Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44451) ProgenXL válasza Logitech (#44450) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszi :P

Az út elején egy picit megkavarodtam mire meglett a hegyrevezető út. így volt kis kacsázás:D
Aztán ami meglepett hogy az Elegyek szinte jobban mentek fel mint a suv. De tényleg jó ilyen helyeket megnézni. :) Néha barangolok csak úgy erre arra. Aztán tessék lássék mik vannak a mapon ami mellett normál esetben csak elszáguldunk. :)

Gunner for life

(#44452) HussarF válasza ProgenXL (#44439) üzenetére

Kicsit tesztelgettem, leírom a tapasztalatokat.
Az alap felállás szerint volt egy nem alap zsákom meg egy nem alap ernyőm. Az ernyő színe mindig jó volt, de a hátizsák legtöbbször csak az alap volt.
Azt csináltam, hogy bementem az ammu-nation-be, és vettem 500$-ért egy új ernyőt. Ezután mindig a saját színemet adta be hátizsákként, ha elhasználtam, ha meghaltam stb. Felszállhattam helivel is hiába nem volt ernyőm és a repülőben kaptam meg, akkor is az én színem maradt a hátizsák.
Ez után kiléptem a játékból, majd vissza és ez resetelte a dolgot. Újra az alap zsákot adta be, amíg újra meg nem vettem.
Ekkor találtam meg az M menüben a style>accessories>parachute részt. Meglepődve tapasztaltam, hogy bár az ernyőimet tudom váltani, a hátizsákot nem engedi, csak az alapot beállítani. Hiába vettem meg 500-ért az ernyőt és egyébként az én színem is volt, amikor ugrottam vele. Ez után az ammu-nation-ben visszaváltottam a basic színre. Meglepődve láttam, hogy az eddig beállított hátizsák szín nem egy választható opció maradt, ami már megvan nekem és csak vissza kell rá kattintani, ha újra azt akarom. Hanem újból meg kellett venni. Fel is fortyantam, hogy milyen lehúzás ez 9k-ért, de megvettem újra. És ezután már ott volt az M menüben is.
Lehet, hogy ez volt a megoldás és ha újra belépek már tényleg meg lesz, de így kicsit úgy viselkedett, mintha nem vettem volna már meg azt a színt egyszer.
Ez után a mutatvány után már nem váltottam vissza az alap ernyőre a boltban, mert nem akartam még egyszer 9k-t fizetni, ha nem jön be a feltételezésem, de szerintem most már jónak kéne lennie, és ha vissza is váltanék, attól még megmaradna az én színem is és nem kéne újra fizetni érte. És ez után remélem bármikor tudok váltani a színek között és mindig az enyémet adja be. Ez majd kiderül, ha próbálgatom még.

[ Szerkesztve ]

(#44453) bandita31


bandita31
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megjött a jézuska a rockstartól és kaptam egy perma bant mert pénz esőbe álltam..(azért igy másodjára véglegeset kapni szívás..)
Kérdésem az lenne hogy ha megveszem a gta-t újra és a kucsot a már meglévő social club acc-ra aktiválom akkor az online karakterem lehetséges hogy visszakapom? Megjelenés óta játszottam vele kb 800-900 órám lehetett benne és jobban sajnálom mint a játék kulcsot..

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44454) Bjørgersson válasza #81556480 (#44447) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, már a címlapon van. :DDD

Gyula :D

Kiskokó tök spontán volt. :D

Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44455) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek ! :)

Tegnapi hegytetős tűzijátékról egy pici videó

(#44456) creedszl válasza bandita31 (#44453) üzenetére


creedszl
aktív tag

Én is kaptam egyet még hónap elején csak azt nem tudom miért...Legutóbb haverokkal játszottunk, de nem volt semmi pénzeső vagy hasonló.Roppant mód zavar hogy a Rockstar nem indokolja meg konkrétan a bant csak annyit mond hogy megsértettem a szabályokat.Igazság szerint ez most eléggé kiábrándított a játékból...

