Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) AMDFan válasza adp (#18998) üzenetére


AMDFan
addikt

"nekem konkrétum kénen nem akarok szart venni"

Én meg szeretnék venni 200 ezerért autót, de nem akarok szart venni... Remélem érted :)

(#19002) adp válasza Degeczi (#19000) üzenetére


adp
őstag

tudom, ezért kértem ki a véleményeteket, hátha ismeri valaki közelebbről mind2őt.

AMDFan: kinek mi. Nekem most erre ennyi jut sajnos vannak fontosabb dolgok amire elmegy a pénz...

[ Szerkesztve ]

(#19003) B1T3 válasza adp (#19002) üzenetére


B1T3
addikt

Sajnos nem ismerem mindkettőt, csak az Edifiert, és ebben az árkategóriában bátran ajánlható az R1600T Plus. Az lenne a legjobb, ha meg tudnád hallgatni őket, de erre nyilván nincs lehetőséged. Viszont nem hiszem, hogy akad itt olyan, aki az Edifier és a Modecom kreálmányait is meghallgatta volna (pláne nem egymás mellett, egymáshoz viszonyítva), így nem is kaphatsz objektív képet a képességeikről. Mindenesetre nem lehet akkora különbség közöttük, hogy bármelyikkel félrenyúlj.

(#19004) JoinR válasza adp (#18998) üzenetére


JoinR
senior tag

Mixelésre mindegyik alkalmatlan, tökmindegy melyiket veszed. Szólni meg árához képest jól szól, ami ajánlott. Konkrétumért meg kell őket hallgatni, más választás nem nagyon van.

Mondjuk a laptop integrált hangjával akár a "40 ezres profi sony dj fülesed" is rákötheted, akkor se fogsz vele tudni rendesen dolgozni, de legalábbis egy 50 ezres lánccal hallgatva sírva nyomja majd ki bárki a produktumod :))

(#19005) adp válasza B1T3 (#19003) üzenetére


adp
őstag

Értem, köszi a válaszokat.

JoinR: Ezt tudtam én is most tervezek venni ide is egy külső hangkarit, de egyszerre nem megy minden. Otthon fel vagyok szerelkezve amúgy azzal is.

(#19006) AMDFan válasza JoinR (#19004) üzenetére


AMDFan
addikt

"Mondjuk a laptop integrált hangjával akár a "40 ezres profi sony dj fülesed" is rákötheted, akkor se fogsz vele tudni rendesen dolgozni, de legalábbis egy 50 ezres lánccal hallgatva sírva nyomja majd ki bárki a produktumod"

Ez mondjuk nem teljesen így van, nekem van több zenész barátom is, elektronikus zene esetén amit 100%-ban szekvenszerrel raknak össze sampleből sokkal könnyebb dolga van a producereknek, akár egy gyenge cuccon is ki tudnak hozni korrekt hangzást, ha odafigyelnek és tudják mit csinálnak. Rockzene pl. már nagyon más, ahhoz nagyon komoly cuccok kellenek, hogy megszólaljon valahogy. Házilag vagy amatőr stúdióban gyakorlatilag lehetetlen jó felvételt készíteni.

(#19007) adp válasza AMDFan (#19006) üzenetére


adp
őstag

Ez így van, és mivel E-zenével foglalkozom alapnak tökéletes a laptophangkártyám, ami a Dell-ben többihez képest nem oylan gagyi, otthon úgyis tudom finomítani rendes cuccal. Bár értelmesebb dolgokhoz elengedhetetlen a jó interface.

