Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) noby válasza peq (#17998) üzenetére


noby
aktív tag

de van náluk 120u tipus is én azt rendeltem tőlük és 23k +szálíttás 26500 komplett nem pénz érte csak nem halottam még szólni de ennyiért best by szerintem.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18002) peq válasza noby (#18001) üzenetére


peq
aktív tag

Jó, az +10k.. Annyira nem vagyok vájt fülű. Egyébként nem sok jó vélemény van a boltról, lehet töröltetem a francba a rendelésemet és maradok a T20nál

(#18003) noby válasza peq (#18002) üzenetére


noby
aktív tag

igen valóban nincs sok jó értékelése. de pl iponunknak sincs. ez van nekem 10k+postát megér ha megjön úgy is kibontom a futár előtt és ennyi.de ha valami gond van akkor még bárhonnan tudsz rendelni később a creativot meg inkább hadlyuk.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18004) apuc válasza noby (#18003) üzenetére


apuc
őstag

Nem találtam már náluk a Modecom hangfalat, szerintem elvittétek az uccsót, és rájöttek, hogy nem jól árazták be. :U

(#18005) StSanya válasza apuc (#18004) üzenetére


StSanya
őstag

Most néztem, azt írja van még MC-SHF80U és MC-SHF120U is.

Melyik lenne jobb egy TV mellé, fejhallgató kimenetre rákötve vajon? Kisebb alapzaja melyiknek lehet? Mintha lett volna valami teszt, de nem találom...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#18006) _q válasza apuc (#18004) üzenetére


_q
addikt

[Ott] van pedig az.

(#18007) _q válasza Bodz (#17990) üzenetére


_q
addikt

Minden rendben volt a termékkel és a szállítással?

(#18008) Degeczi válasza _q (#18006) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Elérhetőség: ---"
valszeg tényleg csak pár db volt

(#18009) HeavyToys válasza peq (#18002) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Interstore-ból rendeltem már. Igaz Fiskars fejszét és baltát, de rendben megjött, és nem is volt vele gond.

(#18010) apuc válasza _q (#18006) üzenetére


apuc
őstag

:R Köszi

(#18011) imibogyo válasza Zola007 (#17992) üzenetére


imibogyo
veterán

Vagy csak én vagyok olyan ilyesztő.... :B

De hogy ON is legyek:
Egyre jobban tetszik a 1255B (gondolom hozzászokik a fülem + maga a bejáratás is segít). Talán a méye is jobb lett összességében az elmúlt egy hét alatt. Átlagosan napi 4-5 órát ment az elmúlt 4-5 napban, szóval szerintem volt ideje alakulni, de gondolom ez még fog változni. Bár ha nem, már akkor is tetszik ezen a szinten is, főleg ennyiért. :K

[ Szerkesztve ]

(#18012) alázógyík


alázógyík
őstag

Megkaptam a Modecomot, és azt amit rendeltem. :))
Gyári csomagolás, bontatlan zacskók, kábelek...

Ha beüzemeltem, még írok majd.

[ Szerkesztve ]

(#18013) _q válasza Degeczi (#18008) üzenetére


_q
addikt

Mikor néztem 20 perce még volt :(((

(#18014) peq válasza HeavyToys (#18009) üzenetére


peq
aktív tag

Egy baltával nem sok gond lehet, nem egy finommechanikai eszköz.. A rendelést visszamondtam, ha esetlegesen rossz, nem éri meg a bosszankodást. Amúgy is, az elmúlt hetekben sorozatos szerencsétlenségek érnek, nem hiányzik egy pozsonyi kálvária is :Y

No meg a T20 sokkal kisebb, a 35m2 panelbe bőven elég lesz.

(#18015) Degeczi válasza peq (#18014) üzenetére


Degeczi
nagyúr

kis helyre valóban tökéletes a T20
kategóriájához képest meglepően jó a tere, a régi Genius 1250x-nél lényegesen jobb ebben

(#18016) _q válasza Degeczi (#18015) üzenetére


_q
addikt

Közben leadtam én is egy MC-80u-ra interstoreba a rendelést. Attól független, hogy nincs nekik a honlap szerint, kaptam levelet és sms-t is, hogy 7 munkanapon belül beszerzik.

