Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) matyi94 válasza vodkaboy22 (#22096) üzenetére


matyi94
senior tag

:R Igaz!

Legyen szép napod!

(#22102) vodkaboy22 válasza Toobee (#22100) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ha nem tévedek az xda-2 ben kapcs táp is van én már csak elvből nem vennék kapcstáposat ....

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22103) vodkaboy22 válasza matyi94 (#22101) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ilyen ez a fórum én is felületesen tudok olvasni fáradtan sajna ... Azt másnap van mit magyarázni ha véletlen leírok 2 komolyabb sort és úgy hiszem abba minden benne van ... Arról lehet másnap 10 sort kell magyaráznom hogy érthető legyen. :(

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22104) Toobee válasza vodkaboy22 (#22102) üzenetére


Toobee
veterán

Az 1-es verzióba volt, viszont ez csak a "lényegtelen" dolgokat táplálta: kijelző, ir vevő, ilyesmik.

XDA-1:

XDA-2:

https://barbieripnk.hu/

(#22105) krichd1 válasza Toobee (#22100) üzenetére


krichd1
addikt

Alapvetően viccnek szántam a KingKongot. :B Azt viszont nem értem, hogy most akkor végül is egy XDA-2-t lehet ennyiből venni vagy kettőt ? :F

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#22106) Toobee válasza krichd1 (#22105) üzenetére


Toobee
veterán

Elírtam. Az 1-es verzióból jön ki 2 darab, ha jól kevered a paklit.

https://barbieripnk.hu/

(#22107) vodkaboy22 válasza Toobee (#22104) üzenetére


vodkaboy22
addikt

A kettesben is ott a kis külön nyákon a kapcs táp :DD
De abba dobozba még elférhetett volna 3db sima lin táp rohadt sok kondival is wazze...
Viszont legalább a 2-esben a kapcstáp külön van. De akkor is szorhat eleget azokra a vezetékekre na huu de kritikus vagyok...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22108) Toobee válasza vodkaboy22 (#22107) üzenetére


Toobee
veterán

Azért érdemes lenne meghallgatnod. Árán elég szépen túlmutat.

https://barbieripnk.hu/

(#22109) bkercso válasza vodkaboy22 (#22089) üzenetére


bkercso
nagyúr

A linkelt DAC digit kiszolgálása siralmas: nincs benne jittercsökkentés. Így 1000-2000 ps körüli jittere lehet, mivel ennyi az USB-vevőjéé.

Arra figyelj, hogy legalább DIR9001 vagy jobb jelregeneráló legyen benne (és hangfrekin csökkentsen jittert, ne csak 10kHz fölött, mint a CS4???), de az igazi továbbra is az ASRC, ami újraórázza a jelet saját órával.
Ami viszont még legalább ennyire fontos, az a kivitelezés: gyors áramköröket (digitet és analógot is) kicsiben építünk meg, átgondolt NYÁK-huzalozással, -földelési hálózattal és árnyékolással. (A KingKong ebből a szempontból komolytalan.) SMD jöhet csak szóba, és minden egy panelen, egymás mellett (már ami a DAC-ot és az órát illeti, mivel azok a gyorsak, a táp és az analóg rész lényegesen lasabb).

Az XDA-2 szép, tetszik a diszkrét analóg rész és a sok táp is! Az analóg rész a DAC-hoz közel van, így nem aggódnék a kapcstáp szórt zaja miatt. Ha áramkimenetes a DAC chip, akkor meg pláne nem.

Toobee: Neked van ilyened? :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22110) matyi94 válasza bkercso (#22109) üzenetére


matyi94
senior tag

Tudnal nekem legyszives linkelni egy olyan diy kitet, ami megfelel ezeknek a felteteleknek?

Legyen szép napod!