[ Szerkesztve ]

(#19008) Zola007 válasza adp (#18993) üzenetére


Zola007
veterán

mert nem akartál annyit adni érte, persze hogy nem írtuk
hall fullgázon lesz hajtva és még a mélyre is rá akarsz esetleg húzni eq-ből, akkor viszont lehet hogy tényleg jobban jársz a 2.1-el, annak a "ládája" jobban bírja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19009) walter70 válasza adp (#19007) üzenetére


walter70
tag

Szerintem mivel sajnos olyan helyzet nem fog előállni,hogy több jelöltet is meg tudsz hallgatni egymás mellett,nyugodtan határozd el magad valamelyik ajánlott mellett (mondjuk ár alapján).Azért a kevesebb mélyet se úgy kell elképzelni,hogy nincs is,zenéhez szerintem bőven elég,persze ez is ízlés függvénye.

(#19010) Zola007 válasza adp (#19007) üzenetére


Zola007
veterán

az az IDT 92HD79B1 pont ugyanolyan gagyi mint az én laposomban lévő 92HD75B

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19011) schawo válasza adp (#19007) üzenetére


schawo
titán

pf

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19012) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt.

Tudnátok ~25 magasságáig olyan 2.0 v. 2.1-t ajánlani, amin van 3.5 jack a közép/magas hangszórón a fülesnek?
Eddigi szettem az asztal világítással együtt kapcsolt ki ill. be és távval le tudtam halkiítani ha kellett a fény.
A legtöbb 2.1-n csak a wooferen tudok hangerőt tekergetni és nincs kedvem az asztal alá hajolgatni le/fel tekerni a hangerőt.

Arctic Sound 2.1 S362 elvileg csak bedugom és csönd lesz.
Genius 1250 g szérián az erölködőn van.

(#19013) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Genius 1250B vagy 1255A? Semmi komoly, gép mellé lenne játszani, néha kicsi youtube, mp3, lossless nem nagyon, nem várok audiofil élményt, de ne is legyen nagyon szar.
10k körül ezeken kívül valami?

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#19014) fradi81 válasza adnoctum18 (#19013) üzenetére


fradi81
veterán

hello

van még a 1255B is. kb ugyanaz mint az A.

moto g72, Ninebot d28e

(#19015) adnoctum18 válasza fradi81 (#19014) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Aha látom, úgy nézem az Aquaban, ahol venném ez a kettő típus lenne könnyen elérhető, ezért ezeket írtam.

Legszívesebben a 1250B-t venném, azt holnap el is tudnám simán hozni. Feltéve, ha nincs eget rengető különbség az 1255A javára.:D

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#19016) HUAFBANDITA válasza adp (#19007) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Szinte fizikailag fáj amikor olvasom a baromságaidat, már bocs...

(#19017) harry válasza adnoctum18 (#19015) üzenetére


harry
veterán

1250B úgy tudom gyengébb, 1255A-t meg nem kapni. Hol nézted, beszéltél velük, van raktáron? Igazából a 1255B tűnik így reálisnak (kivéve, ha tényleg van A).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19018) Iparihangya


Iparihangya
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a Creative T20 meg sem mukkan, ellenben másodpercenként egy pattanó hangot ad és úgy viselkedik mintha alvó üzemmódba lépne?

(#19019) fradi81 válasza harry (#19017) üzenetére


fradi81
veterán

Itt lehet kapni elvileg, kérdés ez jobb-e mint a többi ugyanilyen hangfal, és hogy miért kell ugyanabból a hagfalból 4 féle változatot áulni, akkor legalább leírnák mi köztük a különbség.

moto g72, Ninebot d28e

(#19020) adp válasza HUAFBANDITA (#19016) üzenetére


adp
őstag

Ügyes vagy, nem lehet mindenki olyan k*rva okos mint Te. Tudod ilyenkor falnak tudok menni, hogy minden topicba van 1-2 okostojás, aki tanácsot nem tud adni, csak osztani a szerencsétlen f*sznak aki nem ért hozzá, és azért keresi fel a fórumot!! :C :C :C

Zola007 Igen, lehet, hogy kicsit minőség rovására de MODE COM MC-MHF60U-t rendeltem meg, basszus mániás vagyok szóval.... :) :)) :))
Én csak 1-2 környezetemben lévő átlag laptoppal teszteltem, és az enyém messze jobb volt ami nem azt jelenti hogy "JÓ" volt, ( annyira éreztem hogy ebbe bele fog valaki kötni pedig direkt nem úgy írtam) de teljesen mindegy mert külsővel dolgozok.

