Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139251) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na úgy fest Vllieneuve lesz a mozik szabadságharcosa, mindenki szépen beáll az írása mögé. :D
Kíváncsi leszek, mi lesz ennek a vége.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139252) cyberkind válasza Bad Pritt (#139251) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak nem akarják elengedni ezt a témát, de akkor üsse kavics, tudok én várni a filmekre amíg kijönnek. :D

Paranormal Cocktivity

(#139253) radi8tor válasza cyberkind (#139252) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak tudnám miért nem opció a pay on demand...?

⭐ Stella

(#139254) Bad Pritt válasza radi8tor (#139253) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt én se értem. Szerintem a legjobb opció lenne minden fél számára és egy értelmes átmenet.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139255) PuMbA válasza radi8tor (#139253) üzenetére


PuMbA
titán

Mert azzal nem szereznek streaming előfizetőket. Gondolom, hiszen a leírtak alapján a lényege a Warner lépésének a HBO Max előfizetőinek növelése. On demand = egyszeri pénz, előfizetés = folytonos pénz.

[ Szerkesztve ]

(#139256) FollowTheORI válasza radi8tor (#139253) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a pénz miatt van ez, hanem a szakma nagy "mozivászonra" készíti és ott szeretné premierben látni ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#139257) PuMbA válasza FollowTheORI (#139256) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem a fő ok ez:

"Few studios would give a filmmaker room to make movies that cost $200 million, especially if the film doesn’t hail from preexisting IP or contain a roman numeral in the title. "

[ Szerkesztve ]

(#139258) FollowTheORI válasza PuMbA (#139257) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A DV féle kirohanásnak? Nem. :) Mármint ő erről nem írt a cikkében, amire én reagáltam/gondoltam.

Persze ez is "baj", bár ez azért racionális viselkedés amúgy egy studiótól a nagy kockázatok miatt.

Ő ezt írta:

"“Dune” is by far the best movie I’ve ever made. My team and I devoted more than three years of our lives to make it a unique big screen experience. Our movie’s image and sound were meticulously designed to be seen in theaters."

Meg

"Cinema on the big screen is more than a business, it is an art form that brings people together, celebrating humanity, enhancing our empathy for one another — it’s one of the very last artistic, in-person collective experiences we share as human beings."

Meg hát általában is a mozis kultúra megmentéséért szólalt fel az egész cikkben, persze egy félmondatban megemlíti a gazdasági dolgokat, de nem ez a fő baja. [link]

Long live theatrical cinema! :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#139259) BenHans válasza Tibiajax (#139248) üzenetére


BenHans
addikt

Kávé mellett, meg csak úgy jó ránézni a PH!-ra, tudod, mintha érdekelne az emberek véleménye valamiről... :DDD Én pont idén 10 éve.
Amúgy ez a filmes, amit követek - ezúton is köszi mindenkinek egy csomó ajánlást -, de ritkán vagyok aktív, na ez egy jó kis közösség, olyan mint a focis, csak más. ;]

Egy jelenet biztos tetszeni fog belőle.
De kíváncsi vagyok mit írsz majd róla, mennyire jött át a hangulata, fel tudtad-e ölteni valakinek a bőrét valamelyik jelenetben miközben nézted, mert szerintem elég sok apró lehetőséget ad erre.

ps. Nem Rómában játszódik, de úgy hallottam nagy kedvenced lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#139260) eeXaa válasza FollowTheORI (#139258) üzenetére


eeXaa
addikt

Tök mindegy mit vérnyákolnak össze, mivel csupán alkalmazottak, jobb esetben is csak alvállakozók... A stúdiók pénzelik az egészet, ők döntenek. Ha nem tettszik, lehet visszamenni indizni a hiszti helyett...

(#139261) Bad Pritt válasza eeXaa (#139260) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem teljesen így működik. Másfél évtizede azt hitték, tényleg övék a világ, mert pénzzel megoldanak mindent, aztán jött az író sztrájk és eléggé megröccent a filmvilág. Nem hiszem, hogy még egyszer szeretnének egy ilyesmit átélni rendezőkkel, színészekkel, kb. mindenkivel szemben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139262) eeXaa válasza Bad Pritt (#139261) üzenetére


eeXaa
addikt

Végeredményben úgyis a piac dönt. Mondom én hogy jót tesz ez a helyzet a filmiparnak.... csak azok maradnak majd akik szívből csinálják... low budget, creativity, original ideas.... a filmipar új aranykorszaka közeleg

[ Szerkesztve ]

(#139263) Tibiajax válasza BenHans (#139259) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fuh, de gyenge film volt az.. hirtelen fel lett kapva, én voltam kb az egyetlen, aki meg merte írni, mennyire unalmas, vontatott egy alkotás. kaptam is érte

(#139264) Viszlát


Viszlát
addikt

Fiatalok!

