Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147451) Mik76 válasza Drizzt (#147450) üzenetére


Mik76
senior tag

Esetleg mindenki leirhatna mi a legjobb es a legrosszabb amit tole latott. ;)
Kezdem is.
Legjobb a Falu.
Legrosszabb a Lady in the Water.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#147452) bagyulajuve válasza Mik76 (#147451) üzenetére


bagyulajuve
addikt

legjobb: Hatodik érzék
legrosszabb: Föld után

Resistencia eterna

(#147453) gbors válasza Mik76 (#147451) üzenetére


gbors
nagyúr

Legjobb: Signs / The Village (hangulattól függ)
Legrosszabb: The Last Airbender (ha olyan is számít, amit csak félig láttam)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#147454) Ispy válasza Mik76 (#147451) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem a sebezhetetlen trilógia tetszett. Nem tetszettre nem tudok mit írni. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#147455) shotika válasza KISDUCK (#147433) üzenetére


shotika
őstag

Nekem még az volt furcsa, hogy a főszereplő csávó állandóan ordibált :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#147456) shotika válasza Mik76 (#147451) üzenetére


shotika
őstag

WTF legrosszabb a Lady in Water??

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#147457) Mik76 válasza shotika (#147456) üzenetére


Mik76
senior tag

Jaja. Mikor a csako elkezdte kiolvasni a muzlis dobozokat akkor lett vege szamunkra. Amugy gborsnak is igaza van, a Last Airbendert is kikapcsoltam ideje koran csak mar nem is emlekeztem ra. :DDD

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#147458) shotika válasza Mik76 (#147457) üzenetére


shotika
őstag

Hozzám az a film áll a legközelebb, valahogy nagyon el tudtam merülni a maga kis világában.

Pluszban ez volt talán az első olyan filmje, amiben ugyan megtalálhatók a rendező stílusjegyei, de már nem akart a film végi csattanóra építeni, elütött az eddigi mozijaitól - egyfajta klasszikus mese modernkori, misztikus tálalásban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#147459) Mik76 válasza shotika (#147458) üzenetére


Mik76
senior tag

Oke, es a legrosszabb?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#147460) shotika válasza Mik76 (#147459) üzenetére


shotika
őstag

A leggyengébnek a Föld utánt tartom. Dögunalmas volt.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#147461) erahurka


erahurka
félisten

Legjobb: Hatodik érzék
Legrosszabb: lényegében a Spliten és a nagyinál telelősön kívül minden a Sebezhetetlen után...

Jajj az űrlényeset is szerettem Mel Gibsonnal.

[ Szerkesztve ]

(#147462) mephi666 válasza erahurka (#147461) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a nagyinál telelős szerintem jó volt :DDD mi is tegnap néztük meg ezt az old-ot... kb 21:30kor kezdtük, megbeszéltük, hogy kb a felénél kimegyünk fürdeni, hogy utána csak be kelljen esni az ágyba... annyira lekötött minket, hogy meg is feledkeztünk erről :K vannak azért bőven hibái a filmnek, de olyan érzésem volt, hogy shyamalan kezd kicsit újra magára találni (hibák? nem volt teljesen átgondolt az elképzelés és bele lehet kötni sok dologba: pl hogy nőttek a gyerekek, nőttek rajtuk a ruhák is... 10éves kislányból nő lett, melle lett és a fürdőruha még mindig passzolt :D látványosan idősödtek, sebek pikkpakk gyógyultak, viszont senkinek nem nőtt a körme, haja... gyerekeknek kipotyogtak a tejfogaik? :D márpedig ha képes volt alig 1 óra alatt kihordani és megszülni a csaj egy gyereket, akkor eléggé pörögni kellett a biológiának és erre is lehetett volna gondolni... habár akkor mást sem csináltak volna, csak körmöt meg hajat vágnak megállás nélkül... a parton végrehajtott operációról meg akkor már ne is beszéljünk :D mintha a rák csak egy kislabda lenne, amit konyhakéssel akár otthon is kivághat valaki és kidobhat a kukába)

shyamalan filmjeinek nagy részét láttam, én inkább több kategóriába szedném:

top:
hatodik érzék, sebezhetetlen, jelek, falu

korrekt:
látogatás, idő, széttörve, üveg

jajj ne:
esemény, lány a vízben, fődután (jajj, will smith fiának hascsikarásos fejét soha nem fogom ebből elfelejteni) ...azt a finghajlítót meg asszem elkezdtem és végig is szenvedtem, de gyorsan töröltem is a fejemből :DDD

ui: azt az ördögöt nem tudom most hova tenni... nem hagyott mély nyomot, de mintha lettek volna benne érdekes részek... (régen láttam)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147463) erahurka válasza mephi666 (#147462) üzenetére


erahurka
félisten

A hajra volt valami magyarázat. Csak a sejtjeik öregedtek, szóval nem nőtt gyorsabban a haj vagy mi. De akkor miért lettek nagyobbak? :DDD Na mindegy :C

