Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15754) Memmaao válasza Rive (#15751) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezt te most komolyan gondolod?? Hol írtam fals, téves bagatellizalo dolgokat??? Bólogatok? Mi nem tényszerű jelen helyzetben abból, hogy a 7, pár milliárd emberhez képest a jelenlegi betegszàm, pláne a halálozási ráta tized százalék? Ebben mi a bólogatàs? Mi nem tényszerű abban, hogy Kína túl van a járvány csúcsán? Mert akkor a szintén nem tényszerű riogatàsnak kéne bólogatni? Mondtam olyat egy szóval is, hogy ez a járvány kamu, vagy faszsag? Nem! De nem kell túl dramazni! Mi értelme 400e halott magyarról beszélni.
"Amikor meg vakon nekimégy itt másoknak igazából a legkisebb alap nélkül, akkor kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy a nagy nyugtatgatás közepette te magad vagy a leginkább pánikban " szóval te simán kioszthatsz itt engem vakon, a legkisebb alap nélkül, de én nem reagálhatok valótlan, riogató adatokra? Szerintem Te higgadj le. Ha pánikban lennék, nem sürgősségi és oxyologus lennék. És igen, ráférne az emberekre, hogy picit a gatyába csokizzanak, de nem pánik keltés árán. Szerintem épp elég lenne, ha pár ember ràjönne, avval, ha nem tartja a szociális távolságot, eljár, bandazik, nem magát, hanem az idős rokonait sodorja veszélybe!
De tessék, itt egy jó pelda, hogy mi van akkor, ha nem pánik keltés, hanem informális, szűrés és önkéntes karantén van:

Érdemes megnezni, mit ér az, ha objektív adatokat kezelunk.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.