Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116101) S e t h válasza Di Natale (#116099) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem élem meg zaklatásként.
Hülye vírus.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116102) Di Natale válasza S e t h (#116101) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Legalább így elkerülhetőek azok a hülye gócpontok. :W

(#116103) Asbee válasza Di Natale (#116102) üzenetére


Asbee
veterán

Hülye vírus! :((

(#116104) vito555


vito555
tag

Elpusztult a bükki szervál: covidos volt

Pénteken elpusztult a Bükkben befogott és Állatkertünk természetvédelmi mentőhelyére kedden este beszállított szervál...

[link]

𝄢

(#116105) Gubu0101 válasza vito555 (#116104) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kezdem felteni a macskam :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116106) Cartevo válasza Gubu0101 (#116105) üzenetére


Cartevo
őstag

erős a vakcica

(#116107) Graphics válasza Gubu0101 (#116105) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Enyém tavasszal végig mellettem volt, semmi baja, alapból sem tudott rendesen dorombolni, ez azóta sem változott, a másik sajnos elpusztult...

elütötte egy kocsi...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116108) laszlohu válasza Gubu0101 (#116105) üzenetére


laszlohu
addikt

Egy régi hír:

[link]

az oroszok már 2021 áprilisa óta oltják covid ellen nem csak az embereket, hanem a kutyákat, macskákat, stb.

[ Szerkesztve ]

(#116109) Gubu0101 válasza laszlohu (#116108) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nofene,ezt nem tudtam :B Lehet,ha elul a vihar,kovetkezo lepes ez lesz otthon is :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116110) t72killer válasza Gubu0101 (#116109) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha jól rémlik USA-ban állatkerti oroszlánok kaptak pl embernek való Pfizert. Egy házimacseknek nyilván sokkal kisebb adag kéne.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#116111) LuckyL válasza zolivissza (#116094) üzenetére


LuckyL
őstag

úgy tudom, ha valaki gyermeket tervez fél éven belül, akkor nem kell oltatni
persze csak ha nő :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#116112) Graphics válasza LuckyL (#116111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az hogy mit tervez az ember... Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Reszelhet bármennyit az ember, ha nem jön össze...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116113) t72killer válasza LuckyL (#116111) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez kamu, nagyonis.

Anyukáknak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#116114) Z.É.T. válasza LuckyL (#116111) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Rosszul

(#116115) Di Natale


Di Natale
aktív tag

(#116116) BalanceR


BalanceR
addikt

Omikron elmélkedő
#ÁzsiábaSzakadtam

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116117) Graphics válasza BalanceR (#116116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kíváncsi leszek mi lesz az a "sebesség", amit elér majd ez a vírus.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116118) pjen válasza Graphics (#116117) üzenetére


pjen
félisten

Én inkább arra, hogy tényleg kukázhatjuk e a mostani 3 oltást.

(#116119) Graphics válasza pjen (#116118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egyértelmű szerintem lassan, ahogy a tendenciákat látjuk.

Kíváncsi vagyok, van-e valami összehasonlító táblázat, az eddigi verziók kapcsán. Hogy miben módosult a vírus.

Én azért néha elgondolkozok, hogy most épp az emberiség erodálódásának melyik fázisában járunk...

KöszBillgéc...a windowsvistát ahogy "művelt kollégám szokta mondani.

Nyugi, nem komolyan gondolom :D ez a laza topic.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116120) HellGreg válasza t72killer (#116041) üzenetére


HellGreg
őstag

(#116121) syberia


syberia
veterán

(#116122) Graphics válasza syberia (#116121) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na szóval.

Azt mondta, hogy 42-ből 3-4 volt oltatlan. A többi 2 vagy 3 oltással.

Nem azt akartad írni, hogy a páciensek többsége oltott volt?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116123) t72killer válasza HellGreg (#116120) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez még csak álmodozás, a deltánál se jött be.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#116124) HellGreg válasza t72killer (#116123) üzenetére


HellGreg
őstag

Elég megalapozott álmodozásnak tűnik.