(#22111) Toobee válasza bkercso (#22109) üzenetére


Toobee
veterán

Egy XDA-1 muzsikálgat nálam, olyan 2 hónapja. Az én ízlésemhez pont illik. Járt már pár fórumtársnál, eddig sikerrel szerepelt minden rendszerben. Nyilván nem a 2-3000 €-s eszközökkel kell összevetni, de az árán messze túlmutat (199 $ volt a kifutó ára).

https://barbieripnk.hu/

(#22112) vodkaboy22 válasza Toobee (#22108) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nagyon jó lenne meghallgatni! Ezért is írtam, hogy na de huu de kritikus voltam. Sajnos nincsenek szuper hatalmaim hogy képről megmondjam hogyan szól. Van pc-be való jó hangkari is az is kapcstápot kap pedig jól szólhat az árához képest akkor az is szar? :) Humorizáltam. (vagy csak próbáltam és nem sikerült :F )
Te ilyet hallgatsz? Az olyan elárazott világban mint a beats ... Még az a jó ha találunk jó dolgokat amik az átlaghoz képest túlmutatnak az árukon.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22113) vodkaboy22 válasza bkercso (#22109) üzenetére


vodkaboy22
addikt

És megjött a tapasztalt szaki kollega :R Vártam már a véleményed :DD Sok a meló ?
Kösz a véleményt. Én ennyire jól még nem látom meg a hibákat csak azt vettem észre, hogy a cső kivitelezése marketing bullshit egy csőnek sokkal komolyabb táp kell... És odatenni a lehet 100-120 fokos csövet az opakhoz... no comment termikus zaj rulez...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22114) Toobee válasza vodkaboy22 (#22112) üzenetére


Toobee
veterán

Budapestiek vihetik velem együtt kipróbálni. Illetve csak a dacot, engem nem :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#22115) vodkaboy22 válasza Toobee (#22114) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ohh és elmenni kipróbálni? :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22116) tjozsi válasza vodkaboy22 (#22113) üzenetére


tjozsi
csendes tag

(IMG:/dl/upc/2013-05/19/220613_bfb5ha4eppu9kxoe_dac_2.jpg)(/IMG)Ha megnézitek a képet, világosan látszik, hogy a cső (valami ECC kettős trióda) a DAC hangfrekis kimenetén van, az RCA-k mellett. Máshová kapcsolástechnikailag nem is lehetne tenni. A cső itt - mármint egy DAC kimenetén - aluláteresztő szűrő és kimeneti impedancia illesztő funkciót tölt be. Ezt félvezetőkkel - IC-vel, vagy tranzisztorral - sokkal egyszerűbben és jobban meg lehet csinálni.

Sokan állítják, hogy szeretik a "csöves" hangzást. Hát ettől nem lesz az. Tízmillió tranzisztort tartalmazó IC-k után egy szerencsétlen kettőstrióda ilyen szempontból semmit sem jelent. A cső a fejhallgató, vagy a hangszóró előtt jelenthet sokat, egy DAC kimenetén csak probléma lehet.

Az igazi "púderba böffentés" az, amikor a csöves DAC-ot egy félvezetős erősítő követ.

Tehát az un. elektroncsöves DAC tulajdonképpen csak egy marketing fogás, vagy magyarosabban fogalmazva: parasztvakítás! A cső szépen világít (izzik) az előlapon, sok pénzt el lehet kérni érte.

Ha valaki mindenképpen csöves DAC-ot szeretne, vegyen egy kisDAC-ot és építsen utána egy Aikidó katód követőt: http://www.tubecad.com/2010/06/blog0188.htm

A http://www.tubecad.com/ lapon sok érdekes kapcsolással lehet találkozni, többek között csöves fejhallgató erősítőkkel is.

[ Szerkesztve ]

(#22117) Ear001 válasza tjozsi (#22116) üzenetére


Ear001
addikt

Már hogyne lenne szerepe ott a csőnek, beletesz olyan
torzításfajtákat, amiket tranzisztorral meg IC-vel nem lehet. Rengetegen csinálnak csöves buffer fokozatot, akár külön dobozban is árulva, a'la MF, ugyan ez az ötlet.

