Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) varmi2 válasza FullGas (#34550) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ebben az ársávban csak ez az egy az ajánlott.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#34552) nonozoom válasza alphamooncam (#34547) üzenetére


nonozoom
tag

Estére hazaérek, meglesem a búgás okát, bár nem számottevő.
Az Eris-el maximálisan elégedett vagyok, max egy külső hangkártya jöhet szóba, ahogy néztem aminek szimmetrikus a csatlakozása, olyan 40 körül van. Presonus, vagy Steinberg pl. Gyűjtők rá! ;)

[ Szerkesztve ]

(#34553) lezso6 válasza alphamooncam (#34545) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"tisztán elektronikus zenét nem hallgatok.
Utóbbi kevésbé összetett, sokkal egyszerűbb megjeleníteni, egy gyengébb képességű, felbontású hangfalon is jól szólhat."

Nem feltétlenül. Tény, van sok elektronikus zene, amihez nem szükséges jó képességű hangrendszer, lehet erre gondolsz, pl az elektronikus tánczenék, ott az a lényeg, hogy aggya a méjjet. De azért ne vegyünk egy kalap alá mindent. A (neuro, nem tucatliquid) drum n bass elég elrettentően jó példa szerintem, nagyon összetett, sűrű műfaj.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34554) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Hangszóróimat leszeretném cserélni, ezt a 3-at néztem (árban kb. azonosak)
EDIFIER SPEAKER Studio R1280T
Mackie CR3
MC-SHF120

Tapasztalatot, véleményt irhattok nyugodtan, esetleg más ajánlást is elfogadok!

Előre is köszönöm!

(#34555) Francia91 válasza FuRiONight (#34554) üzenetére


Francia91
veterán

ModeCom 120U-ról olvashatsz tapasztalatokat, ha beírod a topik keresőjébe
Nekem is ilyen van, most nem ismételgetném magamat, viszont jelenleg nem kapható itthon
Szerintem maximálisan megérte az akkori árát (szűk 2 éve 44-ért vettem)
Itt van egy korábbi hozzászólásom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#34556) FuRiONight válasza Francia91 (#34555) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én is átnéztem, de sehol nem kapható. Igy más ajánlás esetleg?

Microlab 6c (new) és az EDIFIER SPEAKER Studio R1280T maradt igy.

[ Szerkesztve ]

(#34557) alphamooncam válasza lezso6 (#34553) üzenetére


alphamooncam
őstag

Köszönöm az újabb kiegészítést. Én spec Vivaldi Négy Évszakjára gondoltam, mint etalon. Ennél nehezebben megjeleníthető műfajt legyél olyan kedves a tisztán elektronikus zenei irányzatból példának felhozni szíveskedj.

Az sem ártana, hogy mondjuk dobnál egy youtube linket, hogy én tudatlan is megismerhessem.

Ezt a fajta moderálást kukacoskodásnak gondolom, ha Te nem akarod érteni az a te bajod.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34558) alphamooncam válasza alphamooncam (#34557) üzenetére


alphamooncam
őstag

Csak úgy általánosságban...

Nehéz úgy választ írni bármilyen kérdésre hogy - mint a példa mutatja - ne szedjék szét darabjaira, idézzenek, kiragadjanak belőle részleteket Önjelölt moderátorok...

Semmi baj azzal, ha valami nyilvánvaló tévedés van egy hozzászólásban, és azt kell kijavítani, de amikor valaki azt tagadja, hogy keleten kel a nap, és nyugaton nyugszik, akkor úgy érzem baj van.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34559) Bodz válasza Mukucs (#34539) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szerintem a Mackie lenne a te barátod, de tényleg minél több mindent meg kéne hallgatnod.

(#34560) lezso6 válasza alphamooncam (#34557) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Műfajokról volt szó, nem egy Vivaldi Négy Évszakjáról. Arra reagáltam, hogy az elektronikus zene se feltétlenül egyszerű, nem csak "tucc-tucc", "duimbisum" meg "bwah-wahwah" létezik.