[ Szerkesztve ]

(#19021) harry válasza fradi81 (#19019) üzenetére


harry
veterán

Vedd azt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19022) harry válasza adp (#19020) üzenetére


harry
veterán

Tudsz majd valami összehasonlítót "tesztet" írni a hangfalról ha megjön? Mivel tudnád összevetni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#19023) adp válasza harry (#19022) üzenetére


adp
őstag

persze mindenképp megírom, hogy milyen, hát az a baj, hogy mivel koleszban vagyok, max 1-2 gagyibb 8-10 ezres 2.1-el tudom hasonlítani aminek meg nem sok értelme. Otthon meg csak nagyobb teljesítményű cuccom van, meg egy kínai 5.1-em :( Tőlem ez a kategória nagyon messze áll, ezért filóztam nagyon sokat rajta, de én úgy érzem hogy meg fogja érni az árát, legalább azt megtudom mekkora különbség van egy 10ezres meg ez között

[ Szerkesztve ]

(#19024) Zola007 válasza adp (#19020) üzenetére


Zola007
veterán

nyugi, mivel magadat minősíted azzal, amit írsz.
nem pártolom a kollégát, de a korábbi hozzászólásaidból meglehetősen nehéz lett volna egyértelműen leszűrni hogy mennyire is vagy tájékozott a témában.

- beharangoztad, hogy dj vagy és profi cuccal dolgozol, közben pedig 3-4" p.csafüst hangszórók között vacilálsz
- írsz egy max árkategóriát, aztán afelett rendelsz valamit
- írod, hogy milyen laptop codeccel lenne használva, majd pedig azt hogy úgyis külsőről hajtod

én elolvastam mindent az elmúlt pár napban amit írtál, de nem láttam igazoltnak a szakértelmet.

elárulnád kérlek, hogy otthon milyen cuccod van?
nem kötekedés, csak már szerintem vagyunk vagy 15-en a fórumról akik kíváncsiak lennének rá.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19025) adp válasza Zola007 (#19024) üzenetére


adp
őstag

Írtam, az elején is, hogy fullra nem értek ezekhez a kisteljesítményű dolgokhoz, főleg nem számítógép hangszórókhoz mert meg mondom őszintén még soha nem is volt, mert eddig csak erősítőt és hifi hangfalakat használtam.

Jó lehet, hogy kicsit néha értelmetlenűl fogalmazok, de írtam hogy most tervezek még venni majd egy hangkarit, szerintem valami Native instrumets kártyát. Amúgy ennek a hangkarijával dolgozom, elötte volt még dolgom maya,behringer, N.I. hangkártyával.
Egyébként zenélni általában dynacord vagy EV rendszeren szoktam.
Otthon egyébként tecnics hifi erősítőm van sal hangfalakkal, mellette jóminőségű épített hangfalak is vannak. Most így fejből meg nem mondom a pontos tipusát, de nekem ez bőven megfelel elszórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#19026) adp válasza Zola007 (#19024) üzenetére


adp
őstag

ja és egy ilyen füles : [link]

[ Szerkesztve ]

(#19027) Eagl3 válasza adp (#19025) üzenetére


Eagl3
veterán

Hol lehet meghallgatni a zenéidet?