Hulligaaan

(#44458) Juhasz27 válasza bandita31 (#44453) üzenetére


Juhasz27
tag

Nem tudod aktiválni ugyan arra az accra,újra kell regisztrálj új email címmel és csak arra tudod.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44459) bandita31 válasza Juhasz27 (#44458) üzenetére


bandita31
csendes tag

Akkor a karakterem ugrott.. :(
Kösz az infót.
Egyébként kicsit vicc ahogy a rock hozzááll a dolgokhoz. Miért nem csinálnak valami anti chet dolgot ami kiszűri a mod menüt? Vagy ha pénzesső van lehetne roll back ami pár nappal korábbi mentésre rak vissza így a pénz eltűnne. De ez hogy kibanolnak véglegesen röhejes egy olyan játékot amiért én fizettem kész rablás.
Mások meg vígan repkednek god modal öldösnek meg teleportálgatnak nekik semmi bajuk nincs.. Én csak egy kis pénzt akartam pár új autóra és instant ban..( lehet mondani hogy ott a heist jah igen kb 2órán keresztül kínlodtunk mert nem találtunk 2 olyan embert aki nem hal meg 5percen belül börtönös 3. küldetésére)

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44460) addamka válasza DonTuros (#44432) üzenetére


addamka
őstag

Szia,

Laptopon játszol?
A process prioritását rakd high-ra.
Ha steames a játék, csinálsz egy GTAV.bat fájlt, abba berakod ezt, majd ha ezzel indítod beállítja amit kell:

start steam://rungameid/271590
timeout 60
wmic process where name="GTA5.exe" CALL setpriority "high priority"
wmic process where name="gtavlauncher.exe" CALL setpriority "idle"
wmic process where name="subprocess.exe" CALL setpriority "idle"

Social clubbosnál is tuti megy, csak mást kell indítani, olyanom nincs.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#44461) Plata válasza bandita31 (#44459) üzenetére


Plata
félisten

Börtönös heistre menni hülyeség,ha pénz kell akkor PS heist,könnyebb és sokkal többet fizet.
Most nem értem,azt mondod egyszer hogy nem akartad a pénzt utána meg azt hogy csak egy kis pénzt akartál,akkor melyik az igaz?

(#44462) JakyHUN válasza p.csabi1987 (#44381) üzenetére


JakyHUN
csendes tag

Nekem ugyan ez az alaplapom volt, az egy hulladék. Egy reggel a szarságaival annyira felbaszta az agyam, hogy kiszereltem a gépből, kivittem az udvarra a fűre és egy baltával atomjaira vertem. Nekem nem az általad említett gondom volt vele, hanem folyton leállt a gép, 10-ből 8x csak úgy indult, ha fél percre elvettem a tápot, néha még úgy se... nem mondom, hogy cseréld le mert aztán ha nem oldódik meg akkor az én lelkemen szárad :D de én azt kibasznám a retekbe...

(#44463) #81556480


#81556480
törölt tag

(#44464) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44465) Laraxior válasza bandita31 (#44453) üzenetére


Laraxior
titán

Mennyi penzt szedtel össze szabad kerdezni?
Nekem sem okoz gondot a hulló aktataskak alá állni.
Bar en csak par szazezret szedtem igy ossze.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44466) ProgenXL válasza Laraxior (#44465) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azóta lehet érzékenyebb a rendszer. Tavaly nyáron én is kaptam másfél milliót táskákból és sehol semmi.
De aki időbe kilép az szerintem ma is megúszhatja simán.

Gunner for life

(#44467) freeknight válasza bandita31 (#44459) üzenetére


freeknight
őstag

Persze, a pénz cheat nem ugyanaz, mint a godmode meg robbantgatások, de azért te sem vagy okos, ha már másodjára szaladtál bele tátott szájjal a f*szerdőbe :)
Ha már egyszer tiltottak, lehetett volna annyi eszed, hogy tudd, nem azoknak van igaza, akik azt mondják, ha nem te moddolod a pénzesőt, csak felveszed, akkor nem tiltanak ki. Erre mégis megcsináltad másodjára is. Gratulálok!

Azon még azért gondolkozz el, hogy amennyit a permabanok miatt eddig kiadtál arra, hogy újra megvedd a játékot, annyiből már jópár milliót vehettél volna shark cardon is teljesen legálisan, és a karaktered is meglenne :)

(#44468) bandita31 válasza Laraxior (#44465) üzenetére


bandita31
csendes tag

Pár milliót..
Nem én kértem csak nem ellenkeztem nagyon.. :)
Pont jól jött az autós biznisz megvételéhez.. Kész kínszenvedés volt a csomagos bizniszre is összekaparni a lét..
Nem az zavar hogy kibannoltak csak azért aki god modozik szerintem sokkal zavaróbb a többi játékosra nézve mint aki csak szimplán pénzhez jut.Meg aki tele swampolja a mapot ufókkal meg szélturbinákkal (bár ilyet mostanában nem láttam)

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44469) freeknight válasza Laraxior (#44465) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem is van valami határ. Pár százezer miatt nem biztos, hogy bannolnak (persze lehet), végülis nem lenne logikus, hogy mindenkit kirakjanak, akire csak egy aktatáska is ráesett.
De szerintem ha srác csak "pár autót akart", és abból az egyik pl a ruiner 2000... akkor ilyen 5-10 milliókat dobathatott magára :D

bandita31: "aki god modozik szerintem sokkal zavaróbb a többi játékosra nézve". Ebben tökéletesen igazad van, és az első prioritásnak a klasszikus cheaterek elkapásának kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#44470) Plata válasza bandita31 (#44468) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ne csodálkozz.
Arra most érzékenyek hogy csalva szerzel pénzt.

