Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159251) lezso6 válasza shotika (#159247) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Én a Ponyvaregényért nem voltam oda soha, de a történetvezetés újszerűségét nem vitatom tőle"

Már Tarantino első filmje, a Reservoir Dogs (1992) (Kutyaszorítóban) is ilyen volt, csak gondolom anno nem értette senki. :D Ahogy a Ponyvaregényt se amikor kijött, csak valamivel utána.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#159252) mephi666 válasza lezso6 (#159251) üzenetére


mephi666
nagyúr

hogy-hogy nem lehet ezeket érteni? egy kb 20 darabos kirakó mindkettő, ami teljesen jól összeáll a végére :) ellenben Lynch filmjeivel, ahol kapsz egy 1000darabos kirakót, amit raksz a félhomályban, majd amikor már kezdene valami kép összeállni, akkor jön Lnych, felrúgja az egészet, pofán ver és kiröhög :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159253) lezso6 válasza mephi666 (#159252) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Általában ez van, ha valami új jön. Nem mindig sikerül a legtöbb embernek egyből érteni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#159254) mephi666 válasza lezso6 (#159253) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tarantino pusztán az időrenddel szórakozott, a RD-ban meg volt masszívan árulás is, de meg lett minden magyarázva... Lynch Blue Velvet-je meg időben mindkettőt megelőzte és ha valaki teljesen megérti, mesélje már el nekem is :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159255) Bad Pritt válasza mephi666 (#159252) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nemtom, mennyire legenda, hogy voltak USA mozik, amik maszekban megvágatták a Ponyvaregényt, hogy lineáris legyen, mert az emberek nem értették az eredetit és bukónak tűnt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#159256) mephi666 válasza Bad Pritt (#159255) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ennyire nem lehetnek ostobák :) meg akkor az előbb példának felhozott Blue Velvet is megbukott volna korábban a "felfoghatatlansága" miatt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159257) Bad Pritt válasza mephi666 (#159256) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Morfológus örökérvényű igazságával élve: az emberek buták, Neon. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#159258) vond válasza mephi666 (#159256) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Soha ne becsüld le az emberi ostobaságot. Sok helyen a mutatós órát nem értik az USA-ban, ezért nem is erőltetik nekik már az iskolában sem. Mondjuk idióta itthon is van elég, nem kell ehhez elmenni a Föld másik felére. :(((

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#159259) Peterhappy válasza mephi666 (#159254) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

@Bad Pritt, Vond: Jézusom... Ez nagyon gáz.

[ Szerkesztve ]

(#159260) gbors


gbors
nagyúr

Porco Rosso / A vörös disznó (1992)
Elnézést a szabadonfordított magyar címért, de a hivatalos verzió (A mesterpilóta) szerzője érezhezően nem vette a címben rejlő felszínes referenciát...
A Studio Ghibli se nem korai, se nem késői filmje, deklaráltan felnőtteknek. Hősünk egy vadászpilóta, aki (vélhetően a háborúban látott borzalmak hatására) kissé antropomorf disznóvá változott, és a 30-as években szabadon felbérelhető vállalkozóként tengeti életét, többnyire az Adria kalózainak az idegeire menve. Egy szerencsétlen balesetben gépe csúnyán megsérül, és a gép javíttatása kapcsán... nos, érdekes új ismeretségekre tesz szert.
A Mononoke hercegnő alapján meglehetősen más filmet vártam. A Porco Rosso olyan, mint egy többnyire jól kontrollált olasz szappanopera - amikor viszont a rendező óvatlanul szabadjára engedi a szereplőket, akkor vagy valami elképesztően vidám tömegjelenetbe torkollnak a dolgok (fél Milánó női lakossága felbukkan repülőt építeni), vagy elkezdik fullba nyomni a kretént (ld. kalózok VS Fio), vagy esetleg egy olyan lenyűgöző szépségű jelenetbe futnak bele, amit Miyazakiékon kívül nem sok filmkészítő tud (Porco esti meséje a felhők feletti világról). Az egész filmet összefogó történet csak némi jóindulattal nevezhető sztorinak, sokkal inkább ürügy a fent felsorolt pillanatok összefűzésére - de összegészében az eredmény nagyon szerethető. Ebben persze nagy szerepe van a gyönyörű vizuális kivitelezésnek és a kitűnő zenei rendezésnek is.

Azt hiszem, nem ez a legalkalmasabb film a Studio Ghibli világába való belépéshez - ha viszont valaki szereti őket, akkor a Porco Rossoval sem fog mellélőni. 8/10.

