Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) PuMbA válasza JanR (#35550) üzenetére


PuMbA
titán

Nem fog egyszerre jönni így a kép és a hang, mert teljesen más útvonalat kell bejárniuk :)

[ Szerkesztve ]

(#35552) JanR válasza PuMbA (#35551) üzenetére


JanR
addikt

Eddig jott. Igaz a PC egy 1,5m-es optikai kabellel volt osszekotve a melyladaval, de a melyladabol 10m-s hangfal kabeleken ment a hang a ket elso es a central hangszorora.

(#35553) Degeczi válasza JanR (#35552) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az a jobbik helyzet, mert ott (hangszórókhoz vezető kábelek) már nagyszintű a jel, nem zavarérzékeny, ezért a kábel sem árnyékolt, így a kapacitása is elhanyagolható (ezzel a magashangveszteség is)

A sokkal kisebb vonalszintű jel (amit most szeretnél vezetni) már sokkal kényesebb - pont az előbbiek fordítottjai miatt. Jó minőségű, drága kábel kell ilyen távra a korrekt elvezetéshez.

Az elcsúszás általában elhanyagolható, de TV-től függően létező jelenség: a TV képfeldolgozása tizedmp-ekben is mérhető késést okozhat a hanghoz képest - de ez valszeg beállítható a lejátszóprogramban. Ha a TV-re digitális, HDMI jel megy, a TV saját analóg hangkimenetén szinkronban lévő hang jelenik meg, ott nincs ezzel gond.

(#35554) JanR válasza Degeczi (#35553) üzenetére


JanR
addikt

Na igen, de a TV-t csak filmnezesre hasznaljuk, nem az az elsodleges megjelenitom. Zenehallgatasra es bongeszere nem szeretnem azert bekapcsolni, hogy az adja a hangot. Na maj kitalalok valamit, bar ezt a 10 m-es kabelt is kiprobalom, 'talan' alapon.

(#35555) Degeczi válasza JanR (#35554) üzenetére


Degeczi
nagyúr

TV-re, filmekhez nem vészes egy kis magashangveszteség, oda olcsóbb kábel is megtenné, zenehallgatáshoz azért már inkább.

Vagy jó minőségű, drága kábel célszerű, vagy egy külső DAC a hangszórók közvetlen közelében, és akkor digitálisan, minőségromlás nélkül lehet odáig vezetni a hangot.

(#35556) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Voltam ma Zegen a hülye azért nem vagyokba, és találtam valamit aminek baromira bejött a hangja.
Őt.
Asszem nem is fogok tovább keresni :)

(#35557) Bodz válasza GRaul (#35545) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szerintem szar felvételekkel szemben is elég megbocsátó, szórakoztató, egyszerű hangja van. Nem túl pontos, nem túl valóságos, "nem profi" hangfal, de különösebb baj nincs vele.
A Yamaha nem tudom milyen.

[ Szerkesztve ]

(#35558) total90


total90
veterán

Sziasztok,

keresek hangfalszettet, blouetooth vagy wireless. A lényeg, hogy telefonról vagy laptopról tudjak zenét hallgatni, ergo a mobilitás fontos. Azért az ilyen hordozható hangsugárzók (JBL Flip és társai) nem érdekelnek.
Harman-Kardon Aura vagy Sound Stick, de egy hangfal pár inkább érdeklne. Árban kb. 100 000 forintig mennék el.
Nem kell 5.1, házimozi szett és hasonló.

Amennyiben nincs semmi használható bluetooth vagy wireless megoldással, belemennék "PC hangszróba" is, amin van 1 jack (így telefonnal és laptoppal is meghajtható lenne). Edifer C2X (habár ez már talán túl sok ha pakolni kell), esetleg Edifer Studio 1280T...

Szóval ilyesmi irányba érdekelne valami. Tudnátok valamit ajánlani?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35559) GRaul válasza Bodz (#35557) üzenetére


GRaul
őstag

Sikerült meghallgatnom MMbe. A hangja tetszett de sajnos túl nagy az asztalra :)
Szerinted esetleg egy JBL 220as ami kisebb méretben, szólhat ugyan olyat vagy esetleg jobbat?

