Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) johnywalker válasza #59070464 (#34150) üzenetére


johnywalker
őstag

Tulajdonképpen egyet lehet veled érteni, egy egyszerű hangszóró párnál.Hi-fi ill. házimozi topikban véredet vennék... :DD

(#34152) SunMount3r válasza #59070464 (#34150) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én 1X vettem egy MM-be csak úgy beesve egy pár ezres Denon fülhallgatót, de egész jó hangja van az árához képest. Most is itt van tartalékba, meg sporthoz a Sennheiser CX 400 II mellé...

Az erősítőikről tudtam én is, hogy azt jónak szokták mondani, de ott van még a DA-300 DAC-juk is, amit szintén sokan szeretnek, a DAC-os Topic-ban is...

Ja igen.: én is azt akartam írni, hogy szerintem meg nagyon is "Brand" a köztudatban.

[ Szerkesztve ]

(#34153) #59070464 válasza johnywalker (#34151) üzenetére


#59070464
törölt tag

A Denon-t a hifi-ben (főleg manapság) említeni nem lehet, de a házimoziban van helye (a többi között :) ).

Nem akarlak megbántani (tehát tényleg ne sértésnek vedd), de ha CX szériának tetszik a hangja, akkor te kevés fülesre fogsz nemet mondani. Olcsó Sennheiser, ami cool volt, az a PX 100-as volt (tudom, nem IEM). A DAC hifi a része, tehát a Denon csak legyárt egy DAC-t, de nem gyárt jó DAC-t. Mondom, a hifiben a Denon egy semmitmondó és felejthető név.

A hifi-ben ami benne van a köztudatban, az ritkán vagy nagyon ritkán jó. Ezt majd az érti igazán, aki tényleg foglalkozott hifi-vel.

[ Szerkesztve ]

(#34154) SunMount3r válasza #59070464 (#34153) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Speciel én hallom a különbséget az eddigi olcsó, noname, Samsung stb. füleseimhez képest a CX 400 II javára. Anno még nem voltam ennyire elmélyült a témában, mikor vettem, ma már persze tudom, hogy vannak sokkal ajánlottabbak is ebben az árban, de nekem ez is előre lépés volt.

A Denon fülesre is áll az amit írtam, az áráért kaphattam volna sokkal rosszabbat is, ha mondjuk valami Sony-t, vagy JVC-t vagy tudomisénmit emelek le a polcról.

A DAC hifi a része, tehát a Denon csak legyárt egy DAC-t, de nem gyárt jó DAC-t. -> Sorry de ezt a mondatot én nem tudom értelmezni?! :F

(Amúgy nem védem én a Denon-t, csak azt írtam le, amit hallottam/olvastam róla (pl. az itteni Topic-okban is), de ezt jeleztem is...)

(#34155) johnywalker válasza #59070464 (#34153) üzenetére


johnywalker
őstag

Nem tudom, nem szeretném a márka renoméját védeni mert semmi közöm hozzá...
De azt hiszem hogy hozza az alap elvárható minőséget, sőt néhény kategóriában még mindig kiemelkedő a jellegtelen gyártók között.Fülesek és Dac-ok között lehet már nem a régi pozíciója van...

(#34156) #59070464 válasza SunMount3r (#34154) üzenetére


#59070464
törölt tag

Sorry de ezt a mondatot én nem tudom értelmezni?!
Felcseréltem egy karaktert a mondatban. Helyesen a mondat: A DAC a hifi része, tehát a Denon csak legyárt egy DAC-t, de nem gyárt jó DAC-t.

(#34157) schawo válasza #59070464 (#34156) üzenetére


schawo
titán

De, jó dacot gyárt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34158) #59070464 válasza schawo (#34157) üzenetére


#59070464
törölt tag

Pl?

(#34159) schawo válasza #59070464 (#34158) üzenetére


schawo
titán

DA300

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34160) Degeczi válasza denko (#34140) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Univerzális, ezért hogyne működne - de természetesen nem pont ugyanúgy, hiszen a gyári megoldás az USB csatin keresztül adja be a BT-on érkező hangot, míg az ilyen külső USB-s vevő kimenetét egy jack-RCA átalakítóval kell kötnöd a hangszóró egyik RCA bemenetére (és könnyen lehet, h közben ki kell húznod a másik bemenetet, mert erősen ronthatja a hangzást az oda csatlakoztatott eszköz)