(#19028) Zola007 válasza adp (#19025) üzenetére


Zola007
veterán

rendben, csak az elméleti alapok kicsiben is ugyanolyanok mint nagyban (jó, kvantumfizikától tekintsünk el)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19029) adp válasza Eagl3 (#19027) üzenetére


adp
őstag

Igazából saját zeném nem sok van, az is csak próbálkozás,és masterlés nélküli demok. Nagyon amatőr szinten youtube vidiken keresztűl "tanulgattam" a DAW szoftverek működését, de mivel mellette több mindent dolgozom nem igazán van erre időm. Inkább mixeket csinálok, meg "zenélek". Nem hinném hogy itt bárkinek is tetsze, és csak barátoknak mutogatom leginkább, mert elég alternatív stílusban dolgozom. Sajnos a nagyrésze laptop hangkarin készült így a hangok minősége is olyan amilyen. A régebbi kész darabokat meg leszedtem mert kellett a soundcloudon a hely :D

egyébként: https://soundcloud.com/pebbledogs

[ Szerkesztve ]

(#19030) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Tudom, hogy meg fogtok kövezni, de úgy döntöttem, hogy vagy Logtech z523 vagy z553-at veszek, a z523 3000-rel drágább lenne, és a z553-at jobban dicsérik, ti ha jól gondolom még nem hallgattátok, csak a kinézete miatt mondtátok, hogy annyira nem lehet jó. A 2.1-hez ragaszkodnék, és a Geniust nem szeretném erőltetni. Tudom, hogy jobb a 2.0 de a filmek miatt, meg mert megszoktam az erősebb basszust, 2.1-et szeretnék.
Így, hogy olcsóbb az z553, és ugyebár újabb, és a logitech honlapján 2x annyiba kerül, (annyiért van ajánlva...)
Szerintetek? :B

(#19031) B1T3 válasza -Valinas- (#19030) üzenetére


B1T3
addikt

Nézd, senkinek nem hatásköre, hogy lebeszéljen valakit a hülyeségről egy rossz döntésről. :D Nyilván itt a legtöbben az adott keretből kihozható legkevésbé rosszat ajánlották, de ha neked mégis az tetszik, nem tudunk mit tenni, vállald be. Az elvárásaidnak nyilván megfelel majd, ahogy látom.

(#19032) dudika10 válasza -Valinas- (#19030) üzenetére


dudika10
veterán

Például én hallottam mindkettőt. Mind a kettő rossz.
10 centis hangszóró kerül a z553 "mélyládájába". Pont akkora, mint a geniusok középsugárzója...
Vicc.
Már párszor le lett írva, de még egyszer röviden:
Nem jó, ha a filmben egy mélyebb hangú férfi a mélynyomóból beszél azért, mert a tejfölösdobozok szánalmasan gyengék...

Minek ajánljon bármit az ember, ha nem fogadod el és a saját fejed után mész (költői kérdés, tudom, hogy azért, hogy a topikban rábólintsanak a saját döntésedre, mert úgy könnyebb)?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19033) -Valinas- válasza dudika10 (#19032) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Melyik geniusra gondoltál itt? :)
A kettő közül melyiknek volt kevésbé rossz hangja?

(#19034) Jamcsabi válasza -Valinas- (#19033) üzenetére


Jamcsabi
tag

Ezekre gondolt:
Genius SP-HF 1255B [link]
Genius SP-HF 1250B [link]

(#19035) mohotol


mohotol
aktív tag

Sziasztok!

Ahogy olvasom a fórumot, úgy kezdek egyre jobban elbizonytalanodni.
Hangfalat szeretnék, laptopról(youtube, soundcloud) és telefonról/ipodról hallgatnék róla zenét, többségében elektronikusat. A következő lehetőségek merültek fel, és ezek az ár-ablakot is lefedik, amiben gondolkodhatok:

CREATIVE GigaWorks T20 Series II [link]
MODE COM MC-MHF60U[link]
MODE COM MC-SHF56U [link]
Edifier R1600T Plus [link]

Ami kb. lejött, hogy az Edifier a legjobb a többség szerint, de ezekkel a feltételekkel megéri-e nekem abba beruházni, meg nem ismerem a plazamarket webshopot sem, ez a másik ami elbizonytalanít. Vagy amire nekem kéne, arra bőven elég a T20 is? A 60U 2.1, az 56U 2.0, azt mondtátok, hogy ilyen árkategóriában nem érdemes 2.1-ben gondolkodni, akkor az kiesik, gondolom.

