Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147947) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na és akkor erről külön is. Last night in Soho.

Nem érdemli meg, hogy összemossam a fenti filmekkel, sőt még az imdb linkért is megdolgozott!

Sokszor ülök le úgy filmezni, hogy nem tudok semmit a moziról, na ez aztán most hatványozottan igaz. Egyetlen plakátot láttam róla csupán, illetve annyit hallottam róla, hogy eléggé agyelszállós darab (bármit is jelentsen ez).

Szóval számomra már az is meglepő volt, hogy Londonban játszódott, én a plakát alapján azt hittem a Soho egy nightclub vagy ilyesmi :D Ami pedig utána következett, az minden képzeletemet felülmúlta.

Ha úgy bánnék a szavakkal, mint itt néhányan, kb. 50 soron keresztül áradoznék a filmről - de sajnos én ehhez kevés vagyok. Így röviden csak annyi, hogy emlékezetes film, emlékezetes szereplőkkel és jelenetekkel, egészen zseniális zenékkel és színekkel(!). Kész műfajkavalkád, nem sokszor láttam hasonlót.
Nem tökéletes, van rajta azért fogás és a végkifejlet is kikövetkeztethető (még nekem is sikerült, pedig én ebben nem vagyok erős :B)
De amíg nálam csak az év egyik legjobbja (garantáltan top hármas), addig a Feleségem azonnali hatállyal felvéste az 'abszolút kedvencek' listájára. Pedig Ő aztán jóval szigorúbban pontoz, mint én.

Tényleg, kivételesen álljon is akkor itt egy pontszám: 9/10

Szóval elnézést az alacsony színvonalú "beszámolóért", csak azért ragadtam végül billentyűzetet, mert nagyon látványosan nem írt erről a filmről senki és szerettem volna egy kis reklámot csinálni neki :)

Jó szórakozást hozzá! (ha mégsem tetszene, akkor nem én ajánlottam!!!)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.