Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92701) csƵ válasza fatal` (#92693) üzenetére


csƵ
őstag

Apóst, testvért orosszal. Semmiféle mellékhatás.

(#92703) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#92704) fatal` válasza snecizero (#92700) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. :R Azért kérdeztem, mert ő alapból magas vérnyomásos (kezelve van).

Apám és nagymamám kapott Pfizert, mindkettőjüknek csak az oltás hely fájt egy kicsit 1-2 napig.

Cabaye89, Parci, csƵ Köszi nektek is. :R

(#92705) Hieronymus válasza snecizero (#92700) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nekem meg van mind a kettő oltás.
A szúrások helye, a szúrás és a folyadék okozta tágulás okán nekem is meg volt. Az első esetben valami ideget is sikerült megsérteni. Több volt kettő napnál.

Minden oltás utáni második éjszakán különösen jót aludtam. Gondolom ez mellékhatás. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#92706) Jadro válasza lacafaca (#92703) üzenetére


Jadro
veterán

Úgylátszik, nem elég fejlett a humorérzékem, mert egyik részén sem tudtam röhögni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#92707) proradeon


proradeon
őstag

"Müller Cecília hozzátette, hogy sms-ben értesítették már az iskolai és az óvodai dolgozókat az oltásról, amelyet a napokban kezdenek el a Pfizer vakcinájával."

Ha van itt valaki, akinek van pedagógus rokona, írja már meg legyen szíves, hogy kapott-e az illető ilyen sms-t. Az én ismeretségi körömben semelyik nem kapott. :F

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#92708) lacafaca válasza Jadro (#92706) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor sírjál...bánom én ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#92709) Ringman válasza lacafaca (#92703) üzenetére


Ringman
nagyúr

na hány óra alatt derül ki, hogy a szovjet dezinformációs csatorna több éves felvételt tett fel véletlenül?

(#92711) flash-


flash-
veterán

üdv
aki már a második pfizer vakcinán is túl van pár héttel és kialakult a védettség, az ugyanolyan mértékeben képes továbbra is fertőzni -terjeszteni a virust? nem, vagy nem tudjuk vagy képes de nem annyira?

etika:
ti etikusnak tartjátok azt hogy felhív titeket a háziorvos és közli hogy valaki visszamondta a pfizer vakcinát így van lehetőségetek felvenni az oltást?
mármint etikus így felvenni,vagy nem,és inkább azt kellene mondani hogy átadom másnak aki jobban rá van szorulva?
(40 év alatti, nem krónikus beteg ,kissé túlsúlyos 180cm, 98kg,de sportoló,nem dohányzó,nem ivó egészséges férfi)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#92712) ivana válasza #20749568 (#92710) üzenetére


ivana
Ármester

If it cannot, the state needs to pay €5,000 per day in fines. Szerinted? Röhögve kifizetik.

(#92711) flash- Az nagyjából egyértelmű, hogy a fertőzőképesség összefügg a tünetek erősségével, minimális tünet esetén minimális vírus van benned ami kevésbé fertőz. Szóval azt biztosan tudjuk, hogy kevésbé terjeszti az is aki az oltás ellenére pozitív.

Etikai kérdésre: szerintem onnantól, hogy az orvos hív fel teljesen etikus. Sőt etikátlan lenne visszamondani hiszen plusz munkát generálsz vele a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

(#92713) lacafaca válasza Ringman (#92709) üzenetére


lacafaca
őstag

már több éve szokás angliában a szájkosár hordása? nem hinném :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#92715) Ezekiell válasza flash- (#92711) üzenetére


Ezekiell
veterán

A legutóbbi, jelenlegi ismereteink szerint 80-90%-al kevésbé terjeszti a Pfizerrel teljesen immunizált ember a vírust, mint az immunizálatlan.

És én azonnal felvenném, az etikusságon majd gondolkozok az álmatlan éjszakákon, amikor már védett leszek...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#92716) FіkuszKukіsz válasza Ezekiell (#92715) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

+1

Romanes eunt domus

(#92717) fatal` válasza flash- (#92711) üzenetére


fatal`
titán

Izraeli adatok alapján nem, a terjesztést is csökkenti ~94%-kal.