#értékelés

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#159261) flash-


flash-
veterán

"elnagyolt" párbeszéd, "elnagyolt" karakter
ezek egy filmben mit jelentenek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#159262) gyuromoj


gyuromoj
veterán

TYLER RAKE: A KIMENEKÍTÉS 2. | Hivatalos előzetes | Netflix

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#159263) cyberkind válasza flash- (#159261) üzenetére


cyberkind
félisten

Kidolgozatlan?

Paranormal Cocktivity

(#159264) mephi666 válasza gyuromoj (#159262) üzenetére


mephi666
nagyúr

lesz benne komoly kameramunka... várom :) előtte szerintem újrázom az első részt, mert az is jó volt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159265) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

The Mother

Helyenként nagyon fájtak a harci jelenetek. Erős közepes. :)

⭐ Stella

(#159266) AxBattler válasza gbors (#159260) üzenetére


AxBattler
félisten

Van jó pár ilyen Ghibli film, ami(k)ben igazából elveszni jó... én bírom az ilyeneket, a Porco Rossoval együtt! :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#159267) BITBOYS válasza radi8tor (#159265) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerepeltél benne? :O ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159268) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Where the Crawdads Sing
Ahol a folyami rákok énekelnek

háát, egynek elmegy kétségkívül. Jó a színészi játék, ahol fontos. Szépen fényképezett. A sztori majdnem belefullad a Kék Lagúnába,
de aztán meggondolja magát. Kicsit. Igazából elég sok a dráma és kevés a mondanivaló. Az ötvenes-hatvanas évek Amerikájának fojtogató, délvidéki fekete ellenessége apró nyomokban van csak meg. Az alapsztori maga elég wtf nekem. A csattanó mindenesetre a legvégén van; - ez még talán nem spoiler - tehát végig kell nézni.

Amilyen trágya felhozatal van mostanság filmekből, egy erős hetest megadok neki. Amúgy inkább 6-6.5.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#159269) proci985 válasza mephi666 (#159252) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Lynchnel nem a kirako a nehez, hanem hogy gyakorlatilag meseszeruen, alomjelenetekkel mondja el a tortenetet, tetejeben megbizhatatlanul. az alomjelenetek neha egyertelmuek (Inland Empire, Wild at heart), neha kevesbe (Mulholland Drive) es neha teljesen szetesik a narrativa (Lost Highway). tetejeben par filmje (Inland Empire) direkt ugy nez ki, mintha valami 80s sitcomot nezne az ember.

a Pulp fiction tortenetmeselesben volt mas, avagy gyakorlatilag smalltalkon keresztul meselte el a sztorit. egyebkent nem bonyolult, csak hosszu es figyelni kell ra elsore.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#159270) MageRG válasza gbors (#159260) üzenetére


MageRG
addikt

Későn fedeztem fel ezt a filmet, de látszólagos egyszerűsége ellenére igazi gyöngyszem.
Talán a következő párbeszéd adja a legjobban a film humoros-komoly melankolikus hangulatát:
- Porco, miért váltál disznóvá?
- Minden középkorú férfi disznó.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#159271) RetepNyaraB válasza MageRG (#159270) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem döntő szerepem volt benne, hogy az első lányom anime és általában Japán szakértő lett 20 éves korára. 6-8 éves korától toltam le a torkán a Miyazake életművet :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#159273) Vikthor válasza oriic (#159272) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nagyon jó! Várjuk! :D

- Lemezen is -

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#159274) KISDUCK


KISDUCK
addikt

A halálos iramban X-et valószínű hogy 2 helyett 3 részre fogják osztani. Igazából megértem a készítőket mert semmilyen minőséget nem kell elérniük a produktummal még is hasznot tudnak húzni belőle, zseniális. Diesel elszólta magát egy interjún a part 3-ról. Remélem hogy még jobban elhúznak a fantasy felé, hogy kiváló mém alapanyagot szolgáltathasson a szemetük. :DDD

(#159275) Peterhappy válasza KISDUCK (#159274) üzenetére


Peterhappy
őstag

Röstellem, de én annyira szeretném, ha földbeállna ez a film.

A folytatásra még a Rock is visszatér. Volt az a pénz - vagy VD jött rá, hogy ez az egy esélye van pluszosra kihozni a filmet - passz.

(#159276) KISDUCK válasza Peterhappy (#159275) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is jót röhögnék, de nem fog megbukni. A 9 is a 225 milliós büdzsé több mint háromszorosát hozta, szóval biztos anyagi siker lesz a folytatás. A színészi fizetésekre kíváncsi lennék, de ha Rock visszatér az is lesz néhány tízmillió.

