Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129401) Mik76 válasza erahurka (#129398) üzenetére


Mik76
senior tag

"Amúgy Ispy-nek van igaza, mindenki úgy pontoz, ahogy akar."

Oke, mert eddig nem ugy tunt mintha igy gondolnad. :P
Amugy nalam:
1-3 A gagyi kulombozo kategoriai. Lassuk be van a szar es szar kozott is elteres.
4 Kozepes, egy ket kifejezetten idegesito momentummal.
5 Kozepes, nagyjabol erdektelen.
6 A jo ertelemben vett kozepes, egy ket jobb pillanattal.
7 Lehetett volna jo is ha nem huzza le eroteljesen par dolog.
8 Jo. Nem feltetlenul tobbszornezos, de elvezheto, minimalis hibakkal.
9 Nagyon jo, par aprosag miatt nem vonul be a Hall of Fame-be. Tobbszor nezos.
10 Kiemelkedo. A-tol Z-ig kivalo, persze szigoruan az en velemenyem szerint.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#129402) k-adi válasza Viszlát (#129380) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha kinyomod 10p után akkor valamiért kinyomod. Akkor meg 1/10 pont.

(#129403) K Norbi


K Norbi
addikt

(#129404) Tibiajax válasza Mik76 (#129401) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem rossz, amit írsz, csak szerintem el van egyel csúszva.
tehát
1-3 A gagyi kulombozo kategoriai. Lassuk be van a szar es szar kozott is elteres.
4 Kozepes, nagyjabol erdektelen.
5 A jo ertelemben vett kozepes, egy ket jobb pillanattal.
6 Lehetett volna jo is ha nem huzza le eroteljesen par dolog.
7 Jo. Nem feltetlenul tobbszornezos, de elvezheto, minimalis hibakkal.
8 Nagyon jo, par aprosag miatt nem vonul be a Hall of Fame-be. Tobbszor nezos.
9 Kiemelkedo. A-tol Z-ig kivalo, persze szigoruan az en velemenyem szerint.
10. Mestermű. A nagyon kevesek egyike.

(#129405) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Den of Thieves - egész jó volt, leszámítva Gerard Butler túltolt suttyó zsaru megszemélyesítését. Nekem erről a fickóról egy malac jut eszembe, aki érthetetlen angollal beszél, akinek ráadásul tele a szája. Felfoghatatlan számomra, hogy lehetett castingolni a LA sheriff dept főnyomozójának.

A flimről: persze nyomába sem érhet a Heat vagy Tolvajok városa bankrablós filmeknek, de a történet vezetése és a feszültség fenntartása teljesen rendben van. Az akció jelenetek jók, márpedig egy akció filmnél ez a legfontosabb haha.

#értékelés 6/10

ui.: GB szerepeltetésénél már csak a magyar cím gagyibb: Gengszterzsaruk :W

Resistencia eterna

(#129406) Mik76 válasza Tibiajax (#129404) üzenetére


Mik76
senior tag

Igy is lehet. Kinek mi tetszik.
Nalam mar a kiemelkedo ugyanazt jelenti mint a mestermu (Nem a kozepmezonybol emelkedik ki, hanem meg a jok kozul is). :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#129407) TripleB válasza Gigi01 (#129376) üzenetére


TripleB
senior tag

Nem néztem a kiadás dátumát, egy 2010-es film is futott ezzel a címmel. A kalózöbölben játram egyébként.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#129408) Viszlát


Viszlát
addikt

The Dressmaker 8/10

Valami könnyedre vágytam a "nehéz" hét után és teljesen véletlenül belebotlottam ebbe a kis ausztrál gyöngyszembe. Bár a története nem nagy szenzáció, gyorsan elfeledteti velünk ezt a szereplőkkel, és nem csak a főbb szerepekre gondolok, hanem a remekül kitalált és megformált, karikatúrákat életre keltő mellékszerepekre is. Rengeteg humor forrását nyújtják ők és némelyik egészen zseniális, mint például a meleg rendőr szerepében Hugo Weaving. A film humora egyébként egy kicsit karcosabb, egy kicsit sötétebb, de jól egyensúlyozik a határon, én legalábbis jókat nevetgéltem. Ezen felül a kitalált környezet is megér egy misét, egészen szürreális ahogy az idővel és főleg a térrel bánik a rendező, nem is nagyon tudom semmihez hasonlítani (ami nagyon jó dolog), de tény, hogy sokat hozzátesz a hangulathoz és még tartalmi jelentősége is van.

