Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33689) Soká válasza diodiak (#33677) üzenetére


Soká
senior tag

"Egyetemi feladatunk ebben az évben, hogy lámpát tervezzünk és meg is valósítsuk."

hajrá :)
Milyen világítótestre? Érintésvédelemmel foglalkoztok? Bocs a kitérő kérdésekért.

Feltételezem, hogy a megvalósítás az nem feltétlenül a saját kezeiddel történő kivitelezést jelenti. Vagy ha igen, akkor milyen műhely áll rendelkezésre?

Férfiasan bevallom, én a leírásod alapján nagyon kevéssé tudom elképzelni, hogy mit szeretnél. Így azt sem, hogy milyen "panelekre" gondolsz? A hasáb az egy jó kis geometriai fogalom, de a faiparban nem ártana némi méretezés, mert nekem például a hasábról az jut szembe, amit a tűzre dobunk :)

Szóval ha megosztod kicsit pontosabban, hogy mit is szeretnél, akkor valószínűleg tudok segíteni.

Én szinte biztos vagyok benne, hogy a feladatkiírás több annál, hogy " lámpa". Biztosan akadnak valamiféle egyéb szempontok is. Vagy a felhasználói elvárással kapcsolatban, vagy a használandó technológiával, vagy vagy vagy. Ha mégsem, akkor neked kellene kitalálnod, hogy valami sorozatgyártható, elemes, variálható, stb. dologban gondolkodsz-e vagy konkrét helyre konkrét egyedi darabot szeretnél-e, stb. magyarul, hogy miért érdemes törni a fejedet a dolgon, mert egyébként százezer féle dizájnlámpa van boltban, galériákban. :)

Az ötleted megvalósíthatóságáról csak ezután lehet bármit is mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.