Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92801) andor80 válasza ubyegon2 (#92795) üzenetére


andor80
senior tag

Cikkben olvastam nem néztem ne kábszizz mert haluzól tőle... ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92802) DamianB válasza Sir Pocok (#92799) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem is felírták a clexanet . De ebbe mi truváj ez csak egy egyszerű D vitamin nem ? Alapból is 5000 NE körül ettem naponta mi szükség erre ? Köszönöm a választ.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#92803) t72killer válasza andor80 (#92800) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

az ex-fertőzöttek oltását nem tudom hova tenni...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#92804) Sir Pocok válasza DamianB (#92802) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Clexane egy heparin alapú hasba adandó vérhígító, szerintem nem egyről beszélünk... :U

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#92805) ivana válasza andor80 (#92800) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Ez történt ;)

(#92806) radi8tor válasza DamianB (#92802) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Clexane-nak semmi köze D vitaminhoz. Google-zz rá mi a clexane (vérhigító).

⭐ Stella

(#92807) Micsurin válasza ubyegon2 (#92777) üzenetére


Micsurin
nagyúr

WTF :DDD

Beléd meg mi ütött? Miért fáj az, hogy nem tetszik a tendencia, hogy leszarnak mindent az emberek? Nem a lángosossal volt bajom hanem a birka effektussal, a szakasz 3/4-e üres volt ezek meg egy kupacban eszegetnek...

Hogy jön ide az, hogy ki mire figyel? :U Most akkor vessézük azt, hogy ki figyel az úton és ki nem? Hidd el nem szeretnéd ha visszanézném a mai kamera felvételeket akkor ott min 9x darab elé kanyarodást tudnék neked mutatni és ebből 2 volt vészfékezés határon pedig jóval a megengedett alatt mentem csak a kolléga gondolta ő itt még kifér a főútra....de, hogy ez hogy jött a lángosos témához lelked rajta... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#92808) andor80 válasza t72killer (#92803) üzenetére


andor80
senior tag

Én se jó haver ovi úta de tegnap amikor nem tudtam ,hogy ma hívnak engem is rendesen ki voltam akadva.Na nem rá hanem a rendszerre ami ad hoc fullra.Vagy én (mi)nem látom át és vagyok kopter....

De szerintem tényleg kb alíg maradt regelt oltásos.Ma felnéztem "csemtrél "topikba FB és elkeesrítő .Szerintem csak ma láttam 100 alakot aki ilyen maszkban nanorobot van ne oltass volnalon mozgott...

Szóval azért ma könyörögni fog a viktor oltás regért ....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92809) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

A háziorvosok a héten kapták meg a praxisukhoz tartozó, oltásra regisztráltak névsorát

Na!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#92810) lacafaca


lacafaca
őstag

azért ez csodás...büszke lehet a csutiböszme, megcsinálta...elsők vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#92811) andor80 válasza ivana (#92805) üzenetére


andor80
senior tag

"őket abban, hogy a legveszélyeztetettebbeket válasszák ki a listáról, és őket részesítsék elsőként védelemben."

Már itt bukott írtam én se vagyok legveszélyeztetetteb meg a haveromék sem.
De lehet benne valami de akkor tényleg kevés lehet regelet ha 43 évesen már én is jövök.

"„Erre nagyon nagy szükség van, hiszen alapvetően az oltási terv nem változott; továbbra is a legidősebb páciensek védelmének a biztosítása elsődleges prioritás” – mondta Híradónknak Békássy Szabolcs,"

Ez se igaz és várandós sem vagyok. :D :D aztán kit tudja .....

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92812) catroot válasza snecizero (#92700) üzenetére


catroot
veterán

Szüleimet (64, 65), nem volt semmi tünet.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#92813) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Vitya:

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#92814) emvy


emvy
nagyúr

Csajniz oltas 5 ora mulva: karfajas, parom kicsit almos.

while (!sleep) sheep++;

(#92815) Parci válasza emvy (#92814) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bátor hősök vagytok, hogy bevállaltátok! én megmondom őszintén, a kínait már passzolnám, még mindig nem vagyok meggyőződve róla, hogy hatásos lesz a mutánsok ellen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92816) Ringman


Ringman
nagyúr

apám tegnapelőtt kapott pfizert, 1 napig általános gyengeség + napközben aludt 2×több órát.

