Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Laraxior


Laraxior
titán

Enyi volt a havazas? :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44602) Redneck


Redneck
veterán

Egyébként még mindig kell Alt+Tab hogy a V-sync jól működjön? Azért kérdezem mert valahol az Alt+Tabhoz kötötték a memory leaket. Azt is olvastam hogy Alt+Enter inkább és visszaváltani fullscreenre, de olyat is hogy a half vagy a borderless fullscreen oldja meg a v-sync problémát. Én Fullscreen futtatom DX11 V-sync ON és Alt+Tabozni szoktam.

Tegnap többször tálcára raktam, mert az AB-vel próbálgattam a magasabb órajeleket.
Ígérem, mostmár csak akkor jelentkezem ha este túl vagyok a beállításokon és futott legalább egy órát.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#44603) #81556480 válasza Laraxior (#44601) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szilveszterkor még szokott lenni.

(#44604) geckowize válasza Laraxior (#44601) üzenetére


geckowize
őstag

Volt már havazás a játékban? De jó, megint lemaradtam akkor...

[ Szerkesztve ]

(#44605) bandita31


bandita31
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kéni a játékba.
Előző accom sajnos perma ban áldozatává vált :( Így kénytelen voltam megvenni a játékot újra...
Akihez beférek ceo melóba szívesen mennék!
Bandita1987 néven vagyok fent a játékban.
Segítséget előre is köszönöm.

I7 6700k, GIGABYTE AORUS GA-Z270X-Gaming 5, G.Skill Trident Z 2x8GB DDR4 3000MHz , MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Fractal Design Integra M 650W

(#44606) Plata válasza bandita31 (#44605) üzenetére


Plata
félisten

Akkor te egy PermaBandita vagy. :DDD
Eddig nem engedett fel a fórumba a mobilom,mert hogy nem biztonságos támadó oldal vagy mi a ragya. :Y

(#44607) Geryson válasza Plata (#44578) üzenetére


Geryson
addikt

Bénaság jele a Shark Card? Hm, valóban okos kölök vagy...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#44608) Plata válasza Geryson (#44607) üzenetére


Plata
félisten

Ne haragudj de számomra az,akármennyi fölösleges pénzem is lenne,inkább költeném a gyerekekre mint játékbeli pénzre.inkább veszek a gyereknek steamre pénzt ahelyett hogy GTA-ban pénzt vennék.Hogy ő meg mire költi az nem érdekel.

(#44609) amadaras


amadaras
csendes újonc

Sziasztok, volna egy kérdésem, nem tudom, legjobb helyen teszem-e fel, de hátha. A GTA V ritka rossz fps rátát produkál nagyon sok esetben, akkor is, ha a grafika minőségén már lejjebb sem lehet tekerni és offline van. A konfigom:
FX 8350
GTX 750ti
4GB ram
7200 rpm-es 500 GB-os WD HDD-n fut a Windóz 10

A Ram mennyiségére gyanakszom személyesen, és csak idő kérdése, hogy bevásároljak. Tudom, hogy a 750ti elég alsó-középkategóriás, de azért ennyire nem szar, szóval nem hiszem, hogy ez lenne a legfőbb probléma.
Segítséget előre is köszi.

(#44610) #81556480 válasza Plata (#44608) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csakhogy neked semmi jogos másokat minősíteni ezzel

(#44611) Benir8


Benir8
senior tag

(#44612) Daw93 válasza amadaras (#44609) üzenetére


Daw93
senior tag

Én toltam régen AMD FX 6100, GTS 450 1gb, DDR3 4gb 1600-as ram kombóval, és az fps nem volt rossz (30-40), viszont a kevés ram és vram miatt elég durván shutteringelt, mikroszaggatott a játék. Amikor ugyanebbe a konfigba vettem még 4 gb ramot, abbahagyta a shutteringet, de az fps maradt az a 30-40, tehát a kevés fps-t a több ram nem oldja meg, de a shutteringet megoldhatja.
Esetleg én még megnézném a feladatkezelőben, hogy nem fut-e a háttérben valami folyamat, engem leszopatott egyszer valami program, és csak lestem hogy hová tűntek az fps-eim :D

GTA Online: Daweee93

(#44613) Redneck válasza amadaras (#44609) üzenetére


Redneck
veterán

4GB nagyon kevés, 8 ajánlott offlinehoz. A Ti pedig jól húzható 1400/6000 mindegyiknek megy. Mehet neki fps fix 40-50-re. Nekem úgy ment ahogy beállította magának, plusz FXAA, DoF, MB ON. Gyönyörűen vitte 1080p-n.