Ugyan nem váltja meg a világot, mégis annak a könnyed és szórakoztató, ám tartalmas és elgondolkodtató kategóriának a remekbe szabott képviselője, amivel nagyon ritkán kényeztet a filmipar. Nem kérdés, hogy jár neki a 8 pont. :K

#értékelés

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129409) #75376384


#75376384
törölt tag

6 Underground

Hát, ez tényleg egy tipikus Bay film lett. :D kicsit furcsán indult, mármint ennyire belecsapni a lecsoba nem tudom mikor láttam utoljára, de a végére összeállt minden és jó lett.
Tetszett, hogy nem volt tökéletes a csapat, hiszen mint kiderült a firenzei volt az első akciójuk és emiatt a film folyamán sokszor követtek el hibákat.

A film "alap problémája" vagy minek nevezzem nagyon is valós és egyben elszomoritó is. Nem gondoltam, hogy ilyenhez fog nyúlni. a megoldás pedig mondhatni tipikus lett. Viszont itt ez is megbocsátható, mivel nem nagyon volt más opció. Max megléphette volna, hogy csak szimplán megölik a főgonoszt és magára hagyják az országot, de abból nem lett volna happy end. Talán egy "adjuk a népnek a hatalmat" szintű dolog még működhetett volna, de az nyitva hagyott volna sok kérdést. Igy viszont kerek lett minden.

Reynoldsot birom, de szerintem itt egy picit már sok volt. A csapat többi tagját jól összeválogatták. Aki valami agyatlan filmet szeretne nézni, annak csak ajánlani tudom. :)

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

(#129410) vond válasza Viszlát (#129408) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagy kedvencem már jópár éve. :K De asszem még nem írtam róla.

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#129411) brownus


brownus
veterán

[link] Nézz egy hónapig ingyen friss európai sikerfilmeket!Visszatért az ArteKino online filmfesztivál

(#129412) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

#értékelés

Rambo: Last Blood (2019) (Rambo V - Utolsó vér)

Ez olyan, volt mint az Avengers: Endgame, csak még rosszabb. Mert amíg az Avengers minden, csak nem trash, a Rambo nagyon is az (az első részt leszámítva). A gagyit pedig nem lehet komolyként előadni, mert ez lesz az eredmény. Egyébként csomó dologban úgymond szakít a hagyományokkal a film, s meglep; de hiába, hogy ha maga körítés egyszerűen gagyi. Meg lehett volna csinálni ezt a filmet akár 7-8 pontra is, hogy méltó lezárása legyen a sorozatnak, de sajnos nem sikerült, ez a Rambo 2-3 színvonala. 3/10

Angel Has Fallen (2019) (Támadás a Fehér Ház ellen 3. - A védangyal bukása)

Vakok között félszemű a király. Hihetetlen, de úgy álltam neki, hogy ez valami rettenet lesz, s hát tényleg nem volt jó, de rettenes sem. Persze, volt benne bőven gagyi, meg simán kitalálható a sztori, mert annyira klisés, de az előző részekhez képest ez élvezhetőbb volt. Persze, minden relatív. Az első rész nálam 4/10, a második 3/10, ez megkapja az 5/10-et.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129413) pulffy válasza lezso6 (#129412) üzenetére


pulffy
őstag

Meghalt Danny Aiello RIP

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#129414) Tibiajax válasza pulffy (#129413) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Isten nyugasztalja.. nagyszerű karakter volt

(#129415) pulffy


pulffy
őstag

Csütörtökre vettem két jegyet a SW 9re. Egyet magamnak egyet a kabátomnak :))

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#129416) lezso6 válasza Tibiajax (#129414) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:F Nem a karakter halt meg, hanem a színész. A karakter örök.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129417) Rumcsaka


Rumcsaka
tag

A tanítónő [link]

(#129418) Tibiajax válasza lezso6 (#129416) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

először azt akartam írni, karakterszínész. de végül direkt nem úgy írtam.. már semmi nem jó, amit csinálok

(#129419) lezso6 válasza Tibiajax (#129418) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A karakterszínész az még rosszabb, mert az rossz színészt jelent, hiszen csak egy karaktert képes eljátszani. ;] Sose semmi sosem jó.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129420) pulffy válasza lezso6 (#129419) üzenetére


pulffy
őstag

Szerintem meg épp hogy az ellenkezője, sok karaktert el tud játszani a karakterszínész.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#129421) Viszlát válasza pulffy (#129420) üzenetére


Viszlát
addikt

Eredetileg valóban az összetett, sokszínű szerepeket eljátszani képes színészekre használták, de folyamatosan változott a jelentése. Filmes környezetben a leginkább elterjedt használata összekapcsolódott az excentrikusabb mellékszerepekkel, de közben maga a karakterszínészet egy technikai szakkifejezés is lett, szóval van kavarc rendesen.

