Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107701) eeXaa


eeXaa
addikt

the shape of water
elvesztegetett 2 óra az életemből...
..borzasztóan lapos, gagyi. egyenes otromba lopása Tim Burton, és J.P. Jeunet-nek....
...a kezdéskor felcsendülő abszolute oda nem illő francia harmónika muzsika megadja az egész film mélyrepüléséhez a löketet..
0/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

(#107702) emiki6


emiki6
veterán

Uganda Knuckles: The Movie
(csak az nézze meg, aki ismeri a mémet, másoknak teljesen értelmetlen lesz)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#107703) Tibiajax válasza eeXaa (#107701) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha ennyire rossz volt, miért adtál neki két órát az életedből?
stop-gomb és kész

(#107704) eeXaa válasza Tibiajax (#107703) üzenetére


eeXaa
addikt

..hogy jogos legyen a pontszám. ;]

(#107705) marilllyo válasza Tibiajax (#107703) üzenetére


marilllyo
veterán

Gondolta hátha....:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#107706) Realradical válasza eeXaa (#107701) üzenetére


Realradical
őstag

Köszi az ajánlást!

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#107707) k-adi válasza Realradical (#107706) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DD :DD

(#107708) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egy kis Star Wars estére TFA-ból (törölt jelenet?): [link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107709) S e t h


S e t h
nagyúr

A Wind riverben van aki látott a -20-30 fokban leheletet? Vagy ott mindenki zombi, hogy nincs leheletük?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107710) atike


atike
nagyúr

Mother!

Beteg, sokkoló, elgondolkodtató. Kattant. Nagyon, de NAGYON kattant. Ha megvan a lényege akkor lehet kezdeni a gondolkodást. Ha nincs, akkor csak egy szürreális, majdhogynem perverz, idegesítő alkotás. Nem kicsit meglepő ez a fajta újraértelmezés. Azon mondjuk meglepődtem, hogy a filmben van zeneszerző - nem emlékszem így nagy hirtelen, hogy bárhol is lett volna zene (mondjuk simán lehet, hogy annyira lekötött a vizualitás, hogy le sem esett, hogy ott épp valami szól is amúgy :DDD ).

Újra kell még nézni, az tuti.

7/10

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

(#107711) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Baywatch
eng

haha, ez szándékosan volt ilyen gagyira csinálva, a baromság gyakorlatilag végig a csúcsra volt járatva. annyira rossz volt, hogy az már jó, tényleg. élveztem, nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára ennyire faék egyszerű, klisés ökörséget, komolyan mondom jól esett. (egyébként ügyesen rakták össze a filmet, nem vitték túl a cameot és kellő számű, minőségű mell és popsi volt bikinben). kellett már egy ilyen agyatlan hülyeség :d

ui.:

Alexandra Daddario pedig, uhh... a szem-dekoltázs páros.... geez.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#107712) pohár válasza hoffman_ (#107711) üzenetére


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#107713) hoffman_ válasza pohár (#107712) üzenetére


hoffman_
nagyúr

errőlvanszó :d

Superbad
eng

áh... superbad :DDD lassan indult be a móka, de a végére egészen elkapott, jóvoltez. ma ez ilyen ökör estének sikerült :d

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#107714) atike válasza hoffman_ (#107711) üzenetére


atike
nagyúr

Én is csípem.... :)

Amúgy spoiler taggal is betölti előre a képet a motor, vagy csak a spoiler felfedése utána?

(#107715) brownus


brownus
veterán

Geostorm, hát izé, nem olyan vészes :d igaz a felénél bealudtan tegnap késő este. Ma folyt.köv. aztán utána ha BR 2049

(#107716) madgie válasza brownus (#107715) üzenetére


madgie
titán

Tegnap néztem én is, mi legyen az esti film, a Brawl in Cell Block 99 lett. Ha nem láttad, instant nézős :) Azon kívül, hogy Vaughn egy állat, az is nagyon tetszett, hogy kevesbé ortodox kompozíciókat is használ a rendező, pl kisfilmes/videoklipes nagylátós megoldások.

(#107717) brownus válasza madgie (#107716) üzenetére


brownus
veterán

Ok, kivancsi vagyok arra is

(#107718) radi8tor válasza atike (#107714) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Betölti.

