Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) devil-k válasza lezso6 (#57800) üzenetére


devil-k
nagyúr

DE, akadnak kivételek! Tegyük hozzá! :)

- mozi bolondéria -

(#57802) lezso6 válasza devil-k (#57801) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Legtöbb eset != mind. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#57803) pohár válasza HuMarc (#57769) üzenetére


pohár
félisten

én meg se tudom számolni, mindig kidobom a jegyeket 1-2 hónap pakolgatás után :D
nincs valami lista a moziban vetített filmekről dátum szerint felsorolva? végigfutnék rajta, már ha létezik ilyen

eriklambing... az első pazar volt, a 2. egy vénember kalimpálása (ez főleg a végén jött nagyon ki, hát valami borzadály volt), a 3. kap egy esély jövő hét kedden :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57804) Bad Pritt válasza lezso6 (#57802) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Terminator, Alien? Pls. Nem ma voltak. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57805) lezso6 válasza Bad Pritt (#57804) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Régi film is film. Sőt, soxor filmebb.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#57806) rt06 válasza lezso6 (#57805) üzenetére


rt06
veterán

olyannyira, hogy tavaly az alien volt az egyetlen, amit moziban neztem meg
egyelore ugy fest, iden meg az aliens lesz ugyanigy magaban

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#57807) Pearce válasza pohár (#57803) üzenetére


Pearce
aktív tag

"nincs valami lista a moziban vetített filmekről dátum szerint felsorolva? végigfutnék rajta, már ha létezik ilyen"

Vox-os van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#57808) pohár válasza Pearce (#57807) üzenetére


pohár
félisten

szuper, én ezt találtam, eszerint 16 filmen voltam, feltéve ha nem maradt még ki valami...

és még elmentem volna 5-6-ra minimum, de hát nem sikerülhet minden :D

bár kezdek megijedni, Statham 4 darab 2013-as filmjéből 3-at moziban láttam :U :DDD (amikben főszereplő volt)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57809) Enton


Enton
addikt

Találtam pár számomra ujdonságot:

The God Question

Inverse

April

Terminal Legacy

Beyond

Eternity

Kinek melyik mit mond, esetleg látta-e már?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#57810) proci985 válasza lezso6 (#57800) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mai napig emlekszem az estere amikor megneztuk az alien vs predator 2ot. sose fogom visszakapni azt a masfel orat. akivel neztem -es anno gimnazistakent belogtunk egyutt az Alien4 premierjebe a moziba- legalabb a felet elkonyvelhette alvosidokent:D. persze volt ennel durvabb is, a Descent lezarasa utan eleg erdekes volt a folytatas, avagy je nem ugy vegzodott a film, hogy Sarah meghalt utolsokent a lanyok kozul?

egyebkent nem feltetlenul, ott volt a Vengeance triologia, ugyan a filmek lazan kapcsolodnak de a Sympathy for Mr / Lady az erem ket oldala. es hiaba az Oldboy a 2000es evek egyik legjobb akciofilmje, a Lady Vengeance egyszeruen a maga minimalista vizualitasaban, egyszerusegeben es celiranyossagaban nekem a kedvencem.

mas kerdes, hogy a Lady Vengeance tokeletesen mukodik onallo filmkent is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#57811) bok92 válasza pohár (#57803) üzenetére


bok92
addikt

Akkor nekem kicsit egyszerűbb volt a dolgom, mert csak az email jegyfoglalásokat kellet megnézni és lám lám ... ;] 13 volt amúgy. De a kínálatot nézve idén is nagyjából ennyi lesz. Már ha lesz pénzem...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#57812) ígyvanferi válasza lezso6 (#57800) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem most hirtelen a Before trilógia jut eszembe, ahol szerintem vagy számomra a második rész egyértelműen a legjobb, a leghatásosabb. Jobbak a párbeszédek, talán még megkockáztatom, hogy színészileg is többet nyújt Delpy és Hawke. És persze a 3. rész is remek volt. De ezek egészen más filmek, mint egy Taken vagy FnF, meg a többi szutyok. Nem csak azért készült a következő rész, hogy még több pénzt kaszáljanak, vagy nem ugyanezért daraboltak fel egy 100 oldalas könyvet három részre, itt így lesz kerek egész a történet.