S nem, ez nem értetlen leszólás volt, úgyhogy nem értem miért kell besértődni. A moderáció fogalma meg nem tudom hogy jön ide,a személyeskedést hanyagoljuk.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34561) PpenoO válasza Bodz (#34559) üzenetére


PpenoO
őstag

Kevés lesz az az 5" egy aggya a mélyet z623 után. Oda minimum egy 6"-os kéne, ha meg nagyon kell a mély és olcsón megakarja úszni az ember akkor meg véleményem szerint az M-Audio BX8 D2 a bestbuy.

(#34562) alphamooncam válasza lezso6 (#34560) üzenetére


alphamooncam
őstag

Semmi személyes, de mint írtam egy műfajra hoztam példát.

Ott van a hozzászólásomban hogy műfaj.

Azt gondolom, hogy nem érdemes egy Bösendorfer, vagy egy Stradivari egyedi, összetett hangját összehasonlítanom egy szintetizátor "összetett" hangjával... de ahogy gondolod.

Szerintem hagyjuk ezt abba...

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34563) nonozoom válasza alphamooncam (#34562) üzenetére


nonozoom
tag

Talán akkor nem is műfajokról kellene beszélni. Egy akusztikus hangszer és egy elektronikus hangszer. Bármi hasonlítás értelmetlen. Mindegyiknek megvan a maga zenei világa. Ennyi.
Mindenesetre egy komolyzenei koncert élőben mindent visz! (magánvélemény) Ettől még kedvelem Jean Michel Jarre-t. :)
Ez a téma itt, pedig már elég Off. :K

(#34564) PpenoO válasza alphamooncam (#34562) üzenetére


PpenoO
őstag

Tényleg felesleges mert még a legnagyobb mestereknek sem sikerül megkülönböztetni egy Stradivarit egy mesterhegedűtől, sőt..., de te biztos megtudod :))

Ezek után eléggé hiteltelen az a feltételezésed, hogy egy elektronikus hang kevésbé összetett mint egy hagyományos hangszerből származó hang. Itt csemegézhetsz egy kicsit, amennyiben tényleg érdekel a téma.

(#34565) lezso6 válasza alphamooncam (#34562) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amire te gondolsz azok a gagyi "szintetizátorok", melyek valójában csak előre legyártott hangmintákkal dolgoznak, kb midi szint, vicc kategória. A komolyabb zeneszerzők maguk készítik a hangszereiket (mindent beleértve), rengeteg munkával. Tudom, mert én is csinálom próbálkozom. Kb ez a legnagyobb különbség az akusztikus és elektronikus zene között, s már eleve ezért sem lehet ezeket csak úgy összehasonlítani, hogy melyik igényel jobb rendszert.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34566) alphamooncam válasza PpenoO (#34564) üzenetére


alphamooncam
őstag

Huhhh !

"Tényleg felesleges mert még a legnagyobb mestereknek sem sikerül megkülönböztetni egy Stradivarit egy mesterhegedűtől, sőt..., de te biztos megtudod :))"

Ez az állítás nyilvánvaló tévedés - ne adj isten szándékos csúsztatás. Én valóban elolvastam, és értelmeztem a cikket. Címe: "Létezik jobb hegedű a Stradivarinál?"

SZVSZ a cikk arról szól, hogy képzett zenészek felismerik-e a Stradivarit vagy sem, nem pedig arról, hogy meg tudnak-e különböztetni két mesterhegedű hangját.

Én a saját tapasztalásomra, füleimre hallgatok.

Két változatban is megvan Vivaldi Négy Évszakja ( Boston Symphony Orchestra- vezető hegedűs Joseph Silvestri , és I Musici - vezető hegedűs Felix Ayo ) és két egészen más hangú vezető hegedű szól a műben, és nem jelent különösebb problémát megkülönböztetni őket, pedig nincs high-end rendszerem, és még zenész sem vagyok.