(#147464) mephi666 válasza erahurka (#147463) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja meg a kalciumhiányos csajnak is másodpercek alatt összefortak a csontjai :DDD ...van pár apróság, ami nem teljesen 100-as, de összességében nem volt ez rossz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147465) gbors válasza mephi666 (#147464) üzenetére


gbors
nagyúr

van pár apróság

Igen, ha összeszámoljuk, olyan 80-100 lehet ;]

Amúgy nekem az általánosan utált Happening is tetszett - ugyanúgy tele volt az is hibával, viszont az ötlet ott is jó volt, és sikerült átadnia azt a feelinget, hogy bármerre nézel, tele van a világ mozdulatlan zöld gyilkosokkal.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#147466) paatrick válasza mephi666 (#147462) üzenetére


paatrick
őstag

Csajnak az anyja adott másik fürdőruhát még mondja is neki: "kicsit hoztam egy másik fürdőruhát magamnak de talán most te felvehetnéd"
A haj köröm kombóra meg az ápoló adott választ: "a haj meg a köröm már elhalt sejtek, itt meg csak az élő sejtekre hatott a gyorsítás"

Jöhetnek még a problémák hátha megfejtjük őket :P

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#147467) gbors válasza paatrick (#147466) üzenetére


gbors
nagyúr

Nekem a leginkább problémás az volt, hogy az emberek "pontszerűen" öregedtek / változtak, azaz percekig nem változtak, aztán hirtelen "behozták" a szükséges időt. Ebből volt jópár példa.
A fürdőruha már a csere előtt is nagyon szűk kellett volna legyen.
A haj / köröm magyarázat konkrétan marhaság, hiszen ezeknek nem a vége lesz hosszabb, hanem "alulról" növekednek.
Úgy általában, a misztikusnak tűnő jelenségek tudományos magyarázgatása nem sikerült jól, sztem kellett volna hagyni a 'csába annyival, hogy ez egy ilyen hely, és fingja nincs senkinek, mi miért működik úgy, ahogy.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#147468) mephi666 válasza paatrick (#147466) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, ezek kiestek akkor :D ...fogtémáról volt szó? 6 éves korában még sok tejfoga van az embernek: kitérhettek volna rá, ahogy a kölkök sorban kiköpködik a fél fogsorukat, majd azonnal újak nőnek a helyükre... (a baromi gyors csontosodást bemutatták) ...volt pár nagyobb ugrás: 6-11-18-20 éves kor közt, majd meglepődés, hogy megnőttek a gyerekek... de ez azt jelenti, hogy ha kb félóránként 1 évet öregedett mindenki, akkor 3-4 órákon át rá se néztek egyáltalán a gyerekekre :) márpedig elég szűk parton történtek az események, szándékosan messzire el kellett volna kerülni egymást, hogy elkerüljék a találkozást (na meg a kiscsajnak se tűnt fel, hogy a rapper jóval öregebb, mint amilyennek látta? ő már órák óta ott gubbasztott és 18-20 körül volt a főszereplő lány, amikor beszélgetni kezdtek... neki minimum 10-20 évet kellett ezalatt öregednie)

na, nem akarok minden irányból belekötni a filmbe, mert az idei termésből nálam ez szépen kiemelkedik a hibái ellenére is :K (amiből van azért pár)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147469) erahurka válasza mephi666 (#147468) üzenetére


erahurka
félisten

Hát elég szar az idei felhozatal amúgy, de nálam ez sem emelkedik ki belőle.

(#147470) KISDUCK válasza shotika (#147455) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem bejött a karaktere, a humor faktort nagyrészben biztosította, de ezt az amcsi filmekben lévő anonym alkoholista dolgot az első stressz hatása után beb@szok dolgot sose fogom megérteni.

