Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) VANESSZA1 válasza kozi71 (#44499) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Kár, hogy nem Steam-es vagyok..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#44502) kozi71 válasza Segal (#44500) üzenetére


kozi71
senior tag

Hááát szóóóval az ötödik, meg volt még pár másféle is a cápás kártyák közül.
Mindenki mást gyűjt. :)
A vicces az ennek ellenére, hogy szinte alig tudok játszani mert folyton csak várok , hogy induljon a játék de semmi sem történik. Látom a várost felülnézetből, de nem közelit rá a háztetőre, viszont azt látom ki mit beszél meg potyognak ki a játékosok.
23-án meg feljött egy amerikai fickó a hajómra, én ugyan nem akartam mert lőttem is rá rendesen, de nem igen fogta a golyó. Majd elbeszélgettünk kicsit. Kérdezte miből vásároltam a hajót, mert szeretne ő is, mondtam neki megalodonért. Aztán kérdezte tudok-e neki adni pénzt itt, mondtam nem. Erre elkezdet rakétás tűzijátékot lövöldözni,(nekem ez csak másnap működött) majd illedelmesen elköszönt és eltűnt.
Van egy érzésem ő valami ellenőr féle lehet a játékban, szóval nem árt ha figyel az ember kinek mit mond.

high tech, low life

(#44504) Benir8 válasza hegyipapa (#44503) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszi, jó lett, a grafika nagyon jó, láttom a vasad is nem semmi :D
Ha lesz megint ilyen kocsis túra vagy valamilyen esemény akkor csinálj mindig videót.
Elejét megnéztem, a többit majd délután folytattom.

(#44505) Benir8 válasza hegyipapa (#44503) üzenetére


Benir8
senior tag

Jah és lenne kérdésem, kontrollerel vezeted?
Mert nálam mikor vezetek akkor mindig nyomkodnom kell az analógomat, hogy lássam a kocsi felsőjét mert visszaáll.Ha csak simán vezetek akkor csak a hátsómat láttom akkor be essem az árokba. :D Egérrel könyebb, csak bilentyűzeten vezetni nem. Lehet ez valahogy beállítani?

(#44506) kozi71


kozi71
senior tag

Hogyan tudok rágyúrni a hajós skill-re?
Ha veszek egy vitorlást és elindulok, a part mentén akkor előbb utóbb megadja?
Vagy bármilyen vízi eszközzel (motorcsónak, jet-sky, gumicsónak) lehet ezt teljesíteni adott táv megtétele után?

high tech, low life

(#44507) hegyipapa válasza Benir8 (#44505) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Billentyűzettel játszom.

(#44508) Benir8 válasza hegyipapa (#44507) üzenetére


Benir8
senior tag

Én is régóta, októberben vettem meg az Xbox One kontrollert, soha többé nem fogok billentyűzetről vezetni, ezzel nagyon megragadta hozzám a kezemhez :D
Kormánnyal biztos jobb. :D

(#44509) morfondőr válasza Benir8 (#44505) üzenetére


morfondőr
őstag

Az xbox logo melletti bal oldali kis gombbal (menü gomb) lehet állítani a kameranézetet. Ha egyszer megnyomod, akkor távolabb megy a kamera. Beállításokban is megnézheted, lehet hogy be is állítható, hogy alapértelmezett legyen a távoli kameraállás.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#44510) bányászpocok válasza raczger (#44493) üzenetére


bányászpocok
csendes tag

Ezt is próbáltam már az elején, de semmi változás. :( De azért köszönöm! :K

(#44511) Benir8 válasza morfondőr (#44509) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszi, meg fogom nézni. :)

(#44512) Locutus válasza CactuS (#44494) üzenetére


Locutus
veterán

Neem, annak túl wartburgos a hangja :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44513) #92888064 válasza Benir8 (#44511) üzenetére


#92888064
törölt tag

lehet a kamera magasságát állítani menüben, az alapértelmezett nekem túl alacsony volt vezetésnél. kb nem sokat láttam előre a kocsitól, és lejtőn elég sűrűn ütköztem, mert nem láttam az előttem haladó autót. aztán átállítottam magasabbra a kameraállást, akkor meg a helinél kell sokat babrálni analóggal, mert túl magasan van a kamera, és "gyorsításnál" nem látok előre. de még mindig ez a kisebbik rossz.