Valószínűleg néhányan már sejtettétek, sajnos idén nem jön össze a Phinucci, közbeszólt az élet, pedig készültem rá az ősszel nagyon, de egyszerűen most nem fér bele. Elnézést mindenkitől aki várta, jövőre reméljük folytathatjuk ismét. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#139265) Mik76


Mik76
senior tag

Onward

Alapvetoen nem rossz, de a Pixar olyan magasra tette a lecet par alkotasaval hogy automatikusan azokhoz van merve minden. Igy ez egy kicsit jobb mint kozepes lett. Sem a latvany, sem a tortenet nem tartalmaz semmi olyat amitol az ember ugy all fol a vegen hogy ez valami elkepesztoen jo volt. Nalam ilyen az Inside Out, a Coco, a Toy Story 3 az utobbi evekbol. Ez amolyan "egynek jo volt", de azert pixar modra.
Ha tobbet nem nezem meg akkor sem fogok a kardomba dolni.
6/10

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#139266) Mik76 válasza Viszlát (#139264) üzenetére


Mik76
senior tag

Talan majd jovore.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#139267) Eagle16


Eagle16
addikt

House of Sand and Fog (2003)

Hát ez meglepően jó volt, pedig azt se tudtam miről szól majd. Estére jó kis dráma egy kis krimivel vegyítve, szuper színészekkel és szerintem nem sokan ismerik.
Jennifer Connelly pont ma 50 éves, ebben a filmben még szerintem kicsit jobban nézett ki, nem volt olyan vékony mint manapság :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#139268) Tibiajax válasza Eagle16 (#139267) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

wow.. maga még él?..
:) örökös filmkvíz-bajnok
:B

(#139269) Eagle16 válasza Tibiajax (#139268) üzenetére


Eagle16
addikt

Ez idén már a 7. hsz-em a topikban, nem akarom túlzásba vinni :)

Passzívan jelen vagyok azért, néha találok itt jó címeket.
Ebben az évben sajnos nem volt jó felhozatal, csak az Invisible Man-t tudnám kiemelni az eddigi 74 film közül. Még a Tenet is eléggé vegyes volt nekem...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#139270) Peterhappy válasza Viszlát (#139264) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ziccer volt a Phiatalok!, de neked elnézzük :)
Kitartás! Jövőre nem eresztünk! :R

(#139271) belinho válasza PuMbA (#139255) üzenetére


belinho
senior tag

Én is így gondolom! A lényeg hogy az AT&T-nek nem sikerült jól a HBO Max piacra dobása, és ezzel próbálják menteni a Max-ot, hogy bereklámozzák a 2021-es Warner filmeket és szarnak mindenre, mert jelenleg nekik csak a pénz számít, és a sok új előfizető. A helyzetet bonyolítja, hogy persze nem kérdeztek meg senkit erről, hogy mit terveznek.
A Legendary már perrel fenyeget, mert ők kizárólag mozis bemutatóra szerződtek, szóval lesz itt még baj. Villeneuve és Nolan meg két nagy mozis név, ők inkább a filmet nézik, míg a befektetők a pénzt.

(#139272) gbors válasza Viszlát (#139264) üzenetére


gbors
nagyúr

Kár - nagyon ambíciózus terv volt, teccett. No, majd jövőre.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#139273) RetepNyaraB válasza eeXaa (#139262) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A Marvel bűnbanda által elpixelvakítottközönség, amint majd a low budgetet ünnepli? Ezt te sem gondolhatod komolyan...
Thor&Co. kreativitásból, óccsóé' megoldva? Ugyammá...
A független, tényleg kisköltségvetés teljesen másról szól és az is jól van úgy, meg az IMAX elképesztő látványlehetőségei is teljesen jól vannak úgy. De utóbbit egy streamszolgáltató nem fogja tudni fedezni, illetve pár embertől eltekintve nem lesz 50 méteres vásznad a dedikált moziszobában, amelyet 50 méterről nézel. Meg a hang hozzá. Tökmás élmény. A függetleneknek ritkán szükséges, a látványból élő foskupac blockbustereknek meg elengedhetetlen.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#139274) hoffman_ válasza Viszlát (#139264) üzenetére


hoffman_
nagyúr

akartam is mondani, hogy ezt magamra veszem

Fiatalok!