⭐ Stella

(#107719) pohár válasza atike (#107714) üzenetére


pohár
félisten

óó, a True Detective 2. évadjában levetkőzött teljesen... na az beleégett a retinámba erősen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#107720) Dorian válasza pohár (#107719) üzenetére


Dorian
félisten

Nem tudom, hogy leheséges-e jobb mell a övéinél. Szerintem maximum csak más.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#107721) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Megnéztem az Iron Sky-t. Jó nagy baromság volt. :DD Hasonló filmet tudnátok ajánlani? Nácis, baromságot.. :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#107722) gyuromoj válasza pohár (#107719) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem az első évadban? Abban volt Woody + Matthew. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#107723) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Summer of '84 | Official Teaser HD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#107724) marilllyo válasza pohár (#107719) üzenetére


marilllyo
veterán

Az első évadban. ;)
Nagyon gigadidi.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#107725) emiki6 válasza hoffman_ (#107711) üzenetére


emiki6
veterán

Én ha megnézem, akkor magyarul, mert brownus linkelt egy indexes podcast beszélgetést azzal aki írta a szinkronját, aki elvileg nem fogta vissza magát és elég rendesen rakott bele poénokat azoknak akik magyarul nézik... :D (hasonló módon, mint a legutóbbi triplaixbe, pl szelencés véletlen)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#107726) pohár válasza marilllyo (#107724) üzenetére


pohár
félisten

ó igaz igaz... elterelte a figyelmemet valami erősen ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#107727) marilllyo válasza pohár (#107726) üzenetére


marilllyo
veterán

Az az évad amúgy is fényévekkel jobb volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#107728) genndy válasza mayday00 (#107721) üzenetére


genndy
addikt

Dead Snow 1+2

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#107729) hoffman_ válasza emiki6 (#107725) üzenetére


hoffman_
nagyúr

egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan film van, amit szívesebben nézek magyar szinkronnal, mint eredeti nyelven. szóval jó esetben is kb. egálban lehet az eredetivel - de alapvetően erről el tudom képzelni, hogy magyarul megér egy misét, majd valamikor belököm úgy is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#107730) Bad Pritt válasza mayday00 (#107721) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kung Fury.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107731) k-adi válasza mayday00 (#107721) üzenetére


k-adi
nagyúr

aha... pl. Iron Sky 2 :D

(#107732) oriic válasza k-adi (#107731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az még nem jelent meg, de várjuk egy páran.

Live-Die-Respawn

(#107733) mayday00 válasza genndy (#107728) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi. :R

(#107730) Bad Pritt Köszi neked is. :K Ha valakinek eszébe jutna még hasonló film annak örülnék. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#107734) gyuromoj válasza mayday00 (#107733) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg ez?
A bébiszitter

Illetve a Trancsírák is ajánlott. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#107735) cyberkind válasza gyuromoj (#107734) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó film. :K

Paranormal Cocktivity

(#107736) mayday00 válasza gyuromoj (#107734) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi ránézek. :K :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#107737) mayday00


mayday00
őstag

De ez lesz a legkeményebb. Náci zombik cápaháton támadnak. :C :C [link]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#107738) cyberkind válasza mayday00 (#107737) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak az Iron Sky. :D

Paranormal Cocktivity

(#107739) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Logan Lucky
Jópofa ötlet és le is kötött végig. Akcentus/tájszólás nagyon brutál néha benne.
Vége kicsit értelmetlen.
Miért hagyta ott a pénzt és miért csak azt a keveset tartotta meg amit amit maszekolt?! :B

Seven Sisters
Sztori eléggé releváns. Megvalósítás korrekt. Főszereplő jól játssza a 7 szerepet, igaz nem sokáig kell neki.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#107740) #48613632 válasza S e t h (#107642) üzenetére


#48613632
törölt tag

"hanem FEKETE párduc, apropó, az nem is él Afrikában. "

De nem azért lett fekete párduc, mert az él Afrikában, hanem azért, mert kellett egy fekete ragadozó, és valamiért ez ugrott be nekik :D

(#107741) fateless válasza gyuromoj (#107739) üzenetére


fateless
veterán

Logan Lucky
Így nem volt utána olyan mélységű nyomozás (bár HS nem adta fel), a pálya nem tett végül további feljelentést, hiszen kaptak pénzt. No meg persze ne feledd a 7. pontot. Ha mindent visznek, akkor komoly hajsza indul. Így nem keresték őket olyan megszállottan (kivéve a 2 FBI-ost). Mindemellett így is bőven kaszáltak. Nekem úgy tűnt a zsákok számát illetően, hogy kb 60% került vissza, 40% megmaradt nekik.

