Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1896) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Du voltam TDKR imax vetitesen, egy szavam van ra: tokeletes!:)
Legalabb is szamomra, bar lwhetett volna hosszabb -az utolso jelejet, de semmi panaszkodnivalom nincs ra, lehengerlo volt.

Spoiler:
heten daraltam mindent, ami deneverrel kapcsolatos, es kicsit utanaszamoltam Nolan verziojanak: 8evesen lesz arva, Chill kb 14 evet ul, aztan 7evig szamuzetes, szoval kb 29evesen (+talan kb 1-2ev) lett Batman, az maradt kb 1 evig (TDKban mondja Joker), utana 8 evig pihi, majd kb 3 napra visszater (+kb 110nap fogsag).
Szoval nem volt egy hosszu karrierje, es kb 40 evesenmar vissza is vonult vegleg. :)
Nem, mintha panaszkodnek, csak erdekessegkeppen.

Szegeny Robin, mindenfele eszkoz nelkul kapta meg a stafetabotot (kocsi nincs, batpod Selinanal, a bat [nevetseges, hogy ezt nem forditottak le] felrobbant, a ket szett maszk elhasznalva[a barlangeban fogtak el, a kontener alattiban tunt el], szoval majd lehet izzasztani az ugyben Foxot, bar penz nem maradt+a felso emeleten egy arvahaz duborog. :D ).

Mondjuk a szobrot meg azt, hogy teljesen csodbe ment kicsit erosnek tartottam, de vegig lekotott a film. :)

Most potlom gyorsan a No man's landet es a Knightfallt.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.