Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116166) Bensee


Bensee
tag

Sziasztok! Lenne egy Asus RT-N56UB1. Szóval adott ez a router, ami már lassan 2 éve megvan, tette a dolgát rendesen, majd 2 hete elkezdett lassulni a net, néha el is ment, de olyankor magamban a szolgáltatóra fogtam, meg sem fordult a fejemben, hogy a router lehet. Egészen a mai napig! A mai nap hihetetlen lassú volt az internet, ment a betelefonálás, kijöttek, mértek, cseréltek, újraindítottak mindent(kivéve a routert), majd jó lett, 20 kerek percre, mikor ismét elkezdte produkálni a dolgokat. A dolog az egyébként, hogy egy 100/20-as internet a router újraindításától számítva hozza a stabil sebességet, majd egy kis idő után már csak 3/10-et hoz, amit nem értek.. A vicces az, hogy HA belépek a routerbe, DE CSAK belépek a router kezelőfelületére, szóval nem nyomok semmire, nem kattintok semmire és közben megnyitom a speedtestet, akkor hirtelen megjavul, ismér hozza a 100/20 sebességet.. Majd kilépek a kezelőfelületből, kis idő után újra elkezdi csinálni, majd csak úgy javul meg, ha újraindítom vagy ismét belépek a kezelőfelületre(!?!). Mindent próbáltam már.. Logba semmi érdemlegeset nem olvasok, vezetéken és wifin keresztül is ugyan úgy produkálja..
Mi lehet a probléma?
Kuka? Vagy esetleg lehet vele valamit kezdeni? Gyárira visszatoltam, de semmi.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Nincs végzet, csak ha bevégzed!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.