(#34161) Tomacko válasza #59070464 (#34156) üzenetére


Tomacko
senior tag

Annyira kategorikusan és határozottan jelented ki, hogy a Denon egy SZAR, hogy majdnem elhiszem azt is hogy több milliárd légy téved :) Semmi közöm a márkához, nincs vele tapasztalatom, és nagyon keveset is hallottam, DE...... ellenben sok helyen lehet róla megbízható emberektől olvasni, valamint több ismerősöm is akiknek ismerem a hallását, ízlését hifi téren nem szólták le illetve egész jónak ítélték meg általánosságban a márkát a "kommersz" nevek közt.
De azért én még egyszer végig gondolom, hátha tényleg a sok szembejövő a rossz vezető :) Hifi-s és házimozis fórumon tényleg "harapnának" ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#34162) #59070464 válasza Tomacko (#34161) üzenetére


#59070464
törölt tag

Több milliárd légyről a Samsung telefonok jutnak eszembe. 10-ből 8 ember használja és aki kicsit képben van a témában az tudja, hogy 1/2 pénzből 2-szer jobbat lehet venni (bár a bloatware mocskokat semmilyen szorzó nem kompenzálja). Én jobb szeretek a 20%-hoz tartozni a 80-al szemben. Ott több az érdekesség és finomság.

[ Szerkesztve ]

(#34163) schawo válasza #59070464 (#34162) üzenetére


schawo
titán

Valamit azért nem vásárolni, mert népszerű éppolyan hiba, mint valamit azért, mert sokan veszik. Ha elvi kérdést csinálsz belőle, akkor megint eltávolodtál a józan gondolkodástól éppúgy, mint aki a marketing után megy. Nincs sok különbség.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34164) SunMount3r válasza schawo (#34163) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ez akkor olyan, mint a vegetarianizmus...?! :F :D

(#34165) schawo válasza SunMount3r (#34164) üzenetére


schawo
titán

[link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34166) degec


degec
senior tag

Tiszteletem ! Sziasztok !

Tudna valaki ajánlani egy egészen lapos kimondottan monitor tetéjre hátuljára aljára szerelhető 2.0 ás lapos hangszórót? 24-es BENQ, monitorom rendelkezik beépitett gagyi hangszórókkal de igen kotvány. ezt szeretném kiváltani, de hely hiánya miatt nem fér el más megoldás..Tudom hogy ez sem lesz egy JBL minőség meg koncert terem hangzás de a mostaninál minden jobb lenne ! :D
Ilyesmire gondoltam, csak ez monitorspecifikus..
[link]
Köszönöm szépen !

(#34167) Superleggera


Superleggera
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, hogy a Logitech Z533-ról mi a véleményetek?

Köszönöm!

(#34168) lezso6 válasza Superleggera (#34167) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kuka. Olvasd el a téma összefoglalót.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34169) Superleggera válasza lezso6 (#34168) üzenetére


Superleggera
tag

Rendben, helyett mit javasolsz? Aminek jó a basszusa és zenéra használnám 20 ezer körül.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#34170) varmi2 válasza Superleggera (#34169) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nézd át az összefoglalót. Ott vannak ajánlott típusok.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#34171) #59070464 válasza schawo (#34163) üzenetére


#59070464
törölt tag

Teljesen egyértelmű, azonban nem csinálok belőle elvi kérdést. A notebookom lehetne egy Librem, mert szinte biztos, hogy az életbe senkinél nem látok, de mégis olyat használok, amit sokan, mert jó. Akkor fogom a fejem, ha valaki azért vesz meg valamit, mert mindenhol jelen van, miközben szar és ő büszke is rá. Maradva a fenti példánál, Samsung telefonok.

(#34172) Zoley3 válasza denko (#34147) üzenetére


Zoley3
tag

Hali.
Én próbáltam már bele egy sz.géphez való Hama bluetooth adaptert, de sajna semmi nem történt, hiába kerestettem rá több telefonnal :(
Bár nem mintha használnám így, mert gépre van kötve direktbe :P

Egy próbát megér, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket :U

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#34173) denko


denko
senior tag

Kőszi srácok az infót!
Marad az eredeti akkor !

(#34174) dudika10 válasza Zoley3 (#34172) üzenetére


dudika10
veterán

Egy bluethoot adapterrel nyilvan nem is fog tortenni semmi.