(#147471) mephi666 válasza erahurka (#147469) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt a trip-et néztük még hétvégén, mert jó értékeléseit láttam... hááát, kiszámítható volt és szerintem kicsit (asszony szerint gusztustalanul) túltolták benne a brutalitást... arról ne is beszéljünk, hogy az idővonal is erősen sántított, valamint a gonoszok sebezhetetősége is :K

pl a fater elindul este, már világosodik, amikor nekiáll az elektronyos kocsit tölteni, leutazik a házhoz, fényes nappal van, amikor beszáll az adok-kapokba... átszúrják, kilóg a bele, de még belemászik a függőágyba napkeltét nézni :U több óra eltelt világosban és még csak akkor kelt utána a nap?

...kb az első fél óra érdekes, ahogy építgetik a sztorit, hogy melyik főszereplő hogy akarta eltenni a másikat láb alól, majd jön a haver meg a 3 idióta és onnantól stílust váltanak... ebben szerintem sokkal több volt (a környezet viszont 5*)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147472) erahurka válasza mephi666 (#147471) üzenetére


erahurka
félisten

Egy ideje meg akarom nézni de sose sikerül.

(#147473) paatrick válasza gbors (#147467) üzenetére


paatrick
őstag

A nem pontszerű öregedésre ott volt a hallás, látás. De amúgy ezt másképp jelenleg nem is lehetne megcsinálni. Max ha az egész film CGI. De hát az meg a kanyarban sincs a valósághoz képest a mostani technikával.
A fürdőruha: nyilván nem lehetett egy bögyös csajra a 11 éves kori fürdőruhát nyújtani mert mennyit takart volna ;] (legalább így megoldották hogy tudja mindenki hogy az ugyanaz a szereplő csaj) de a fiúnál pl az anyja mondta hogy vegye le és ő egy ideig csak egy törölközőben volt.

Amúgy tudományos magyarázat nem volt hiszen mindent csak a szereplők ötletelnek, csak annyi a biztos hogy öregednek a helyen. Ahogy az is feltevés hogy 30 perc egy év, nem tudni hogy tényleg annyi, vagy lineáris az öregedési ráta, de inkább nem mert a gyerekek gyorsabban nőttek az elején mint 30 perc.

Akkor már érdekesebb felvetés:
Hogy már a vízben se öregedtek, de erre nem jöttek rá. A vízi hullák ugyanolyan állapotban jöttek vissza mint ahogy bementek, viszont a parton egyből beindultak. Tehát a vízben koralltól függetlenül is lassult a folyamat.
És erre a megoldást is megtalálta a néger csaj csak pont akkor halt meg. A kis úszócuccal ki lehetett volna menni és akkor nem fulladnak vízbe ájuláskor.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#147474) Miklós315 válasza mephi666 (#147471) üzenetére


Miklós315
aktív tag

+1
Jó ötlet, egész jól is indul, aztán elég átmegy ordenáré adamsandleresbe vérrel nyakonöntve.
A legvégén viszont a pc-hollywood-i utalás üt :)

"Szerintem."

(#147475) mephi666 válasza Miklós315 (#147474) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja, az első 30 perc meg az utolsó 5 tényleg jó lett :) csak a töltelékbe nácikutyaszar került :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#147476) gbors válasza paatrick (#147473) üzenetére


gbors
nagyúr

A folyamatos öregedés megvalósítása 100%-osan tényleg nem lenne egyszerű, de annál lényegesen többet lehetett volna beletenni, mint amennyi itt történt. Ugyanez a fürdőruhára is igaz, amit a srácnál meg is oldottak - a lánnyal már nem volt kedvük szarakodni?

A szereplők arra jutottak, hogy az öregítő hatás a sziklák valamilyen mágneses tulajdonságából fakadhat, és miután ezt a gyógyszeresek, akik nyilván sokkal többet tudtak róla, nem cáfolták meg, én ezt tekintem a film de facto magyarázatának. Ezzel összhangban van a vízihullák nemöregedése, hiszen a mágneses hatás a távolsággal csökken (emlékeim szerint ráadásul négyzetesen). Ezt persze cáfolhatja az első hulla, aki az öbölben lebegve "prezerválódott" - vele viszont az a gond, hogy nem csak a vízben lévő része maradt meg, hanem az is, ami kívül volt. Ill. ha a vízben azonnali jelleggel nem hat az öregítés, akkor elájulni sem kellene a kiúszóknak.
A korall, gondolom, amolyan határhelyzeti pozícióként tekinthető - pont olyan messze volt, hogy az öregítő hatás már nem / alig érvényesül, de még belül az "ájulási ponton". Fogjuk rá, hogy az akklimatizációs hatás miatti ájulásos magyarázatot megvettem, így működhet a korallsziget, mint kiút - bár másfelől az kissé bűzlik, hogy a sziklaalagútból ájultan hogyan animálnak vissza a delikvensek.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#147477) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Morbius 🦇 MAGYAR feliratos előzetes #2 🎬 GameStar