de tudom, hogy itt Mindenki vén csont ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#139275) eeXaa válasza RetepNyaraB (#139273) üzenetére


eeXaa
addikt

...a "marveles" nagyközönség majd abból válogat amit eléraknak, ....előbb utóbb úgyis ráharapnak valamire amit koronázhatnak majd az értékrendszerükben (lásd mandalorian).
...de nem erre céloztam...
az indie csak egy dolog, de amire gondoltam, az hogy 200+ milliós filmek helyett, több próbálkozásnak adnak majd teret a sub 50 millás projeketknek... vagyis reméletőleg a pénzel felmaszatolt vidámpark látványfilmek uralma leáldozóban jár....
pár millióból igen komoly filmeket lehet csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#139276) eeXaa válasza eeXaa (#139275) üzenetére


eeXaa
addikt

Csak néhány példa:
Upgrade:3m
Moon:5m
The Neon Demon:7m
Hereditary:10m
Parasite:11m
Jo Jo Rabbit:14m
Youth:14m
Dragged Across Concrete:15m
Ex Machina:15m
The Gentlemen:22m
Nocturnal Animals:22m
The Grand Budapest Hotel:25m
Sicario:30m
Phantom Thread:35m
The Cloverfield Paradox:45m
Arrival:47m
Bohemian Rhapsody:50m

Az új Twin Peaks 18 részét kihozták 40 millióból..

Tarantinó filmjei mindig 100 alatt vannak...
az ujabb Ridley Scott filmek sem lépik nagyon át a 100-at

...szal lehet "budget" filmeket csinálni, csak határt kell szabni a pénznek.

(#139277) hoffman_ válasza eeXaa (#139276) üzenetére


hoffman_
nagyúr

geez, azt hittem szivatsz, de megnéztem, ez tényleg ennyi. wow. tudtam, hogy nagy a cgi szakadék, de azt nem, hogy ennyire.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#139278) PuMbA válasza hoffman_ (#139277) üzenetére


PuMbA
titán

Tenet-ben alig van CGI, mégis 200 millió. Interstellar-ban sem sok van Marvel filmekhez képest, 150 millió. Dunkirk szintén, 100 millió. Saving Private Ryan is 70 millió-ból készült, ami mai árfolyamra átszámítva 100+ milka. Lord of the Rings 1. rész is megvan 150 milka átszámítva, CGI ott se sok, főként makett + practical :)

[ Szerkesztve ]

(#139279) eeXaa válasza hoffman_ (#139277) üzenetére


eeXaa
addikt

Heavy cgi filmeket is kihoznak 100 millából... pl. 1917, Midway, vagy épp Mátrix.... szal az elmúlt 20 évben nagyon elszaladt a ló...

(#139280) PuMbA válasza eeXaa (#139279) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, de a Midway szarul is néz ki, ezt már kitárgyaltuk :) Nálam a legrosszabb CGI kategóriában versenyez, de a legtöbb embernek ez a véleménye, ha megkérdezed őket...még egy Terminátor 2 is jobban néz ki. Mátrix-ot átszámolva 100+ milla körül van mai árfolyamon. 1917-ben meg annyira nagy dolog nincs, úgyhogy persze, hogy olcsó volt. Csak egy országban forgatták stb.

[ Szerkesztve ]

(#139281) bagyulajuve válasza hoffman_ (#139277) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sokszor a színészek miatt magas a költség, nem ritka, hogy egy-egy sztár 40 misit kap, pl RDJ

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#139282) eeXaa válasza PuMbA (#139280) üzenetére


eeXaa
addikt

...a jövőben meg kell szabni egy 50 millás plafont oszt jöhet minden streamre day1. a nyafit meg el lehet felejteni...