(#18017) tipuka válasza _q (#18016) üzenetére


tipuka
addikt

Ezek szerint nem kamu? :Y Akkor veszek én is!!! :Y Egy 120U-ra nagyon megérné beneveznem. :Y

(#18018) schawo válasza Bodz (#17990) üzenetére


schawo
titán

Milyen a Modecom, ne fogd vissza magad :)

(#18017) tipuka
Mi helyett vennéd?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18019) Zola007


Zola007
veterán

Nekem abban adjon tanácsot valaki, hogy vegyem meg itthon 10 k-ért a Dzsínyiösz 1250b-t vagy rizikózzak 15-ért egy 56U-val, esetleg egy 80U-t később ha megint lesz raktáron (nem sürgős).
Jelenleg laptopról szól, ha meglesz az asztali, akkor visszarakom az audigy 2 zs-t

Nagy hangerőre nincs szükségem, inkább átlagosan szóljon minden tartományban.
Nem diszkózni akarok, zeneileg mindenevő vagyok, hallgatok rap, rock, pop, country, jazzen keresztül néha Beethoven-t is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18020) tipuka válasza schawo (#18018) üzenetére


tipuka
addikt

Hát az anyagiak miatt nagyon mozgat majd fele annyiért-harmadannyiért a 120U , mert eredetileg a Prodipe Pro 5 V2 és az M-Audio BX5 D2 körülire pályázok bár ezt Te is tudod. :D (még kicsit félre kell rakni mellé, de már a küszöbön kopogtat). Csak sajnos nem hallottam még egyiket se, Szegeden meg nem tudok ilyen boltot, ahol meg lehetne őket hallgatni, az MM-ben meg nyilván nem árulják őket. Lehet szidnám a 120U-t, de lehet elég lenne a számomra, nem tudom. :) Az a baj nagyon nagyon nem egy kategóriák.

(#18021) schawo válasza tipuka (#18020) üzenetére


schawo
titán

Ha a dolog pénzkérdés, akkor természetesen a Modecom is lehet jó, de semmiképp sem fogja megközelíteni a Prodipe vagy M-Audio dobozokat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18022) tipuka válasza schawo (#18021) üzenetére


tipuka
addikt

Igen ez a nagy bajom nekem is, hogy tudom, hogy nem közelíti meg az életben. :DDD

(#18023) HeavyToys válasza peq (#18014) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Nem értem annyira az aggodalmatokat. Ok szlovákiából jön. De eredetileg mindegyiket kínából szállítják. Szóval ha onnan beért normálisan, akkor szlovákból miért ne érne?

Egyébként lehet én vagyok ezekkel bátor, de még nem volt ilyen tapasztalatom, hogy rossz lett volna valamelyik termék, ami külföldről rendelek.

[ Szerkesztve ]

(#18024) peq válasza HeavyToys (#18023) üzenetére


peq
aktív tag

Én elsősorban a garanciális ügyintézésre gondoltam. Egyszerűbb két sarokkal lejjebb menni ha gond van, mint postázni küldölfre

(#18025) Zola007 válasza HeavyToys (#18023) üzenetére


Zola007
veterán

Vagy nem vásároltál még elég cégtől. :) Az sajnos még nem elég érv hogy neked szerencséd volt.
Én pl tavaly be akartam szerezni 2 horgászorsót a ritkábbik kategóriából, 4 webshopnál rendeltem meg.

Az egyik hitegetett 2 hétig. Közben megrendeltem máshol.
A másik használtat küldött. Visszaposta, ők állták.
A harmadik gyárihibásat. Visszaposta, én álltam
A negyedik pedig a márkát eltalálta de egy másik típust. Visszaposta, ők állták.
Na itt adtam fel és vettem másfélét, ennyi vesződséget nem ér meg egy Ryobi sem (aki horgászik, kb tudja miről beszélek)
Végülis kijöttem a dologból egy 1000 ft-os visszaküldés bukóval., de épp ezért értékelem nagyra a megbízható webshopokat és az arukereso.hu véleményei alapján nem ez a kép áll bennem össze az interstore-ról.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18026) HeavyToys válasza Zola007 (#18025) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Jó, én megértem és totál mindegy az én szemszögemből. De már több száz rendelésen túlesve nem tudok negatívat mondani egyetlen dzsunka webshopról sem. Mindig azt kaptam amit kértem. Ellenben Ipon garis ügyintézésről tudnék mesélni. Szóval én ha jó áron van, megveszem. De nyilván más ember, mást tart fontosnak, megértem a ti álláspontotokat is.