[ Szerkesztve ]

(#44514) Benir8 válasza #92888064 (#44513) üzenetére


Benir8
senior tag

Nekem a kamera magassága jó, csak ilyenkor az egérrel szoktam forgatni mindig a kamera nézetét, de a kontrollerel már nem lehetet mert mindig vissza áll rajta az analóg karról.
Este fele megfogom nézni a kamera nézet beállítását.

[ Szerkesztve ]

(#44515) p.csabi1987 válasza JakyHUN (#44462) üzenetére


p.csabi1987
csendes tag

Gondolom kifogtál egy hibás példányt, nekem tökéletes a lap. Mint utólag kiderült, a winfos volt fos. :D Egy másik windowst raktam fel (természetesen az is jogtiszta volt... :D ) S pöcre indult a game. Azóta már le is töröltem. :D

(#44516) HussarF válasza kozi71 (#44502) üzenetére

Sztem egy sima cheater. Nem hiszem, hogy ilyen egyáltalán nem hatékony dolgokkal bajlódna a rockstar, minthogy egyenként menjen oda az emberekhez. lusz látják is a rendszerben ,hogy te már vettél egy csomó kártyát.

(#44517) #81556480 válasza kozi71 (#44502) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ellenőr :DDDDD

(#44518) Locutus


Locutus
veterán

Nemtom hogy vagytok vele, de én folyton beszopom, hogy beviszem a lopott autót a garázsba, és a fekete kép a kis tekerő karikával nem megy el... Ha meg megpróbálok home-ból sessiont váltani, de legmégsemezem, akkor egy ilyen fix kameranézetbe vagyok szorulva, ahonnan semmit se tudok csinálni, csak a session váltás marad... :

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44519) adriano18


adriano18
tag

Sziasztok!
Most vettem meg a GTA 5-öt. Mivel kezdő vagyok ezért sztném megkérdezni, hogy nem tudtok vmi leírást az online részhez. Mit és hogyan érdemes csinálni a kezdetekben? (vagy tanácsot adnátok, hogy mibe fektessem a kezdő 1.25 millió dolláromat, ami hozná későbbiekben a pénzt?)

(#44520) Segal válasza adriano18 (#44519) üzenetére


Segal
veterán

Legelösször segits be majd ha jól emlékszem 12-es szintől te is csinálhatod a Fleeca Job heisteket (3 darab) kéne megcsinálni mert abból lehet venni páncélozott kurumát (autó) ami a legfontosabb az elején ez olyan 500ezer körül van. Venni kell egy ingatlant is de abból jó egy egyszerübb is csak legyen benne heist szoba. Ezzel el is tudod kezdeni a játékot aztán ha feljössz napközbe vagy esténként közénk akkor tudsz nekünk segíteni amiért pénzt kapsz meg rengeteg hasznos infót :DDD
Az első hozzászólás fölött amugy itt a fórumba is egy elég részletes szájbarágós leírás van az egész gta-ról szerintem kezdj annak az elolvasásával :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44521) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Köszi annak aki ma velem tartott a túrán. Ez eleje volt inkább megtervezett, talán emiatt akadtunk ott meg kicsit a nehézsége miatt. :) Aztán volt pár rész amit véletlen kihagytam és egy valamennyire random útvonal lett a hegyig. Szóval nem volt tökéletes, de akik jöttek profin állták a sarat. Máskor ha ismét én leszek elöl akkor egy jól megtervezett útvonal lesz, pár olyan dologgal amit lehet van aki még nem látott. Mind e mellett akinek van esetleg olyan útszaka ami szerinte jó lehet, képen vagy pedig a játékban, esetleg videón találta megmutathatja és akkor közösen is összerakhatnánk egy frankó túra útvonalat. De minden ötlet érdekel elvégre csapatjáték. :)

Gunner for life

(#44522) Logitech válasza Locutus (#44478) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ezzel az autóval ugyan így voltam én is, amikor loptam, akkor eldöntöttem hogy a hangja miatt veszek, de el is felejtettem, most hogy megláttam ezt a hozzászólásod egyik nap, meg is vettem gyorsan.