(#139283) k-adi válasza PuMbA (#139278) üzenetére


k-adi
nagyúr

tenetnél az igazi boeing mennyivel dobta meg ? :D

[ Szerkesztve ]

(#139284) mephi666 válasza PuMbA (#139280) üzenetére


mephi666
nagyúr

matrixnál ami forradalmi volt, az (cgi mellet) inkább a felvétel "technikája volt" :) gondolok itt pl a köteleken lebegtetett trinity-re rúgás előtt, amikor forog körülötte a kamera... vacsovszki bratyók/nővérek elég sok forradalmi megoldást alkalmaztak a filmben, ami a költséget nem különösebben nyomta meg, mégis baromi látványos volt, mert hasonlóval még senki nem próbálkozott

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139285) hoffman_


hoffman_
nagyúr

gondoltam, hogy nem szabad így leírnom, butaság volt, meh.
nem csak a cgi-ra akartam célozni a szakadékkal, minden egyéb "szakadék" tényezőre, ami nem indokolja a +150M dollár büdzsét. a színészek gázsiját azért nem tudom elfogadni - legalábbis nem minden esetben - mert az eeXaa által listázott címek között is van bőven AAA merítéses színész, mégis elég volt 20-30M.

tisztában vagyok vele, hogy egy Avengers záró epizódban annyi húzónév van, amire már a világ pénze nem elég, de végsősoron maguknak építették fel a kötelező kiadást, ehh.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#139286) mephi666 válasza hoffman_ (#139285) üzenetére


mephi666
nagyúr

az egész már rég nem arról szól, hogy "szórakoztassuk a népet", hanem "felmérjük, mennyi a reklámértékünk és mennyit van pofája elkérni az ügynökünknek a szerepért, amit még épp megad a studió" ...tényleg az ügyvédek meg ügynökök játéka az egész :K ...nem akarok célozgatni senkire, de mégis milyen lett volna egy endgame pl rdj nélkül? ...tuti, hogy ott is előre szerződtek már x szerepre, de minden arról szól, hogy akkor már el is kér annyit, amennyit megadnak (és ezért van manapság ilyen irgalmatlan büdzsé)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139287) PuMbA válasza mephi666 (#139284) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, de azért ezeket a technikákat is ki kell találni és ez költség. Tenet-nél is költség volt, hogy rájöjjenek, hogy hogy filmezzék le visszafele a jeleneteket, mert gondolom nem ingyen csinálták a tesztfelvételeket.

"de minden arról szól, hogy akkor már el is kér annyit, amennyit megadnak (és ezért van manapság ilyen irgalmatlan büdzsé)"

De azért adnak annyit neki és kérhet el annyit, mert van elég bevétele a filmnek: 2,8 millió USD :) Streaming szolgáltatáson mikor hoz egy film 2,8 millió USD-t? Soha...

k-adi: Elvileg CGI kicsivel drágább lett volna meg ugye ez egy régi, kiselejtezett yard-on álló Boeing volt.

[ Szerkesztve ]

(#139288) eeXaa válasza k-adi (#139283) üzenetére


eeXaa
addikt

... holott [20$] ból is kihozhatták volna az egészet. :)

(#139289) radi8tor válasza hoffman_ (#139285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze ez az egész a bizniszről szól. Azt meg ne is említsük hogy Disney megtermeli még a 3x-át a mozi bevételeknek a merchandise-ből.

Én egy percig nem sajnálom őket. El kellene fogadniuk hogy vége az aranykornak és most pár évig annyit kapnak amennyit érnek. Alkalmazkodniuk kellene a jelenlegi helyzethez.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#139290) belinho válasza PuMbA (#139287) üzenetére


belinho
senior tag

"De azért adnak annyit neki és kérhet el annyit, mert van elég bevétele a filmnek: 2,8 millió USD :) Streaming szolgáltatáson mikor hoz egy film 2,8 millió USD-t? Soha..."

Így van! Avengers Endgame költségvetés 356 millió dollár, bevétel 2796 millió dollár. Ebből csak futotta a színészek gázsijára.
Amit nyerni fog a Warner is a HBO MAX-os streaming előfizetésekkel, azt csúnyán elfogja bukni a mozis bevételek hiányával.

(#139291) eeXaa válasza belinho (#139290) üzenetére


eeXaa
addikt

..minél nagyobb a költségvetés, annál nagyobb a kockázat.... több ember döntése, teljesítménye, semleges végeredmény....
Végülis felöllem csinálhatnak drága filmeket, nem az én pénzem kockáztatják, csupán arra céloztam, hogy azok hisztiznek a hbo modell miatt akik egy fillért sem fektettek az adott filmekbe, sőt még fizetést is kaptak... kétlem, hogy a rendezők, szereplők részesedést kapnának a mozibevételből, nem az a világ van már, főleg nem a dizninél..