Én kifejezetten élveztem ezt a filmet, még totál betegen is kikapcsolt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#107742) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

The Bad Batch

Hmm... Jason Momoa, Giovanni Ribisi, Keanu Reeves, Jim Carrey és úgy mellesleg Diego Luna egy fiilléres filmben, amiben igazából mindannyian epizódszerepelnek. Igazából nem tudok erre mit mondani, elemezni nagyon nem lehet, annyira szürreális, wtf dolgokkal van tele. Ami biztos, hogy respect a készítőknek, mindent kinn a sivatagban vettek fel, ez látszik is, Mad Max meg Rover-szintű pusztulat van minden jelenetben. A sztorinak van eleje, közepe és vége, aki magyarázatokat vár, az el se kezdje, mert nem lesznek, csak az őrület, némi sebészkedés, emberevés, céltalan bolyongás, céltudatos bolyongás és kevés vágás. Nem bántam meg, hogy megnéztem, kicsit a Southland Tales jutott eszembe közben, az is egy hasonlóan furcsa, elvont film, de itt az erőszak néha tényleg Green Inferno szintet üt meg, explicit látjuk, ahogy trancsíroznak és barbecue-znak emberevőék. Külön érdekes volt amúgy Momoa karaktere, a kvázi Cannibalo da Vinci, egészen hihetetlen sztorit tudtak köré kanyarítani, pedig összesen ha fél tucat egész mondatot ejtett ki a száján két óra alatt.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107743) genndy válasza #48613632 (#107740) üzenetére


genndy
addikt

Párduc=leopárd. És az bizony Afrikában él.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#107744) devil-k


devil-k
nagyúr

Kicsinyítés
Downsizing

3/10

A film az 1/3-ig nagyon jó, tetszik az ötlet, a kivitelezés, illetve, hogy nem vették bugyutára... Azután a film egy nagy katasztrófa, egy giga-sz@r. Ilyen elcseszett mozit és véget (!) nagyon rég láttam már. Ráadásul az előzetesben benne vannak jelenetek amik a filmben már nincsenek benne. WTF?! Rég csalódtam ekkorát... Senkinek nem ajánlom.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

- mozi bolondéria -

(#107745) gyuromoj válasza fateless (#107741) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igaz, átsiklottam felette. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#107746) prolad


prolad
őstag

Sziasztok
Kojot című filmet esetleg tudja valaki hol lehet online vagy bármilyen más formában megnézni?
Még tavasszal láttam az előzetest, akkor nagyon tetszett, de teljesen elfelejtettem, most jutott eszembe. De nem találom sehol,ami azért elég meglepő.

(#107747) Realradical


Realradical
őstag

What happened to Monday 10/8
Nagyon kellemes meglepetés volt. Minden sci-fi rajongónak erősen ajánlott.
Richard Matheson rövid története jutott róla eszembe "A vizsga" amit a Szívélyes Fahrenheitben olvastam valamikor régebben.

#értékelés

[ Módosította: Viszlát ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#107748) k-adi válasza #48613632 (#107740) üzenetére


k-adi
nagyúr

Black panthers are a symbol of courage, strength and personal leadership

(#107749) TomMusic


TomMusic
őstag

Hali,
Megnéztem újra az Eredet c. filmet, mert anno mikor néztem, nem figyeltem nagyon a történetre és elég homályos lett.
Most már tisztább, de nem teljesen. Van egyértelmű konklúzió tehát a végén álmodik, vagy ébren van?, vagy ez amolyan nyitott-végű dolog? Úgy érzem, ha egyértelmű a vége, akkor mégegyszer (vagy kétszer) meg kell néznem a filmet.
Amúgy rájöttem, hogy imádom Nolan filmjeit. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#107750) emiki6 válasza TomMusic (#107749) üzenetére


emiki6
veterán

Utóbbi. Elvileg a valódi toteme a gyűrűje, ami csak álmában van rajta, ha jól rémlik. Én próbáltam figyelni erre, de a film úgy beszippantott mindig, hogy csak utólag jutott eszembe, hogy jam a gyűrűt nem néztem... :DDD De ha ezt nem tudja az ember, akkor nyitott. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.