Üdv Misi

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#35560) pulutodurumo válasza total90 (#35558) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vagy veszel egy ilyet, vagy hasonlót és bármit beledughatsz, például a belépő szintű kategóriában ajánlott Genius 1250B-t.
De a keretedbe belefér még sok más is természetesen.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#35561) Bodz válasza GRaul (#35559) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ugyanolyat biztos nem szól, a Studio 220 csak 4", az Arena 130 meg 7". :D Mennyi helyed van amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#35562) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Adott egy Logitech Z313 2.1-es hangfal, amely egyszer csak fogta magát és nem működik. A kapcsolóján ha bekapcsolom, akkor a kis LED sem világít. Tudtok ebben segíteni? A húgomé a hangfal és nagyon megszerette.
Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35563) Degeczi válasza Land (#35562) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Van egy autóm, egyszer csak nem indul, tudtok segíteni?"

rengeteg hibalehetőség, semmi értelme távolról találgatni... de bármelyik elektroműszerész ("TV szerelő") tud segíteni

(#35564) Land válasza Degeczi (#35563) üzenetére


Land
veterán

Leginkább szaki tipp érdekelne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35565) krichd1 válasza GRaul (#35559) üzenetére


krichd1
addikt

Az újabb passzív JBL-ek közül a Studio 530 az, amivel érdemes foglalkozni, az alatta lévőekkel nem igazán, használtan ezt is meg lehet jó áron venni.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#35566) Tomacko válasza Land (#35564) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nem érted ember, hogy tippelgetéskre vánod felesleges időhúzás..... Beviszed egy elektroműszerészhez és az majd meg mondja mi a baja.....

Te most pontosan azt várod, hogy valaki mondja meg, hogy reggel 9 óra 34 perckor melyik színre gondoltál, itt NINCS gondolat olvasás.......

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#35567) _drk


_drk
őstag

Microlab solo 6c
Gépet kikapcsolva zúg! Nem hangosan de éjszaka zavaró.
Hangkártya kéne vagy jó minőségű rca kábel? A gyárit lecseréltem de az is csak egy olcsó alap darab.
Vagy a hangfal szar?
Pls help mert már unom az északára kikapcsolást! :)

[ Szerkesztve ]

(#35568) Land válasza Tomacko (#35566) üzenetére


Land
veterán

Úgy értettem ajánlott szakembert szerettem volna kapni Pestről, akihez elviszem és nem a hiba megoldása érdekelt konkrétan, de köszi.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35569) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Eldöntöttem veszek értelmesebb hangfalat.
Amivel nagyon szemezgetek a [link] és később még egy [link].
Vagy inkább vegyek egy Logitech Z906 5.1 ?

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#35570) TomPack válasza BenQhunria (#35569) üzenetére


TomPack
őstag

Vagy lődd be a kettő közé egy Logitech Z623-al! Nekem van 906-is, de a géphez, zenét hallgatni teljesen jó!

(#35571) varmi2 válasza BenQhunria (#35569) üzenetére


varmi2
nagyúr

Jó lesz, amit linkeltél, és rá fogsz jönni, hogy felesleges lesz a mélyláda hozzá. A Logitechet felejsd el.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#35572) BenQhunria válasza varmi2 (#35571) üzenetére


BenQhunria
tag

Igazándiból , azt tartományt szeretném kiegészíteni amit a hoch már nem bír.
Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#35573) Degeczi válasza BenQhunria (#35569) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hehe, 30Hz-20kHz egy mélynyomóra, csak gratulálni lehet ezeknek (bár nem biztos, h az Edigitálnak, simán kinézem a kínaiakból is, h gyárilag ezt írják mellé)

(#35574) 1eske


1eske
tag

Sziasztok!

Egy GENIUS SP-HF 1250B hangfalam van. Egy problémám van vele, hogy nagyot kattan és alkalmanként ráz a Jack dugónál.

Mikor kikapcsolom a gépet akkor 2 nagyot "kattan" a hangfal, illetve ha bekapcsolt állapotban ki/be húzom a jack dugóját, akkor is zúg/kattan illetve ha hozzáérek ilyenkor a jack dugó fém részéhez akkor egy pillanatra meg is ráz.