Daw93: Stuttering lesz az.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#44614) Ghard válasza Laraxior (#44601) üzenetére


Ghard
őstag

Ha kiléptél reggel óta, akkor igen.
Én reggel felmentem onlinera, azóta csak tálcára tettem le, nem léptem ki és nálam most is van hó :)
31.én és elsején még lesz hó állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#44615) Juhasz27 válasza hegyipapa (#44592) üzenetére


Juhasz27
tag

Mennék én is szívesen ilyen túrákra,ha lehet. Tshaba27 néven futok,vegyetek fel barátnak :D

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#44616) Segal válasza Plata (#44608) üzenetére


Segal
veterán

En akar heti szinten megengedhetnek magamnak egy 8 millios shark card-ot de megsem teszem elvbol. Ettol fuggetlenul nem fogom lebenazni azt aki ezt az utat valasztja mert millio oka lehet ra. Mindenki ugy jatszik ahogy ideje es penze engedi a lenyeg hogy elvezze. Nekem semmivel sem lesz rosszabb attol hogy amiert en megdolgozok a jatekba az masnak par kattintassal meglehet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44617) bryant56 válasza Plata (#44578) üzenetére


bryant56
aktív tag

Tudod vicces, hogy már előtted megválaszolták ezt a kérdést és te mégis leírtad a véleményedet, amit senki nem kérdezett.

És igazából te nem is válaszoltál a kérdésre, csak véleményt írtál. Amivel nem is lenne baj, ha nem ilyen formában tetted volna. Lebénázod azokat akik SC-t vesznek, de közben abba nem gondolsz bele, hogy nekik köszönheted, hogy az összes DLC ingyen van és nem kell 10-15 $-t fizetned érte.

Lacinak ebben teljesen igaza van, hogy milyen jogon kritizálsz másokat, hogy mire költik a pénzüket.

(#44618) Plata válasza bryant56 (#44617) üzenetére


Plata
félisten

Nézd ha akarnák én is vehetnék shark cardokat,de elvből nem veszek.
Sőt más játékban is marha ritkán szoktam venni fizetős tartalmat,kivétel a WoT SwTor vagy Lol,ott veszek néha ezt azt,sőt Sw ToR-ban elég sokat.Mondjuk ma már nem,mert az a játék elég szar lett.
De van olyan MMo amivel szoktam játszani,amiben több ezer dollár értékü DLc fizetps tartalom és egyéb vackom van,azt hitted fizettem érte?Nem,napi 2-3 órát farmolgattam,abból csináltam pénzt,most is van 430 dollárnyi pénzem,a köv DLC-kre félre téve,mind úgy kerestem hogy a lusta játékosoknak eladtam azt amit kifarmoltam.
Sok türelmem van,napi 2-3 óra farmolás nekem nem gond,és ami azt illeti még szórakoztat is,olyan bevált és bejáratot módszerem van amivel napi 2-3 óra játékkal többet farmolok ki egy hónap alatt mint más fél év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#44619) Mike válasza Plata (#44618) üzenetére


Mike
veterán

nézd Plata, a kiszámoltam, hogy sokkal jobban járok ha 1 órát dolgozom, és shark cardot veszek, mintha 1 órát "dolgozom" a játékban. innentől meg csupán lean kérdése az egész

mikor lesz ma túra? ha lesz

[ Szerkesztve ]

(#44620) HussarF válasza Plata (#44618) üzenetére

Miért jobb venni egy játékot ~30 euróért, amibe beleteszel mondjuk 15 órát és soha többé nem nézel felé, mint ide venni feleennyiért egy shark cardot úgy, hogy ez a játék még többszáz óra szórakozást fog nyújtani?
Lehet, hogy neked van ennyi időd. Utóbbi hónapban nekem is volt. De januártól újra on-szezon van, minden nap 2 óra edzés, ezen kívül étrend összeállítás, meg a konyhai munka, ami a folyton főzéssel jár. Munka mellett.Ha lesz egy órám fellépni hétköznap, akkor már összetehetem a két kezem. Én egyszer vettem, de az azzal szerzett pénz pont megadta azt az alapot, amivel kiépíthettem a pénztermelő infrastruktúrát és túljutottam a holtponton.
Amúgy, ha neked ilyen csoda pénztermelő módszereid vannak, akkor nyugodtan megoszthatod itt velünk. Jobban fognak itt örülni a tagok neked, mintha csak beszólogatni jössz :)

(#44621) Puma K válasza Plata (#44608) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor úgy tűnik nem volt még elég fölösleges pénzed.
Azt kell megérteni és nem leszólni, hogy van aki egy percet sem akar várni arra amit szeretne.