"ti etikusnak tartjátok azt hogy felhív titeket a háziorvos és közli hogy valaki visszamondta a pfizer vakcinát így van lehetőségetek felvenni az oltást?"
Nem, de szó nélkül felvenném, mert vicc, ami itt folyik az országban. Sajnos nincs rá lehetőségem, mert az én háziorvosom betartja a protokollt.

(#92718) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Breaking:
WHO: Hatásos a kínai Sinopharm és a Sinovac vakcina

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#92720) ubyegon2 válasza fatal` (#92693) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jóanyám (75) két héten belüli sputnikos, kezelt magas vérnyomással. Közvetlen utána egyetlen mellékhatásról tudott beszámolni, elmúlt az addig meglévő gyakori megszédülése. De most viccen kívül, még a helyét sem érezte, azt mondja a pár évvel ezelőtti influ oltás az tényleg durva volt nála, de ez nokedli. :K

(#92644) GypsFulvus2

Én biciklivel járok dolgozni, kb. 20 perces út. Maszkban. Tegnap időtöltésként számoltam, útközben hány emberrel találkozok, és mennyin van maszk.

Nem megoldható, hogy azon a tetves nyamvadék biciklin közlekedve a forgalmi helyzetre figyelnél éppen? :((

[ Szerkesztve ]

(#92721) Drótszamár válasza proradeon (#92707) üzenetére


Drótszamár
őstag

Anyám nem kapott. (Már nyugdíjas, csak heti pár hittan órát tart)

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#92722) ubyegon2 válasza GoodSpeed (#92613) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Epson Perfection V19 Scanner

OK, akkor nem ilyen modernebb MZ/X készüléked van, megnyugodtam.

a hátralévő remélhetőleg jó pár évtizedre, szedni fogom az Aspirin Protectet

Ez így konkrétam marhaság szerintem. De majd Parci PHd DrMD megmondja neked, hogy tényleg az-é.

(#92723) DamianB válasza Z.É.T. (#92688) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi . :R
Ilyen mérőm nincs de majd lesz valahogy.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#92724) fatal` válasza ubyegon2 (#92720) üzenetére


fatal`
titán

Megnyugtató, köszi. :)

(#92725) ubyegon2 válasza fatal` (#92724) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Igazán nincs mit és remélem hasonlóan könnyen veszi a mama nálatok is! Egy furaság van mindössze, amit talán írtam is itt, hogy az oltóponton konkrétan fogalmuk sem volt, mikor lesz a 2. szuri. De ez gondolom helyi sajátosság fidesz kiemelt Cíviscityben. Viszont épp itt kaptam válaszban, hogy nagyon jó a hatásfoka a SputnikV-nek, így ha valakinek elmarad a 2. kör, gyakorlatilag alig pár %-ot veszíthet védettségben. Mondjuk minden darab lőszer számít egy háborúban.

Meg is van az érintett hsz Lauda ft jóvoltából. :K

[ Szerkesztve ]

(#92726) bohoc71 válasza DamianB (#92723) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Okostelóra Icare healtmonitor alkalmazást töltsd le,ideiglenesen jó az is,amíg nem veszel mérőt.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#92727) Jadro válasza lacafaca (#92708) üzenetére


Jadro
veterán

Nem mondtam hogy igazuk van és azt sem hogy nincs. Mindenki azt csinál amit akar. Csak keresem hogy melyik részén kell röhögni. Ahol otthagynak egy rakás szemetet maguk után? Az utolsó hsz-od után már az a rész is érdekel, ahol sírni lehet rajta. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#92728) ubyegon2 válasza bohoc71 (#92726) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ahogy mondod, én használtam régebben, ha nem is orvosi műszer, a mérések egyértelműen mutatni fogják, ha csökken vészesen az érték. (a 3-10 dolláros kínai csoda ujjcsíptetők is kb erre vannak kalibrálva)

Playgoogliban nem érdemes keresni, onnan kikerült anno, saját weboldalról viszont letölthető.

http://www.icarefit.com/

# pulseoxymeter mobilra

[ Szerkesztve ]

(#92729) FіkuszKukіsz válasza ubyegon2 (#92728) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Azért érdekes, hogy az iphone letöltés nem az Appstore-ba visz. Nem egy bizalomgerjesztő.
Ehhez egyébként nem kell olyan teló ami tud is mérni? Vagy hogy méred?