Mitől van ez és mit lehet ezzel csinálni?

:R

(#35575) lezso6 válasza BenQhunria (#35569) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Bögreszettet ne! Zenére alkalmatlan, kivéve ha az a lényeg, hogy aggya a méjjet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35576) lezso6 válasza 1eske (#35574) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rossz a földelés. Lehet a számítógép tápja, akármi. Nézd meg hogy mit kell kihúzni ahhoz hogy ne legyen.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35577) Degeczi válasza 1eske (#35574) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Alapvető minden ilyen cuccnál, h csak kikapcsolt állatpotban csatlakoztatod!
Az teljesen természetes, h bekapcsolva csatlakoztatáskor durran - ezzel szélsőséges esetben akár tönkre is teheted!
A gép bekapcsoláskor durranás is normális, ez az adott hangkártya jellemzője, a hangszóró semmit nem tehet róla.
Hasonlóképpen, a (hangszóróba kötött) jack dugó megfogásakor hallható brumm is abszolút normális
Ráznia persze nem lenne szabad - de ezt a kifejezést gyakran használják hibásan, valószínűleg itt is erről van szó, mert amikor az áram ráz, azt folyamatosan teszi! Még ha alacsonyabb feszültség is, egy folyamatos, bizsergő, izommozgató érzés. Ha csak egy pillanatra történik, ahogy írod, akkor az nyilvánvalóan egyszerű sztatikus kisülés: ahogy mozogsz, feltöltődsz, és a jack földelését megfogva ez hirtelen levezetődik, egy rövid csípéssel. Ennek sincs köze a hangszóróhoz: bármilyen földelt fémet megfogva ugyanez történne.

Szóval minden normális.

(#35578) BenQhunria válasza lezso6 (#35575) üzenetére


BenQhunria
tag

Értem köszi, főként zenére szeretném.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#35579) Tomacko válasza Land (#35568) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ilyen ez a pop szakma, ha pongyola a foglamazás..... :) Én ebben, hogy hova vigyél szerelőhöz bármit is Pesten nem tudok segíteni sajnos. De ha ilyen irányba teszed fel újra a kérdést, szerintem a többiek egész biztosan adnak tippeket rá.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#35580) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Egy ideje tervezem, hogy lecserélem a régi Genius SP HF 1201A-mat (átköltöztetem a tévé mellé, oda még tökéletes).

A keret olyan 35k lenne, és az ajánlót végigbogarászva ez a kettő maradt:
- Microlab Solo 6C
- M-Audio BX5 D2

Szívem szerint mondjuk Thonet & Vander Kürbist vennék, de gyak. eltűnt a piacról, vagy túl drága (45-50-nél olcsóbban nem jönnék ki külföldről rendelve sem).

Kérdéseim a következőek lennének:

1. Melyiket vegyem a fenti kettő közül? Zenehallgatás, játék, filmezés az alapprofil, nem "zenélek", szóval nem használnám monitorozásra.

2. Mennyire "kell" hozzá egy dedikált hangkártya? Érdemes egy Asus Xonar DG-re beújítanom?
Az alaplapom Gigabyte B85M-D3H
Van még egy Beyerd. DT710 fülesem, amit eddigi tapasztalataim szerint elég jól megszólaltatott az alaplapi hangkari, de gondolom hallanék különbséget egy Xonarral.

3. Fontosak nekem hogy jól szóljanak a mélyek (persze nem elnyomva minden mást, de pl. ezt a számot tudja szépen berregtetni).

Előre is köszi a segítséget!

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#35581) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Pár hónapja vett - Általatok ajánlott - Genius SP-HF1250B elkezdett folyamatosan zúgni.
Nem hangosan, de nagyon zavaró, mivel közel ülök hozzá és sokszor csak halkan hallgatok zenét tanulás közben.

Ilyenkor mi van? Ez még ugye garis kategória? Nem fognak ezzel elküldeni, hogy "szokjam meg"?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35582) Degeczi válasza NandorHUN (#35581) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Lehet, de nagyon nem mindegy, h egyáltalán a hangszóró zúg-e, vagy netán külső zavar, ill. földhurok okozza.