(#92817) DamianB válasza Sir Pocok (#92804) üzenetére


DamianB
őstag

Ezt nagyon benéztem mentségemre legyen szólva nem vagyok formában mostanában . Radi8tor köszönöm neked is be néztem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#92818) andor80 válasza Parci (#92815) üzenetére


andor80
senior tag

Kb 2 hét és simán passzolhatod .Jön egy csomó nyugati.HA passzolod a tapasztalatok szerint akkor is max 1 hónap és hívnak. Bár a másik megéri e 2 hetet is kockáztatni ebben e helyzetben? HA viszonylag izolált életet élsz talán.Ha menni kell 1000 felé nemtudom.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92819) Parci válasza ubyegon2 (#92738) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Azóta se csináltad, de jobb is, mivel gondolom úgy írtátok meg a moderálás alapelveit, hogy nem az alapján csináljuk, hogy gyerkőcök éppen mennyire hintáztak az idegszálaidon!

Gyakorlatilag bármit lehet írni, csak akkor kell odafigyelni, ha kivannak az idegeid. Értem. :R Sajna nálam ez elég kontraproduktívan működött eddig, de mára nagyon megjavultam szerintem."

ezt nagyon rosszul látod, nem erről van szó. zajlik a topik, mondjuk eldurvul, a modi szól, hogy elég legyen, innentől mindenki a témával foglalkozzon, ne a másikkal. erre xy user képtelen elengedni a témát, és folyamatosan arról értekezik, hogy a modi ilyen, a modi olyan. aztán banán.

igazi önsorsrontónak kell lenni, hogy valaki megfussa a fenti kört szerintem, én a mai napig nem értem, hogy mi visz rá valakit, hogy ennyire képtelen legyen ott és akkor elengedni egy témát, határozott felszólítás mellett sem. na, te sem bírtál magaddal. ámde, kaptál büntit, "leülted", itt vagy, és naponta írhatsz egy csomó hülyeséget, nem? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92820) Wn2tl válasza Sir Pocok (#92813) üzenetére


Wn2tl
tag

Aszondja' a köpcös ne menjenek az emberek a kórházakba kamuvideókat csinálni, hagyják a dolgozókat dolgozni. :))

(#92821) szabi__memo válasza Wn2tl (#92820) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Top jótanács. Ez a legnagyobb gond

[ Szerkesztve ]

(#92822) HellGreg válasza Parci (#92815) üzenetére


HellGreg
őstag

Az Emirátusokban sokat oltanak vele, és az ottani tesztek szerint némileg csökkent mértékben, de véd a mutációk ellen is. Mihelyt megtalálom a linket, ahol olvastam, megosztom.

Most nézem az interjút Orbánnal. Tök jó lett volna, ha mondjuk a riporter megkérdezi, hogy nem lesz-e még nagyobb baj, ha kinyitják az iskolákat. A tanárok be lesznek oltva kb egy hete, ami már önmagában aggasztó lehet, de hogy a szülők és a gyerekek miért nem kerülnek szóba, azt egyszerűen nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#92823) Ringman válasza Wn2tl (#92820) üzenetére


Ringman
nagyúr

lefordítom:
kamuvideo: bemutatja a valóságot, ellentétben a kormányzati propagandával :(((

[link]
Nézze, én amikor az első oltást megkaptam, bementem dolgozni. Persze jobb lenne megvárni a másodikat, de amit biztosan tudunk, hogy az első oltás már jelentős védettséget ad.

:U

[ Szerkesztve ]

(#92824) andor80 válasza Wn2tl (#92820) üzenetére


andor80
senior tag

Mondja ezt egy előre felvett kamuvideóban...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92825) Parci válasza Wn2tl (#92820) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még annyit sem tudott ez a rohadt covid, hogy pár ilyen prominencia kipúzzon bele

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92826) andor80 válasza Ringman (#92823) üzenetére


andor80
senior tag

"Nézze, én amikor az első oltást megkaptam, bementem dolgozni. Persze jobb lenne megvárni a másodikat, de amit biztosan tudunk, hogy az első oltás már jelentős védettséget ad."


Ez konkrétan életveszélyes..Egyik kezével suhint az oltástagadókra a másikkal ezzel a mondattal simogat.....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92827) lacafaca válasza Parci (#92825) üzenetére


lacafaca
őstag

naaa...nem félsz a karmától?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#92828) emvy válasza Parci (#92815) üzenetére


emvy
nagyúr

Nezd, a 'hatasossagot' altalaban a tunetesseggel merik. Az, hogy barmilyen oltas mellett sulyosan lebetegszunk vagy meghalunk, elegge kevesse eselyes.

Az en preferenciam ugy nezett ki, hogy: AZ < kinai < orosz < mRNS vakcinak.

Az alternativa az lett volna, hogy 'majd kesobb'. Ezzel aprilis vegen mar nyugodtan kuldom a gyerekeket iskolaba/oviba.

while (!sleep) sheep++;

(#92829) Ringman válasza andor80 (#92826) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát azt még sem várhatod, hogy igazat mondjon.