(#44471) bandita31 válasza freeknight (#44467) üzenetére


bandita31
csendes tag

1milla majdnem annyiba kerül mint most a játék.
Egyébként honnan veszed hogy elsőre is ez véget kaptam kitiltást nem mod miatt?

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44472) freeknight válasza bandita31 (#44471) üzenetére


freeknight
őstag

Hát akkor ahhoz is csak gratulálni tudok. Mindenhol a csapból is az folyik gta online-nal kapcsolatban, hogy nem engedélyezett semmiféle mod.

De te tudod, ha ennyi felesleges pénzed van újra meg újra megvenni a gammát, akkor hajrá.

(#44473) bandita31 válasza freeknight (#44472) üzenetére


bandita31
csendes tag

Mind1 most már :)
Nem is a játék újbóli megvétele zavar, sokkal inkább az hogy a karakterem odalett sok kocsival meg házzal..

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44474) Segal válasza bandita31 (#44468) üzenetére


Segal
veterán

Dobalhak ki a csalokat is csak mindig jon helyettuk mas.
2 millio osszerakasa ami az autolopashoz kellett volna (bar csak 1.5 mert azt irod ceod mar volt) osszerakhato 2 de nagyon max 3 nap alatt ha feljossz segiteni a ph-soknak napkozbe...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44475) bandita31 válasza Segal (#44474) üzenetére


bandita31
csendes tag

Hát ha majd meglesz újra a játék ceo munkába szívesen részt vennék :)
Tegnap már megvettem újra de valami védel szarság miatt nem kaptam meg a kulcsot.. A pénzt visszautalják de mégsincs a számlámon.. (lehet van jóváírási idő)
[kép]

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44476) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valaki ma délután online? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44477) creedszl


creedszl
aktív tag

Azért is lehet kapni bant mert a játék mappájában benne van a mod de nem aktív?

Hulligaaan

(#44478) Locutus


Locutus
veterán

Aki még nem hallotta esetleg: Ma +50%-ot fizet eladásokra :)

Btw, kellett vennem egy ilyet :D Egyik lopás alkalmával meghallottam a hangját, és onnan nem volt visszaút :DDD Olyat hörög vissza gázelvételre, hogy az valami eszméletlen, még ha nem is a legszebb autó...

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44479) Benir8 válasza Locutus (#44478) üzenetére


Benir8
senior tag

Mc eladás vagy ceo? Vagy mire? :)

[ Szerkesztve ]

(#44480) bryant56 válasza Benir8 (#44479) üzenetére


bryant56
aktív tag

50% BONUS CASH ON SELECT UNLAWFUL ACTIVITIES (12/24 - 12/25)

If you're going to miss Santa's "Nice" list, you might as well miss by a mile. On Christmas Eve and Christmas Day only, get 50% more from the following criminal activities:

• 50% more GTA$ on all Vehicle Exports
• 50% more GTA$ on all Biker Business Sales
• 50% more GTA$ on all Special Cargo Deliveries

(#44481) Geryson


Geryson
addikt

Ha valaki Shark Cardban gondolkozik, akkor most ugye már nem 40% OFF van (a 8 millióson legalábbis), hanem 3.5 milliót ad bónuszban, azaz 11.5-öt ad egy kártya. A kisebbhez kevesebbet ad. Hozzáteszem, matematikailag jobb volt a 40% OFF. :(

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#44482) HussarF válasza Geryson (#44481) üzenetére

Szerintem az nem volt 40% off. Én 10.5 eur-ért vettem egy 15 eur-os kártyát, ami 30% off. Volt mellé bónusz 1,25M pénz, tehát az alaphoz képest fajlagosan olyan 2.86x több ingame pénzt kaptam az irl pénzemért.