Valószínűleg ezzel is az fog történni mint sokminden mással is, hogy annyian és annyiszor használják rosszul, hogy egy idő után elfogadott lesz az eredetileg hibás értelmezés is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129422) lezso6 válasza Viszlát (#129421) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm, ebben igazatok van, én tudtam rosszul. Számomra akkor a karakterszínész a jó színész.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129423) Viszlát válasza lezso6 (#129422) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem az is bekavar, hogy ha egy színész alakítása valamilyen jellegzetes karakterként nagy visszhangot kap, akkor utána rendszerint csak ugyanolyan szerepeket kap, és ebből a skatulyából baromi nehéz kitörni. A néző meg csak azt látja, hogy na ez már megint ugyanazt játssza és besorolja ugyanoda, mint a csak egy karaktert (valójában csak önmagukat) eljátszani képes színészekkel. Angolban van erre szó (typecasting), magyarul nem tudom, én még nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129424) lezso6 válasza Viszlát (#129423) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, ez egy nagyon nagy probléma, mert rossznak vélt színészek simán lehetnek jók. Robin Williams, Jim Carrey tipikusan ez a kategória.

Habár én leginkább azt nem szeretem, amikor a szubjektív szimpátia keveredik a színészi teljesítmény megítélésével. Tehát az emberek a színész által jellemzően játszott karaktert szeretik vagy épp utálják, amit az adott színész szokott játszani. S akkor ez alapján mondják, hogy jó vagy rossz színész, amikor valójában az általa játszott karaktert szeretik / utálják.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#129425) Viszlát


Viszlát
addikt

Azon gondolkodtam a minap, hogy mi lenne ha idén ahelyett, hogy a nagy filmes díjak jutalmazottjain fanyalognánk, megcsinálnánk a saját szavazásunkat, díjunkat. A gondolatot tett is követte, így szeretnélek meginvitálni benneteket az (ideiglenes nevén*) I. Nemzetközi Filmvilág-díj szavazásra. Első körben a nagy díjakhoz hasonlóan össze kellene gyűjtenünk azokat a filmeket, színészeket, stb, akiket érdemesnek találtok a díj elnyerésére. Ehhez nyilván elengedhetetlen a kategóriák felállítása, amikből – a megszokottakat alapul véve és néhányat összevonva vagy leegyszerűsítve – összesen 10 darab lett, úgy mint a Legjobb...

Film • Rendező • Férfi főszereplő • Női főszereplő • Férfi mellékszereplő • Női mellékszereplő • Operatőr • Zene • Forgatókönyv • Látvány

Minden kategóriában 3-3 jelölt nevezhető (kivéve a Legjobb filmét ahol 5 nevezést lehet leadni), a feltétel mindössze annyi, hogy 2019. Január 1. és 2019. December 31. között megjelent filmek közül legyenek. Nevezni 2020. Január 15-ig lehet, amikor is a beérkezett nevezéseket összesíteni fogom és utána kezdődhet maga a szavazás. Minden kategóriában a legtöbb nevezést kapó 5 jelöltre – kivételt képez a Legjobb Film, ahol 10 jelöltre – lehet majd szavazni. A szavazás kezdetének és végének időpontja még nem fix, de január második vagy február első felében fog megtörténni, amit rövid időn belül követni fog az eredményhirdetés is.

Nevezni az alábbi kérdőíven keresztül lehet, ami a mai naptól már él, így bőven jut idő kitölteni. Kérek mindenkit, hogy csak egyszer töltse ki, hogy ne kapjunk fals eredményt.

I. Nemzetközi Filmvilág-díj (nevezés)

Köszönet minden résztvevőnek, jó mulatást kívánok a jelöltek kiválasztásához! :)

* Örömmel vennék javaslatokat az elnevezéssel kapcsolatban. Nyilván nem vérkomoly a történet, de azért az Arany Ph!allosz és társai jellegűeket inkább hanyagoljuk. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129426) Tibiajax válasza Viszlát (#129425) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

wow...