A hozza valo adapter bluethoothon fogad adatot a telefon felol, analog jelle alakitja, es azt tovabbitja a dobozba az USB csatlakozon keresztul (tehat az a csatlakozo csak fizikailag USB, a mas koze nincs a protokolhoz).
Amit a kollega linkelt, az ugyan ezt tudja, csak nem az USB csatlakozot hasznalja a doboz hatuljan az analog jel bejuttatasara, hanem szabvany audio csatlakozot. Az mukodne (bar a minosege nem feltetlenul lenne tul jo).

Egy pchez valo kekfog adapter pedig adatokat fogadna a telefontol, es digitalisan kommunikalna a szamitogeppel a szabvany USB interfeszen, amit itt nem tud megtenni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34175) Zoley3 válasza dudika10 (#34174) üzenetére


Zoley3
tag

Igen igen, sejtetem hogy nem hiába van saját "kékfog" adatere a gyártónak :DDD Csak gondoltam bele próbálok egyet :)

Nekem amúgy sem kell, inkább telefont tölteni szoktam a usb kimenetről :D

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#34176) domewalker


domewalker
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék hangfalat/hangfalpárt venni csak nem igazán vagyok képben, úgyhogy a segítségeteket kérném. Zeneileg mindenevő vagyok, bár leginkább a liquid/atmoszferikus dnb vonalon mozgok, néha kis punk-rock.
Annyira nincsenek kiművelve a hallójárataim mint jónéhány itteni fórumozónak, és sajnos a pénztárcám sem túl mély, egy 50-es lenne a keret (max 60 de az már tényleg a teteje).

A fizikai méret annyira nem szempont, bármekkora szóba jöhet, persze nyilván ebben az árkategóriában.
Van egy Shure 440 & 215 kombóm, mindkettőt nagyon szeretem tehát valami hasonló hangképre vágynék, csak "nagyban", ez mennyire reális?

Először 2.1-ket néztem pl. logitech z 623, meg klipsch promedia 2.1, de elolvasva az itteni tutorialt erősen elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban :)

Előre is köszönöm a tanácsokat:)

[ Szerkesztve ]

(#34177) bajzal


bajzal
őstag

OFF
Nem volt ötletem, hol tegyem fel ezt a kérdést, de ha tudtok valami jobb topicot akkor irányítsatok át. :D

Kitaláltam, hogy kéne a pc-s hangfalakhoz egy távirányító. Találtam egy ilyet. Ezen van hangerő + - meg még csomó gomb. Hangerő változtatásnál gondolom a windows rendszerhangját állítja, nem? Mert akkor fogom a hangfalat feltekerem maxra és akkor lehet távirányítóval tekerni a hangerőt. Ez így működne? :D

(#34178) varmi2 válasza bajzal (#34177) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igen, persze, hogy működne. Ez simán a windowsban emeli- csökkenti a hangerőt.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#34179) bajzal válasza varmi2 (#34178) üzenetére


bajzal
őstag

Ez tök jó, akkor rendelek is egyet :D

(#34180) kiscsibe8


kiscsibe8
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy hova tegyem fel ezt a kérdést, így gondoltam ide teszem fel. :)

Van egy problémám előlapi hanggal kapcsolatban. Tulajdonképpen körülnéztem gyakorkérdéseknél és az egyik komment pont megegyezik az én hibámmal.

"Nekem Gigabyte alaplapom van, Realtek-el. Nekem BE KELL KAPCSOLNI azt, hogy "Előlapi Jack-aljzat érzékelés letiltása", mert különben egyszerűen nem szól. Így viszont mindkettőbe megy a hang- ez nekem kényelmesebb is. Azt javaslom, hogy ha headsetet használsz, akkor kapcsold ki egyszerűen a hangfalad. Még áramot is spórolsz."

Tehát az lenne a kérdésem, hogy mindenképp le kell kapcsolgatnom a hangfalat, ha előlapin szeretnék zenét hallgatni?

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#34181) PuMbA válasza domewalker (#34176) üzenetére


PuMbA
titán

Modecom MC-SHF80 vagy Microlab Solo 6C, az előbbi talán jobban hasonlít a 440-re :) Hangkártyád?

[ Szerkesztve ]

(#34182) domewalker válasza PuMbA (#34181) üzenetére


domewalker
csendes tag

Hangkártya egyelőre sajnos egyelőre az alaplapon tanyázó realtek alc887 (tudom, tudom, forrás...:) Lesz az is amúgy)

Használtban is gondolkozom, esetleg van konkrét típus amit ajánlanál?

(#34183) Darkcranio


Darkcranio
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene akusztikával kapcsolatban.