Amúgy garanciára visszatérve, szintén személyes preferencia, de ezekre 1 év gari van, addig valszeg nem lesz vele gond. Nálam pedig 1-1,5 évnél tovább nem nagyon marad semmi.

(#18027) Zola007 válasza HeavyToys (#18026) üzenetére


Zola007
veterán

Ha jól veszem ki a szavaidból, te vegyíted az ebayes vásárlást az EU webshopossal.
Nem ugyanaz a kategória.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18028) hoffman_


hoffman_
nagyúr

egy nagyon kedves fórumtársunk kapcsán kipróbálás alatt van nálam egy szuper kis dac+amp, és bár nagyon friss a dolog, igazán tetszik, nagyon elégedett vagyok vele. ennek kapcsán kicsit módosult a "rendszerem" elrendezése. a mostani noname 5 méteres rca kábelt ki tudnám váltani egy 3 méteressel. (ez a kábel megy a dac-tól a 2.0 aktív hangfalba) 3m hosszban már érdemes valami minőségibb kábelt nézni? esetleg valami ajánlás, ami nem rugaszkodott el a földtől?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18029) schawo válasza hoffman_ (#18028) üzenetére


schawo
titán

Ha vállalod a szereld magad megoldást, akkor a GAC1 Pro a barátod egy szabadon választott Neutrik dugóval. 5k alatt megállsz a párral.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18030) hoffman_ válasza schawo (#18029) üzenetére


hoffman_
nagyúr

vállalom szívesen, csak még sose csináltam. gondolom nem varázslat ez sem. persze ez még csak távlati, de akkor úgy tervezek, hogy érdemes. köszi :)

ui.:

hol lehet ilyet beszerezni? gugli nem dobott magyar helyet. ebay?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18031) Viper26


Viper26
nagyúr

Basszus annyira 2.1-et szeretnék, erre itt van ez. :D
Jó lenne tudni milyenek a mélyek egy R1600T Plus-hoz képest, mert attól váltam meg mostanában.

Pixel 7 | FR955

(#18032) schawo válasza Viper26 (#18031) üzenetére


schawo
titán

55Hz-es alsó határfrekit vállaltak, úgyhogy grandiózus, dübörgő mélyektől nem kell tartani :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18033) tipuka válasza schawo (#18032) üzenetére


tipuka
addikt

ezen a szövegen besírtam :DD de amúgy igazi. :)

(#18034) trufa12 válasza Viper26 (#18031) üzenetére


trufa12
addikt

Főleg hogy nagyon hangot sem ad, mert 1 csomó selejt belőle :D
nem hogy 22 ezerért, még 40 ért sem igazán muzsikált az ipontól amit én vettem legutóbb . így azóta is élvezem az nvidia 660ti vga-t amit helyette vettem . ha már eladtam a fasza 7870 xt vga-m...
de boltból nem bírtam csak ezt venni 20 asal drágábban így aztán ez nagy üzlet vót :D

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#18035) Bodz


Bodz
Topikgazda

Egyben válaszolok mindenkinek... :B
3-án rendeltem, központi raktáron jelöléssel, ma pedig már hozta a futár (DPD). Külön nem volt becsomagolva, csak ráragasztották a címzést, törékeny jelölés is akad. Minőségi benyomást kelt, nem találkoztam illesztési hibákkal, vagy csálén álló dolgokkal. Picit búg, meghallgatás még odébb van, nem találtam itthon elég hosszú rca kábelt, a hozzá adott meg... Na azt inkább nem... :B XLR-ből van megfelelő, már csak meg kéne találnom az átalakítót hozzá.