(#92830) HellGreg


HellGreg
őstag

Szerintetek van olyan oltás, amit vérhigító mellett nem lehet adni? Én apixabant szedek, és a szüleim ma voltak oltáson, Pfizert kaptak Szlovákiában, és kérdezték tőlük, nem szednek-e vérhigítót. Lehet, hogy Pfizert nem kaphatnék emiatt? A háziorvost persze meg fogom kérdezni, csak kiváncsi vagyok, van-e itt még valaki hasonló gyógyszerrel.

(#92831) ubyegon2 válasza andor80 (#92801) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ne kábszizz mert haluzól tőle...

:D Jól van. Megfejtettem, mire gondolsz.

(#92807) Micsurin

Ha fáradt vagy, inkább pihenj, ne fórumozz. ;) A lángosos hsz-ed tartalmazott egy off beszólást fejbeverős smile-vel, én arra reagáltam, nem a lángosos témára. Ha nem akarod, hogy reagáljanak, akkor ne írj semmit, igaz név nélkül szóltál be, de egyértelmű volt, hogy nekem. Az meg, hogy hány autós közlekedik tahó módon, nem mentesíti a bicikliseket, hogy ne a forgalomra figyeljenek. Nem is értem egyébként, mert egy kis lökéstől is kórházba kerülhetnek, ha az autósok is figyelmetlenek. Lassan eléri már a kritikus tömeget a biciklisek száma, szóval valami kresz vizsgához simán lehetne kötni, ha részt akarnak venni a forgalomban.

Hidd el nem szeretnéd ha visszanézném a mai kamera felvételeket

Tévedsz, szeretném, ha visszanéznéd őket! Legalább 6x. :D

(#92833) ubyegon2 válasza andor80 (#92808) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ma felnéztem "csemtrél "topikba FB és elkeesrítő

Aham, no ez sok mindent megmagyaráz nálad! Írhattál volna erről hamarabb. :DDD

(#92834) Sir Pocok válasza HellGreg (#92830) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Édesapám heparint szed és úgy kapott Pfizert.

Azért kérdezik a vérhígítót, hogy a szuri után mennyire vérzékeny az illető.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#92835) Parci válasza emvy (#92828) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Az, hogy barmilyen oltas mellett sulyosan lebetegszunk vagy meghalunk, elegge kevesse eselyes."

ezt jó lenne a kínai esetében tényleg tudni. amúgy a kínainál a második után 28 14 nappal leszel védett, az április vége optimista szerintem. de mondjuk, ha úgy amúgy annyira nem félsz az egésztől, sima ügy.

én mondjuk most már a gyerekeket is féltem.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92836) Micsurin válasza ubyegon2 (#92831) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Te vettél magadra valamit ami nem neked volt szánva ezzel nekem, nincs dolgom. Te magadra szetted a reakciót a "és te mit kerestél ott" kérdésre... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#92837) emvy válasza Parci (#92835) üzenetére


emvy
nagyúr

Van egyebkent adat, csak kerdes, hogy hiszel-e neki. Szerintem nem nez ki rosszul, kiveve, ha az UAE adatok masszivan meg vannak hamisitva. A 'tunetmentesseg' nem annyira erdekel, engem az erdekel, hogy az augusztus 6-ai K80-ra el tudjak menni :D

> én mondjuk most már a gyerekeket is féltem.

Nekem az az erzesem, h szeptemberben mar atment rajtunk ez az egesz egyebkent is. (Volt egy het, amikor nekem szivritmuszavarom volt, a parom meg harom heten keresztul napi 12 orat volt agyban, olyan faradt volt.)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#92838) szabi__memo válasza emvy (#92837) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:DDD melyiket érdemes elhinni :F :D
Komolyan

(#92839) andor80 válasza ubyegon2 (#92833) üzenetére


andor80
senior tag

Mi magyaráz meg mit? Kusza a gondolatmeneted...
Nem is herbál boltban voltál hanem valami csövi kannásborát szopogattad el!?.. :P
Ezért szállsz bele másokba ;] is.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#92840) ubyegon2 válasza Parci (#92819) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értem, amit írsz, de nem értek egyet. Sokat láttam már itt és az én 30 napomban nem csak az volt, amit írtál. :N De én teljesen megértem a személyes felindultságot, ha amúgy is rossz napja van az embernek! :K Ez egy ilyen játék, van aki fegyelmezni próbál, van aki begörbül ettől és van, aki nem. Annyi banánom van már, hogy csak na, a legrosszabb az volt, mikor Tg-ként a totál PH-ról ki voltam banánozva. :O

kaptál büntit, "leülted", itt vagy, és naponta írhatsz egy csomó hülyeséget, nem? :DDD

Ez igazán nem volt szép! :P Laca óta ez a csomó hülyeség mérce egész más értelmet nyert!

