Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117151) Silent77 válasza lacafaca (#117150) üzenetére


Silent77
veterán

FB-ről van.
Én 2 oltás után is erős tüdő fájdalommal élem életem. Hasi vérrög is kialakulhat az oltás miatt. Ennyire jó az oltás, amit majmolsz. Semennyire. Buta vagy mint a tök. Remélem naponta fogod magad szúratni!!!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#117152) FrezeR


FrezeR
senior tag

A Biontech közben bejelentette, hogy az omikron variánsra már 3 oltást kívánnak beadni :D
Pfizer, BioNTech vaccine neutralises Omicron with three shots

(#117153) Asbee válasza FrezeR (#117152) üzenetére


Asbee
veterán

Tudod mi vicces? Hogy nem tudsz angolul. :D Fuss neki még egyszer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#117154) FrezeR válasza Silent77 (#117151) üzenetére


FrezeR
senior tag

Elég sok ilyen beszámolót olvasok én is Facen, elég ijesztő és nem mindenki vicces kedvéből írja. Tegnap beszéltem két hölggyel, akik elmentek az oltás után d-dimer tesztre és bizony eléggé megemelkedett az értékük a normálishoz képest. Egyikük tudta mennyi volt előtte, mert megnézette a másik nem, de utóbbi papírral bizonyította, hogy a 0.5 érték helyett ilyen 1.8 körül van neki. Az orvosa írt is fel rá injekciót amiből 10-et kell hasfalba beadni magának, aztán újra mérnek. Neki megmondta az orvosa kerek-perec, hogy az oltás emelte meg, ők kínait kaptak amúgy. De valószínűleg a többi oltás esetében is megjelenik ez a dolog. Az Astráról meg konkrétan tudjuk, hogy igen és miért.

(#117155) t72killer válasza Silent77 (#117151) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hasi vérrög. ¿Qué?

#117154: persze, énis. Múltkoriban egy nő az anyukája emlőrákját próbálta bizonygatni, hogy istenbizony a pár héttel korábban beadott óttástú vót. Nyilván a covid-oltások előtt nem létezett a betegség.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#117156) FrezeR válasza Asbee (#117153) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ó igazad van, közben én is rájöttem csak kapkodtam vele a címet látva. Surry vagy hogy mondjátok angolul :D Sajna már nem tudom javítani, így tekintsétek tárgytalannak, aztán nehogy freudi elszólás legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

(#117157) Z.É.T. válasza FrezeR (#117154) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nekem is több is van AstraZeneca utáni az ismősök között és két Sinopharmos.
De sokkal több covid utáni.
Keress rá, nagyon gyakori a betegség utáni. (nem akarok linket hozni, random bármelyik jó, amit találsz első háromnak)

(#117158) FrezeR válasza Z.É.T. (#117157) üzenetére


FrezeR
senior tag

Azt olvastam igen, hogy a covid magában durván megnyomja az értéket. Nem tudom ilyen esetben oltás után mi a protokoll és milyen érték felett kezdenek kezelni rá ha ez kiderül.

(#117159) Z.É.T. válasza FrezeR (#117158) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Pontosan nem tudom, nem mentünk bele, de mindössze két lány kapott miatta gyógyszert (Astra mindkettő)
Azóta jól vannak szerencsére :K

[ Szerkesztve ]

(#117160) FrezeR válasza Z.É.T. (#117159) üzenetére


FrezeR
senior tag

Az a lényeg. :) Akik hajlamosak a vérrögképződésre vagy nem tudják magukról, azoknak nem árt odafigyelni ezek szerint.

(#117161) Z.É.T. válasza FrezeR (#117160) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Persze, főként a vektorvakcináknál.
Szerencsére ma már csak a Janssen megy abból.
Viszont éppen nekik meg különösen ajánlott az oltás, mivel a covid endotélbetegség elsősorban... ("érbelhártya" az endothelium)

[ Szerkesztve ]

(#117162) BalanceR válasza Z.É.T. (#117157) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem tudom, ezért kérdezem, nem úgy van, hogy mivel a d-dimer emelkedés immunreakcióra vezethető vissza, szinte minden vakcina (tífusz, kanyaró, bcg...) esetén megfigyelhető jelenség? Sőt gyulladásos megbetegedések , daganatok jelenléte, terhesség esetén, és műtétek után is jelentkezhet.
Pont, mint a másik mumus, a fiataloknál a pericarditis.
Azt is okozhatja ritkán akár a covid vakcina, de egy sima influenza , egy durvább megfázás, sőt már egy erősebb fizikai megterhelés is kiválthatja.
Viszont mindkettő ( d-dimer / pericarditis) lényegesen gyakrabban fordul elő oltás nélkül beszopva a covidot, mint egy vakcina mellékhatásaként.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117163) Z.É.T. válasza BalanceR (#117162) üzenetére