(#22118) vodkaboy22 válasza Ear001 (#22117) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ez így oké... de milyen áron és HOGYAN...
Egy csőt kiszolgálni sokkal nehezebb és sokkal tőbb kakaót igényel.
It szegény cső 40Vac egyenirányításából kapja az anódfeszt pár vacak kis kondi szűrés után gondolom az egyik 7812-7805 vagy hasonlóból kapja a nemes 400mA fűtés feszt is. no comment... (ez sajna mást is tönkre vág...) AZ egész kapcsolás gondolom sima katókövető ami kb annyit tesz bele a hangzásba ilyenkis anódfesznél... Hogy a normál 1.5-2Vrms kimenetből lesz kb jó esetben max 1Vrms kimenet ami agyonvezérelt torzításként fog csak megjelenni. Sajna a kimeneti impedancián sem javít csak növel...
És a legvégén elvégre cső melegszik mint a sunyi és az IC-k ezért olyan kafa termikus torzítási szintre másznak majd el ami vicces tud lenni. Én nem szeretem az egérke piszmogást hallgatni a fejesből...
Persze van jó buffer fokozat ! Én is csináltam már de ott a doboz kb akkora volt mint pityu Champja :R és az egész kapcsolásnak a 90% csak a tápról szólt, hogy ne legyen brummi maci ne legyen zajos megfelelően stabil fűtés legyen és minőségi kondik legyenek benne... És persze nem korlátozott 1Vrmsre a katódkövető benne hanem 4Vrms is tudott pedig az is kisfeszültségű anódfeszes táppal volt ellátva.
Hangban is nagyot dobott a dinamikán és az élvezhetőségen, de látni kell, hogy ez meg legyen nem elég csak 1-2 kondival egy katódkövetőt odaböffenteni egy IC után... :W

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22119) vodkaboy22 válasza tjozsi (#22116) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Aikido nem rossz én is olvasgattam, de már bosszantó hogy mindent saját nevük alá foglalnak... A white-féle katódkövető is pl mióta aikido cathodekövető? Mellesleg komolyabb szakmai helyeken ezt nem is katódkövetőnek hívják :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22120) bajnokpityu válasza tjozsi (#22116) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Épp egy másik topicban méltatnak egy csöves HTA erősítőt. Ott a végfok elé van berakva egy ugyanilyen egyszerű ec88c. És sokaknak tetszik. Nekem is van egy a PC mellett, ár/értékben tartom jónak.

Nekem általában az szokott a bajom lenni az ilyesmi csövesekkel, hogy dinamikát kompresszálnak, és kennek. Nem vagyok nagy csöves fan, de hozzátenném, a félvezetős erősítőm kissé csöves hangú (csak nem nyúl a dinamikába), és a csöves hívő cimbiknek sem szokott hiánya lenni,amikor hallgatják.

Kenés digitális láncoknál gyakran jó, lehet spórolni órákkal, tápokkal,olcsó ICkkel a többi helyen, cső úgyis elkeni. Egy ec88c-t meg nagyjából 5-6e Ftból bele lehet hányni, ott van tessék exotikus világító izé, közben meg elfedni használják.

Összegeze: izlés dolga. nem szeretem az ilyen jellegű gazdasági megfontolású tervezést, de akinek ennyiért kell dac, és nincs normális spdif forrása, az lehet jobban jár egy ilyen összvérrel.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22121) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#22120) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Én nem jól megépített/elhanyagolt csöves rendszernek tartom azt ami dinamikátlan...Szerintem egy csöves pont hogy sokkal dinamikusabb mint egy átlag félvezetős! Persze a kenés problémája is a rossz konstrukcióval párosul. Jó csöves nem feltétlen ken! :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22122) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#22121) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Igen,látszólag dinamikusabb. pont erről beszélek,h ez hazugság. többnek mutatják a dolgokat,mint ami. érzelmesebb,meg mittomén milyen jelzőket pakolnak rájuk, de ez gyakran átverés. Van olyan félvezetős, ami előtt csordul a könny.

Nagy dinamikájú ütések után ezeknek a csöveseknek idő kell,mire észhez térnek. Nem minden csöves ilyen,nyilvánvalóan, de most nem a krémről beszélünk. Ahogy a kenés szempontjából sem.

HTAm pl ott vérzett el,amikor egy sokszor hallgatott klasszikus műnél, nagy dobütés, majd hiányzott a teremben a finom kis visszhang. Elszúrja a dinamika-arányokat.

