Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) Segal


Segal
veterán

Ma kiderult max 34k kart lehet elszenvedni lopasnal. Betamadott egy allat de mivel top car volt nem adtam a borom. Mar a garazsba a kocsi:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44202) Mr.Csizmás válasza Mike (#44198) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jah, mert a kisrepülőgépemmel (Cuban 800) elég nagy spíler vagyok, azzal futárkodnék :))

MC-t tegnap vettem, valami gyárba kéne majd beruháznom :U

(#44201) Segal tegnap pakkvadászat közben felrobbantottam egy rivális CEO-t az autójával együtt, -6k pénz biztosítónál :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44203) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

mi kell ahhoz hogy autókat tudjak lopni? :D egyedül is tudom?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44204) HussarF válasza Mr.Csizmás (#44202) üzenetére

Na majd jöhetsz hozzám az MC-be vinni az anyagot, ha ezt szeretnéd :D

De ne költsd ilyen gépekre a pénzed. Tartalékolj iknább értelmesebb befektetésekre. A múltkor néztük is tesómmal, hogy mit frenkizel azzal a kis kávédarálóval, ahelyett, hogy átpattantál volna a Savage-be hozzánk :D
Még azt is mondtad, hogy le tudsz szállni az Arcadius tetejére a heli leszállóra az irodámhoz. Na azt mindenképpen emg akartuk nézni, hogy hogy csinálod :D Csak aztán jött az a köcsög, aki a te vérdíjadra vadászott és közben minket lőtt ki és olyan sokáig eltartott a lekempelése, hogy végül elfeledkeztünk a mutatványról.

(#44205) spanglee001 válasza Gyula84 (#44203) üzenetére


spanglee001
addikt

igen egyedül is tudod, kell egy CEO iroda és egy hozzá tartozó garázs. aztán az irodából laptopról kikéred a lopandó kocsi adatait és elcsórod. aztán a garázsba viszed ott meg feltuningolod és laptopn kikeresed a vevőt eladod haszonnal ennyi

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#44206) Gyula84 válasza spanglee001 (#44205) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44207) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Akik csinálják a 32 -> csak pár TOP kocsis dolgot. Nektek is mindig ugyan úgy és ugyan onnan kell elhozni ugyan azt a kocsit (Tehát ugyan az a típus és rendszám)?

(#44208) Plata válasza Dtomka (#44195) üzenetére


Plata
félisten

Ha csalók vannak a sessionban inkább elmegyek.Bár igazából sosem játszom nyilvánosban,csak privátban vagy Ph sessionban.

(#44209) ProgenXL válasza gyugyo79 (#44207) üzenetére


ProgenXL
őstag

A típus ugyanaz persze. A többi néha más.
De ha változatosság kell ne szedd össze mind a 32autót. Legyen meg a 10mid és 10 standard autó. A maradék 12csak top lesz.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44210) Mr.Csizmás válasza HussarF (#44204) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ne szidd, jó az ilyen szöcskézésre :D na majd ma megmutatom, ha szeretnéd :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44211) Laraxior


Laraxior
titán

Örömmel konstataltam hogy a hatterben is fut a jatek, mikozben filmet nézek :D igy asszem uj ertelmet nyer a gyár termelés :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44212) Serricon


Serricon
senior tag

Sziasztok!

Jelentkeznék a PHHU crew-be Joshiraku néven, megjelenés óta játszunk haverral (LBandi is jelentkezett), TS-en vagyunk, Pacific Standard-ot farmoljuk rendszeresen, amihez néha jól jönne 2 plusz ember aki nem hal meg, valamint egy nyugis session teríteni a cuccot.

(#44213) HussarF válasza Laraxior (#44211) üzenetére

Nem dob ki idle miatt? Ha csak alt-tab-al leteszem, már akkor reklamál, hogy nem vagyok aktív.

(#44214) Mike válasza HussarF (#44204) üzenetére


Mike
veterán

Én pl. a Savage-t nem szeretem. Kidobott 1.5 millió volt.

