Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) Plata válasza sqpp (#43550) üzenetére


Plata
félisten

Hogy ne lenne,neked is lehet,csak felteszel a tűzhelyre egy edénybe kevés vizet felforralod és lesz sok steamed. :D

(#43552) sqpp válasza Plata (#43551) üzenetére


sqpp
őstag

ne szórakozzá mer bajok lesznek ;] :DD

(#43553) HussarF

Üdv!

Aktívan tolom én is a GTAO-t nem is értem, miért nem kerestem rá eddig erre a topikra. Pedig jó lenne mindig, ha lennének ismerősök, akikkel lehet hesitelni, MC-zni vagy CEO-zni. Nem tudjátok meddig tart az akció egyébként? Akarok venni egy irodát, de még nincs meg a cash.
Amúgy hol tudom beírni magam a listába?

(#43554) Segal válasza HussarF (#43553) üzenetére


Segal
veterán

Ha jól emléxem 7.-ig akciós ami azhtz jelenti hogy holnap reggel 7-8 körülig. Szerintem mindenképp vedd meg ha sikerül összegyűjtened 500k-t mert az új decemberi dlc a pletykák szerint (gyakorlatilag egész biztosan) a ceo-ra fog épülni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43555) CactuS válasza kicsicsuvi (#43541) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elfogadtam a crew requestet. Üdv köztünk! :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43556) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Egy két képet megint raktam ki. Szerintem érdemes ránézni :)
Ki -ki viszont látja magát. MC pontok is vannak.

[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43557) sqpp válasza Kiskokó (#43556) üzenetére


sqpp
őstag

Sosem vagyok rajta :O

(#43558) Kiskokó válasza sqpp (#43557) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sose vagy Online akkor mikor mi :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43559) sqpp válasza Kiskokó (#43558) üzenetére


sqpp
őstag

tegnap is voltam :K

(#43560) Kiskokó válasza sqpp (#43559) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na gyere fel ma 5-7ig leszek, úgyis van 3 teli gyáram elkéne adni ;]
(ja vár változás ... lehet csak 6ig érek rá .. :( )
aztán szokásos 22-től ..
Amúgy a képek nagy része 22óra után készül.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43561) kicsicsuvi válasza CactuS (#43555) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Köszi, elfogadtam, és megtaláltam a discordot, is játékban legkésőbb este 8-9 körül leszek.

(#43562) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kill Quota jól fizet most! Dupla RP + dupla $.
3 menetért 55K-t, 5 menetért 88K-t fizetett most nekem és a 5 menetes 12K RP pontot is dobott.
Ennél gyorsabban szerintem nem lehet fejlődni. :N

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43563) #81556480 válasza rup1u5 (#43444) üzenetére


#81556480
törölt tag

+1

(#43564) kozi71 válasza kozi71 (#43519) üzenetére


kozi71
senior tag

Sikerült! :K
Vásárolnom kellett valamit, és rögtön megjelent az eddig nem számlán lévő második kártya is.
A support-os nőci azt mondta vegyek még kártyát majd aktiváljam utána jó lesz. Hááát, vettem és továbbra sem volt jó. Végül egy fórumban találtam a megoldásra, hogy költekezni kell.
Kéne megint egy segítsééég! Hogyan tudok abba menübe jutni, ahol a hajó fegyvereit aktíválni lehet, meg barátoknak engedélyt adni belépésre?
Köszöntem! :R

high tech, low life

(#43565) kozi71 válasza kozi71 (#43564) üzenetére


kozi71
senior tag

Megvan, addig nyomkodtam míg kiderült az M gombon van.

high tech, low life

(#43566) rup1u5 válasza #81556480 (#43563) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Megkockáztatom, hogy anyagilag is ez éri meg a legjobban. Most, hogy két session-t letoltam kevesebb mint egy óra alatt, kerestem ~130K-t és 79ről 81-re ugrott a rangom. Nem kell szivni supply-al meg eladással és hosszú autózásokkal, nem kell unalomig ismételt Heist setup-okat letolni. Csak gyak az ember és észre sem veszi, hogy mennyi pénzt meg RP-t keresett miközben jól érezte magát. Ha lenne időm akkor most ezt tolnám mert el akarom érni a 100-as szintet. Ott válik elérhetővé az összes tuning a kocsira. Erre várok a kurumámmal. Más járművet nem is használok.
Egyébként ezeket tolhatnánk együtt PHHU-n belül! :K Úgy még élvezetesebb lenne! ;] A kill quota-t nagyon élveztem 4*2fős teamben. Az ejtőernyős és a power play is jó.
Legutóbb a power play-el toltam fel magam 20ról 60ig mikor ilyen dupla RP + $ akcióban volt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43567) Wiz Khalifa válasza rup1u5 (#43566) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ő a Platas HSZ-re írta a +1-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#43568) rup1u5 válasza Wiz Khalifa (#43567) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tényleg! :DDD