Hallottam már anyagáron másfél millás csövest, gyári milla körüli erősítőt is, nagyon sokat ki lehet belőlük hozni. Ezek sem nem kennek, sem nem játszanak a dinamikával, de nem ilyen szintű megépítésről volt eddig itt szó.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22123) Toobee válasza bajnokpityu (#22122) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem komolyzenén is bejött, de való igaz, hogy hosszabb távon is tesztelni kellene. Egy délelőtt nem elég az elmélyült elemzésekhez. Egyébként megépíthető szimmetrikusként is? Egy monoblokkos változatot elfogadnék belőle, persze szimmetrikus felépítéssel.

https://barbieripnk.hu/

(#22124) bajnokpityu válasza Toobee (#22123) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Amikor előkerültek ezek a HTAk, akkor pont heed prom volt. Ezek tesók, csak Proban nincs cső. 3 emberből egyedül nekem tetszett jobban a pro. Szóval nem mindenkit zavar.

Egy időben gondolkodtunk szimmetrikusban,de sztem nem érné meg. Annyira igénytelen a kapcoslás kondikra, félvezetőkre, hogy ebből kiindulva kár százezret ölni bele. Fogyasztása meg szinte nincs is, sztem a dupla trafó se nagyon érheti meg. Egyenirányítás már dupla van mindegyik nyákverzión.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22125) bkercso válasza matyi94 (#22110) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát, ha tudnék, már linkeltem volna. :)
Mindenesetre az AMB-féle gamma2 (y2) közelebb van, mint a KingKing. Ez a y1 kiegészítése ASRC-vel. Ntomkának volt ilyen.

vodkaboy22 #22113: most van. :)
Az a baj, hogy ezek az eBay-es kínaiak nem értenek ahhoz, amit árulnak/terveznek, csak össehajigálják adatlapok alapján. Persze, van kivétel, ill. ezzel együtt is vannak jól sikerült darabjaik, meg ócsóak.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22126) vodkaboy22 válasza bkercso (#22125) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Én is ezt kezdem látni, most, hogy egyre jobban mászok bele a témába. Többmindent megértek.
Sajna a rohadt digit részhez nem értek sokat mivel ezt nagyon keveset és szarul oktatták ... a D/A konverzió részletetit már jobban vágom vagy csak azt hiszem és az alapoknál járok :F
Célom toslink/usb/spdif bemenetű 24/192-es dac készítése. Amihez megfelelő táp részt könnyen összetudom rakni ahhoz már értek is annyira, az analog részt is megtudom csinálni, föleg ahogy akarom , úgy nem nehéz ... (áramvezérelt kimenetű dac chip után I/U 600:600-as trafó aztán csöves preamp line illesztéshez.)
De a digit rész még annyira nem tiszta. Lehet azért mert mindent nézegetek csak egyet nem jobban koncentrálva...
Az világos sajna, hogy rendesen elbasszák a jobb chipeket szar órákkal és 25-35 dolcsi felárat kérnek jó óráért de akkor is szar lehet a kapcsolás... Az USB részből meg az usb tápot használják általában az i2s konverziós chip meghajtására amit megint nem értek miért, ha van más táp is... De a kedvencem amikor hosszas keresgélés után jövök rá, hogy az IC-k mellöl kb 75%-ban lehagyták a közvetlen hidegítő kondikat bezzeg az analog résznél mindenhol van az opak-nak wima kondija... DA chip-nek tápbemenetéhez nem kell hidegítés??? de legjobban a buckboost DA chippeken nézek azt minek??????? :W

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22127) bkercso válasza vodkaboy22 (#22126) üzenetére


bkercso
nagyúr

Adatlapoból és application note-okból is sokat lehet tanulni. :)
Az újabb chipekben nem vagyok otthon, de ránfelvarrásnak tartom őket, így ár/értékben nálam órajelregenerálásra a DIR9001 a nyerő. A Cirrus Logic régebbi spdif-vevője hangfrekin nem csökkent jittert. Van még a Wolfsoné, azt nem ismerem.
Sajna az ASRC-kből kispórolják a buffermemóriát, így kell eléjük a jelkondicionáló.
Kell a hidegítés is digit részen, de gyors, szóval 10u+100n, mindkettő X7R kerámia. A fólia mikrofóniázik és antennázik, az itt bajt csinálhat. IC-nél meg kérdés, meghallani-e. hogy kerámia vagy fólia, de gyorsabbakhoz nem tennék fóliát.