Ezért beírja a bankkártyája adatait és vesz shark card-ot.
Ezt a lehetőséget a Rockstar adta és vannak akik élnek vele.

Ez a játék amúgy is olyan, hogy ha nem ismerősökkel játszol vagy a játékban mikrofonon beszélsz, akkor egyedül igencsak sokáig tart összehozni a lakásokat, gyárakat, jobb járműveket stb.

Ez a játék nem WoW.
Itt nem lehet hatékonyan egyedül játszani, hogy gyarapodj.
Csapat kell a heist-hez és az eladásokhoz akik képben vannak a játékkal kapcsolatban amúgy és az adott feladatokat figyelembe véve egyaránt.

Ja meg játszani sem árt ha tud az ember célozni-lőni-harcolni, autót-motort-helikoptert-hajtót-ejtőernyőt vezetni-kezelni normálisan... :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44622) Plata válasza Mike (#44619) üzenetére


Plata
félisten

Lehet,már mondták hogy túl sok türelmem van és fura ízlésem,mert képes vagyok órákig olyasmivel elszöszölni és még élvezem is amitől más frászt kap. :DDD
Réges régen vagy 10 éve volt idő mikor a WoW-ban az szórakoztatott ha esténként 4-5 órát el bányászgattam,igaz akkoriban még kibírtam 4-6 órányi kemény raidelést is,ma már egy órányi raid le fáraszt.Mert sajna az új kieg visszacsábított a játékba.

(#44621) Puma K
Nem a WoW-ra gondoltam,a WoW-ban nincs türelmem pénzt farmolni,na persze az megesik hogy azt veszem észre hogy hajnali 1-ig elpecázgattam de az más tészta,szórakozásból csinálom,szeretek pecázgatni meg főzőcskézni. :B

[ Szerkesztve ]

(#44623) Geryson


Geryson
addikt

Akartam pattintani egy Sharkot a Steamen, de azt mondja, hogy nem tudom megvenni, mert igazolnom kell, hogy megvan a GTA V. Azt ugye nem Steamen vettem meg, hanem DVD-s változat. Ilyenkor? Vagy legyen "purchase as a gift" és akkor nem fírtatja, hogy valóban megvan-e nekem?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#44624) HussarF válasza Geryson (#44623) üzenetére

Ha nincs leárazva, akkor vedd in-game. Egyszerűbb.
Én a múltkor nem steam-en, hanem a rockstar warehouse-ból vettem, mert ott le volt árazva. In-game és a steam-en viszont nem.
Másik ötlet, hogy vedd G2A-n. Ott tuti olcsóbb.

(#44625) Laraxior válasza Geryson (#44623) üzenetére


Laraxior
titán

Felvetted a játékot a Steam könyvtárba? :F

(#44624) HussarF: 44.99EUR a 8 milliós. Le van akciózva most.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44626) Plata válasza HussarF (#44624) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól láttam instant gaming-en 66%-os akció volt rajta.
WoW előfizetést vettem de láttam a shark card-ot hirdetni,ha jól emlékszem -66% volt ráírva.

(#44627) HussarF válasza Laraxior (#44625) üzenetére

A Megalodon. Meg a Whale 33%-al. De nem mondta, hogy melyiket akarja venni. A többi teljes árú.

(#44628) amadaras válasza Daw93 (#44612) üzenetére


amadaras
csendes újonc

Én már 30 fps-sel bőven elégedett lennék, mert így, pláne városi környezetben nemhogy shuttering van, hanem csak shuttering van, és így nehéz játszani. Tehát azt mondod, hogy egy RAM bővítés megoldja a probléma nagy részét?

(#44629) Geryson válasza Laraxior (#44625) üzenetére


Geryson
addikt

Igen, ezért akarnám Steamen venni. Elvileg felvettem, most elindítom a játékot onnan majd a végén kiléptem, de az ikon még mindig az a gagyi maradt. Sajnos a hibaüzenet továbbra is "Tranzakciód sikertelen volt, mert a(z) „Megalodon Shark: GTA$8,000,000” megvásárlásához szükség van a(z) „Grand Theft Auto V” meglétére. Kérjük javítsd ki a hibát és próbáld újra."