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#147478) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Moonfall (2022 Movie) Teaser Trailer – Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#147479) oriic válasza gyuromoj (#147477) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

I'm Venom. : :DDD

Live-Die-Respawn

(#147480) spiky03 válasza gyuromoj (#147477) üzenetére


spiky03
veterán

Így elsőre nem néz ki rosszul.
Itthon megnézzük majd
A Venomos poén jó.:D

Úgy néz ki tényleg elkezdik építeni a Baljós hatost?

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#147481) Methox91 válasza spiky03 (#147480) üzenetére


Methox91
junior tag

kár érte előre hogy sony csinálja , annál roszabb filmeket már csak a netflix csinál, film elején megláttom a logojukat már rossz érzés tölt el.

(#147482) ColdMan


ColdMan
tag

Ha már ennyire felkorbácsolta a kedélyeket, akkor jöjjön: Dűne :D

A könyv, részemről egy alapmű.

[Dűne 1984]
Kétszer láttam ezt a filmet.
Első alkalommal nem tetszett. Kapkodó, nem magyarázza el kellőképpen a történetet, a CGI gyengécske.
Sokan zseniálisnak tartják, részemről egy (sok helyen) értelmezhetetlen valami.
Úgy gondoltam, velem lehet a baj, megnéztem még egyszer. Ha lehet, még jobban utáltam mint először. :)
4/10
----------------------------------------
[Dűne - minisorozat 2000]
Na. Ez már egy másik kategória.
Aki szeretne képbe kerülni a Dűne világával kapcsolatban, és nem szeret olvasni, ennek a rendezői változatát nézze meg.
A CGI még gyengébb mint a '84-es filmben, de simán el tudtam tekinteni tőle.
A szereplők terén vannak néhol hiányosságok. Ezt főként Stilgarra értem, szerencsére a [Dűne gyermekeiben] lecserélték.
8/10
----------------------------------------
[Dűne 2021]
Nem szeretnék sokat írni róla.
Akik előttem kritizálták, kb. mindent leírtak, és egyet is értek velük.
Aki befejezetlennek érzi, az ne csodálkozzon. Ez kb. a könyv fele.
Nem mindíg vagyok híve a remake cuccoknak, de most nagyon jól jött volna a 2000-ben készült minisorozat újraforgatása.
A mai technikával, egy trilógiát forgatva, méltóképpen lehetett volna hozzányúlni a témához. Ez, így nekem kevés.
A képi világ miatt 5/10 , és azt hiszem, ezen a második rész sem fog sokat lendíteni.

[ Szerkesztve ]

(#147483) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kövezzetek meg, de most néztem meg másodszorra Dűnét. Csak a háborús részt tekertem át, mert az annyira most nem érdekelt. Másodjára magyarul néztem.

⭐ Stella

(#147484) Miklós315 válasza radi8tor (#147483) üzenetére


Miklós315
aktív tag

"Repül a nehéz kő, ki tudja, hol áll meg..." :)
Miért kéne megkövezni? Mert újranézted? Mert beletekertél? Mert szinkronnal nézted? Végülis, van rá elég ok :D

"Szerintem."

(#147485) radi8tor válasza Miklós315 (#147484) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert nekem tetszik. Bár várom már Chani jeleneteit, de arra még bő 2 évet várni kell. :D

⭐ Stella

(#147486) Miklós315 válasza radi8tor (#147485) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Akkor szerintem a "másik" verziót várod ;] (de az gyaníthatóan hamarabb kijön...és nem is lesz három órás)

"Szerintem."