Mindegy mert ezt amúgy is le akartam írni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43569) misiizsai válasza zsadnok (#43534) üzenetére


misiizsai
tag

Az audio Driver volt nálam a megoldás.Plusz azért a 3D Settingsbe is állítgattam a játékon.Nem hiszem hogy a Lan Driverrel van baj.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#43570) zsadnok válasza misiizsai (#43569) üzenetére


zsadnok
tag

Régebbit raktál fel vagy a legújabbat?

(#43571) misiizsai válasza zsadnok (#43570) üzenetére


misiizsai
tag

Legújabbat amit a Driverrel együtt pakolt fel.

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#43572) pepe001


pepe001
csendes tag

Sziasztok!

A PH-crew-ba szeretnék jelentkezni.

Pár hete játszok, most 38-as szinten vagyok.
Család és munka miatt sajnos ritkán tudok játszani, de akkor olyanokkal szeretnék, akik nem lőnek halomra ok nélkül, vagy épp nem lépnek ki Heist közben. Általában késő délután/este tudok rá időd szakítani.
Socialclubon sanyo01 néven vagyok megtalálható.

Kösz szépen!

(#43573) Dezike


Dezike
tag

Sziasztok.

Jelentkezem a crew-ba. dezi76HUN nickel

1hónapja játszok. 76-os a rangom. És szeretném ha simelés közben nem lőnék szét a fenekem.
Délutánonként ha tehetem 3-4 órát aktivan vagyok.

Köszöntem.

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#43574) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Na most, hogy van már CEO irodám kipróbálom a MC bugoztatást. Kell hozzá CEO-s raktár is vagy elég az iroda? (Raktárat még nem vettem.)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#43575) Segal válasza rup1u5 (#43574) üzenetére


Segal
veterán

Teljesen mas a ketto. Az mc az a motoros club-os dolog alatt levo gyarazas a ceo meg a ladazas. Ha gyarat szeretnel amit kesobb megprobalnal bugoltatni akkor ahoz motoros club kell utana tudsz venni gyarat es ha azt tele termelted csak utana tudod megprobalni bugoltatni.

Jaaa vagy ugy erted hogy mar van mc-d es most hogy lett ceod is. Ha igy erted akkor szerintem nem kell de biztos tipp nincs.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#43576) sqpp válasza Kiskokó (#43556) üzenetére


sqpp
őstag

Bocsi, ha ma tapló voltam XD De néha szeretek ölni, még ha psychonak is hangzik :P

(#43577) Kiskokó válasza sqpp (#43576) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóvan fiam! jösz te még az én utcámba :D
Én is adom az ökörködést bizonyos kereteken belül :D
Énis midig kicsit borsot török a többiek orra alá :D de mikor vártam a lehívott kocsit és kinyírtál akkor azé bekaphattad volna !!!!!! :P :U direkt ugatom hogy kocsit hivok le ... :D hoki! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43578) sqpp válasza Kiskokó (#43577) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem nem írtál semmit amúgy, mondtam is hogy menj arrébb mert baj lesz, mentél 2m-t bumm :D

(#43579) Laraxior


Laraxior
titán

Mai menü ingyenes hazhoz szallitassal a Ubisoft-tól:
Assassin's Creed III.
(Ubisoft oldalan ingyenesen letoltheto)
Guten Appetit! :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43580) #81556480 válasza Laraxior (#43579) üzenetére


#81556480
törölt tag

és ez hogy jön ide ? :F

az éven már a 7. ingyenes ubi játék.

[ Szerkesztve ]

(#43581) Laraxior válasza #81556480 (#43580) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem jobb ha minél több emberhez eljut, hogy el tudják tenni a fiokjukba. Azert tettem offba.
Gondolom sokan nem figyelik az oldalt, igy nem biztos hogy tudomasukra jut, hogy ingyenesen hozzaferheto.
Nagy bűn?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43582) Plata válasza Laraxior (#43581) üzenetére


Plata
félisten

Én tudok róla,mert mindennap nézem az ubi kalendárt,ami mindennap ad valami idióta ajándékot.Tegnap mikor AC3 lett ajándékba fél napra lerohadt az Ubi szervere. :DDD