(#92836) Micsurin

Szerintem már nagyon kevered a dolgokat, de nem érdekes. Nekem egyértelmű volt a célszemély. De legalább megbeszéltük a közlekedési morált is. Fontos, ja meg a népek szabadtéri étkezési szokásait is kivesézted. Egyiken sincs értelme amúgy meglepődni. :N

(#92839) andor80

Mi magyaráz meg mit? Kusza a gondolatmeneted...

Neked kuszának tűnhet, az nyilvánvaló, de nem tud mindenki olyan összeszedetten írni, mint Te! :N A chemtrail FB csoport látogatása magyarázza meg a hsz-eid jellegét, arra utaltam. Nem is gondoltad, hogy vannak ilyen összefüggések?

Kannásbor!? Ez jó....nem nagyon élek vele, bár lehet nem ártana benyomnom egy-két lityit, mielőtt ide benézek. Példát vehetnénk rólad, tudod hogyan kell ilyen bosszantó helyeket látogatni! :K

[ Szerkesztve ]

(#92841) emvy válasza szabi__memo (#92838) üzenetére


emvy
nagyúr

?

while (!sleep) sheep++;

(#92842) daneel_hu válasza andor80 (#92800) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Oltási nyilatkozat papírt nem kaptam random most hívott a háziorvos oltópont húsvét hétfő Sputnik V"

Szerintem húsvét hétfőre kevés embert tudnak behívni.
Aki hajlandó bemenni azt oltják, jól van ez így.
Amúgy meg örüljünk neki, hogy kicsit az aktív rétegbe is belemásznak most már... ideje volt.

(#92843) szabi__memo válasza emvy (#92841) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Melyik adatokat érdemes elhinni a keleti vakcinákról?
Magyarul mely ország vizsgálatai közelítik meg a nyugatiakat és lehet biztonsággal elfogadni az alapján?

(#92844) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tegnap hívtak,hogy astrat kapnék. Inkább lemondtam róla. Vki kapott már?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#92845) emvy válasza szabi__memo (#92843) üzenetére


emvy
nagyúr

A vizsgálat nem egy nagy ügy, kérdés, hogy még van-e hamisítva és ha igen, mennyire. Utólag úgyis minden kiderül, ezért meg lennék lepve, ha pl. az UAE súlyosan belenyúlt volna, mert az óriási kárt okozna az országnak.

Én azt tippelem, hogy az mRNS vakcinák az adaptációk miatt fognak nyerni pár év alatt, de nem hiszem, hogy az orosz, kínai vagy AZ között óriási különbség lenne.

while (!sleep) sheep++;

(#92846) szabi__memo válasza emvy (#92845) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én sem hiszem. Csak ez nem elég.
És a meghamisítás esélye nem biztató. Szóval melyik nincs, biztosan? :)
Na ez a gond ezekkel a vakcinákkal, nem más

(#92847) emvy válasza FIREBLADE78 (#92844) üzenetére


emvy
nagyúr

Húgom, cukorbeteg. Másnap kicsit hőemelkedése volt. Meg az összes kollégám kb., tucatnyi ember.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#92848) emvy válasza szabi__memo (#92846) üzenetére


emvy
nagyúr

Biztosan? Biztosan egyik sem tuti. A Pfizer nagyobb eséllyel tuti, mint a kínai. Esélyekről van szó, kockázatról.

Én azt mérlegeltem, hogy kínai ma, vagy Pfizer mondjuk május közepén vagy végén. (Egészséges fiatal vagyok.) Dehát mindenki megsaccolja magának.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#92849) LanyUs válasza FIREBLADE78 (#92844) üzenetére


LanyUs
senior tag

Pár nap alatt 1000hsz? Bárcsak az oltási program pörögne így :)
Kolléga ( magas vérnyomás, enyhe cukor ) kapott Astra. 1. Oltás: 3 napig 40 fokos láz, majd pár nap bágyadtság. Egy hét szabiba került neki.
2. Oltás: hőemelkedés 1 nap, azon kívül 2 nap bágyadtság. Elvileg ennyi. Többi majd később...

Szüleimet most oltotta a háziorvos Szputnyikkal. Ő döntött így! Súlyosak kaptak Pfizer, egészségesek Szputnyik. Nekem nem is szóltak, ne osszam az észt, pedig támogatom az oltást nekik. Csak magamnak nem, de azt már kitargyaltuk itt.

(#92850) andor80 válasza ubyegon2 (#92840) üzenetére


andor80
senior tag

Ne gondolom ,hogy érthető miről beszélsz össze vissza.tényleg tolj be 1 litert csak remélni tudom,hogy nem mai tabimennyiségre...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.