Romanes eunt domus

(#92730) t72killer válasza #20749568 (#92710) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hűha, még a magyar nemzethy párt szakállas büszkesége is visszamászhat az ereszcsatornán?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#92731) Nerd válasza proradeon (#92707) üzenetére


Nerd
aktív tag

Anyam kapott sms-t, holnap kapja...

[ Szerkesztve ]

(#92732) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Április 5-én megyek oltásra, Sputnik-V. :R
(Bp. II.ker)

(#92733) emvy válasza daneel_hu (#92732) üzenetére


emvy
nagyúr

Bennem meg a kínai 20 perce. Mintha előre láttam volna pár kommentel ezelőtt (akkor még nem tudtam, hirtelen volt valahol egy maradék).

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#92734) sipi700 válasza proradeon (#92707) üzenetére


sipi700
tag

Láttam ilyen sms-t, kaptak többen is.

(#92735) bohoc71 válasza FіkuszKukіsz (#92729) üzenetére


bohoc71
aktív tag

A telefon kameráját használja mérésre.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#92736) Ricardo válasza Jadro (#92706) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha a rendőrök belecsattognának, pillanatok alatt tele lenne a net a sírással, hogy rendőri brutalitás. :U

(#92737) ubyegon2 válasza FіkuszKukіsz (#92729) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azért érdekes, hogy az iphone letöltés nem az Appstore-ba visz. Nem egy bizalomgerjesztő.

Az androidos dl meg nem a googleplay-be visz, említettem is. Annyira megbízható, mint minden más app, de ez is csak egy opció. Amúgy nem a teló kamerája, hanem a flash lámpa mutatóujjal való lefogása a mérés módja. Nem tudom hogyan csinálja, de pulze nálam jó szokott lenni ill bloodpressure is vagy pont ugyanúgy téved, mint más eszköz ugyanakkor, viszont a vérnyomás/pulzus adatokat tutira azonnal küldi a galád kínaiaknak. :K Fel ne rakd!

Nem kell olyan teló, csak kamera és flash lamp legyen, amire Te gondolsz az a Samsung-ra való app, az csak egyes Samsung telókon fut.

[ Szerkesztve ]

(#92738) ubyegon2 válasza #20749568 (#92572) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Abban nem lesz sok köszönet...

Azért én megnézném az esetet! :DD

(#92595) Parci

amikor legközelebb oda jutunk, hogy épp moderálok ezerrel, rakom rendbe a topikot

Azóta se csináltad, de jobb is, mivel gondolom úgy írtátok meg a moderálás alapelveit, hogy nem az alapján csináljuk, hogy gyerkőcök éppen mennyire hintáztak az idegszálaidon!

Gyakorlatilag bármit lehet írni, csak akkor kell odafigyelni, ha kivannak az idegeid. Értem. :R Sajna nálam ez elég kontraproduktívan működött eddig, de mára nagyon megjavultam szerintem. ;]

(szóval Laca az ártalmatlan őrült kategória nálad?) :N Amúgy nem tudom mi lenne Laca nélkül a Laza topikkal, gyakorlatilag ha olaszosan is, de róla lett elnevezve, szóval banánt így!? (teperést most hagyjuk is)

[ Szerkesztve ]

(#92739) blakey válasza daneel_hu (#92732) üzenetére


blakey
titán

Sokan kaptak emailt vagy SMS-t, a következő 1 hétben sokan megyünk, én is 6-án, a Rehab központba Budakeszire. :K

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92740) Wn2tl válasza flash- (#92711) üzenetére


Wn2tl
tag

"inkább azt kellene mondani hogy átadom másnak"

A rettegő ismerőseim már jó ideje be vannak oltva okosba, ha te is az vagy ne csinálj lelkiismereti kérdést belőle, aki kapja marja. Nincs vakcina hiány mindenkinek jut.