(#44523) Segal válasza ProgenXL (#44521) üzenetére


Segal
veterán

Azért volt számomra elég nehét rész benne de mondjuk simán közrejátszhatott benne hogy a Nero-val mentem (36k tanulópénz a 2x-i biztosító lehívás már belefér :DDD )
Nekem max olyan ötletem lenne a késöbbiekre ha változatosságra vágyunk hogy az autópályán végigmenni csoportosan, de kötelezően motorral :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44524) Segal


Segal
veterán

Hoppácska a nagy hír.
Most jövök az Onlineból csak kicsit felszaladtam meló előtt (igen sajna ma is mehetek) de a nagy hír hogymegadta még az 50% bónuszt az autóeladásra!!
Nyílván a többire is él még de azt nem volt időm kipróbálni. Jó szórakozást este találkozunk :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44525) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#44526) dollarZ18


dollarZ18
tag

PS4-re hol tudnék csapat után érdeklődni/keresni? Itt sajna elég kihalt a gta ps topik.. Egyedül meg kezd szenvedés lenni :(

(#44527) MutantZombie


MutantZombie
tag

Ezek a túrák ezek miféle túrák, milyen feltétellel stb.?

Mitől lehet az, hogy mostanában jelentkezik az a probléma, hogy x idő elteltével (vagy esemény hatására - még nem tudni) az online játék azt játssza el, hogy mintha mindenki "left"-elne, holott csak az a személy lép le, akinek azt mutatja, hogy mindenki lelépett?

Nem velem esik meg ez az esemény, de baromira érdekel, mert így az közös játékot addig nem merjük elkezdeni, amíg ez be nem következik. Ha én már oda becsatlakozom, akkor nem jelentkezik ez a hiba, de ha ő bárhova megy - teljesen mindegy ki kreál - jelentkezik.

Előre is kösz a választ.

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#44528) Juhasz27


Juhasz27
tag

Hali!

Szeretnék jelentkezni a crew-ba,51-es szinten vagyok Tshaba27 néven,és szeretnék 1 aktív társaságba tartozni,ahol értik is a nyelvet amit használok :D Jelenleg az IGN crew-hoz tartozom,ahol nem igazán sikerült megismernem senkit idáig.

Köszönöm figyelmet!

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44529) Benir8 válasza Segal (#44520) üzenetére


Benir8
senior tag

Így van. :C

(#44521) ProgenXL
Jó kocsi túra volt, köszönöm a lehetőséget, újból csatlakozok :D
Még mindig csodálkozom hogy ezzel a Kuruma Armoreddel megy mint a rakéta :D

(#44528) Juhasz27
Itt fel fognak venni, de itt fontos, hogy az IGN-s barátokat töröld le őket, mert ha PH-s sessionba jössz akkor hozzád jönnek szétcsapni. Meg jó ha ki lépsz a Crewből.

[ Szerkesztve ]

(#44530) #81556480 válasza Juhasz27 (#44528) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem látlak a listába, de ha jelentkezel beveszlek.

Jó sokan vannak megint várólistán, majd ha nem jelentkeznek be, lehet őket törölni.

(#44531) Juhasz27 válasza #81556480 (#44530) üzenetére


Juhasz27
tag

Jelentkezést most elküldtem,bocsi.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44532) #81556480 válasza Juhasz27 (#44531) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én meg felvettelek !

(#44533) Dani82


Dani82
senior tag

Olyankor mi van amikor sehol nincs a terkepen main mission? Tok elejen vagyok a jateknak kb 5 kuldit csinaltam meg franklinnel aztan most se vele se a masik karakterrel nem jelez kuldteseket, allandoan azt a szar trailerezest csinalom a drogos csajnak ennyi... :F

(#44534) #81556480 válasza Dani82 (#44533) üzenetére


#81556480
törölt tag

A játék közepe felé van egy ilyen rész, amin sokan elhasalnak, hogy egy autót kell elrejteni, és semmit nem jelez a térkép. De ha az elején vagy akkor nincs ötletem. Telefonban nem tudsz hívni valakit? Másik karakter esetleg ? Mission list-ben mi a legutolsó küldetés ?

(#44535) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Az miért van hogy néha be be lassul a játék, aztán forgolódok és ujra folyamatos lesz a kép?
de ugyen ez van ha elsőnek belépek a gaméba. Olyankor felkapcsolom a simitást 2x -re majd játék, majd kikapcsolom és megint folyamatos lesz a kép. Megyek megyek...megimnt huzni kezd a kép, aztán megállok nézelődök és megint folyamatos lesz egy darabig.
Ez miért van így?