[ Szerkesztve ]

(#57813) pohár válasza bok92 (#57811) üzenetére


pohár
félisten

jé, tényleg :D
bár én sokszor nem foglalgattan, például a Frankeinstein hétköznap, kora délután annyira nem volt túl kapós film Debrecenben :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57814) bok92 válasza pohár (#57813) üzenetére


bok92
addikt

Az nálam nem számít, hogy mikor... A förtelmes főnökök kettőre is lelkesen foglaltam le a négy óra előtti időpontot, aztán meg voltunk kemény hárman. :DD

(#57815) eeXaa


eeXaa
addikt

Dumb és Dumber 2
...az évtized vigjátéka... 10/10

(#57816) brownus


brownus
veterán

pár filmet ajánlanék, amiket a szünetben néztünk meg;
begin again (2013) - mark ruffalo, egy aranyos romantikus film.
three many weddings - ez meg egy spanyol romantikus film, néhol igen fárasztó, de vicces. kell hozzá a hangulat.
milk - egy meleg jogi aktivistáról, sean penn + james franco párosával, szuper egy film, ez a két színész nem semmi!
salmon fishing in the yemen - ez is egy romantikus film, aranyos, ewan mcg. és emily blunt.
barney's version - ez is egy romantikus film, és talán ez a nem legsablonosabb mind közül, nekem ez tetszett a legjobban. paul giamatti a főszerepben, remek színész!
in the mood for love - szép film, ez is egy romantikus film, hong kongból, lassú hangvételű, szépen van fényképezve! ami tetszett még a színek, és a képi világ. ehhez is kell a hangulat mert volt, hogy már nyúltam a távkapcsolóért, hogy majd egyszer befejezzük.... de megérte végignézni.
the drop - fura film, és lassú is. egynek elment. nekem nem tetszett, de ha valaki ilyen vontatott lassúságra vágyik arra jó lesz. kábé mint a the rover.... (még ha nem is egy a téma)
magic in the moonlight - még egy romantikus film, woody a. film, kurva jó, az utóbbi évek legjobbja tőle!

hármat kihagytam:
Hemingway & Gellhorn - róluk szól, és ez is nagoyn jó! a film alapján hemingway nagy fasz lehetett, a film után kedvet kaptam, hogy elolvassak róla egy életrajzi regényt is.
horns - potterrel, fekete vígjáték, érdemes bepróbálni!

the frame - nem pont erre számítottam a trailer alapján, de tetszett. ennyi pénzből ezt így megalkotni szép munka! és érdekes az alaptörténet! az ost nagyon bejött

a kakukktojás, under the skin, félóra után kikapcsoltam a pitsába, mert mi a tököm ez?? aki látta, mi a f.sz értelme van? vagy az utolsó két percben odatolnak valamit, hogy nesze, örüljél b+ ha már végig szenvedted ezt a másfél órát!? broáf

[ Szerkesztve ]

(#57817) rt06 válasza brownus (#57816) üzenetére


rt06
veterán

"aki látta, mi a f.sz értelme van?"

bewbs (masra nekem sem sikerult rajonni, en ugy tunik ehhez muvelletlen* vagyok)

*: nem elgepeles

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#57818) brownus válasza rt06 (#57817) üzenetére


brownus
veterán

ja, max ennyi :D

de lehet én is kevés vagyok ahhoz a filmhez!?

[ Szerkesztve ]

(#57819) spiky03


spiky03
veterán

Kíváncsi leszek rá, hogy mit hoznak majd ki belőle.
Az anime tetszett.
Scarlett Johansson a Ghost in the Shell főszerepében

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#57820) oriic válasza spiky03 (#57819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, nem tudom. A főszereplő még talán, bár abban sem vagyok biztos hogy a legjobb választás. A másik kérdésem inkább az lenne, hogy hogyan akarják megoldani majd az adaptációt. Mert ez PG-13 nem lehet. NEM. AZt nem szabad.

Live-Die-Respawn

(#57821) ígyvanferi válasza oriic (#57820) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én inkább megnézem megint a filmeket, sorozatokat. Elég kis esélyt látok rá, hogy megközelítsék az eredeti színvonalát, akkor meg minek? Bár legyünk pozitívak! Hátha.