Másrészt meg ki beszélt itt két akusztikus hangszer összehasonlításáról ( újabb csúsztatás ) ? Emlékeim szerint a téma az volt hogy ( nem lebecsülve az igényes elektronikus zenét készítők munkáját ) hogy egy akusztikus hangszereket használó zeneművet, magas hűséggel megjeleníteni sokkal nehezebb mint egy tisztán elektronikusét.

"Ezek után eléggé hiteltelen az a feltételezésed, hogy egy elektronikus hang kevésbé összetett mint egy hagyományos hangszerből származó hang."

Bocsi, de Te ezt komolyan gondolod??? Azt hiszem ez válaszra sem méltó... :P

Ja, és továbbra is várok olyan linket, ahol olyan tisztán elektronikus művet, ami összevethető egy nagyzenekari művel, meghallgatható. Tényleg meg fogom hallgatni, mert felkeltetted a kiváncsiságom.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34567) dudika10


dudika10
veterán

Ennek a témának itt és most van vége!
A folytatás gyomlálva lesz. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34568) PpenoO válasza alphamooncam (#34566) üzenetére


PpenoO
őstag

Két különböző akusztikus hangszert eléggé egyszerűen meglehet különböztetni. Ha erre akartál utalni a Stradivaris példáddal, akkor az elég rossz példa volt. A cikkből kiderül, még akkor is ha a címe más témára utal, hogy szinte lehetetlen megmondani, sem élőben sem hangkeltőn keresztül, hogy épp Stradivari vagy egy másik mesterhegedű szól egy adott darabban. Rengeteg ilyen Stradivari vakteszt cikk van. Arról nem tehetek, hogy nem helytálló példával próbáltál az akusztikus hangszerek által keltett hangok komplexitására rávilágítani.

Azért örülök, hogy felkeltettem/tük az érdeklődésedet, linkeltem is egy elég komoly weboldalt, abban vannak hangminták is dögivel. Amennyiben egy youtube linkre vársz, azt kaphatsz, de ahogy egy mesterhegedű hangja is elvész, ugyanúgy sérülnek az elektronikus hangok a tömörítés során. Itt van például ez a remekmű. Korán sem szól úgy mint wav formátumba így felesleges is alapul venni.

dudika10 #34567: elöbb kezdtem el írni a hozzászólást, minthogy láttam volna a tiédet, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#34569) alphamooncam válasza dudika10 (#34567) üzenetére


alphamooncam
őstag

Részemről rendben. Megjegyzem más véleményét hiteltelennek nevezni én kétszer is meggondolnám.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34570) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Üdv!

Irodába keresek olcsó hangfalat.

-legyen legalább egy méterer kábele (usb is lehet)
-legyen rajta jack audio kimenet
-hangerőszabályzás
-számlára venném, tehát nem árt ha kapható is a magyar boltokban:-)

[ Szerkesztve ]

(#34571) Francia91 válasza zeorsdfd (#34570) üzenetére


Francia91
veterán

Valakinek 5 ezer, másnak 20 az olcsó... Nálad mit takar? Biztosan könnyebben mondanak a többiek is adott terméket, ha picit bepozicionálod az árhatárt :)
Nekem volt Genius SP-HF500A hangfalam, kategóriájában szerintem nem rossz, bár szintén nem tudom, hogy a 7-8 ezer Ft-os árával belefér-e neked az olcsó szegmensbe. De most ez jutott eszembe hangfal terén, ami szerintem nem drága, és megfelelő is

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#34572) zeorsdfd válasza Francia91 (#34571) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

10ezer körülre gondoltam. Ez a Genius egész jónak tűnik, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#34573) Francia91 válasza zeorsdfd (#34572) üzenetére


Francia91
veterán

Ahhoz képest, hogy 14W van ráírva, meglepően jól szól. Nekem anno laptophoz volt filmhez, meg akkor zenéhez még. Aztán pár év múlva lett a ModeCom 120U... :)
De én meg voltam elégedve az árkategóriájában ezzel a Genius-szal

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#34574) psyho85 válasza SkyS1gn (#34529) üzenetére


psyho85
aktív tag

Atya-gatya, most kell megválnom a Kürbistől mert elmegy beszerzési áron? :D

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#34575) dudika10 válasza zeorsdfd (#34572) üzenetére


dudika10
veterán

Vedd a nagyobb Geniust, az 1250B-t. Nem véletlenül az az ajánlott.