(#43583) sqpp válasza Plata (#43582) üzenetére


sqpp
őstag

xd

Amúgy elvileg attól is elvették, akinek már megvolt régóta az AC3 (nem a hang kodek xd) és annak ismét be kellett szereznie e-módon... Mert másképp nem tudták megoldani xd

[ Szerkesztve ]

(#43584) #81556480 válasza Laraxior (#43581) üzenetére


#81556480
törölt tag

Aha, értem. de e gondolat mentén akkor más fórumokba is be lehet rakni, ne érts félre nem akarok kötekedni, ez a fórum szerintem már régebben kisiklott, full off az egész, ebből is lett vagy 6 off hsz- amiből kettő az enyém, szóval kussolok :DDD

én most beléptem a játékba de nem találom azt a futurisztikus motort. Hol kéne lennie? ( kb 2 hónapja játszottam utoljára)

[ Szerkesztve ]

(#43585) ProgenXL válasza Laraxior (#43581) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha jól tudom az összes játék ingyenes lesz pár napig majd. Amik 1hónapig azok voltak.

LaciCRM:
A deadline nevű adversary modban kell menni egyet. Az oldja fel.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43586) #81556480 válasza ProgenXL (#43585) üzenetére


#81556480
törölt tag

:R

Rockstar live van : [link]

(#43587) sqpp válasza ProgenXL (#43585) üzenetére


sqpp
őstag

Nyerni is kell asszem, addig nem kapsz

(#43588) Plata válasza sqpp (#43583) üzenetére


Plata
félisten

Van akinek az AC4 is eltűnt. ;]

(#43589) Logitech válasza sqpp (#43587) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem kell nyerni hozzá.

(#43590) sqpp válasza Logitech (#43589) üzenetére


sqpp
őstag

Én úgy tudtam, na mindegy

[ Szerkesztve ]

(#43591) CactuS válasza sqpp (#43587) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én nem nyertem és megadta.

Más: LaciCRMnek igaza van. Az esti képek és történések megbeszélése még ~ belefér, de az azon túli dolgok, amik nem GTAval kapcsolatosak már keményen offnak minősülnek. Ez nem baj, de erre van elvileg a GTA offtopik, ahol kötetlenebb a dolog, ez itt "szakmai" topik. Telefonról nem tudok linkelni, de ha géphez jutok beteszem a TIRbe is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43592) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Betettem az összefoglalóba is az offtopik linkjét.

Hogy tiszta legyen: nem boszorkány üldözés, nem személyes, egyszerűen sok most az új játékos, akik nem biztos, hogy értékelik azt, hogy a topik nagy része egy "baráti" társaság lett és itt csevegnek kötetlenül. Erre a házirend szerint csak a lokál alatti offtopikban van legális lehetőség. Kérek mindenkit ezt tartsa tiszteletben és az ilyen dolgokat (amik nem köthetőek a GTAhoz, pl.: Plata zrikálása) innentől oda írni.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43593) Kiskokó válasza CactuS (#43592) üzenetére


Kiskokó
veterán

Úgy látom azt a topicot csak Laci tartja életben :D:D:

Inkább Syd képes topikját kéne kinevezni és összevonni ezzel az OFF-os topiccal!!

Mellesleg van pár új kép nézzetek át!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43594) ProgenXL válasza Kiskokó (#43593) üzenetére


ProgenXL
őstag

Átnézem ha linkeled. Sose találom. :D

Gunner for life

(#43595) Kiskokó válasza ProgenXL (#43594) üzenetére


Kiskokó
veterán

Eddig kb minden HSZbe linkelve volt he... :U :DDD
[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43596) ProgenXL válasza Kiskokó (#43595) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszi szépen :P Cserébe délután prioritásod lesz az eladásban :B

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#43597) Kiskokó válasza ProgenXL (#43596) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na tessék... most már akkor nyálazd rendesen.. a fas.....izéé a képeket :P Ott viritasz sokon!!

Még prioritást ad :P jajj mert a tied nem lesz teli addig mi ;] ? haha

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#43598) Triathlete válasza Kiskokó (#43593) üzenetére


Triathlete
senior tag

Keddtől majd megindul megint...

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#43599) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pepe001 (sanyo01 ) és Dezike (dezi76HUN) jelentkezését elfogadtam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43600) rup1u5 válasza Kiskokó (#43593) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem meg nyissunk még minimum 3 GTA V topikot! Van már külön OFF, külön képes, külön hardveres meg ez és akkor a konzolosokat nem is számolom. Miért ne lehetne külön egy topik az MC-nek, külön a CEO-nak és külön egy a single playernek és külön egy csak Platának ahol ő nyomhatja az összefüggéstelen válaszait, mi meg szabadon fikázhatjuk érte. ;]

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.