(#57822) brownus


brownus
veterán

állat lesz ez a film, very lipid! nem vagyok autószaki, de az utolsó képen a faszikám aki rákönyököl, fekszik a motorháztetőn kiálló izére, az nem rohadt forró? :) vagy ott a levegő csak bemegy, és pont kellemes hőmérsékletű, hogy még jól is esik neki, sivatag ide vagy oda? btw can't wait, idén is jut minden hónapra egy-egy nagy durranás.

basszus, tarantino már idén jön a mozikba a hateful eighttel? wow

(#57823) atok666 válasza eeXaa (#57815) üzenetére


atok666
őstag

Te nagyon betalalsz a filmekbe amiket megnezel. Az utolso ertekeleseid csupa 10/10 (vagy a masik veglet - 2/10)...

Atok

(#57824) cyberkind válasza atok666 (#57823) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként jó a film, de az tény hogy nem ennyire. :D

Paranormal Cocktivity

(#57825) eeXaa válasza atok666 (#57823) üzenetére


eeXaa
addikt

3 film + a gone girl, az elmúlt 2-3 hónapban... amúgy rengeteg filmet nézek, a felét sem írom be ide, csak nagyrészt amik ilyen olyan nyomot hagynak bennem... szval 4-5-6 pontra nemnagyon értékelek...
57824: sztem simán übereli az elsőt... szinte az elejétől a végéig nevettem

[ Szerkesztve ]

(#57826) genndy válasza brownus (#57822) üzenetére


genndy
addikt

Az csak beszívócsonk. Nem forró.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#57827) cyberkind válasza eeXaa (#57825) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az első jobban tetszik, de minőségi folytatást kaptunk ez tény, bár elmondható lenne ez minden jó filmről. :)

Paranormal Cocktivity

(#57828) devil-k


devil-k
nagyúr

Jesabelle

3/10

A 30. percig bírtam, nem igazán nyerte el a tetszésemet. Lehet, hogy megpróbálom majd, valamikor újból...

- mozi bolondéria -

(#57829) marilllyo válasza tibbike01 (#57242) üzenetére


marilllyo
veterán

Erre voltam kíváncsi, hogy csak én gondolom-e így...de akkor nem. Osztom a véleményed! Nem vagyok oda az új magyar filmekért. A Lora óta ez volt az első amire azt mondtam, hogy....nah.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57830) brownus válasza marilllyo (#57829) üzenetére


brownus
veterán

senki szigete jó lett, meglepően jó

(#57831) callmeakos válasza cyberkind (#57752) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most megnéztem én is, de tuti velem van a baj, mert ez nekem nem jött át. Talán az utolsó jelenet volt az, amin tényleg felnevettem. Hasonlítgatni meg nem akarok, mert az elsőt nem láttam.
Ez így önmagában nekem gyenge volt, az ostoba szóvicekkel egyetemben.

4/10 - maximum

All→M8

(#57832) cyberkind válasza callmeakos (#57831) üzenetére


cyberkind
félisten

Gonosz vagy. :O

Vagy, én egy vigyorlotyó vagyok. :)

Azt hittem Az interjúra írod. :DDD
Nekem bejött, de főként azoknak ajánlották akik fanok, pedig én nem vagyok az. :)
Szinkron sokat ront az összképen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57833) marilllyo válasza brownus (#57830) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Végül is. Jobb most úgy sincs. Teszek vele egy próbát. :R Sajnos a tavalyi filmfelhozatal számomra nem volt túl erős, pedig ennyit nem voltam még életembe moziba mint amennyit 2014-ben....úgyhogy egy magyar film is a plusszok közé csúszott. .. Remélem a 2015-ös túlszárnyalja azt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#57834) pohár válasza cyberkind (#57832) üzenetére


pohár
félisten

honnan tudod, ha még nem láttad angolul? :F

amúgy meg YT-on fent van az egész film, koreai égetett felirat van rajta, de mozisnak tűnő szinkronnal, mondjuk ahhoz elég jó minőségű, meg a kép is... nem is értem, hogy nem törölte még a YT, pedig nem 10 perce van fent :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57835) brownus válasza marilllyo (#57833) üzenetére


brownus
veterán

ha fiatal vagy, és vannak úgymond trendi-depis időszakaid, akkor nézd meg a VAN-t is :) (20as korosztálynak való, én már nagyon megakartam pofozni a főszereplőt... annyira idegesítő, és szerencsétlen volt néha)
jaja, remélem az idei év is lesz olyan jó mint a tavalyi :)