Z.É.T.
őstag

De, szerintem pont így, csak nem tartottam fontosnak átgondoltan és részletekbe menően leírni :K meg még ennél is lehetne szakmaibban, részletesebben, de azt végképp meghagyom másnak :D )

(#117164) BalanceR válasza Z.É.T. (#117163) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, egy hivatalos szakértői állásfoglalás mondjuk a tvben, rádióban, médiában tök jó lenne ez ügyben is, és hatékonyabb is lenne mint a Merkely képe a plákáton.
Nem is értem, hogy mi a 𓂸 ért nincs ilyen...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117166) Intruder2k5 válasza Chesterfield (#117165) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Magánlevelezés publikussá tétele a másik fél engedélye nélkül tilos, a hozzászólást töröltem.

(#117167) HellGreg válasza FrezeR (#117160) üzenetére


HellGreg
őstag

Azt hiszem olyan 13 ezer ft magánklinikán genetikai vizsgálatot csinálni trombózishajlamra, nekem megcsinálták TB keretében a tavalyi trombózisom miatt és kiderült, hogy abszolút nem vagyok rá hajlamos. Le is állították az eliquist. És így már az astrától sem félnék ha nem szputnyikot kaptam volna első kettőre.

[ Szerkesztve ]

(#117168) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Véget ért a járvány?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#117169) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Na engem bekonyveltek Covidosnak.
Eredmenyeim jok bent se maradtam
Tudo tiszta, a felsobb legutakat horgoket kapta el.
A leginkabb ami kicsinalt a magas laz

(#117170) BalanceR válasza Gsx-rr (#117169) üzenetére


BalanceR
addikt

Csak ne menjen mélyebbre, ha ez így kiüt, mi durva lenne, ha még egy jó kis kétoldali tüdőgyulladás is lenne mellé folyamatos légszomjjal .... :Y
Gyógyszert írtak? Mondtak valamit, a gyógyulási időről?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117171) t72killer válasza Gsx-rr (#117169) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Izé, úgy, hogy egy teszt se lett pozitív :F? Bacis tüdőgyuszi pl kizárva?

No mind1, bármi is ez, lényeg, hogy múljon el nyomtalanul.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#117172) BalanceR válasza t72killer (#117171) üzenetére


BalanceR
addikt

Pont hogy nem tüdőgyuszi, "Tudo tiszta, a felsobb legutakat horgoket kapta el."
persze ettől baci még lehet...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117173) Vebber válasza FrezeR (#117152) üzenetére


Vebber
tag

Mármint ez úgy értendő, hogy szerintük akkor ér valamit, ha mind a három pfizer?

(#117174) Ricardo


Ricardo
félisten

Atyég! :Y

Ahol a valóság legyőzte a facebookos vírustagadást

" Egy fiatal férfi a párjával jött, és mesélte, hogy azért nem kérték korábban a vakcinát, mert egy ismerőse szerint a Pfizert eredetileg egy számítógépvírus ellen fejlesztették ki, és most embereknek akarják beadni."

(#117175) Gsx-rr válasza BalanceR (#117170) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez a 11 nap, na mar hatarozottan jol vagyok.
3 fele gyogyszert kaptam, de az antibiotikumot mar leallitotta.
Amugy oke,hogy magankorhaz,de peldaerteku volt anhozzaallasa a verveteltol kezdve a novertol a foorvosig.
Azt mondta innentol kezdve nem lehet gondom,foleg,hogy megoldottam hetfoig otthon tudok lenni

(#117176) v!ct0y válasza Ricardo (#117174) üzenetére


v!ct0y
veterán

"És megmenekültünk a biztos haláltól"
És ez nem rémhírterjesztés?

(#117177) FrezeR válasza Vebber (#117173) üzenetére


FrezeR
senior tag

Úgy.

[ Szerkesztve ]

(#117178) BalanceR


BalanceR
addikt

Omikron egy vaccine expert szemével
#ÁzsiábaSzakadtam
A teljes, vágatlan videó itt található.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117179) perempe


perempe
addikt

Chicago Bulls

* Brahms: 4. szimfónia *

(#117180) laszlohu válasza perempe (#117179) üzenetére


laszlohu
addikt

Elgondolkodtató videó, mármint, a sportcsapatoknál, ha mondjuk a 11 játékosból x ember Covid-os , akkor el kéne halasztani a meccset addig, amíg letelik a karantén, de sajnos vannak egyéb szempontok is, ha meghirdettek egy meccset egy x időpontra, akkor azt már nehéz új időpontra rakni, és pl. Sok kártérítést is kell fizetni, gondolom