[ Szerkesztve ]

(#92741) Sub-S válasza Wn2tl (#92740) üzenetére


Sub-S
senior tag

"Nincs vakcina hiány mindenkinek jut."

Hogyne, a kérdés hogy mikor...

(#92742) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Pfizerrel és Modernával beoltottak nem terjesztik a koronavírust az amerikai járványügyi központ szerint

Akkor a nyár a vakcinaútlevek időszaka lesz.

#92740: valóban nem oltóanyagból van hiány Mo.-gon, hanem emberből aki beadja és logisztikából. De ez a jobbik eset, a fejetlenséget könnyebb megszüntetni, mint hiány esetén oltóanyagot varázsolni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#92743) Z.É.T. válasza emvy (#92733) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Úgy tűnik, hogy egyre több orvosnál alakul a praxis idősebbjeinek átoltása, ma ketten is jelezték haverok közül, hogy mehetnek felvenni, egy 43 és egy 45 éves egészséges. (egyik Sputnik oltóponton, másik Sinopharm rendelőben)

(#92744) blakey válasza flash- (#92711) üzenetére


blakey
titán

Azért hív fel a háziorvos, mert megmaradt oltást inkább valakinek odaad mintsem, hogy kidobja, ráadásul írja is, hogy visszamondott. Használd ki a lehetőséget és ennyi, nem kell ezen parázni, mindenki sorra kerül. Aki meg visszamondja annak több oka lehet, tehát ha akarja akkor ő is kapni fog, ha más okból mondta vissza akkor meg nem mindegy? Sokan még mindig nem akarnak oltást, vannak akik a bőség zavarában még válogatnak is, pedig csak úgy leszünk szabadabbak ettől a sz@rtól ha sokan beoltatják magukat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92745) bigdady válasza proradeon (#92707) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kapott. Sőt olyan is aki már oltva van...

(#92746) Lauda válasza lacafaca (#92703) üzenetére


Lauda
félisten

Elképesztő, ennyi agyilag zoknit egy rakáson. :DD

(#92747) ivana válasza Z.É.T. (#92743) üzenetére


ivana
Ármester

Jaja most beszéltem anyukámmal, az egyik barátnőjét, meg a hugát is behívták oroszra most hétvégére 5x évesek mindketten. Szerintem gyorsulni fog a dolog, gyorsabb a kikérdezés, adminisztráció stb. fiatalabbaknál.

(#92748) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Sziasztok, eddig read-only voltam.
Most hívtak ho rendelőből, 5-én mehetek nanobotokért. Annyit kérdeztek csak, hogy van-e averzióm valamelyikkel szemben; kínait neveztem meg, mint nem kívánatos, így jön a Спутник.
40-es, egészséges pacák vagyok, gondolom sokan visszamondták, vagy tényleg rengeteget rendeltek.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#92749) perempe válasza Soulfly842 (#92698) üzenetére


perempe
addikt

hajrá! én erre voltam. a vaddisznóktól jobban félek, mint a vírustól, volt róla tábla a temetőnél.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#92750) daneel_hu válasza baal-amiga (#92748) üzenetére


daneel_hu
addikt

Sok jött most az oroszból.

47 vagyok, átestem a fertőzésen és Sputnik V-t akartam vagy esetleg Pfizert.
Bár ha a kínain múlna, hogy ne kapjam el még egyszer ezt a fost akkor 3x szúratnám a seggembe azt is. :DD

Hétfő reggel nálam is játszik a Sputnik.
Jó az a cucc nyugi. :)
Az élő vírus-terápiánál sokkal jobb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.