(#44210) Mr.Csizmás
na az majd engem is érdekel

(#44212) Serricon
PS-re már most jelentkezem. Csak vezetni ne kelljen, mert néha eltűnik a textúra nálam, és megyek a semmibe :)

[ Szerkesztve ]

(#44215) Laraxior válasza HussarF (#44213) üzenetére


Laraxior
titán

Csak háttérbe kell tenni ablakba, aztán eléhúzni amit akarsz használni.
50 perc volt egy rész a sorozat amit néztem, nem dobott ki. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44216) HussarF válasza Mike (#44214) üzenetére

Átvenném tőled szívesen, fél áron ;] Kár, hogy nincs ilyesmire lehetőség

(#44217) Mike válasza HussarF (#44216) üzenetére


Mike
veterán

Ellenben a hydra féláron, 1,5 millióért nagyon megérte
inkább azt vegyél ha még nincs

(#44218) HussarF válasza Mike (#44217) üzenetére

Gondolkoztam rajta, de nem tetszik, hogy egy személyes.

(#44219) Kelecar válasza Segal (#44201) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hát én azt már nem vittem volna be. 36k az sok mínusz, inkább felrobbantom és ellopom újra. Inkább vesztek 5 percet mint több 10k $-t.

(#44220) Serricon válasza HussarF (#44218) üzenetére


Serricon
senior tag

Pedig ideális jármű elmenni a sarki boltba.
Attól hogy egy ülés van benne, még lehet vele több embert is szállítani. :D

(#44214) Mike:
Estefele jön meg haverom, akkor lenyomunk biztos egy pár kört.
Megoldunk mindent, 1 ember elmegy kocsiért, többiek várnak.

[ Szerkesztve ]

(#44221) HussarF válasza Serricon (#44220) üzenetére

Gondolom, hogy hatékonyan lehet így használni és nem hullik le róla minden az első gyorsításnál... :D

(#44222) gyugyo79 válasza ProgenXL (#44209) üzenetére


gyugyo79
addikt

Így csinálom csak + ami kollekcióba jó az marad mert így, hogy ott a segítők is megkapják a bonust megéri össze rakni.

(#44223) Mike válasza Serricon (#44220) üzenetére


Mike
veterán

csak 1? mi általában 3-man szoktunk rendőrt aprítani, míg 1 ember bent vár a teli táskával

(#44224) Serricon válasza Mike (#44223) üzenetére


Serricon
senior tag

1 emberrel egyszerűbb, mert az a tapasztalatunk, hogy bárki jön mögöttünk az mindig meghal.. :W
Simán le lehet solozni azt a részt, nyugodtabbak vagyunk ha bent áll a bankban mindenki más, kevesebb a hibalehetőség.
De lehet azért mert hozzászoktunk a publik emberekhez, és bolondbiztossá kell tenni a taktikát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44225) CactuS válasza Serricon (#44212) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elfogadtam.

@mindenki: Ph! színből a liláskékből csináltam piros-narancsot, mert azt a szappantartó kéket senki nem használta. Kicsit Lava red, vagyis hasonló. Akartok más színt vagy jó ez?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44226) Plata válasza CactuS (#44225) üzenetére


Plata
félisten

Egy kérdés,ha az autóm crew szinű az most magától át vált az új színre,vagy el kell menni velük a mod shopba?

[ Szerkesztve ]

(#44227) pendre54 válasza CactuS (#44225) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap már jeleztem, hogy egy kis technikai gubanc után valahogy kikeveredtem a PH-s Crewböl, aminek egyébként kezdetek óta tagja voltam pendre néven, és szeretnék újra visszakerülni. Köszi.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#44228) CactuS válasza Plata (#44226) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez egy jó kérdés, soha nem tudtam leokézni azt a bilikék színt, a lilás árnyalattal egyik autóra sem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44229) Serricon válasza Plata (#44226) üzenetére


Serricon
senior tag

Nem vált át. Elsődlegessé teszed azt a crew-t amilyen színt szeretnél, lefújod, aztán visszaváltasz.
Nekem is ilyen célra van külön crew aminek tudom állítani a színét.

(#44225) CactuS:
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#44230) Plata válasza CactuS (#44228) üzenetére


Plata
félisten

nekem a rablós autóm is crew szinű.

(#44231) Kelecar válasza Serricon (#44220) üzenetére


Kelecar
aktív tag

+1 a hydrának. Én is azzal megyek mindenhová.
Ugye Segal? :D
Kajak akciós most? Jó h .nemrég vettem...
Nem baj, veszek még1et :D

(#44232) Locutus


Locutus
veterán

Az mi durva, mikor lopod az autót, és sebességfüggő bomba van benne :D
Ha nincs a közelben autópálya amire baromi gyorsan fel tudsz hajtani, akkor szopóroller... :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44233) Triathlete válasza Mike (#44217) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én nem látom, hogy akciós lenne a Hydra. Nálam van a baj?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#44234) Segal válasza Kelecar (#44231) üzenetére