(#34574) psyho85:
Ha felfele akarsz lépni, akkor igen. Ha oldalra lépnél, akkor viszont felesleges, nincs hova...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34576) Shingen válasza dudika10 (#34575) üzenetére


Shingen
addikt

Vedd a nagyobb Geniust, az 1250B-t. Nem véletlenül az az ajánlott.
+1 :K

風林火山

(#34577) Bl@tty válasza psyho85 (#34574) üzenetére


Bl@tty
tag

Ezen én is gondolkodtam... Csere egy Solo 6c-re... :U Mondjuk az enyém nem BT-s.
Bár itt panelben sok értelme nem lenne, max. később, esetleges költözés után.

[ Szerkesztve ]

(#34578) Mukucs


Mukucs
senior tag

Srácok, valakinek tapasztalata van-e ezzel a monitorral?

Iszonyat jó áron [majdnem félár] hozzá tudnék jutni, de ha nem az én igényeimnek felelne meg elsősorban, akkor így sem fogom megvenni. Köszi előre ! :R

(#34579) alphamooncam válasza Mukucs (#34578) üzenetére


alphamooncam
őstag

Én mindenképp meghallgatnám előbb. Sőt, úgy nem veszek hangsugárzót, hogy előtte nem hallottam, egyébként meg a Te döntésed, én nem ismerem.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34580) Mukucs válasza alphamooncam (#34579) üzenetére


Mukucs
senior tag

Sajnos nincs lehetőségem meghallgatni őket vásárlás előtt! :(

(#34581) PuMbA válasza Mukucs (#34578) üzenetére


PuMbA
titán

A nem "népszerű" típusokat nem nagyon ismerjük :)

[ Szerkesztve ]

(#34582) PpenoO válasza PuMbA (#34581) üzenetére


PpenoO
őstag

A véleményemet már leírtam, 5" hangfaltól nagyon sub hangokat nem várhatsz, leírása alapján 50-20kHz, ami nagyjából még igaz is lehet, viszont ez a dj jelző nem biztos, hogy lineáris, inkább mélykiemelt, V karakterisztikájú hangfalra utal, ami neked még be is jöhet de azért azt vedd figyelembe, hogy a mélykiemelt, tömörített mély hang nem egyenlő a valódi mélyhanggal. Egyszer meghallod a különbséget és egy életre megtanulod mi is a természetes igazi sub (20-40Hz). Friendly Houseba mindenesetre az eladó nem kötötte be nekem, mert szerinte szarul sikerült, dobozhangú széria. Persze lehet csak mást akart eladni nekem. A félár azért elgondolkodtató, a jó cuccoknak többnyire elkérik az árát.

(#34583) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mit szóltok ehhez?
Kürbis BT vagy Hoch sima? nemsok árkülönbség van... BT jóljönne mondjuk. Most nézem a Hoch is BT, miért ilyen drága a Kürbis?

[link] [link]

Esetleg hasonlót tudtok mondani olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#34584) Mukucs válasza PpenoO (#34582) üzenetére


Mukucs
senior tag

Szia, és mit gondolsz, elektronikus zenére nem ilyen V karakterisztikájú hangfalakat kellene keresnem!? :F

Kizárólag zenehallgatásra, semmi munka vagy ilyesmi... :N

(#34585) benfolds válasza SkyS1gn (#34583) üzenetére


benfolds
őstag

gondolom mert nem nagyon lehet kapni. szerintem az amerikai piacra gyártanak inkább, amazon-on fixen van mindig készleten, az ára pedig 200 dollár. de azért bízzunk benne, hogy ha ismét feltöltik az eu-s / készleteket, akkor lejjebb megy az ára...