[ Szerkesztve ]

(#139292) PuMbA válasza eeXaa (#139291) üzenetére


PuMbA
titán

"kétlem, hogy a rendezők, szereplők részesedést kapnának a mozibevételből.."

"Nolan will reportedly receive 20 percent of Tenet‘s first dollar gross, which means he gets a percentage of the box office revenue beginning with the film’s release rather than when the movie finally turns a profit. This is not the first time Nolan and WB have negotiated such as deal, but it is still a rarity typically reserved for upper-echelon filmmakers."

Ráadásul a Nolan filmekben production company a Syncopy is, tehát a feleségével alapított saját cége, tehát ők kockáztatnak is valamennyit.

[ Szerkesztve ]

(#139293) Cs1csó válasza eeXaa (#139291) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Gravitáció c. filmnél ez volt, George Clooney így kapott, mivel úgy gondolták nem fog nagy bevételt termelni ezért pont megfelelő lesz az összeg amit kapni fog de tévedtek nagyon népszerű film lett és ezért Clooney is kaszált. (a kis költségkeret miatt döntöttek így hogy nem fix X milliót kap Clooney hanem a bevételből részesedik majd. )

(#139294) eeXaa


eeXaa
addikt

...persze, előfordul itt ott, de abszolute, nem jellemző.... ill. pénzt nem hiszem hogy raknak a produkcióba... végeredményben úgyis a studió tartja a hátát mindenért...
Nemtom mennyi pénzt rakot Nolan a sajátjából a Tenet-be, de szerintem könnyen megsaccolható. :)

[ Szerkesztve ]

(#139295) eeXaa válasza eeXaa (#139294) üzenetére


eeXaa
addikt

...tulajdonképpen, nem is a tenet-ről van szó, mivel hagyományos módon volt értékesítve, csakhát ugye covid. Lényeg a lényeg a tenet bukó... lehet ez fáj inkább Nolan-nak... Az más kérdés hogy a wonderwuman, meg a többi film anyagi fedezete, hogyan épül fel...

(#139296) mephi666 válasza PuMbA (#139287) üzenetére


mephi666
nagyúr

már 100 éve is volt hasonló trükk asszem chaplin egyik filmjében: lazán sétál és egyszer valaki bevág egy baltát a lába elé 1mm-el :) azt fordítva vették fel: földben volt a balta, onnan húzták ki, chaplin pedig visszafelé kezdett el sétálni... aztán az egészet fordítva játszották le... nem kell manapság ilyenhez "milliárd dolláros technika" :) ...tenet-ben mondjuk tényleg pofás volt, hogy előre-hátra folytak egyidőben az események, de nem kivitelezhetetlen manapság

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#139297) Cs1csó válasza mephi666 (#139296) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egri csillagok c. filmben Gobbi Hildát amikor mellen találja egy nyílvessző azt ő maga teszi oda miközben a melléhez kap már benne volt a kezében. Régi trükk.

(#139298) k-adi


k-adi
nagyúr

Songbird (2020)

Na megnéztem én is ezt a "covidos" filmet :D nem egy nagy szám, néha érdekesebb néha nem, mint a Contagion szerintem, bár van 1-2 totál szégyen jelenet benne

(#139299) belinho válasza eeXaa (#139291) üzenetére


belinho
senior tag

A kockázat mindig benne van, amíg az egyik film nem teljesít, a másik majd igen, és megmarad az egyensúly.
Villeneuve egy újabb mesterművet készített, nem apró a költségvetés és nagy bevételt is vártak tőle, nem véletlenül dobták el a bemutató dátumát a covid miatt. Ha kimegy a Max-ra, sokan nem fognak elmenni a moziba megnézni, hanem maradnak otthon, a premier napján felkerül a kalózoldalakra a Webdl verzió nagyon jó minőségben. Esélye sincs a filmnek, hogy anyagilag jól szerepeljen, szóval a 2. rész lehet már el sem készülhet, vagy közel sem kap annyi pénzt.Szóval nem véletlenül megy a hiszti Villeneuve részéről.

(#139300) brownus válasza eeXaa (#139276) üzenetére


brownus
veterán

nemrég fejeztük be a gentlemant, remek volt. kedvencem az edző :D , a legnagyobb figura. az egész csapat azokban a ruhákban is, tökéletes :)
az egész film, mindenestül szuperzöld :R

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.