(#116125) t72killer válasza HellGreg (#116124) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Teljesen értelmetlen álmodozni, 1hét és kiderül.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#116126) HellGreg válasza t72killer (#116125) üzenetére


HellGreg
őstag

A jövő héten akartam menni harmadikra, de akkor várok még egy picit :)

(#116127) ooloo válasza Fire/SOUL/CD (#116056) üzenetére


ooloo
őstag

Ez a politika ..... megosztani , elszigetelni azt , aki nem a kedvük szerint tesz . Ez a "a legtöbb oltásellenes alacsonyan iskolázott" megjegyzés még egy lépés a fasizmus felé . :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#116128) BalanceR válasza ooloo (#116127) üzenetére


BalanceR
addikt

Így van! Borzalmas fasizmus, hogy 8 általánossal vagy egy érettségivel nem lehetnek az emberek járványszakértők!

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116129) ooloo válasza BalanceR (#116128) üzenetére


ooloo
őstag

Ne csúsztass ..... nem járványszakértőkről írtam .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#116130) BalanceR válasza ooloo (#116129) üzenetére


BalanceR
addikt

Pedig annak képzelik magukat sokan, kétes forrásokból az interneten talált, ilyen-olyan információkra hivatkozva, kiabálnak kígyót békát a szakértőkre, és utasítják el a többségi (98%+) orvostársadalom ajánlását, javadlatait.
Kb, mintha építészekkel , tervezőmérnökökkel vitatkozna a biztonsági őr az Aldiban, hogy hogy kell házat tervezni, és építeni.
Egyébként ha annyira zavar az a kijelentés, hogy az járvány / maszk / oltásellenesség szoros összefüggésben van az iskolázottság hiányával, miért nem cáfolod? Biztos könnyű lenne, hiszen nyilvánvalóan hamis állítás.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116131) Di Natale válasza BalanceR (#116130) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Dr. Tamasi József

(#116133) Qtya123


Qtya123
őstag

Múltkor írtam, hogy egy közvetlen kollégám ismerőse és egyik cimborám ismerőse is benyelte a deltát.
Mindkettő kórházba került, az egyik 34 éves, a másik ha jól emlékszem 36. Átlagos testalkat, átlagos emberek, oltás nem volt. Persze az átlag nem feltétlenül jelenti azt, hogy kicsattannak az egészségtől, de azt sem, hogy az első szellő lepofozza az embert.

A 36 éves kijött a kórházból az oxigén terápiáról, de nagyon erősen károsodott a tüdeje, kíváncsi vagyok innentől milyen lesz az állóképessége, hogy rotty a tüdő. A másik a lélegeztető, onnan temető útvonal lett. Neki az egész család pozitív lett, a szülők is, de enyhe és közepes tünetekkel, rajta kívül mindenki oltva volt.

A brit alatt rengeteg 3x éves ismerős volt beteg, de egy sem került kórházba, nem úgy mint most a delta esetén. Erre meg itt van már az omikron is. Amúgy miért omikron és nem omega a név? Mint valami mikroelektronikai szaküzlet.

[ Szerkesztve ]

(#116134) HellGreg válasza ooloo (#116129) üzenetére


HellGreg
őstag

Gondolom véletlen, hogy az egyetemről, szobatársak, évfolyamtársak aki volt ismerősöm és beszéltünk azóta az mind beadatta az oltást. A munkahelyen mindenki akit ismerek (alapkövetelmény a munkakörhöz az egyetemi v. főiskolai diploma), be van oltva. Itt a szomszédaink, néhány távolabbi rokonom, ismerősöm, akik nincsenek, vannak vagy 20-an, egyedül több diplomám van mint nekik összesen, de gondolom ezek is csak véletlenek.
Sajnos az a helyzet, hogy tényleg összefügg a dolog az iskolázottsággal.:))
Ez azért van, mert a tanultaknak van annyi önkritikájuk, hogy beismerjék, ha valami nem a szakterületük, akkor ott nem próbálnak okosabbak lenni az illetékes szakembereknél. Meg tudják különböztetni a szakembert a szélhámostól, a szakember merev tényeket közöl, ami nem mindig tetszik a hallgatóságnak, de ez van, el kell fogadni. A tanulatlan sajnos átverhető, amikor a facebookon egy bukott gyógymasszőr ellő 2 latin szakkifejezést, az pont elég a tanulatlannak, hogy máris szakavatottnak higgye, és utána jöjjön nekem magyarázni általános iskolás helyesírással, hogy tanuljak meg logikusan gondolkodni, mert ő azt teszi, vagyis hát szegény azt hiszi magáról. Beáll amögé a barom mögé, aki a számára legvonzóbb elméleteket fújja, és azt hiszi, hogy ezáltal mindenkinél okosabb. Nem állítom, hogy ezek az emberek a hibásak, nem, azokat kéne felaggatni, akik a sok ostobaságot bedumálják nekik, mint az a szlovák szerencsétlen Lidl-szabadságharcos, aki már a föld alatt van az elméleteivel együtt, és hány ilyen van még...