Szóval van nekem egy 20m2-es szobám, amit itthon táncteremmé alakítanék. A padló parketta, a falak beton nem gipszkarton. Na most a hangfelszerelés adott, de az erejével nem hiszem, hogy gond lenne.

-Modecom SHF80U
-Megtolva jobban árnyékolt jack kábellel
-Plusz Xonar U7-el

A hangfallal szemben egész falon tükör van, ami ugye visszaver. Hogyan kéne elhelyeznem ezt a sztereó hangfalt?
Állványt itthon hegesztünk, azzal nem lesz gond, de milyen magasra helyezzem és milyen messze legyen a faltól stb. ugye volt táncteremről van szó, egyértelműen nem egy helyben leszek majd, de olvastam olyanokról, hogy a tükör miatt a mély rendkívül zajos lehet, milyen frekvenciára állítsam?
Szóval hova rakjam a a hangfalakat és kell e valamit szoftveresen állítani még, hogy ne legyen zajos a szoba?

(#34184) lezso6 válasza Darkcranio (#34183) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az nem baj, ha egy fal teljesen üres, ha szemben lévő nem az. Tehát az a lényeg, hogy párhuzamosan egymással szemben ne legyenek nagy és sima üres felületek, legyen "telepakolva" a szoba, hogy a hang elnyelődjön, szétterülhessen, azaz ne legyen pattoghasson oda-vissza, szabályosan. A hangfalak a faltól legalább fél méterre legyenek (döngés ellen), fülmagasságban, bár ez utóbbi annyira nem fontos, a lényeg, hogy ne közel se a falhoz, se a padlóhoz és a plafonhoz se.

Szoftveresen korrigációt előre nem lehet tudni, na meg az a kérdés mivel csinálnád. Aminek értelme lehet, az a basszusban lévő esetleges tüskék elsimítása, de azt ki kell mérni, s elég komoly (finoman beállítható) EQ kell, hogy jó legyen. Gondolom így felejtős, de ha messze vannak a falaktól, akkor ezzel nem kell foglalkozni. A közép- és magastartomány csengését (taps-teszt) viszont nem fogod tudni EQ-val megoldani, ezért kell az üres felületekre figyelni. A padló és a plafon is számít ugye, ha párhuzamosak.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34185) PuMbA válasza lezso6 (#34184) üzenetére


PuMbA
titán

"A hangfalak a faltól legalább fél méterre legyenek (döngés ellen)."

Ez nagyon érdekes, mert eddig nem tudtam, hogy az ülőhely befolyásolja a hangfal elhelyezést. Eddig a hangfalam ~70cm-re volt a előttem lévő faltól, én pedig fél méterre a hátam mögött lévő faltól. Pont gondolkoztam, hogy kéne már végre 2 db light-os basszuscsapda a hátam mögé, hogy a mélyek jobbak legyenek, mert mindig tudtam, hogy van vele gond. Ekkor találtam a neten a 39%-os hossz szabályt, hogy oda kell rakni a hallgatási pozíciót a szobában, mert nagyon nagy valószínűséggel ott lesz a legsimább a mélyátvitel. A hangfalakat betoltam a falhoz 10cm-re és meg beültem az előttem lévő faltól 39%-ra és szépet javult a basszus, tisztább, kivehetőbb, eltűnt az a pár kiemelési pont, ami eddig megvolt. Az ingyen hangminőség javulásnál semmi sem jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34186) Darkcranio válasza lezso6 (#34184) üzenetére


Darkcranio
csendes tag

Okés köszi. Hát egyébként azon az oldalon ahol a hangfal lesz két oldalt van egy asztal amin a laptop van, más nem igen van, de majd bepakolom valahogy. Ugye szemben tükör. Na most a plafon álmennyezet, a betonra ilyen vékony barázdált hungarocel lapok rárakva, a padló marad parketta.

Ugye táncterem lévén nem egy helyben leszek, a hangfalak milyen szöget zárjanak? vagy csak elég előre egyenesen?

Szoftverrel kapcsolatban meg a Xonar U7-nek a driver programját magát használnám.

UI: Tükörrel szemben lévő falat ha telerakom tojástartóval az jó? Home-made stúdiónál láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#34187) lezso6 válasza PuMbA (#34185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De amúgy két nemkívánatos dolog van. :)

1. Fal mellett a mély egésze kiemelődik (fal visszaveri, irányítja a hangot)
2. Szoba rezonanciafrekvenciái (párhuzamos falak közé "beszorul" a hang)

Ezek persze kombinálódnak, aztán abból lesz az igazi brumm. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34188) lezso6 válasza Darkcranio (#34186) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem az állmennyezet jó hatással van ahangra.