[ Szerkesztve ]

(#44483) VANESSZA1 válasza Geryson (#44481) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ilyen Shark Card akció hol van most?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#44484) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

crew-be fiatal inast felvehetünk? egy kollégám fiáról van szó [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44485) Locutus válasza Locutus (#44478) üzenetére


Locutus
veterán

Az új kedvenc :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44486) CactuS válasza Mr.Csizmás (#44484) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem belefér, ha a stílusa elég felnőtt és betartja a szabályokat. De én csak egy vagyok. :)

creedszl: Igen, lehet.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44487) Mr.Csizmás válasza CactuS (#44486) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oktatás alatt van, én vagyok a digitális mentora :D már sikerült lenevelni a cod-ot végigviszem cheattel szintről :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44488) #81556480


#81556480
törölt tag

Még a választások előtti ígéret..

(#44489) bányászpocok


bányászpocok
csendes tag

Hali!
Biztos volt már kérdés, de rákeresve nem találtam olyan megoldást, ami segítene. A problémám a következő. Wintersale-ben megvettem a játékot, szépen fel is rakta, de ha elindítom, akkor APPCRASH. Bezárhatom ilyenkor a programot, illetve a windows megoldást kereshet a problémára. WIN7 fut a gépemen, hivatalos. Gépigény bőven meghaladja a minimum igényeket. (Igazából maxon kéne majd futnia.)
Amit eddig próbáltam: DirectX frissítése, Microsoft Visual C++ frissítése, vírusirtó kikapcsolása, rendszergazdaként indítás, win fióknév ékezetlenre cserélése, másik fiókból indítás, steam-en játékfájlok állapotának ellenőrzése, AppData/Local rockstar mappa törlése.
Ami fura, h nincs a gta mappában playGTAV.exe., ami úgynéztem kéne. Még regisztrálni sem tudtam a SocialClub-ra. :O

(#44490) Mr.Csizmás válasza bányászpocok (#44489) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

w8.1, w10-re áttérés? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44491) bányászpocok válasza Mr.Csizmás (#44490) üzenetére


bányászpocok
csendes tag

Csak ezért nem szeretnék ennyit pluszban fizetni. És keresgélés közben az újabb verzióknál is találtam ilyen hibát. De a megoldások amiket írtak, ott sem mindig voltak jók.

(#44492) Geryson válasza HussarF (#44482) üzenetére


Geryson
addikt

Kb. 1, 1.5 hete 40% OFF volt, azaz a 74,99 Euros kártya (a 8 milliós) 45 Euro volt. Hülye voltam, hogy nem vettem meg. Most a 8 milliós tekintetében olyan 31% az OFF.

VANESSZA1: ITT van a fő oldal és a 2 legnagyobb kártya mellé jár most a plusz pénz.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#44493) raczger válasza bányászpocok (#44489) üzenetére


raczger
őstag

A steames GTA V mappában nekem GTA5.exe és GTAVLauncher.exe van.
Amit javaslok, ellenőriztesd le steammel a fájlokat: Steam Library-ban jobb katt a játékra, Properties, utána Local files tab és ott nyomj rá a Verify integrity of game cache.

(#44490) Mr.Csizmás: ehhez még felesleges a w 8.1 vagy w10, egyébként meg ha nem igazán tudsz segíteni, nem muszáj rányomni a válasz gombra...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#44494) CactuS válasza Locutus (#44478) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha ez tetszik, akkor próbáld ki a régi sirályszárnyas mercit, nekem az ennél még egy fokkal jobban bejön.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44495) Benir8


Benir8
senior tag

Eszmétlen jó volt a kocsis túra, még jó hogy a karin kuruma(armored) is elbírja a terepet!!!! :D :C
Várom a képeket és a videót, én nálam nem sikerült belőnöm, mert valamiért nem működik a steames print screen képernyőmentést.

[ Szerkesztve ]

(#44496) ProgenXL válasza Benir8 (#44495) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ahol elegyek rohangálnak fel, ott egy kuruma tolatva is felmegy :D

Gunner for life

(#44498) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#44499) kozi71 válasza Geryson (#44492) üzenetére


kozi71
senior tag

Én steam-n vásároltam egy megalodont 40%-al volt olcsóbb.
Aztán a játék még megfejelte 24 óra múlva 4 millióval.
Tehát 12 milkót kaptam végül is.

Whale Shark: GTA$3,500,000 - 37,99€ 25,45€ (-33%)

Megalodon Shark: GTA$8,000,000 - 74,99€ 44,99€ (-40%)

Steam akció most is van még, de azt nem tudom meddig ad még a játék hozzá +50%-ot.

high tech, low life

(#44500) Segal válasza kozi71 (#44499) üzenetére


Segal
veterán

Ez már a negyedik Shark Card-od? Lassan belőled él a Rockstar :DDD Persze ez nem baj legalább lesznek továbbra is ingyenes dlc-k nekünk :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.