(#147487) radi8tor válasza Miklós315 (#147486) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pókemberre gondolsz? ;]

⭐ Stella

(#147488) Miklós315 válasza radi8tor (#147487) üzenetére


Miklós315
aktív tag

hááát, ööö, nem, de most hagyjuk Woodmant :D
nekem amúgy nem jön be ez a Zendaya (az Euphoriában is "Seagalban" nyomta, meg a Pókiban sem volt egy csáberő. Tök "fafejű" robot... Vagy mindig ilyen szerep jut neki, vagy ennyit tud: nincs kisugárzása (a Dűnében dettó).
Mondjuk nem is tudom, ki lett volna jó Chani...

"Szerintem."

(#147489) radi8tor válasza Miklós315 (#147488) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kék szemmel egész jó volt. :D
Avatarba nem választották be?

⭐ Stella

(#147490) k-adi válasza Miklós315 (#147488) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen kicsit bitchy feje van, de euphoriában pont az kellett

(#147491) Miklós315 válasza k-adi (#147490) üzenetére


Miklós315
aktív tag

Nem az a baj (ez szubjektív ízlés kérdése), hanem, hogy "Zendaya az a Kristen Stewart, akinek csukva van a szája"...

radi8tor:
Azoknak nem a szeme kék... :)

[ Szerkesztve ]

"Szerintem."

(#147492) erahurka válasza Miklós315 (#147488) üzenetére


erahurka
félisten

Pierre Woodmant?

(#147493) KISDUCK válasza Miklós315 (#147488) üzenetére


KISDUCK
addikt

Mondom rákeresek hogy kik voltak még a jelöltek a szerepre, rá is böktem a néhányadik találatra, bár az más karakterről írt akinek az eljátszására fekete nőt castingoltak. Én úgy vagyok vele hogy itt látok logikát arra hogy feketék játszák a helyieket, de a legjobbak talán az észak afrikaiak vagy a közel keletiek lennének szerintem, na mindegy nem probléma. De a cikk ehelyett ezért méltatja a castingot:
"with the most obvious one being that an all-white Dune would be not only problematic but boring as hell."
A tengerentúlon kissé átestek a ló túloldalára.

Esetleg van valahol valami lista hogy kik voltak az indulók adott szerepekre?

(#147494) erahurka válasza KISDUCK (#147493) üzenetére


erahurka
félisten

Csöppet? Nem vagyunk messze a népirtástól. Kőkemény fasizmus amit néhany hangos kisebbségi lobbista tol. De ez most a divat úgyhogy rendben van...

[ Szerkesztve ]

(#147495) cattus válasza erahurka (#147494) üzenetére


cattus
őstag

Egy filmszerepre egy feketét és/vagy nőt kasztingolnak? Te jó ég ez szó szerint egy második holokauszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W

Do the thing!

(#147496) lezso6 válasza KISDUCK (#147493) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem ezekkel fajta nem- illetve rasszcserékkel van probléma, hanem azzal, amikor a készítők azt hiszik, hogy a nagyszámú női meg kisebbségi karakterektől, illetve a sztoriba beleerőltetett woke ostobaságoktól lesz jó egy film. A Dune nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#147497) shotika


shotika
őstag

Old:

Az első 40-50 perc kellemesen telt, aztán pár képkocka után jött egy érzés, hogy valami nem oké, aztán már szabályosan untatott a film.
Van egy jó sztori, de érzésem szerint ez inkább elmenne egy 40 perces Végtelen határok epizódnak. Baromi sok ez a nettó 1ó40p-es játékidő neki.
Shyamalan-tól ez most gyenge volt...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#147498) Mik76 válasza Methox91 (#147481) üzenetére


Mik76
senior tag

Emlekeztetnelek hogy a sony olyan szarokat is csinalt mint az Edge of Tomorrow vagy az Oblivion... :U

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#147499) erahurka válasza cattus (#147495) üzenetére


erahurka
félisten

Az utolsó előtti bekezdésre írtam.

De amúgy nézd meg milyen botrányok voltak az utóbbi időben. A fekete animációs karaktereket szinkronizáló fehér színészeknek le kellett lépni a szerepből pl... Most akkor ki is drámázik azon, kit ki játszik egy filmben vagy sorozatban?

A Kampókézben olyanok hangzanak el, hogy bosszút kell állni a fehéreken, meg kell gyilkolni a fiaikat és a lányaikat. Az a film egy propaganda arról, milyen szemét nép a fehér.

(#147500) erahurka válasza Mik76 (#147498) üzenetére


erahurka
félisten

Az Edge of Tomorrow Warner film volt. Az Oblivion meg Universal.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.