(#129427) erahurka válasza Viszlát (#129425) üzenetére


erahurka
félisten

Mit veszünk megjelenésnek? Magyar mozis bemutatót, magyar házimozi megjelenést, magyar streaming megjelenést? Vagy az eredeti mozis bemutatót?

(#129428) erahurka válasza erahurka (#129427) üzenetére


erahurka
félisten

Na neveztem pár dolgot a fő kategóriákban. Ilyen operatőr meg zene, nem ugrott be semmi extra, meg nem igazán volt kedvem keresgélni. Biztos lesznek nálam nagyobb filmbuzik akik fejből azon szenvednek majd, hogy CSAK hármat válasszanak ki :DDD

(#129429) brownus válasza Viszlát (#129425) üzenetére


brownus
veterán

Király :) kari szünetben adom a szavazataimat :)

(#129430) Peterhappy válasza Tibiajax (#129418) üzenetére


Peterhappy
őstag

De, a pontozasos rendszered nagyon jo, epp most akartam megdicserni es lenyulni

(#129431) Peterhappy válasza Viszlát (#129425) üzenetére


Peterhappy
őstag

Arany Ph!allosz :C
Pedig a "PH!" kell bele.

Jo otlet, grat!

(#129432) Viszlát válasza erahurka (#129427) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem szeretném ezt nagyon megkavarni, ami bármilyen módon elérhető volt Magyarországon 2019-ben, az mehet. Olyan helyzet úgysem lesz, hogy mindenki megnézett minden jelöltet, de az azért fontos, hogy az esély meglegyen rá.

(#129431) Peterhappy: szerintem tuti találunk ötletesebbet ennél :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129433) brownus válasza Viszlát (#129425) üzenetére


brownus
veterán

Lejárt a mod idő,

Király :) kari szünetben adom a szavazataimat :)
Első nemzetközi Ph! filmvilág- díj? Bár, nem igazán fantáziadús...

Első Nemzetközi Viszlát Filmvilág díj (és jövőre lehetne annak a fórumtársnak a nevét írni, aki a legtöbb, legszebben, igényesen megfogalmazott értékelést írta a topikba (sose lesz ott a brownus :D)
vagytok páran akiket élvezet olvasni.
(Azért írnám ki a filmet f-fel nem ph-val hogy kereshető legyen)

(#129434) vond válasza Viszlát (#129425) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az igen! :Y Szuper kezdeményezés! :K

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#129435) Tibiajax válasza Peterhappy (#129430) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mik76-é a fő érdem, én csak helyreraktam..

(#129436) Pitterix


Pitterix
őstag

6 Underground

Michael Bay és Ryan Reynolds film, amitől túl sokat nem kell várni.
Így is ültem le elé. Töméntelen akció, hülye poénok, lövöldözés, robbanás hegyek, amerikai zászló, autósüldözés, önmagától megjavuló autó, rengeteg vér.
Jól szórakoztam rajta.

#értékelés

(#129425) Viszlát:
Sajnos nekem semmi 5letem ilyen téren, mivel nem igazán szoktam magával az Oscar díjjal sem foglalkozni. :(
Viszont várom a végeredményt.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#129437) gbors válasza Viszlát (#129425) üzenetére


gbors
nagyúr

Az ötlet kitűnő, és köszönjük a szervezőmunkát! :C

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#129438) Viszlát válasza Pitterix (#129436) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem túlgondolod ezt a dolgot. Mindössze annyiról van szó, hogy gondold végig milyen filmeket láttál az idei kínálatból (az értékelés címkéknek köszönhetően könnyedén át is nézheted őket), és annyi az egész, hogy nevezd be azokat, amelyek a legjobban tetszettek neked. Nem muszáj minden mezőt kitölteni és nem muszáj minden kategóriában nevezni, szóval csak szánj rá 10 percet az életedből és töltsd ki azokat a kategóriákat, amikben volt olyan film vagy színész, amik/akik különösen tetszettek. Ennyi az egész. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129439) Tibiajax válasza Pitterix (#129436) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Pitter, rendkívül egyszerű pedig. fogod, Irishman, és az összes kategória, first place. nem kell túlgondolni
: D