[ Szerkesztve ]

(#116135) Di Natale válasza HellGreg (#116134) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Ezt a dumát próbáltad már személyesen is ebben a formában és stílusban előadni másoknak? Kíváncsi lennék mit reagáltak.

(#116136) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, esetleg valaki meg tudná mondani, hogy szferocitózis esetén ajánlott a covid oltás? neten nagyon keveset találtam róla, szinte semmit. Orvosoktól is kérdem mi akar ez lenni, legyintenek hogy ez semmi, szinte mindenkinek van, nem kell ezzel törődni.
pár éve annyit irtak az orvosi leletemre: nagy valószinűséggel ilyenem van. (ez amúgy elég WTF moment, most vagy van, vagy nincs).

(#116137) Asbee válasza Di Natale (#116135) üzenetére


Asbee
veterán

Hülye stílus! :((

(#116138) Di Natale válasza Asbee (#116137) üzenetére


Di Natale
aktív tag

+1

(#116139) HellGreg válasza Di Natale (#116135) üzenetére


HellGreg
őstag

1-nek igen, persze ennél sokkal burkoltabban, de így is megsértődött, mint azt vártam is.
A teljesen elborult elméjűekkel nem érdemes próbálkozni sem sajnos.
A tartalommal kapcsolatban is van megjegyzés vagy csak a stílussal van gond? Mert leírhatom ugyanezt általános iskolás színvonalon is, ha úgy jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#116146) LuckyL válasza syberia (#116121) üzenetére


LuckyL
őstag

ezek azért kemény számok az oltástáliboknak, gondolom hümmögnek ilyen adatra, megy a fejvakarás
türelmetlenebek kedvéért 8 percnél a lényeg

cryptot minden termékemért elfogadom

(#116147) laszlohu válasza gergo5991 (#116136) üzenetére


laszlohu
addikt

Olyan keresőszavakat olvass, hogy pl. Pfizer és a trombózis, vagy astrazeneca és a trombózis,
Ugyanaz vonatkozik a te betegségedre.
Rövid válasz egyértelműen be kell oltsd magad, mivel több előnnyel jár, mint hátránnyal

[ Szerkesztve ]

(#116148) perempe válasza syberia (#116121) üzenetére


perempe
addikt

Egy háziorvos tapasztalatai.
Érdemes megnézni, pl. magyarázatot ad rá, hogy miért nincs influenza.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#116149) pjen válasza HellGreg (#116134) üzenetére


pjen
félisten

Ezt Tudod hol kellett volna elhintened? A békemeneten. Járvány idején, mikor mindenkit arra kérnek, hogy tartson távolságot ennyi ember felvonul maszk és távolságtartás nélkül. Ez nem politika, mit gondol az egyszerű átlag ember? Nincs itt semmi látnivaló, ha az ország vezetése helyesnek tart egy ilyen rendezvényt akkor én mért aggódjak. 100000 alulkébzett felvonuló.

(#116150) Csókolom


Csókolom
tag

Nemetorszagban van most egy kis gebasz, ugy latszik kell a korrekcio lockdown iranyban, mert az oltas nem annyira hatekony, mint ahogyan az feltetelezve volt. Illetve a feltetelezesek tanulmanyok es a tapasztalat között ugy latszik egy luk van. Ez a luk elbizonytalanitja itt a politikat is. A media pedig megörült. Forras RKI:

Forras: RKI [link]
Forras: RKI [link]

csak 49%-os a hatekonysag a delta varians ellen

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.