(#34586) PpenoO válasza Mukucs (#34584) üzenetére


PpenoO
őstag

Írtam is, hogy neked még be is jöhet. A buktató szerintem az lehet számodra, hogy most van egy z623 "subwoofered" ami mennyiségileg aggya a mélyet, igaz, köze nincs az igazi mélyhez, de te ezt szoktad meg és váltani akarsz egy 5" 2.0ra ami mély hangokat tekintve közel sem fog annyit tolni mint a jelenlegi 2.1ed. Ez azt jelenti, hogy hiába V karakterisztikájú (ez csak feltételezés volt a részemről) hangosan kell majd hallgatnod és még akkor sem leszel ott mint a megszokott mostani rendszereddel, ergo csalódni fogsz. Ezért is mondja mindenki, hogy ugorj fel Pestre és hallgatózz. Amivel tuti nem nyúlnál mellé az egy 8"as 2.0, abból a best buy az M-Audio BX8 D2. 6"os már necces, de ha hátsó reflexeset veszel és rátolod a falra elérheted a 40-45Hzet, igaz vesztesz a linearitásból. 2.1ből is lehetnek számodra érdekes modellek de azok is 80-90től indulnak.

(#34587) Mukucs válasza PpenoO (#34586) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ, sajnos szükségem van ilyen "szájbarágós"-ra, hogy megértesm miről szól ezaz egész.

Miféle 2.1 ez? Valami iszonyat módon tetszik, miben különbözik ez a Z623 tól? Van középtartomány pl? Mert a Loginál csak 2 csipogó van kb + a sub. :DDD

(#34588) PpenoO válasza Mukucs (#34587) üzenetére


PpenoO
őstag

Ha körbenézel az oldalukon kiderül róluk, hogy elég komolyan gondolják amit csinálnak. A 2.1es szettükön is látszik. Z623hoz képest jelentős változást hozhat pozitív irányban, már anyagában (12mm MDF, hangszórók) is más szintet képvisel mint a jelenlegi rendszered. Megrendeled neten keresztül és ha nem tetszik 14 napon belül elálsz a vásárlástól. Az elállással kapcsolatban a részletes feltételeket azért nézd meg az adott webshopban.

(#34589) Mukucs válasza PpenoO (#34588) üzenetére


Mukucs
senior tag

De ezt ugye nem csak Bluetoothon tudom használni :F

(#34590) PuMbA válasza Mukucs (#34587) üzenetére


PuMbA
titán

Az egy dolog, hogy PpenoO leírja, hogy mi van, de még mindig nem tudod meg, hogy valójában milyen basszus is tetszik neked, hiszen nem hallottál jó minőségűt eddig :) Akkor tudnád meg, ha berendelnél egy ilyen 2.1-et és egy 6,5"-ost vagy M-Audio BX8 D2 2.0-át is és egymás mellett meghallgatnád, majd visszaküldöd, amelyik nem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#34591) Mukucs válasza PuMbA (#34590) üzenetére


Mukucs
senior tag

Annyi lóvém nincs, hogy berendeljem mindkettőt! :D

(#34592) alphamooncam válasza Mukucs (#34591) üzenetére


alphamooncam
őstag

Ma ezt találtam. Szívesen meghallgatnám...

[ :D ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#34593) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

10 ezres kategórián belül van bármi vetélytársa a 1250B/1255B-nek? Főleg kicsit több mélyre vágynék, mint ami azokban van, de ha nincs más ki tudok egyezni velük.

Egyébként ezeknek a Geniusoknak nincs semmi rejtett hibájuk amire figyelni kéne? Az teljesen mindegy, hogy melyiket veszem, mert valóban csak külsőben térnek el?

Köszönöm a válaszokat előre is!

(#34594) PuMbA válasza Vasinger! (#34593) üzenetére


PuMbA
titán

Microlab B73 talán, de a Geniusnak jobbnak kell lennie, szóval meghallgatás nélkül ne vedd meg. Egyébként ki van emelve a Geniusok basszusa is, többet ne nagyon várj el :)

[ Szerkesztve ]

(#34595) Vasinger! válasza PuMbA (#34594) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hol lehet meghallgatni egy helyen a B73-at és a 1250B-t? :) Jól látom, hogy egyáltalán nem kapni már a 1255B-t?