(#117181) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wow. Akit az oltásellenesek véres kardként mutogatnak, hogy "3 oltással meghalt"...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#117182) Alex91 válasza t72killer (#117181) üzenetére


Alex91
félisten

Ne mar... Aki kvazi oltotkent meghal, azoknak hamis oltottsaguk volt? Ennyi baromságot... :W

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117183) IRO21 válasza Alex91 (#117182) üzenetére


IRO21
aktív tag

Oltási akcióhét van. Most bármi belefér :)

(#117184) Asbee válasza Alex91 (#117182) üzenetére


Asbee
veterán

Sajnos ez egy létező dolog. És ami a legborzasztóbb eü-ben rengeteg oltásellenes van…. A többit tedd hozzá.
Már rég tudni lehetett az említett személy sem volt beoltva.

[ Szerkesztve ]

(#117185) pjen


pjen
félisten

Üdv. Munkatársam lányáról kiderült, hogy kovidos.Az apja a melótársam negatív,de karanténban van. Viszont egy ált.iskolában gondnokok is, ott is laknak. Ilyenkor a suli is karanténba kerül?

(#117186) Alex91 válasza Asbee (#117184) üzenetére


Alex91
félisten

Engem nem ez zavar, hanem az, hogy aki kvazi oltotkent meghal, azok hamis papirral vannak, es nem is voltak oltottak... Na, ez a baromsag...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117187) Alex91 válasza pjen (#117185) üzenetére


Alex91
félisten

Nem.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117188) zilazil válasza Alex91 (#117186) üzenetére


zilazil
senior tag

Nem látom tömegével ezeket az eseteket a topikban, nem értem miről beszélsz.

(#117189) pjen válasza Alex91 (#117187) üzenetére


pjen
félisten

O.K.,de mért nem, az iskolában mindenfelé járnak és rengeteg emberrel találkoznak. Vagy akkűr mért nem jöhet negatív tesztel melózni.

(#117190) BalanceR válasza Alex91 (#117182) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, jelen esetben néhány oltás mellett érvelő nyomja fullba a kretént... Szóbeszédek, bemondás alapján megy a szöveg, hogy nem volt oltott... Benne van a pakliban, de nulla közeli az esélye, hogy valóban nem volt.
Bizonyítani nem lehet, szóval konteó marad.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#117191) Alex91 válasza zilazil (#117188) üzenetére


Alex91
félisten

Amit a kedves forumtars linkelt, arrol...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117192) Alex91 válasza pjen (#117189) üzenetére


Alex91
félisten

Oltott?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117193) pjen válasza Alex91 (#117192) üzenetére


pjen
félisten

Igen.

(#117194) Alex91 válasza pjen (#117193) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor erdekes. Eddig az oltott, tunetmentes szabad volt. Van hivatalos hatarozata, hogy karantenban kell lennie?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117195) FіkuszKukіsz válasza BalanceR (#117190) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mondjuk tényleg összevissza megy a beszéd, de én inkább hiszek egy mentős kollégának, mint annak aki feltételezéseket tényként ad elő.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#117196) pjen válasza Alex91 (#117194) üzenetére


pjen
félisten

Konkrétan nem tudom, csak betelefonált, hogy lánya kovidos, neki karantén. Amit nem értek, a másik melóhelyén lakik akkor az hogy?

(#117197) t72killer válasza Alex91 (#117186) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi nem stimmel? Én egyáltalán nem állítottam olyat, hogy minden halott oltatlan. Nettó matek: 3x oltott aktív emberként van mondjuk 0.1-1% esélye a halálos kimenetelre. Oltás nélkül 1-10%.

#117190: több, független helyről jön a szóbeszéd (rövid időn belül ez a 4 amit látok), ami gyanús. Az egyetlen "hivatalos" forrás arra, hogy 3x oltott lett volna, egy hozzátartozója FB-kommentje. Napersze hogy közvetlen rokon járatja le azzal, hogy kamupapírozik...

A kamupapírozás nagyon is létezik, figyelek pár tard csoportot, korábban nyíltan, mára "küldtem privit" úton jönnek-mennek az infók.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#117198) Alex91 válasza t72killer (#117197) üzenetére


Alex91
félisten

Hogy kijelentik, hogy azert halnak meg oltotkent, mert valojaban nem voltak oltottak. Na, ez zavar...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#117199) radi8tor válasza Chesterfield (#117165) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#117200) t72killer válasza Alex91 (#117198) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Namég1x: Én olyat nem mondtam, hogy minden oltottként elkönyvelt halott kamupapíros.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.