(#57836) spiky03 válasza devil-k (#57828) üzenetére


spiky03
veterán

Mi ma este nézzük, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lett. Mert itt szinte mindenki lehúzta. :D
Mondjuk az ilyen horror féléket csak az asszony miatt nézem, mert ő szereti az ilyeneket. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#57837) HuMarc válasza pohár (#57803) üzenetére


HuMarc
addikt

De van, természetesen én sem tartom meg a mozijegyeket :D Én innen néztem.

(#57838) pohár válasza HuMarc (#57837) üzenetére


pohár
félisten

én is innen néztem, aztán a VOX-os listát is átnéztem, aztán még 2 filmre ráleltem, amit láttam :D (neten 8-at foglaltam, gyorsan megnéztem már)

hm, az Expendables 3 extendednek holnap kellene megjelennie itthon, aztán még se híre, se hamva :D

jaaa, most látom, hogy áttették jövő hét keddre, így már érthető :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57839) devil-k válasza spiky03 (#57836) üzenetére


devil-k
nagyúr

Én szeretem a jó horrot, még jobban a thrillert, de ez nekem sok(k) volt. Az asszonyod nem lehet szívbajos ha ilyeneket szokott nézni. :)

Viszont elkezdtem ma egy másik filmet, amit holnap fejezek be. Eddig nekem 8/10. A címét majd holnap árulom el. ;)

- mozi bolondéria -

(#57840) brownus válasza pohár (#57838) üzenetére


brownus
veterán

nálunk kábé 25 volt tavaly, nemtom idén mennyi lesz, a filmpremieres 2015-ös listát átfutva arról kb. 20 film, plusz még ott van az aeonflux blogos lista is, a nem blockbuster filmek listája. + plusz a művészmozik, ha belefutunk valami érdekes, különc filmbe...

[ Szerkesztve ]

(#57841) saiyajin


saiyajin
senior tag

Sziasztok! Melyik az a tavalyi vagy tavaly elotti film, amiben a foszereplot elraboljak, eveken keresztul egy szobaban tartjak fogva, ugyanazt a kajat kapja minden nap, majd egyszercsak elengedik.
Aki latta, ennyibol szerintem tudni fogja. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#57842) brownus válasza saiyajin (#57841) üzenetére


brownus
veterán

ezt akarod megnézni

(#57843) kenwood3 válasza saiyajin (#57841) üzenetére


kenwood3
őstag

Oldboy

Mi az az ekezet dragasag??

(#57844) saiyajin


saiyajin
senior tag

Erre gondoltam, köszi mindkettőtöknek!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#57845) spiky03 válasza devil-k (#57839) üzenetére


spiky03
veterán

Nem az. :D Főleg, hogy vannak olyan filmek amik után valami vidámat kell, hogy nézzen pl a Némó nyomában-t, hogy tudjon aludni. :DDD
Nah meg olyan jó érzés, amikor mellettem fekszik és 1-1 ijesztegetős jelenetél jól oldalba rúg. :D
De szép dolog is ez az 5.1. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#57846) devil-k válasza spiky03 (#57845) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nálunk az asszony eleve nem néz meg ilyen filmeket. Az igazság az, hogy már én is kezdek leszokni a "tömény horrorról". Egy jó thriller, krimi sokkal jobb. Szerintem. Öregszem. :D :D

Remélem, azért az oldalad nem fáj. :DDD

- mozi bolondéria -

(#57847) Pitterix


Pitterix
őstag

Na ehhez mit szóltok?! :))
Big game

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#57848) lezso6 válasza Pitterix (#57847) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#57849) cyberkind válasza pohár (#57834) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenhol ezt olvasom, hogy a rímelős köcsögség miatt szar, meg az agyára megy mindenkinek.

És pont azt láttam, szerinted miért írtam le hogy találtam rá? :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#57850) Pitterix válasza lezso6 (#57848) üzenetére


Pitterix
őstag

Szeretem ezt a számot! :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.