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#44630) freeknight válasza Geryson (#44629) üzenetére


freeknight
őstag

Ismerősöm is belefutott ebbe, de ha belegondolsz, logikus is. Nem steames játékra nem fogsz tudni venni steames shark cardot. A steames akciókat meg se nézzék a rockstaros kulccsal rendelkezők, mert csak a szívüket fájdítják :D

(#44631) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, a vennék, nem vennék shark card az egyéni ízlés és döntés dolga, erről vitatkozni felesleges, vagy ha nagyon akartok, akkor OFFtopik vagy privát.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44632) Daw93 válasza amadaras (#44628) üzenetére


Daw93
senior tag

Tehát akkor az fps-ed kevés vagy stutteringed van? a kettő nem ugyanaz. Ha kevés az fps-ed a +4gb ram szerintem nem oldja meg. Ha van fps-ed elég, és mégis szaggat, akkor az a stuttering. Esetleg a geforce driverben nézd meg hogy teljesítményre vagy minőségre van állítva a csúszka. Teljesítményen legyen, úgy jól kellene futnia.

GTA Online: Daweee93

(#44633) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Újra tettem a rendszert, kérdezni szeretném, hogy itt a bekarikázott dolgot kell csak letölteni és minden megy ahogy kell? Mert a másik az ha most aktiválnák egy új játékot ha jól gondolom.

(#44634) Laraxior válasza BullKoxa (#44633) üzenetére


Laraxior
titán

Igen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44635) Tibtobi


Tibtobi
tag

Hali! Van kb. 1,5 millám és szeretném elkezdeni a CEO vagy MC bizniszt. Nem igazán ismerem ezeket a dlc-ket (elolvastam a leíráshoz csatoltakat és kész). Szerintetek melyiket lehet hatékonyan, akár egyedül is nyomni? Később a másikba is belekezdek, csak egy alap termelő infrastruktúrát szeretnék lepakolni.

(#44636) amadaras válasza Daw93 (#44632) üzenetére


amadaras
csendes újonc

Nos, megnéztem egy fps-számlálóval, mit csinál a játék. A játék produkálja az 45-55 fps-t, aztán egy másodpercre eldobja 13-16-ra, majd szépen visszaáll 45-55-re, és ez ismétlődik, városban gyakran (nagyon gyakran), vidéken ritkábban. És tényleg van, hogy egy másodperc, van, hogy az fps számlálón sem jelenik már meg, de ott van és szétrombolja a játékélményt. Nem tudom, szaknyelven hogy hívják ezt, de ez történik. Mindeközben a Settings menü Graphics almenüjében a videómemória csíkja javában zöld és nagyjából 2/3-ig van. (A beállítások a gyári összegeken pihennek.)

(#44637) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Én örülök, hogy vannak shark cardok és hogy kelendőek.
Ha a R*-nak nem lenne pénze az Online-ból, nem nagyon kapnánk a DLC-ket (pláne nem ingyen).
Néha nekem is megfordul a fejemben mikor rám akar jönni a spending spree, de akkor rájövök arra, hogy ha nem kéne pénzt keresnem a GTA-ban, akkor igazából nem csinálnék semmit és megunnám (ja meg csoro is vagyok) :D
Viszont 1 kezdőnek kifejezetten jól is jön, hogy gyorsabban be tudja indítani a bizniszeit.

[ Szerkesztve ]

(#44638) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Koszonom a mai cirkalast, sajnos egy aramszunet bannolt engem a tervezettnel korabban. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44639) Gyula84 válasza #81556480 (#44610) üzenetére


Gyula84
veterán

de ő plata :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#44640) #81556480 válasza CactuS (#44631) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mindig akkor van vége amikor ő 3-4 embert már elkezd zavarni a mondandójával. . Lehet őt kéne már egyszer figyelmeztetni hogy tartsa meg a véleményét egy szakmai fórumban, ha a válasza nem objektív. (bár szerintem nem ismeri a szó jelentését)

(#44641) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#44638) üzenetére


pendre54
addikt

Engem meg még a gyülekező helyen, a reptéren vágott ki a játék, pedig busszal akartam indulni a túrára. :D
Egyébként én is köszönöm a túravezetést. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#44642) BullKoxa válasza Laraxior (#44634) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen! Lassan lent is van !! :B

(#44643) L-e-f-i-e válasza Tibtobi (#44635) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szia, mindkettővel jól lehet keresni de a kettő egész más kategória. az Mc biznisz egy fokkal nagyobb befektetést igényel (leginkább majdnem fullos gyárral érdemes kezdeni és csak a kokó még mindig az hozza a legtöbbet) de kell hozzá a társ, egyedül eléggé monoton, és rizikósabb is minta kocsi biznisz.)

Ceoban leginkább kocsi bizniszt érdemes vinni és gyakorlatilag teljesen egyedül is tökéletesen lehet vele boldogulni max 1-2 eladásban kérsz segítséget de az olyan gyors hogy oda nem olyan nehéz társat találni mint pl a körülményesebb MC eladásokhoz.