(#159277) mephi666 válasza Peterhappy (#159275) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nem vagy egyedül: 5.2-n állt meg az előző és 6-on van az X, amit gondolom nagyrészt a család látott és 10-re pontozták :DDD ...majd jön a realitás és cél a 4.0-s átlag...

az egészben az a szörnyű, hogy a készítők ezt halálosan komolyan gondolják, hogy jó lesz így... közben meg nem lenne atomtudomány tisztességes autós filmeket gyártani (pl nem olyan rég néztem az nfs-t és az is korrekt munka ahhoz képest, ami ebből a fast sorozatból lett... oké, hogy az is kamu habbal, de mégsem tart ott, hogy "a következő részre megkérik Vin Diesel-t, hogy egy 2millió lóerős shelby gt500-al húzza le a földet a pályájáról, hogy elkerülhesse az armageddont")

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159278) lezso6 válasza Peterhappy (#159275) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mosmé? Ez legalább őszintén fostos film, nem úgy mint a sok képregény gyerekfilm. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#159279) gbors válasza MageRG (#159270) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát ja, van benne valami :D

Mondjuk a film készítői nem így gondolják - különben a középkorú disznó nem egy 17 éves kislány csókjától változott volna vissza emberré ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#159280) Peterhappy válasza KISDUCK (#159276) üzenetére


Peterhappy
őstag

Te jó ég. Nem tudtam, hogy így tejelt a 9. rész.

Most majdnem rávágtam, hogy az a Shelby az egyetlen jó dolog, ami a szériában volt, de aztán rájöttem, hogy amire én gondolok, az a Tolvajtempóban volt :D

@Lezso: :D

(#159281) KISDUCK válasza Piszmaty76 (#152013) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megnézted már? Az előbb nézegettem a sarki TK kínálatát és ott láttam hogy már magyar felirattal is elérhető.

(#159282) k-adi válasza mephi666 (#159277) üzenetére


k-adi
nagyúr

"az egészben az a szörnyű, hogy a készítők ezt halálosan komolyan gondolják, hogy jó lesz így.."

Most komolyan mi ebben a baj? Valószínűleg úgy gondolkodnak, hogy már millió sablonos autóversenyzős film van, pont ez a "jó" az F&F sorozatba, hogy totál irreális marhaság az egész. Sokan azt nem értik, hogy ez már nem klasszikus autóversenyzős, mint anno hanem agyatlan akciófilm és erre feküdnek rá... minél nagyobb akció, robbanás, látvány, stb... mert ez sokkal több nézőt hoz, nekik meg pénzt. Sejted, ha visszatér a Rock mennyi gázsit kap...

Most meg képzeld el azt, hogy Vin D már 10 F&F filmet lenyomott, miközben 1 film bevétele is akkora profit, mint itt egy egész élet munkája akár. Most ezt szorozd be 10x :)

Gugli szerint VD net worth: 255 000 000 USA-dollár = 86 957 550 000,00 Magyar forint (mondjuk persze ebből nem tudom mennyi csak a F&F profit és mennyi a többi, Riddick, stb.)
És akkor ott van a Rock aki majdnem billions:
Dwayne pedig (800 000 000 USA-dollár = 272 800 000 000,00 Magyar forint

[ Szerkesztve ]

(#159283) mephi666 válasza k-adi (#159282) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja, de van amikor a kevesebb több: pl a taxi1 is mese volt, de ott még Luc Besson gyógyszere nem gurult el annyira, majd szépen überelgette mindig az előző részeket és inkább ráhagyta, amikor túl sok lett volna... a FF sorozatnál meg kb csak arra mennek, hogy mindenből még több legyen... közben már részek óta egy nagy üresség az egész :K

...a gone in 60 seconds ilyen szempontból teljesen jó, onnan még most is emlékszek a porsche lenyúlására, a gt500-ra... FF sorozatban nem tudnék minden részhez 1 kocsit se kötni már :K

...értem én, hogy lóvé és addig fejik, ameddig lehet: sikerült nevekből is becsábítani már 2 tucattal... jött Rock, Statham, Xena, most Momoa... lehet ezt még fokozni, közben a végtermék olyan, amiből semmi nem marad meg másnapra :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159284) k-adi válasza mephi666 (#159283) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pontosan, akármennyire is megy a kritika, ugyanaz mint a Transformers filmek. Látvány, akciók, bum bum, robbanás itt-ott, hős győz, happy end és mire lepörög a stáblista már befaltál egy nagy popcornt 1 liter kólával és elégedetten mész haza, mert tudod, hogy jól szórakoztál a marhaságon, kikapcsolt arra a pár órára és másnapra úgyis kialszod.
Ugyan "komolyan gondolják" a film készítői, de azért azt mindenki érzi hogy amiket lenyomnak, meg túlél a Dom family az totál nonszensz a-z ig :D

