Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) F34R válasza BITBOYS (#2399) üzenetére


F34R
nagyúr

2/4 az miaz ? :DDD

(#2402) #54715584


#54715584
törölt tag

(#2403) pohár válasza F34R (#2401) üzenetére


pohár
félisten

50% :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2404) F34R válasza pohár (#2403) üzenetére


F34R
nagyúr

nema csak 25%-os ertekelesek vannak ? :P

(#2405) BITBOYS válasza F34R (#2401) üzenetére


BITBOYS
addikt

A legújabb fejlesztésem :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2406) #54715584 válasza BITBOYS (#2405) üzenetére


#54715584
törölt tag

Lehetett volna 1/2 vagy 0,5/1 :P :DDD

(#2407) perge666 válasza BITBOYS (#2400) üzenetére


perge666
veterán

A Resident Evil biztos jó lessz!

(#2408) mondomén válasza BITBOYS (#2400) üzenetére


mondomén
őstag

Háát, ez sem lesz jobb az előzőnél (így elsőre).
Egyébként én már azt sem tudtam hová rakni. Volt abba már minden hülyeség. Csoro Scofield meg épp hogy megszökött, erre lerágják a zombik.

(#2409) BITBOYS válasza #54715584 (#2406) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valamelyik szájton így pontoznak. Megtetszett és ezentúl én is így fogok :)

(#2407) perge666: Sokat nem fűznék hozzá, de biztos megnézem majd.

(#2408) mondomén: Múlt hétvégén néztem végig az összes részt, még a rajzfilm verziót is. :) Nem volt jobb dolgom..

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2410) Varoz válasza BITBOYS (#2409) üzenetére


Varoz
őstag

De még ha 5-ig pontoznál. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2411) perge666 válasza BITBOYS (#2409) üzenetére


perge666
veterán

Eddig láttam minden részét,és ezt sem fogom kihagyni:)
Igaz az első három rész után nem volt az igazi,de nézhető.
Már csak a neve miatt is kihagyhatatlan.

(#2412) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
1080p

Már ez első rész se hagyott bennem mély nyomokat, de ez még annyit se fog. Számomra egy nagy semmi volt a film. Remélem több részt nem akarnak csinálni a "kék lovassal". Egyedül csak a csaj volt értékelhető, nekem bejött.

5/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2413) perge666 válasza gyuromoj (#2412) üzenetére


perge666
veterán

Nekem ez is olyan volt mint az első rész.
Átlagos 6/10

(#2414) oriic válasza gyuromoj (#2412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kétszer bealudtam rajta, újra nem fogom elkezdeni. :(

Live-Die-Respawn

(#2415) F34R válasza Varoz (#2410) üzenetére


F34R
nagyúr

az az oldal amit o mond az 5-ig pontoz , es feleket is hozzaad.

3.5/5 stb.....

(#2414) orichalcos

en ha egyszer nem birok valamit vegignezni , akar szenvedessel is nem erdemli meg a film jelzot.

[ Szerkesztve ]

(#2416) Varoz válasza F34R (#2415) üzenetére


Varoz
őstag

De akkor ő honnan pontoz 4-ig? :F

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2417) F34R válasza Varoz (#2416) üzenetére


F34R
nagyúr

(#2418) TESCO-Zsömle válasza F34R (#2401) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Merem állítani, hogy az egy tört. Ezért felelősséget is vállalok, ha kell.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2419) Varoz válasza F34R (#2417) üzenetére


Varoz
őstag

Agyam eldobom. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2420) Devid_81


Devid_81
nagyúr

The Dark Knight (A sötét lovag)
Kisse megkesve ugyan de torve nem, meglestem tegnap este eme filmet.
Erre szoktam magamtol kerdezni, David hol voltal 5 evvel ezelott amikor ez friss volt? :D
Mindegy a mostani rengetegben pont jol jott.
Story korrekt, szineszek rendben, inkabb nagyon rendben, Jokert nem reszletezem, aki latta az tudja, latvany okes, tulajdonkeppen minden korrekt volt.
Ez egy tobbszornezos-kotelezo darab, remelehetoleg meg menni fog a jovoheten a moziban az uj, mert ezek utan latnom kell!
9/10

...

(#2421) Varoz válasza Devid_81 (#2420) üzenetére


Varoz
őstag

Dávidom, jobb későn, mint soha. :)) :D

#2422
Én má párszor megnéztem. :DD

Csak lestél mi? :DDD
Igen azóta lett új búrám. :))
Klafa? :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2422) Devid_81 válasza Varoz (#2421) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ugye ugye? :D
Nehogy ma ujra megnezzem! :DDD

Szerk: eloszor csak lestem ki ez a csavo (Te), de a nick utan leesett, valahonnan ismerjuk egymast! :D

[ Szerkesztve ]

...

(#2423) pohár


pohár
félisten

Ennyi a különbség Bane eredeti és mozis hangja között

wow, tényleg mennyire érthetetlen volt :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2424) #54715584 válasza BITBOYS (#2400) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vótmá párszor, nem? :DDD

Nem értem ezt az egészet egyébként...olyan, mintha az első 4 részből vágtak volna össze egy előzetest...mármint semmi újat nem mutattak benne, amit eddig ne láttunk volna az előző részekben...?