MC - lényegében egyszerre hoz nagy pénzt, de több is az utána járás.
CEo- kocsi - biznisz, gyorsan kisebb összegeket tudsz összehozni jóval kevesebb rizikóval, és egységnyi idő alatt a kocsi biznisszel szerintem több pénzt is lehet keresni mint a gyárazással.

Én ha nekem lenne kezdésként 1,5 millám a kocsi bizniszbe kezdenék bele, bár ha jól számolom 1,5 Milla kevés hozzá ha még nincs ceo irodád, ha van akkor lényegében el tudod kezdeni az autós raktárból szinte mindegy melyiket veszed, elhelyezkedésben van csak különbség érdemes az irodád felé esőkből választani azért. :)

=^-^=

(#44644) gyugyo79 válasza L-e-f-i-e (#44643) üzenetére


gyugyo79
addikt

100% így van.
Sokunknak azért komoly infrastruktúrája és tartalékai voltak mire jött az MC egyből full gyárakat vettünk és a barátaink is megvoltak akikkel ugyan abba az időbe játszottunk ezért segítség is volt mindig.
Én pld. rengeteget adok el most is egyedül de könnyű úgy hogy helikopterrel vagy egy top motorral/autóval megyek vissza a másik járműért és tudom, hol lehet rövidíteni aki most kezdi ezek sincsenek meg. Én a bugos tehát 0 befektetéssel teli gyáron tudtam nézni a határaimat míg most már egy jelentősen nagyobb alapanyag igényel feltölthető gyárral kell boldogulni annak aki kezdi.
Én mindenféle képen a CEO -> Autó raktáras irányt javasolnám kezdésnek és majd ha abból meg egyéb dolgokból már megvan a tőke egy Buzzard meg egy gyors jármű meg kell nézni az MC-t is és minimum addig el bohóckodni vele amíg vissza nem hozza a befektetést.

(#44645) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#44641) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ma lehet buszozás is tőlem :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44646) morfondőr válasza Geryson (#44623) üzenetére


morfondőr
őstag

Steam-es kiegészítőt csak Steam-es játékra tudsz venni, ez általános szabály! Az hogy betetted a könyvtáradba, mint nem steam-es játék nem jelent semmit, egy warezoltat is berakhatsz úgy, mert csak az exe-re rákeresel és ennyi! Ha pl. van egy ubisoft-os játékod steam-en, akkor kell hozzá uplay is, de ha uplay-en akarsz season pass-t venni, vagy dlc-t, akkor nem fog megjelenni a steam-es játékodban, csak akkor, ha megveszed uplay-en is!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#44647) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#44648) Segal válasza Kelecar (#44637) üzenetére


Segal
veterán

Pontosan így van. Vegyük csak pl a CS:GO-t. Ládanyitogatással lehet skint venni ami pénzbe kerül. Nagyon extrém eset de gondoljatok bele ha a GTA-ba a másik ruha mondjuk 0.25 cent lenne és kiforgat amit kiforgat...
Simán kérhetett volna pénzt a Rockstar az armored kurumért, a ládás CEO bizniszért, az MC-ért de most az autó eladásért is de egyikért sem kell fizetni és még tutira vagy egy tucat kisebb nagyobb frissítést fogunk kapni :DD

Szintén az autólopást javaslom. Míg nálam az MC-ből csak 1 gyár térült meg és elég sok macera volt vele addig itt lassan 10x-es tiszta haszonról tudok beszámolni. Azért nem tudom pontosan mert papiron már megvan a 10x-es mert 12 milliónál nagyobb az összeg amit kiír (1,5 millio volt a garázs) de ez ugye nem kalkulálja bele lopáskor a kárt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#44649) drachoHUN válasza unravel (#44647) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Látom nem csak én vettem észre az Aranyélet évadzáróban... :)

Forza JUVE!!!

(#44650) Plata válasza Segal (#44648) üzenetére


Plata
félisten

Adhatnának ki végre sztori DLC-t,vagy legyen fizetős DLC Online-hoz a régi San Andreas többi területe,simán megvenném.Jó hecc lenne újra San Fierroban és Las Venturas-ban mászkálni.Gondolom utóbbival casino is jönne.
CS:GO-val sosem játszottam,utolsó FPS-em BF3 volt,ahhoz az összes DLC megvolt még prémium szarom is volt hozzá.
De a Galaxy osztály skinjeiért bolondulok,meg is van minden változat,igaz nem kártyáról vettem,hanem megkerestem rá a pénzt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.