(#18018) schawo: Nem lesz finomkodás, nagyon kritkus leszek. :)

[ Szerkesztve ]

(#18036) Vekko


Vekko
aktív tag

Megtetszettek ezek az olcsó modecom-ok. M-AUDIO AV 40 volt tervben, hülye ötlet lenne erre cserélni? Mondjuk a 120-ra?

(#18037) _q


_q
addikt

Modecom 80u ismét rendelhető, központi raktárban megjelöléssel az interstore-ról. :)

(#18038) roni009


roni009
csendes tag

Sziasztok

én is rendeltem az interstoretól egy shf56U hangfalat, semmi gond nem volt a szállítással, futár előtt ki is bonthattam. Logitech x-230-ról váltottam, annál szebben szól, a mélye nem egy nagy szám, de filmezésre, játékra, kis zenére szerintem nekem megfelel. Az természetes-e, ha bekapcsolt állapotban halkan búg a hangfal? Most alaplapi hangkártyával használom, érdemes-e váltani valami komolyabbra?

(#18039) noby válasza roni009 (#18038) üzenetére


noby
aktív tag

természetes pont a búgás elkerülése miatt kell a komolyabb hangkártya ill sokkal tisztábban szebben szólna vele mivel nem gyűjti be a zajokat mint az alaplapi hangkártya.

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18040) schawo válasza noby (#18039) üzenetére


schawo
titán

(Valószínűleg) nem a hangkártya miatt búg, hanem az erősítő szekció a ludas. De ez benne van, akár drágább rendszereknél is. Gondolom nem erős búgás, így használat során nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18041) noby válasza schawo (#18040) üzenetére


noby
aktív tag

igen ez is benne van igazad lehet ki is próbálom csak jönne már meg :)

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18042) _q


_q
addikt

Ha komolyabb mély hangokat szeretne valaki, akkor 20k körüli 2.0-val nem nagyon lehet elérne, de még 2.1-el se? 20k körüli 2.0 és 2.1 azonos színvonalon van?

(#18043) _q válasza noby (#18041) üzenetére


_q
addikt

Milyet vettél és hol?

(#18044) Degeczi válasza roni009 (#18038) üzenetére


Degeczi
nagyúr

kérdés, hogy a hanszóró búg-e (mindkét oldal), vagy pl. csak a trafó (ez esetben csak az erősítőt tartalmazó példány)

(#18045) roni009 válasza Degeczi (#18044) üzenetére


roni009
csendes tag

tegnap mintha hallottam volna búgást, de most csak sistergő alaphangot hallok belőle, ez lehet az alaplapi hangkártya zaja?

(#18046) noby válasza _q (#18043) üzenetére


noby
aktív tag

xboy:interstore de még nem jött meg modecom MC–SHF 120U bib kolléga vett még ilyet és meg van vele elégedve:[link]

roni:de mindenképp érdemes venni egy komolyabb hangkarit sokat dob a hangzáson.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

(#18047) PuMbA válasza _q (#18042) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs komolyabb mély hang ezen a szinten, semmivel se :)

"20k körüli 2.0 és 2.1 azonos színvonalon van?"

Nem, mivel 2.1-nél több hangszóró és külön láda van és ezek többe kerülnek, tehát a minőségből kell lejebb adni :)

[ Szerkesztve ]

(#18048) Degeczi válasza roni009 (#18045) üzenetére


Degeczi
nagyúr

éppen lehetne, de azok ha rossz minőségűek is, ritkán annyira zajosak, hogy hangszórón is hallható legyen (fülesen persze igen)
nagyobb eséllyel az erősítő alapzaja
ez esetben akkor is hallod, ha a géped nincs bekapcsolva, csak a hangfalak (éppen ki is húzhatod belőle, de a nyitott bemenet nem ideális helyzet, olyankor normális a nagyobb zaj)

[ Szerkesztve ]

(#18049) apuc válasza Degeczi (#18048) üzenetére


apuc
őstag

Nem zúg, csak ha a gép be van kapcsolva, akkor is csak icipicit.

(#18050) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!
Néztem az összefoglalót:
Még mindig ezeket (1255A,T 20)ajánljátok pl 10-20 k között?
Mert már használtan is alig kapni!
Esetleg újabb szériák?

WoT:jimmbo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.