(#129440) Viszlát válasza Tibiajax (#129439) üzenetére


Viszlát
addikt

Tudom, hogy csak viccelsz, de azért a biztonság kedvéért szeretném leszögezni, hogy a számok nem jelölnek sem sorrendet, sem helyezést. Ahogy írtam, ez csak adatgyűjtés, hogy legyen miből szavazást csinálni. Szerintem ezt így jobb megoldás, mintha valamelyik nagy díj jelöltjeire szavaznánk majd, mert már maga a merítés is a topiklakókon múlik. A szavazás pedig kiválasztós lesz, tehát sorrendet ott sem lehet majd állítani, hanem a jelöltek közül kiválasztani egyet, ami a legszimpatikusabb. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129441) Pitterix válasza Viszlát (#129438) üzenetére


Pitterix
őstag

Ahogy végignéztem az idei felhozatalomat, elég gyatra. Többnyire 6 pötty.
Kicsit gondolkodok, iszok egy pohárka bort, aztán nekiállok.

Tibi: ezzel az a gond, hogy még, hangsúlyozom, még nem láttam.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#129442) Tibiajax válasza Viszlát (#129440) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljesen világos.
én viszont sztem kimaradok ebből most. nem igazán láttam jó filmet idén.. olyat legalábbis nem, amire adnám is a voksomat
Pitter ne felejtkezz meg a guide-ról majd

(#129443) Peterhappy válasza Tibiajax (#129435) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja, láttam, csak nekem is az volt az első gondolatom, hogy egy ponttal csúsztatni kellene.
De akkor neki is köszönöm :R Lopom ám.

(#129444) Peterhappy válasza Viszlát (#129432) üzenetére


Peterhappy
őstag

PHinucci / Ph!nucci / Finucci

És akkor mégsem Oscar :DDD

(#129445) pulffy válasza Viszlát (#129425) üzenetére


pulffy
őstag

:Y piha, ez nem semmi, gratula az ötlethez és a kezdeményezésnek is :R

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#129446) Viszlát válasza Pitterix (#129441) üzenetére


Viszlát
addikt

Láttam én ott azért magasabb pontszámokat is. ;) Meg ugye nem minden idők legjobb filmjei listát készítünk, nem is kell megfelelni valami képzeletbeli emelkedett elvárásnak, semmi ilyesmi. Ez a 2019-es évről szól, a mi szemünkkel, saját magunknak, a kutyát nem fogja érdekelni a topikon kívül, hogy milyen filmek jönnek össze vagy, hogy aztán milyen filmekre szavazunk...

(#129442) Tibiajax: ahogy érzed.

(#129444) Peterhappy: hehe, ez vicceske, de azért kíváncsi lennék hányan rakják össze az utalást fejből (nekem nem ment). :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129447) bagyulajuve válasza Viszlát (#129425) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó ötlet :R
jelöltem is, csak a mellékszereplőkre, operatőrökre nem (ha jól emlékszem)

Resistencia eterna

(#129448) Peterhappy válasza Viszlát (#129446) üzenetére


Peterhappy
őstag

Érdekes, én azt hittem ez olyan instant leesős lesz :B

Magyarországon igen nagy kultfilmnek számít az Oscar (még ha kint fel is sült vele Sly), és ha már filmes díj és mégsem Oscar + a "f" betű, hát adta magát a Finucci ül!-díj.

Épp a tegnapi céges karácsonyozáson állapítottuk meg, hogy
A) fantasztikus humorom van, csak a világ még nem érett meg rá
B) sz@r humorom van.

Végül egyöntetűen szavaztuk meg az A) eshetőséget, de most komolyan elbizonytalanodtam...

[ Szerkesztve ]

(#129449) Viszlát válasza Peterhappy (#129448) üzenetére


Viszlát
addikt

Simán benne van, hogy csak számomra nem volt maradandó emlék ez a részlet a filmből, szóval ne gondolj bele túl sokat. Lehet, hogy mindenki másnak egyből leesik, ahogy írod, igen kedvelt film ez hazai körökben. Meglátjuk mit szólnak hozzá a többiek. :)

(#129447) bagyulajuve: köszi, de ráértél volna még vele január közepéig, mi lesz így ha addig becsúszik még egy jó jelölt valamelyik kategóriában?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129450) bagyulajuve válasza Viszlát (#129449) üzenetére


bagyulajuve
addikt

2 hét alatt már nem hiszem, főleg, hogy alig nézek filmet, inkább a sorozatok mennek mostanában :B

Resistencia eterna

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.