO heli lekér.. picit vár és simán esc-quite.
És a kulcs sztem is hogy nem kell rögtön megnézni és akkor is csak a Klubbol nem a gyárban.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43129) Kiskokó válasza Plata (#43123) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vedd meg nyugodtan a kokost.
Városi Full upgrades 3.2 milla asszem.
Napi egy eladással kb 1 hét alatt visszajön... ha gyűjtöd fullon 420K olyan 4-5 óra alatt van teli ha esetleg tudsz AFK lenni...
nekem nagyon hamar behozták a gyárak.. msot meghogy volt 1 hét +50%... mindjárt 20 millám van. és a pénzt meg csak költöm és költöm :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43130) Plata válasza Kiskokó (#43129) üzenetére


Plata
félisten

Hm akkor olcsóbb mint a pénzhamisító?Az volt vagy 4 misi upgraddel együtt.

(#43131) L-e-f-i-e válasza Plata (#43130) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem nemrég lett meg a pénzhamisito gyár és olcsóbb volt mint a kokós, az upgradek picivel mind oclsóbb igaz nem nagy különbség de tuti nem 4 milla.

=^-^=

(#43132) Plata válasza L-e-f-i-e (#43131) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem a gyár volt 1.9 misi talán?
Az upgrade meg olyan 2.2.
A városi gyárat vettem meg mert pont a yacht mellett van.
De lehet hogy az árra rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#43133) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Azt hiszem Tgabo segített nekem most épp supply-ban mikor kifagyott a játék...
Ezúton akkor köszi! :R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43134) L-e-f-i-e válasza Plata (#43132) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha jol emlékszem 1,3 milla volt a gyár 850 , 350 meg 480 cca az upgradek és így max 3 Milla ha full upgrade kell a pénzesnél, a koko picit drágább csak.

=^-^=

(#43135) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Police modot használja valaki? Még mindig nagyon kezdetleges? :/ Anno GTA4-en tök jól meg volt csinálva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43136) Laraxior válasza IntelKiller7 (#43135) üzenetére


Laraxior
titán

Nem nagyon használunk itt modot, mert online nem engedélyezett semmiféle módosítás.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43137) IntelKiller7 válasza Laraxior (#43136) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jah, hogy inkább Onlienoztok. Én meg pont arra untam már rá, aztán kipróbálnám újra a rendőr modot.
Auto mod belefér. Nekem kb minden autó ki volt cserélve, és semmi ban. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43138) Plata válasza IntelKiller7 (#43137) üzenetére


Plata
félisten

Magyarításért is bannolnak,autó modért is.
De engem nem izgat egy mod sem,mert sztori kb nulla, az Online ezerszer nagyobb élmény,főleg PH-sokkal

(#43134) L-e-f-i-eTe leárazva vetted nem?
Mert a pénzhamisító 1.6 milla volt,és marha sok az upgrade.

[ Szerkesztve ]

(#43139) IntelKiller7 válasza Plata (#43138) üzenetére


IntelKiller7
veterán

1 évet játszottam auto moddal és nem bannoltak. :) Egyszer kaptam 1 hónapot, de akkor meg pénz csalásért. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43140) Plata válasza IntelKiller7 (#43139) üzenetére


Plata
félisten

Hát akkor jobb is ha nem játszol online.
Csalókat meg egyéb állatféléket nem szeressük. :C

(#43141) IntelKiller7 válasza Plata (#43140) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Még az elején volt. Akkor mindenki csalt meg csak lövöldözött. Full szar volt az online. Most meg már meguntam pár száz óra után. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43142) Plata válasza IntelKiller7 (#43141) üzenetére


Plata
félisten

Sosem csaltam,mindent amit megszereztem rendesen szereztem meg,yachtot,luxus heliket,luxus apartmanokat házakat,marha sok verdát,tankot,fullos CEO irodát raktárakat MC klubházat gyárat.Meg a franc tudja még mit.A csalás gáz,és szégyen akkor is ha mindenki csinálja.
Bár én nem emlékszem hogy akármelyik ismerős is csalt volna,akár már az elején.

[ Szerkesztve ]

(#43143) Kiskokó válasza Plata (#43130) üzenetére


Kiskokó
veterán

3.8 misi volt bocs. legdragabb + legfulosabb nagyjabol mind1 melyik gyár olyna 3.8 körül van. a pénzhamisito is.. sztem az 3.6 volt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43144) IntelKiller7 válasza Plata (#43142) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Attól mert az ismerőseid nem csaltak még több ezren használtak cheatet az elején. Nem hiába lett berakva az anticheat. Elég, ha megnézel pár videót 1 évvel ezelőtti állapotokról :)

De mindegy, engedjük el, mert nem ez volt a téma. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#43145) Plata válasza IntelKiller7 (#43144) üzenetére


Plata
félisten

Tudom mi volt egy évvel ezelőtt,másfél éve játszom vele.
Tele volt szánalmas buzi köcsög csalóval,de egyet sem ismertem,pedig elég sok ismerősöm van.
Mindig passzív voltam a sok féreg csaló miatt,de nem zavart,mert akkoriban főleg Heist-re jártunk.
Vagy haverokkal privátban.de nem volt köztünk csaló,inkább sokat melóztunk a pénzért.

(#43146) Kiskokó válasza Plata (#43145) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én szarok a csalókra amíg engem békén hagynak. Azt csinál mindenki amit akar.
Megdolgoztam érte én is sose csaltam online, nem is élvezném akkor.
Storyt is vagy más játékot is kijátszok rendesen aztán ha nyújt többet akkor néha használtam Cheatet vagy modot de ennyi.
Online sose csaltam még semmiben!

Érdekes hogy auto modot nem vették észre amúgy...

To ALL :
Akit érdekel keressen rá a Steam mappámra, van jó pár új kép de nem volt időm betenni őket.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43147) Plata válasza Kiskokó (#43146) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz,sztoriban van pénz cheat? :Y

(#43148) Kiskokó válasza Plata (#43147) üzenetére


Kiskokó
veterán

Van elvileg de mivel van Tőzsde leirás ezért nem igazán kell használni sztem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43149) Plata válasza Kiskokó (#43148) üzenetére


Plata
félisten

Tudom én is azt használtam.
Csalás nélkül végigvittem.

(#43150) L-e-f-i-e válasza Plata (#43138) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Most hogy mondod én lehet a leárazásos időszakban vettem őket így nem tudom mennyi volt alapból.

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.