Ezért első próba, h minden csatlakozókábelt kihúzva belőle is zúg-e.

Ha igen, akkor újabb kérdés, h mindkét hangszóró-e (ami azt jelenti, h az erősítőben lévő hiba, az könnyen javítható), vagy csak az erősítőt tartalmazó példány (ha a trafó zúg mechanikusan. Ez bizonyos szintig normális, és nem igazán lehet vele mit kezdeni, csak megpróbálni a trafót amennyire lehet, rugalmasan szerelni a dobozba)

(#35583) GRaul válasza Worker (#35580) üzenetére


GRaul
őstag

Az az M-Audio BX5 D2 1 DB. Nem egy pár. Úgyh szerintem a kettőből 1et ki is lőttél :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#35584) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
Nem vagyok benne biztos, hogy jó a topik amibe írok, ha nem, igazítsatok útba légyszíves :D
Szóval PC-hez keresek 5.1 hangrendszert, ahol a hangfalak bluetooth vagy wifi rendszeren keresztül kapcsolódnak a mélynyomóhoz, emberi áron. Amazonon próbálok keresni mert ott vannak a legjobb ár/érték arányban, de bluetooth meg wireless opciókra csak olyat dob ki, ahol vezetékkel vannak a hangfalak összekötve csak van BT irányítás telefonról...
Ami meg full wireless az ilyen 5-600 ezer ft.
Nah amit én szeretnék az ilyen max 50 ezer . Sajna a szobám kialakítása egyszerűen nem megfelelő egy kábeles rendszerhez, kábelek lennének mindenhol amik rendesen útban lennének.
Ezt még nem találták fel, vagy csak én nem találok? 2.1 is érdekel ha más opció nincs
Ja amúgy tök süket vagyok, egy 2 ezer ftos Yamada szupersztár 2.1 hangfal settet használok kb 6 éve, és csak azért váltok mert ennek elvásott a kábele :D
üdv

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#35585) PuMbA válasza Vismajor01 (#35584) üzenetére


PuMbA
titán

Microlab Solo 6C a te hangfalad :) 50 ezerért vezetékes 5.1-et sem lehet venni, nemhogy vezeték nélkülit. A vezeték nélküliség azt jelenti, hogy minden egyes hangszóróba külön "hangkártyát" is tenni kell, szóval a pénzmennyiséged és az igényed nagyon távol van egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#35586) Degeczi válasza Vismajor01 (#35584) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát a tápkábeleket vajon hogyan vezetnéd a hangszórókhoz? :F
Ha azt meg tudnád oldani, akkor a hangszórókábel elvezetése sem problémás.

Egyébként értelmetlen lenne minden egyes hangszóróhoz saját BT vevős erősítőt telepíteni, pláne ilyen karcsú összegből.

(#35587) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Köszi, talán nem volt egyértelmű, de teljesen laikus vagyok a témában.
Azóta már olvasgattam a topikot(meg másikat) és rájöttem arra amit mondtok, hogy az igényem és az összeghatár távol áll egymástól :D
Viszont 2.1 vagy 2.0 szett meg simán lehet vezetékes is, mert akkor nem kell átkábelezni a szobán.
Akkor meg már sokkal olcsóbban is kijövök, pl Logitech z313? Én filmet néznék hangfalon only, kb 1 méterről nézve a monitort, és mint mondtam, tök süket vagyok, semmi közöm a zenéhez vagy a hangokhoz, kétlem hogy különbséget tudnék tenni egy (példánál maradva) egy z313 és egy z613 között közbe meg 10k vs 40k

Szóval ilyen 2.1 vagy 2.0(kb azt se tudom mi a különbség:D) 10-15 ezer ftért mi lenne a bestbuy?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#35588) varmi2 válasza Vismajor01 (#35587) üzenetére


varmi2
nagyúr

Genius 1250b
Nekem ez van a tvre kötve, így ezen filmezem. Bármelyik 2.1 roszabb lesz ekkora pénzből.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#35589) NandorHUN válasza Degeczi (#35582) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kábel kihúzogatás természetesen megvolt, zúg gépbe dugva is, telefonra dugva is, és akkor is ha nincs bedugva sehova a kábel.