Azért is szeretem ezt a fórumot, mert nem alpári. ;)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22128) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Új kérdés csinált már valaki olyan dac-ot ami transofrmátor kicsatolású? (I/V opa-s konverzió helyett közvetlen dac után trafó van.)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22129) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Használd keresőt

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22130) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#22129) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Annyira sok választ sajna nem találtam de láttam, hogy neked van egy ilyened. Tudsz esetleg kapcs rajzról linket küldeni ? Megköszönném! :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22131) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#22130) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem csak összegzett. Mar nem kell összegezni, igy akármilyen jo trafok voltak, jelutbol kikerültek.
Nagyobbik humán dacban van trafo egyébként. Meg linn es lumix cuccokban.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22132) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#22131) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Mi az általános véleményed velük? Jó lundal trafók vagy telekomm trafók nagyon jó tulajdonságokat mutatnak (igaz adatlapon) :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22133) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#22132) üzenetére


bajnokpityu
félisten

inkább pü. ez nem diy fórum.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22134) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

BeyerA1 clone :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22135) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#22133) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ok thx :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#22136) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#22134) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szgaba 6120asát már hallottam. azt szépen épitette. 20körül sztem nagyon jó árértékű cucc volt,de nekem túl szintetikus hangú.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22137) Ear001 válasza vodkaboy22 (#22132) üzenetére


Ear001
addikt

Van jó Lundahl trafó? :F

(#22138) bkercso válasza bajnokpityu (#22133) üzenetére


bkercso
nagyúr

De mást is érdekel. :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22139) Alpee válasza bkercso (#22138) üzenetére


Alpee
aktív tag

pl engem is :K

@Ear: LL1690 fesz kimenetű dacokhoz

[ Szerkesztve ]

(#22140) Ear001 válasza Alpee (#22139) üzenetére


Ear001
addikt

Azt tudom, hogy létezik, de jó is? Hiszen Lundahl.

(#22141) bajnokpityu válasza bkercso (#22138) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Te hallottad trafóval is, anélkül is. Igaz egyszer szimmetrikusan, másszor asszimmetrikusa, és az utána levő lánc is más volt :D

----inkább pü---

Trafók mindenképp belenyúlnak a hangba, olcsó trafókat elvből ki se próbálnék, de drágábbakat is megpróbálnék olyat keresni, amit fizetés előtt ki lehet próbálni. (most jöhet a hahota, hogy ilyen nincs is, de szerencsére nem csak új trafók léteznek, DIYerek meg rendes tagok, lehet kérni kölcsön)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#22142) Ear001 válasza Ear001 (#22140) üzenetére


Ear001
addikt

Na kifutottam a szerkesztési időből. Szóval én még meggyőző hangú (vagyis olyan, amiért pénzt is adnék) Lundahl trafóval nem találkoztam, igaz csak csövesekhez való kimenők közül hallottam jó párat.

(#22143) schawo válasza Ear001 (#22140) üzenetére


schawo
titán

Milyen jobb trafót ismersz? Nekem csak a jensen, esetleg a cinemag jut eszembe.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22144) Ear001 válasza schawo (#22143) üzenetére


Ear001
addikt

Audio Note, Tamura, MagneQuest kimenőben mind-mind többet adott nekem.

(#22145) Alpee válasza Ear001 (#22144) üzenetére


Alpee
aktív tag

angol diy-on a Lundahlt preferálták Tamurákkal szemben többen is. Igaz csak 1:1 trafókra voltam kíváncsi.
Szetm ízlés meg láncfüggő ez is...

Altec Lansing esetleg ADC vagy UTC?

[ Szerkesztve ]

(#22146) akela91


akela91
addikt

(#22147) schawo válasza akela91 (#22146) üzenetére


schawo
titán

Ez egy dac.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22148) akela91 válasza schawo (#22147) üzenetére


akela91
addikt

Naja, én csak bemásoltam a címet, hátha érdekel valakit :)

[ Szerkesztve ]

(#22149) bkercso válasza akela91 (#22146) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hallattam a són. Korrekt gép, de mivel ismeretlen fejessel hallgattam és rövid ideig, ismeretlen zenével, nem tudok többet mondani... :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#22150) baluka26 válasza akela91 (#22146) üzenetére


baluka26
veterán

Ez nem a osztaly, igaz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.