(#2425) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Haywire
720p

Egyszer nézhető. Szokásos forgatókönyv. Remélem majd a Fast6-ben jobbat fog alakítani a hölgy.

6/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2426) spammer válasza gyuromoj (#2425) üzenetére


spammer
veterán

Erről jut eszembe:

Tegnap este néztem a TV-n az EPG-t, látom, hogy a PRO 4 csatornához ez van írva: "A bűn hálójában". És ott van, hogy 2011-es akcióthriller. Mondom, WTF? :Y PRO 4-en tavalyi mozifilm?

Utánanézem, és nem tudom, ki mit cseszett el, de az online műsorújságokban is ezzel a címmel fut egy 2007-es angol dráma, mégpedig ez: Boy A.

A röhej, hogy pl. ezen az oldalon is ott a tartalomismertető, mellette pedig a 2011-es Haywire borítója, az oldalsó infódobozban ott az angol film rendezőjének és színészeinek neve és egyéb adatai, de a fenti linkeknél már megint a 2011-es Haywire linkjei vannak :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2427) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Ha jól látom Battleshipből van jó minőségű...

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#2428) leslieke válasza NathanCullen (#2427) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Időpocsékolás megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2429) Devid_81 válasza leslieke (#2428) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajnos ez igy igaz! :(((

...

(#2430) NathanCullen válasza leslieke (#2428) üzenetére


NathanCullen
senior tag

A semmi helyett biztos jobb. Nekem a sci-fik olyanok, mint a (természetfelettis) horrorok, örülök ha találok egy nézhetőt, amit még nem láttam. Ezért is vagyok sorozat fan. Azok között mindig találok sci-fit, és folyton jönnek az új részek. :)

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#2431) Devid_81 válasza NathanCullen (#2430) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Adhatnal sci-fi sorozat tippet! :R
Elkezdtem parat de meg mindig arra jutottam, hogy az SG ota egy hatalmas lyuk tatong az univerzumban :D :O

[ Szerkesztve ]

...

(#2432) leslieke válasza NathanCullen (#2430) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is szeretem a sci-fi filmeket (könyveket is), de ez a film minden, csak nem nézhető. Kis túlzással a 4 fal bámulása is jobb ennél.

Amúgy sci-fi sorozat tipp nekem is jöhet, nem csak Devid_81-nek. :))

Devid_81 Battlestar Galactica!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2433) Varoz válasza Devid_81 (#2431) üzenetére


Varoz
őstag

Én az SG-t nézem 32-edjére. :)) :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2434) Huma


Huma
addikt

A világ legjobb sci-fi sorozata a Firefly.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2435) Dani82


Dani82
senior tag

Szerb Film: Sokat nem tudok róla írni. Beteg egy film, de elég unalmas, inkább sokkolni próbál, mint sztorija vagy cselekménye lenne.

(#2436) Varoz válasza Huma (#2434) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt remélem te sem gondoltad komolyan. Muhahaha. ;]
Esetleg a Stargate után, komám. :K ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2437) Devid_81 válasza Huma (#2434) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En elkezdtem de valahogy a 4ik reszig jutottam csak el, es onnan feladtam, valahogy nem kotott le. :O

Battlestar letudva de oszinten megmondom jopar reszt atugrottam, nagyon semmirol nem akart szolni egy-egy resz "utkozben"
Aztan az utso ketto resz.... 10/10

...

(#2438) spammer válasza Huma (#2434) üzenetére


spammer
veterán

Ami egyébként egy sci-fi elemékkel megtoldott űrwestern-kalandsorozat inkább :) De tényleg nagyon jó volt.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2439) Huma válasza Varoz (#2436) üzenetére


Huma
addikt

Remélem csak viccelsz. Stargate-t csak akkor nézek ha valami uncsi esti mesére akarok elaludni. ;] :P

Amúgy láttad már a Firefly-t?

(#2438) spammer:
Ja. Nekem nagyon bejött. Kár, hogy elkaszálták. Jó nagy b@lfaszok voltak a FOX-nál. :(

Ezt érdemes elolvasni a témában: [link]

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2440) Pitterix válasza BITBOYS (#2400) üzenetére


Pitterix
őstag

Na ja.
Látványos lesz, számomra talán tetszetős is.
Bárcsak tudnám, ki-kivel van benne.... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#2441) gyuromoj


gyuromoj
veterán

From Paris with Love
1080p

Nagyon bejött. Ajánlott kategória nálam. Travolta nagyon nagy volt, de Myers is jól játszott. Eleinte nem hittem benne hogy Travolta tényleg a jó oldalon van.
A végén az autós üldözés kicsi fura volt, hogy az Audi nem érte utol az ezer éve Volvot.