Mindkét hangszóró zúg, de az hangosabban amiben az erősítő van.

Egyébként nagyon halk, de zavaró, és idáig nem volt ilyen. Illetve bekapcsolás után nem zúg olyan hangosan rögtön, csak akkor lesz "hangosabb", ha eltelik egy fél óra- óra, de utána már akkor is ha ki-be kapcsolom olyan marad.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35590) lezso6 válasza NandorHUN (#35589) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Másik konnektorban, másik helyiségben próbáld meg. Ha így sem jó, akkor valószínűleg a tápszűrő kondi halt meg. Meg kell mérni multiméterrel, hogy jó-e, kb 100 ft a csere.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35591) _drk válasza _drk (#35567) üzenetére


_drk
őstag

Milyen RCA kábelt érdemes venni? Azt hittem a gyárival lehet valami de nem.
Vagy maga a hangfal ilyen és kész? Előfordulhat ilyen típushiba?

(#35592) lezso6 válasza _drk (#35591) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kihúzva a kábelt jó? Nem kábelgond lesz, hanem a gép / hangkártya földelése. Ha gépet teljesen áramtalanítod, akkor esetleg megszűnik?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35593) NandorHUN válasza lezso6 (#35590) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem mind1, hogy mennyi a csere, mivel garis.
Egyetlen dolog ami miatt aggódom, hogy szervizből elhajtanak azzal, hogy túl halk a zúgás és ők ilyen "kis hülyeségekkel" nem foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#35594) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Studio monitorok vezérléséhez létezik értelmes áron valami távirányítható hangerőszabályzó és bemenet választó? Ártól függetlenül sem találtam eddig ilyesmit... a pre-out-tal rendelkező erősítők gondolom jók lehetnek erre a célra, csak érdekelne, hogy van-e valami olcsóbb és kisebb alternatíva...

(#35595) lezso6 válasza HThomas (#35594) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Olyan DAC kéne. Pl Benchmark DAC2 tud ilyet, de az 600k. :DDD :O

Nézz át a DAC topikba... :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35596) lezso6 válasza NandorHUN (#35593) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amit írtam azt próbáltad? A zúgás a hangszórókból jön, ugye? Ha csak szimplán az erősítős dobozból, akkor az normális, a trafót hallod.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35597) HThomas válasza lezso6 (#35595) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Van egy DA300-am, aminek csak fix line out-ja van és amúgy sem távirányítható, de azt szeretném (egyelőre) megtartani :)

(#35598) lezso6 válasza HThomas (#35597) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sima hangerőszabályzót is lehet venni biztosan, de azzal hogy akarsz bemenetetet váltani? :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35599) HThomas válasza lezso6 (#35598) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

A legjobb az lenne, hogy távirányítóval tudjak a bemenetek között váltani és a hangerőt is állítani, de ha csak a hangerő távirányítható már azzal is boldog lennék... A bemenetet végül is meg tudom oldani egy RCA átkapcsolóval, viszont olcsó távirányítós hangerőszabályzót eddig nem találtam, a komolyabb dacok vagy erősítők amik egyben megoldanák a problémát meg túl drágák... Jelenleg egy olcsó aktív PC hangfalszettem van, de azt szeretném előbb-utóbb lecserélni valami értelmesebbre. Egy Hoch BT már van a másik szobában, azzal elégedett vagyok, de ugye mindig van jobb és az ember nem nyugszik :D

(#35600) lezso6 válasza HThomas (#35599) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hát ha analóg bemenetek között akarsz váltani, akkor meg valószínűleg a DAC felejtős, hisz felesleges AD-DA konverzió lenne. Meg nem is biztos hogy van ilyen.

Heftülni kell saját gyártású cuccot, ami egy léptetőmotorral tekerget egy jóminőségű analóg hangerőszabályzót távirányítóval. :DDD Lehet ez lesz egy projektem, mivel nem tudom, hogy van-e ilyen gyárilag.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.