16 Gb ram-om van és i5 6600K proci

GTX 660 kártyám van

(#44536) Benir8 válasza fulton (#44535) üzenetére


Benir8
senior tag

Kapcsold ki az élsimítást, mert ezt zabálja sokat a Vramból, többit vedd fel highre. Tesselationt is kikapcsolhatod.

(#44537) Segal válasza MutantZombie (#44527) üzenetére


Segal
veterán

Nincs feltetel ha abba a sessionba tartozkodsz ahol megszervezik akkor csak el kell menned a talalkozasi helyre amikor irjak hogy jojjon akit erdekel es becsatlakozol.

A nete rendetlenkedik annak akit ledob a jatek. Arrol van szo hogy ha folyamatos a kapcsolat akkor minden rendbe.
Ha hosszan nincs net akkor ledob story modba.
Ha viszont csak par masodpercre lassul be dramaian vagy akadozik akkor igy reagal a jatek ra. Nagyon nem tudsz vedekezni ellene mert gyakorlatilag barkivel barmikor elofordulhat. En is jartam mar igy eladaskor tok egyedul maradtam...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44539) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha esetleg ma is van kedv túrához akkor jó lenne 8óra (legkésőbb 9) körül találni valami utat. Ugyanis holnap korán kelek így nem leszek fent este 10 után szerintem. Ha nem jönne össze akkor ma kimaradok belőle :U

Gunner for life

(#44540) Segal válasza ProgenXL (#44539) üzenetére


Segal
veterán

En xsak annyit kernek ha ma mentek 8-9 korul hogy ne az altalam javasolt motoros tali legyen mert ha meg is valosul azon mindenkepp szeretnek reszt venni es en mar ma is melozom nekem meg csak 10 utan varhato az erkezesem mert tutira befuj a szel hozzank valami szemetet estere...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44541) Mr.Csizmás válasza Segal (#44540) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

énis énis, mindig lemaradok :D :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44542) htc07 válasza hegyipapa (#44538) üzenetére


htc07
addikt

miért nem állítod át méterre mérföldről? :D

tudod menniyt szenvedtem, hogy 1000,0 métert tolassak pontosan? erre nem is látszik itt. :D

(#44543) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
PS3-ra megvettem a játékot, letöltés után, install közben corrupted data hibát kaptam. Rebuild database és restore filesystem is megvolt. Ezután letöltöttem mégegyszer, majd fel is installálta rendesen, majd elkezdte letölteni az update-ket. Itt azonban a 8. update letöltése közben ismét corrupted data hibát kaptam...
Mi lehet a megoldás? Refund lehetséges? Mint írtam, egy percet sem játszottam még vele, de a refund lenne az utolsó.
Előre is köszönöm!

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#44544) bryant56 válasza HREH (#44543) üzenetére


bryant56
aktív tag

Itt a GTA 5 PS3-as topik. Ott valószínűleg tudnak neked segíteni.

(#44545) creedszl válasza creedszl (#44477) üzenetére


creedszl
aktív tag

Valaki?Az előző hozzászólásomra...

Hulligaaan

(#44546) MutantZombie válasza hegyipapa (#44538) üzenetére


MutantZombie
tag

Ahogy elnézem azért helyenként a gravitáció nagy segítség volt az előrejutásban (kb. a 2. perctől) :-)

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#44547) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.
Szeretnek jelentkezni a Crew-ba.
Online karakterem neve Vattapamacs jelenleg 49-es szintű. Esténként vagyok általában elérhető pár órarácskára és hétvégente, majd egész nap, ha időmből kitelik.

:R

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#44548) HREH válasza bryant56 (#44544) üzenetére


HREH
senior tag

Benéztem, köszi :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#44549) Puma K válasza creedszl (#44545) üzenetére


Puma K
veterán

Semmilyen módosítás nem engedett.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44550) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Mivel a GTA V gépes topikban nem válaszoltak itt kérdeznék. Offline módban játszom kontrollerrel, TV-n 1080p Very High beállításon. A játék szépen fut nagyo frankó, de belefutottam a memory leak problémába.
8GB RAM-om van, és 1 óra után kb a játék telerakja, így egy idő után jön a stuttering.

Mit lehet ezzel csinálni? Steames verzióm van, Windows 7 64 bittel, SSD-n van a játék, lapozófájl automatikuson.

Szerk:
Előző konfiggal beérte 6,9GB-tal.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.