Segal
veterán

Igen emlékszem rá amikor élvezkedtél :DDD Meg amikor a levegőbe ütköztünk a 2 hydrával :DD

Az autóhoz visszatérve nekem még nincs meg a 32 és az igaz hogy 34k minusz az 34k minusz de akkor is el lehet adni 80k-ért tehát még így is maradt rajta haszon. Persze jobb lett volna mondjuk 10k sérüléssel beérni vele de nekem még simán jöhet a standardes kocsi is utána... Azért gyüjtögetem őket és ugyan ma eladtam hatot de mindegyik to volt tehát itt nem ért veszteség max annyi hogy újra el kell lopni őket ha szeretném egyszer a 32-öt egyszere bent tudni :)
Este még nekifutok a lopkodásnak de sajnos nem tudom egész nap ezt csinálni. Legközelebb meg csak 25.-én leszek szabad :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44235) ProgenXL válasza Triathlete (#44233) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nincs leárazva. Amikor vette akkor volt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44236) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A PH crew-ba való csatlakozásról szeretném kikérni a régiek véleményét hogy szerintük jól van ez így hogy folyamatosan jönnek a jelentkezések és bárki csatlakozhat simán? (Csak 1-2 mondatot kell írjon)

Elég sokan jöttek be mostanában de egy részét azóta se láttuk. Lehet ez csak néhányónknak fura akikkel együtt játszunk régóta a crew-ban, hogy néha felbukkan pár idegen arc aztán úgy írna mintha ezer éve ismernénk. Összeállt egy stabil kb 20 talán már 25 fős létszám akik teljesen összeszoktak.
Persze lehet hogy több ilyen kis csapat van a ph-n belül akikről nem tudunk.

Bár neha fogalmazódott meg bennem olyan is hogy a nagy létszám után már csak meghívásos alapon lehetne csatlakozni. Ami azt jelentené hogy a több tag is ténylegesen elfogadta a csatlakozását.

Vélemények érdekelnének hogy rendben van így vagy van olyan aki változtatna?
Semmi rossz indulat nincs benne az újakkal szemben persze, Közvélemény kutatás :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44237) jaroslav


jaroslav
aktív tag

A tapasztalt kollégákat kérdezném, hogy a GTA V, PS4-es feljavított változata ad-e annyit a játék élményhez, hogy érdemes legyen rá beruházni, ha PS 3-ra már meg van (bár még nem volt időm vele játszani).

Természetesen a GTA V PS4 vs PS3 összehasonlító videókat a youtube-on megnéztem, de aki mind a kettővel játszott, biztos, hogy első kézből, saját tapasztalat alapján, tud véleményt mondani.

Előre is köszönöm!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#44238) #81556480 válasza jaroslav (#44237) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én csak azt tudom neked mondani hogy én 360-rol valtottam pc-re és már teljesen más a kettö. A régi generáció fejlesztése megállt a heisteknél az új konzolokra és pc-re pedig folyamatosan jonnek a fejlesztések. Mindenképpen érdemes rá beruházni. új élmény az egész. Főleg az Online más de azért a sztori is kapott újításokat (fps nézet, grafika stb)

(#44239) ProgenXL válasza jaroslav (#44237) üzenetére


ProgenXL
őstag

A PS3 és PS4-et nem érdemes összehasonlítani.
PS3-ra már több mint egy éve nem jönnek online dlc frissítések így nagyon hamar megunható egyrészt, másrészt hardverileg is épp hogy elfut rajta a játék.
PS4-re bőven jönni fog még kiegészítő a GTA Online-ba,

Noha én PC-n játszok így nincs teljes képem a dologról. De az biztos hogy tartalmilag még elvileg 1-2 évig biztosan jönnek új dlc-k a játékhoz ami ps4-re is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44240) Mike válasza Serricon (#44224) üzenetére


Mike
veterán

nem szoktunk meghalni. max olyan volt, hogy valaki kifelejtette a checkpointot

(#44233) Triathlete
én vettem akciósan a hydrat :)
szépen megvártam amíg féláron adták, és akkor vettem meg.

