Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116861) prolad


prolad
őstag

Na megnéztük tegnap az Aquamant a haverokkal, szerintem egész jól sikerül, a másodvonalas Marvel filmek (pl. Black Panther, Hangya) már tudja hozni a DC, alakul ez szép lassan. Itt már a CGI is rendben volt, valamiért az nem szokott nekik összejönni, pedig tolják bele a pénzt a filmjeikbe. Szerintem kihozták amit ki lehet, mégis csak Aquamanről van szó, messze nem a legjelentősebb karakter. Amin mindenképp javítani kéne, az a zenei rész, sok, hangos, és összevissza válogatott zenék voltak sokszor teljesen véleltlenszerűen, nem értem minek ezt. De az irány ettől függetlenül jó, a marvel filmes univerzum ennél rosszabbul indult, kb az első Avengers volt az első értékelhető próbálkozásuk, kb oda jut el lassan a DC.

#értékelés

A másik bajom nem a filmmel volt, hanem a reklámokkal.Nem elég, hogy sok idióta reklámot kell nézni, a kormány Szülj amennyit csak tudsz propagandáját is az arcomba tolják (legalább a mostani reklám elég jópofa volt), nem tudom minek kell ezt itt is (még egy Filmalapos filmnél megértem).

[ Módosította: vond ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.