(#34596) PuMbA válasza Vasinger! (#34595) üzenetére


PuMbA
titán

Na ez a jó kérdés :DDD 1250B = 1255B, szóval mindegy :)

(#34597) Vasinger! válasza PuMbA (#34596) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Esetleg valamiféle esélyes helyeket tudnál írni, ahol legalább a Genius biztos megtalálható? Mediaban jól gondolom, hogy nincsen kiállítva egyik sem?

Esetleg Bestbytre-ra tippelek még.

(#34598) mekker válasza Mukucs (#34584) üzenetére


mekker
őstag

[Magánvélemény rovat]
Sok elektronikus zenénél egyébként is kiemelnek. Tudom, nem ilyet hallgatsz, de pl. big room house == tökön-babon döngölnie kell. Éppen ezért szerintem tévedés, hogy ezekhez jól illenek a V-kiemelésű cuccok. Hosszú távon fárasztóvá is válhat, ami még rosszabb, mintha tök laposan szólna a hangrendszer.

A linkelt 2.1 nem tűnik rossznak laikus szemmel. A szatellitek rendes két utasok tűrhető méretekkel és súlya is van azért a doboznak; a mély pedig 8", tehát nem ilyen 5,5" valamivel akarják kiszúrni a szemünket.

Nem tudom mikor vetted a Z623-at, de ha pár éve, akkor az is lehet, hogy vételi ár közelében el tudod passzolni. Tehát árban sem lenne olyan megterhelő.

Egyébként az a baj a 2.1-ekkel, hogy egyszerűen nem asztali PC-hez találták ki. Az rendben van, hogy nagyjából gömbhullámban adja a hangot a sub - tehát kevésbé lineáris irányban, mint a magas-közép része, de akkor is nehéz úgy elhelyezni, hogy ne szenvedjen csorbát a sztereo hangzás. Illetve emiatt több odafigyelést is igényel az elhelyezése - ami egyébként a kábel hossza és praktikussági okok miatt amúgy is korlátolt. A baj ott van, hogy lesznek erősítési és gyengítési pontok a szobában, azaz ha rosszul helyezed el, akkor lehet, hogy a székednél nem fog jól szólni, cserébe viszont má (nem kívánt) ponton meg lelkesen dübörögni fog.

Asztal alá nem érdemes rakni, ha nagyon oldalt rakod az sem túl ideális, asztal tetejére sem érdemes rakni, illetve a falakkal sincs túl jó barátságban. Tehát nem a falhoz tolt íróasztalokhoz való, mert vagy rossz helyet találsz neki, vagy útban lesz valahol a szoba közepén/másik felén.
Ha úgy ülsz pl. tévé előtt, mint egy házimozinál, akkor jobb a helyzet (oda viszont már nem biztos, hogy megfelelő lenne a szatellit része).

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#34599) Mukucs válasza mekker (#34598) üzenetére


Mukucs
senior tag

Köszönöm a véleményedet, most ott tartok, hogyinkább nem merek venni veszek semmit! :DDD

Viszont PpenoO picit észhez térített, miszerint vannak igényes 2.1 rendszerek, és így tutira nem hiányolnám a mélyet. Ami nálam fontos, sajna.

Ilyen árban tudsz ajánlani 2.1-et? Az írásodból az jött le, hogy a Taga-t nem láttad/hallottad még.

Amúgy rengetegszer van nálunk házibuli féle, grillezés, bográcsozás... ilyesmik. Ott is előszeretettel használnám a rendszert. Oda talán még jobbnak is tűnik a 2.1!

:R

(#34600) thornadoj válasza Mukucs (#34599) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Miért nem veszel egy normális 2.0-át, és később vehetsz egy normális mélynyomót hozzá, amit bármikor lekapcsolhatsz. igaz így drágább, de minőségibb, és függetlenül használhatod a hangfalaidat, ha úgy döntesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.