Azt felejtitek el sokan, hogy rengetegen tényleg csak kikapcsolni mennek filmet nézni és talán pont ezért is népszerűbbek ezek az agyament filmek, mert nincs min agyalni, egyszerűen elindul a film egyenes vonalon és vége, semmi elágazás, bonyodalom vagy rejtett utalás nincs amin esetleg gondolkozni kéne. Valószínűleg milyen filmek sikeresek a társadalom lenyomata is egyben, és annak ellenére, hogy én is szeretem a komplexebb filmeket, néha nekem is csak egy blődségre van kedvem, arra meg ez a film (is) tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#159285) Komplikato


Komplikato
veterán

The Creator | Teaser Trailer

A stáblista biztató, remélem NEM cseszik el. Nagyon rég volt érdemi sci-fi mozi.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#159286) Ispy válasza mephi666 (#159283) üzenetére


Ispy
veterán

Nem te vagy a célközönség, ennyi.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#159287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fast X (Halálos Iramban 10)

Semmire nem számítottam, zéró elvárásokkal ültem le megnezni. Ha elfelejti az éber a józan észt, a valósághű részleteket, a garvitaciot, meg kb azt hogy sci-fi lett a szériából már jó ideje, akkor jól fog szórakozni. Számomra egynek elment, a cliffhangeres befejezesert viszont peklapattal verném fejbe azt, aki kitalálta...mondjuk úgyis valamilyen banális magyarázatot kapunk rá... :W

Live-Die-Respawn

(#159288) KISDUCK válasza oriic (#159287) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha figyelted a híreket a filmmel kapcsolatban akkor biztos tudod hogy eredetileg a 10. részt úgy tervezték hogy felosztják 2 filmre, ami valószínűleg 3 lesz. A spoileres rész pedig majd egy film múlva kiderül.

(#159289) oriic válasza KISDUCK (#159288) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint azt tudom hogy három részre osztották a sztorit, így vártam hogy a befejezést nem most kapjuk meg. Az zavart inkább akit abba a jelenetben betettek... Rohadtul semmi értelme nem volt visszahozni.. :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#159290) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sisu (2022)

Remek alkotás és csodásan megérteti a nézővel a lefordíthatatlan sisu szónak a jelentését. Példás színészi alakítások és történetvezetés jellemzi a filmet. Erősen érezni rajta a Sergio Leone és Quentin Tarantino elemeket benne, az utóbbi tanult is sokat a nagymestertől mellesleg. Aki szereti a finn humort és az északi tájakat, annak kötelező darab. Egyetlen "hibája" a filmnek, hogy a tank nem német, de sikerült bőven szemet hunyni rá.

9/10

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#159291) S e t h válasza mephi666 (#159283) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én szerettem volna megnézni, de csak 2024-re tudtak előjegyezni lobotómiára. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#159292) BITBOYS válasza Komplikato (#159285) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem a legjobbakat :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159293) Vikthor válasza BITBOYS (#159292) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez is csiliviliháborús spinoff? ja nem bocs, inkább terminator világához hasonlítható...

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#159294) BITBOYS válasza Vikthor (#159293) üzenetére


BITBOYS
addikt

Talán igazából egyik sem, szeptemberben kiderül. Legalább valaki próbálkozik még ebben a műfajban.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159295) paatrick válasza BITBOYS (#159292) üzenetére


paatrick
őstag

Hát trailer alapján nekem ez nagyon bukónak tűnik. Egy ilyen filmre manapság kevés a ~2-2,5 óra. :( Akció is legyen, de robotos is, de gondolkozós is, és semmi eddigi világhoz se kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#159296) radi8tor válasza paatrick (#159295) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Osztott képernyővel megoldható :D

Amúgy én azon vagyok kiakadva, hogy a mai filmek 80%-ban ugrálnak az idősíkokban. Minél többet akarnak bemutatni, aztán egyszer a történet végét látjuk (pl nem ritkán a nyitó jelenet már a film legvége).

⭐ Stella

(#159297) lezso6 válasza radi8tor (#159296) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor ne nézz (régi) Tarantino filmeket. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#159298) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Megfojtott virágok (Killers of the Flower Moon) [link]
Hüha, micsoda szereposztás és történet.. rendező.
Várólistára vele

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#159299) PuMbA válasza BITBOYS (#159298) üzenetére


PuMbA
titán

Nem értem, hogy mi értelme van, hogy ugyanaz a trailert százszor felteszik a YouTube-ra. Miért nem linkeli az eredetit az IGN? Mi ebben az újrafeltöltésben a sajátja?

[ Szerkesztve ]

(#159300) oriic válasza BITBOYS (#159298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hopp egy Brendan Fraser

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.