8/10

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2442) Varoz válasza Huma (#2439) üzenetére


Varoz
őstag

Láttam pár részt. Öcsém nézte inkább. nekem nem adta. :D
Amúgy meg spammer leírta mennyire sci-fi a tiéd, szóval. :D
Ja és még annyit, hogy hány évadot is élt meg a Firefly? Khm... ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2443) Huma válasza Varoz (#2442) üzenetére


Huma
addikt

Tudod, nem a mennyiség a fontos hanem a minőség. Sőt a mennyiség általában a minőség rovására megy. ;]

Olvasd el amit linkeltem. Sok érdekes dolog van benne. Megtudhatod, hogy hogyan is ölték meg a valaha készült legjobb sci-fi sorozatot. ;)

Ha csak pár részt láttál akkor ajánlatos megnézni az összeset. A nagyfilmmel együtt. Eredeti nyelven nézd, felirattal. A poénok jobban ülnek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2444) NathanCullen válasza Devid_81 (#2431) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Adhatnal sci-fi sorozat tippet!

Rengeteg van, nem jut mind eszembe. Angolul írom, mert nem nézek magyarul sorozatot, nem tudom némelyiknek a magyar címét. Így nagy hirtelen:

-Terminator: The Sarah Connor Chronicles
-Battlestar Galactica (plusz a Caprica spin-off)
-Stargate (plusz az összes spin-off)
-Heroes
-X-Files
-Smallville
-V
-Fringe
-Touch
-Alcatraz
-Person of Interest
-Eureka
-Haven
-Warehouse 13
-Sanctuary
-Star Wars: Clone Wars
-Green Lantern: The Animated Series
-The Walking Dead
-Terra Nova
-Falling Skies
-American Horror Story
-Alphas
-Star Trek (plusz az összes spin-off)
-Babylon 5 (plusz a Crusade spin-off)
-Pleasantville
-Outcasts
-Farscape
-Jeremiah
-Jericho
-Kyle XY
-Dollhouse
-Lost
-Firefly

Mind nagyon jó, ajánlom mindet. Vannak köztük kötelező darabok is. Ha kell még, tudok előtúrni címeket. :)


Huma

Amúgy láttad már a Firefly-t?

Kötelező sorozat! Imádom Summer Glau-t, a legjobb nő a sorozat színészek között. Meg mondjuk a többi nő között is, pont az ideálom... De Morena Baccarin és Jewel Staite sem rossz benne. :)

...hogyan is ölték meg a valaha készült legjobb sci-fi sorozatot.

Én annak is örülök, hogy legalább volt valamilyen vége, nem csak úgy kaszálták a semmibe. :((

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#2445) Varoz válasza Huma (#2443) üzenetére


Varoz
őstag

32-edjére néztem végig az összes 10 évadot a Csillagkapuból. Most az Atlantisz megy. Soha az életben nem fogom megunni és soha az életben nem fogja legyőzni egyik sorozat sem. :D :P

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2446) spammer válasza NathanCullen (#2444) üzenetére


spammer
veterán

Azért ezek nagyon nem sci-fik mind :)

Pl. a The Walking Dead még horrornak is gyenge, nem hogy sci-fi lenne... Drámasorozat, horror elemekkel. Person of Interest akciósorozat, nagyon minimális sci-fi beütéssel. American Horror Story meg horror/dráma.

De ha úgy értelmezzük a sci-fit, hogy bármi, ami kicsit is elrugaszkodik a valóságtól, akkor elférnek :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2447) Varoz válasza spammer (#2446) üzenetére


Varoz
őstag

Amiket felsorolt, annak a 90%-a csak fiction, nem science-fiction, de mindegy. :DDD

De ha úgy értelmezzük a sci-fit, hogy bármi, ami kicsit is elrugaszkodik a valóságtól, akkor elférnek :DDD
Error. Olyan kategória van, fiction. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#2448) leslieke válasza spammer (#2446) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont ez jutott nekem is eszembe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2449) #54715584 válasza NathanCullen (#2444) üzenetére


#54715584
törölt tag

Dr Who, Torchwood :)

(#2450) Huma válasza Varoz (#2445) üzenetére


Huma
addikt

Te tudod. Magadat fosztod meg a jó élményektől, ha nem vagy nyitott másra.
Én is néztem az első pár évadot a Csillagkapuból, de őszintén szólva (meg ne sértődj) gagyinak találtam. A történetek egysíkúak. Az alapsztori sem egy nagy szám. Ráadásul rengeteg marhaság és logikai baki van benne. Szerintem az egyetlen értékelhető dolog a sorozatban az a McGayver fazon. A karaktere elég sok humort csempészett a sorozatba. Ha ő nincs akkor szerintem az első évad felénél abbahagytam volna a sorozatot.

(#2444) NathanCullen:
Egyetértek veled.

A tegnap megnézett Bronxi mesén nem tudok nyugovóra térni. Ritkán látni olyan filmet ami ennyire egyben van. Minden szereplő a helyén. Remek színészek és karakterek. Nincsenek klisék és bakik.
A sztori is jó. Egyszer sem ül le, végig fenntartja az ember érdeklődését. Kevés humor van benne, de az nagyot üt. Egyszóval nagyon jól sikerült film.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.