(#44237) jaroslav
PS4 Pro-t egyébként is érdemes a Last Guardian miatt

(#44236) ProgenXL
szerintem ezt nem kell túlkomplikálni
vedd fel, akire meg panasz van, kirakod.
egyébként pl. én is fel tudok venni embereket, de nem baj, hogy ezt magadra vállaltad :)

[ Szerkesztve ]

(#44241) CactuS válasza ProgenXL (#44236) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amíg nem lesz limit a crew létszámon, addig nincs ezzel gond. Ph! sessionben ha rendetlenkedés van, akkor úgyis távozik az illető a köreinkből. A nagy létszámnak egy hátránya lehet: tfh. a napid a collect a bounty, így mész sima open sessionben, látsz egy játékost, akit nem ismersz név szerint, gyorsan lelövöd, mert az a napid. Majd kiderül, hogy egy crewben vagytok, mert rádír, hogy ő is Ph!s és miért lövöd. Ha bountyt gyűjtesz nem nézed Y-nal a crew tagot, csak gyorsan begyűjtöd. Ez kellemetlen lehet, de ennyi embernél elkerülhetetlen.

Egyéb hátránya szerintem nincsen, amíg működik a Ph! jelentés majd kick. Akik nem adnak, csak kapni akarnak, azok is ki fognak esni, mert előbb vagy utóbb, de mindenkinek feltűnik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44242) jaroslav válasza #81556480 (#44238) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen ProgenXL fórumtársnak is!

Akkor azt hiszem, hogy beruházok a mostani akcióban egyre.

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#44243) Mike válasza ProgenXL (#44236) üzenetére


Mike
veterán

Én a PH vezetőségét sem ismerem.
Baskitoth

AgabaHUN
AKOS964
Bognar1HUN
hepike
Nyrdian

pk mikor írtak ide?

egyedül LaciCRM-et tudom kicsoda.

de vehetjük a LIEUTENANTS-okat
fogalmam sincs azok kik

(#44244) Mr.Csizmás válasza CactuS (#44241) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy-egy kill még belefér, én se haragudtam meg, amikor valamelyik itteni véletlenül felrobbantott :DDD

edit: fél óra és jövök MC-zni, akivel beszéltem erről

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44245) ProgenXL válasza Mike (#44243) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nyrdian az CactuS tudtommal. :)

[(#44241) CactuS
Részemről persze maradhat így minden. Csak ha esetleg valakinek van véleménye ne féljen megírni. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#44246) Locutus válasza Mike (#44243) üzenetére


Locutus
veterán

AKOS964 volt fent tegnap is, együtt heisteztünk.

Amúgy én se ismerem a PHHU tagok jó részét, csak azt a 20-25 embernyi "kemény magot" akit progenxl is írt. És bár veszek fel friendbe mindig egy pár új embert, képtelenség megjegyezni ki tag és ki nem, főleg ránézésre névlistán/minimapon úgy, hogy nincs ott a PHHU tag...

Szerintem sincs amúgy gond az új tagok felvételével. De fontos, hogy a PHHU szabályok csak a tisztán PHHU sessionre érvényesek, más random sessionben lehetetlen is lenne betartani. Esetleg a régi tagokat ki lehetne rostálni egy kicsit, pl aki régóta benne van, de nem ért el mondjuk 50-es crew rankot se.

De én azt is támogatnám, ha az új tagok felvétele rankhoz lenne kötve. Pl 50 vagy 75. Hogy miért? Mert pl heistbe meghíváskor jelenleg ha crew-ra nyom az ember, sajnos sok 0-30 rangú embert is meghív, akik viszont sajnos még nem elég felkészültek egy komolyabb heistre. Ebben semmi személyes nincs, csak kell a sok health, armor, fegyver, kuruma, stb.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#44247) Mr.Csizmás válasza Locutus (#44246) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Akos964 régi tag, anno még a premierkor vettem fel innen PH-ról.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44248) Aakisan válasza Mr.Csizmás (#44247) üzenetére


Aakisan
aktív tag

azóta lettünk pár százan :D

(#44249) Haseo


Haseo
csendes tag

Egyébként van a crew-nak valami aktív ts vagy discort csatornája, ahol lehetne beszélni? Elég körülményes és szar dolog chat-be írogatni vezetés közben (arról nem is beszélve, hogy eleve milyen szerencsétlen a játék chat része) és így elég antiszociális is a dolog.

sc: TriEdgeTV uplay: Temgris

(#44250) Segal


Segal
veterán

Ma megtudtam mikor tamad az npc ceos autoeladasnal igy megosztom az infot.
Ha csak a 2-4 ceo tag van a sessionba es nincs ceo-n kivuli (aki tamadhatna) akkor jon az npc 4 hullamba. Ha legalabb 1 ember bent van meg a sessionba (akar egy otodik ph-s) akkor nem jonnek az npc-k.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.