Ha mozogsz, akkor kb mindegy milyen szöget zárnak be. De teszteld, az a biztos.

Tojástartó állítólag jó, én nem tudom, csak home (nem stúdió) tapasztalataim vannak. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34189) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Hy all :R Még mindig olyan problémám van,hogy mikor az 5.1-t rákötöm a TV-re (RCA-->Jack) búg az egész :W Cseréltem kábelt,de nem segített sőt az egyiket szét is vágtam majd újra összekötöttem ahogy írta valaki,de az sem segített :( Mit tudnék még elkövetni,hogy ne búgjon :F

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#34190) PuMbA válasza lezso6 (#34187) üzenetére


PuMbA
titán

Pont ez az érdekes, amit eddig nem tudtam, hogy hiába van most a falhoz 10cm-re ~70cm helyett, nem lett több a basszus, hanem kicsit kevesebb és pontosabb, a jól megválasztott hallgatási pozíció miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#34191) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Z906-tal jó lesz ez a hangkártya?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34192) lezso6 válasza PuMbA (#34190) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát, abból kiindulva, hogy ha sarokban ülsz, akkor több a mély; számít a pozíciód :) Akusztikailag Te is hangfalnak számítasz, ezért az a legjobb módszer a mélyláda helyének megválasztására, ha a hallgató pozícióba teszed, s négykézláb mászkálgatsz a szobában fel-alá, hogy hol a legjobb a mély.

Nálam is most ~10cm-re vannak a faltól a szatelitek. A bass-shelf (< 300 Hz) le van tekerve -3dB-re, így az igazi. Én a szobának majdnem a közepén ülök, picit közelebb a szatelitekhez, kb 40-60 arányban. A másik faltól is kb így vagyok, lehet emiatt jó így. :) A sub mögöttem jobbra a "sarokban" van, faltól 50cm-re, de pont jó, nem döng, észrevehetetlen, transzparens. Ha lesz rendes szobám (ez most albérlet), akkor persze normálisan lesz, ez most egy kompromisszumos megoldás, konkrétan a harmadik vagy negyedik verzió egy év alatt. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34193) HUAFBANDITA válasza lezso6 (#34192) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Ez az eszmecsere végre bebizonyította számomra amit eddig is tudtam... Gyakorlati tapasztalatok ELEJÉN járó, igehirdetők, magabiztosan ajánlgatnak, kategórikusan kijelentenek, tanácsot adnak! Én csak azért nem osztom az észt, mert nincs erre időm, meg úgyis tudom, hogy csak vita lenne belőle!

(#34194) HUAFBANDITA válasza Scholes9 (#34191) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Túl jó hozzá, illetve 2 csatornás, eleve bukta! A beépített dac bőven elég, felesleges pénzkidobás egy hangkártya!

(#34195) Scholes9 válasza HUAFBANDITA (#34194) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vettem inkább egy Xonar DX-et hozzá 10k-ért használtan, úgy csak jó lesz a Z906 :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34196) Darkcranio válasza lezso6 (#34188) üzenetére


Darkcranio
csendes tag

oksa köszi

(#34197) lezso6 válasza HUAFBANDITA (#34193) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És akkor mi van? :F Az átlagnál tapasztaltabbnak tartom magam, ezért merek ajánlgatni, erről szól a fórum. Igét meg nem hirdetek. :P

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34198) krichd1 válasza Darkcranio (#34186) üzenetére


krichd1
addikt

Nem jó a tojástartó, szinte többet árt, mint amennyit használ.

(#34190) PuMbA: A tér mélységével is minden rendben? Nálam ez a rátolás is csak akusztikai panelekkel működött valamelyest, de a tér mélysége sokat romlott.
Ilyen esetekben inkább a falra vagy még inkább a falba szerelhető hangsugárzók, amik jobban be szoktak válni.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#34199) szabeska válasza HUAFBANDITA (#34193) üzenetére


szabeska
addikt

Ha "profik" nincsenek jelen a forumon, akkor a tobbiek se ajanlgassanak, segitsenek, vagy mi?...

[ Szerkesztve ]

F1

(#34200) Met


Met
nagyúr

Genius 1250B-hez milyen rca kábelt érdemes venni a gyári helyett?
Figyelembe véve a hangfalak árát :)
Lehet ebay is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.