Köszönöm segítségeteket! :)

(#19036) mohotol válasza mohotol (#19035) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ja igen, azt még kihagytam, hogy annak azért örülnék, ha a hangereje betöltené a kb. 12 m2-es szobámat. :)

(#19037) B1T3 válasza mohotol (#19035) üzenetére


B1T3
addikt

A T20-at felejtsd el, ha nem szenvedsz helyhiányban. Az utolsó kettő közül érdemes választani.

[ Szerkesztve ]

(#19038) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Még egy utolsó kérdés: az Edifier E3350 Prisma és az Edifier E3300 között van különbség? Ezek már gondolom jobbak, mint a Z523, de gondolom az R1600T Plus-nál rosszabbak.

(#19039) Eagl3 válasza -Valinas- (#19038) üzenetére


Eagl3
veterán

Már maga a forma sem kecsegtet sok jóval.

(#19040) Jamcsabi válasza -Valinas- (#19038) üzenetére


Jamcsabi
tag

Jó szívvel tanácsolom neked, hogy ne adj ki ennyi pénzt ezekért, mert a dizájn kerül ennyibe, nem a hangminőség: PCmag.com teszt.

Ha mindenképp 2.1 rendszert akarsz, akkor inkább a Modecom MC-MHF60U-t vásárold meg. Teszt róla: [link]

[ Szerkesztve ]

(#19041) -Valinas- válasza Jamcsabi (#19040) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Köszi, ez ígéretesen néz ki! :)

(#19042) PuMbA válasza -Valinas- (#19038) üzenetére


PuMbA
titán

Edifier R1600T :) Nincs értelme megvenned a Modecom-ot mikor a mélynyomója akkora, mint az Edifier mélyközepe...

[ Szerkesztve ]

(#19043) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Rendelt vki mostanaban a pcgeart-tol?

(#19044) Zola007


Zola007
veterán

Tud esetleg valaki ajánlani asztali hangfal állványt?

Olyasmire lenne szükségem, amivel körülbelül 25 centit tudok emelni és lehetőleg kúpos lába van.
A Modecom HF24 alá kellene.

Egész sokat finomodott egyébként, de jó lenne fülmagasságba tenni, illetve az asztal egy 150x70-es 25mm-es alátámasztás nélküli 4 ponton felfogatott design cucc, így az is viszi nagyon a rezgést.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19045) walter70 válasza Zola007 (#19044) üzenetére


walter70
tag

Nézz körül az avx.hu-n,ott vannak néhányan akik méretre gyártanak igényes kivitelezésben.

(#19046) Zola007 válasza walter70 (#19045) üzenetére


Zola007
veterán

Valami gyári kész állványt akartam csak ilyen "bedobom a kosárba" jeligére.
Ilyesmire gondoltam [link]

Ha házi, akkor megcsinálom inkább magamnak, egy ilyesmit ugyanolyan színű bútorlapból mint az asztal.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19047) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Engedvén a tömeg nyomásának, hirtelen felindulásból megrendeltem a plazamarketről az Edifier R1600T Plust, remélem, nem okoz majd csalódást a mély tartományban sem. :D
Köszönöm mindenkinek a türelmet. Gondolom a Z323-tól ez fényévekre lesz.
Még annyi, hogy mi a módja a "bejáratásnak"? 1-2 hétig minél többet 15-20% hangerőn használni?

(#19048) B1T3 válasza -Valinas- (#19047) üzenetére


B1T3
addikt

A legegyszerűbb, ha simán használod. :) Egy darabig ne tekerd 50% fölé a hangerőt, és akkor nem lesz baja. Már egy nap után is sokkal szebben fog szólni, mint abban a pillanatban, amikor először használtad, de a nagyjából végleges hangját néhány hét után éri el.

(#19049) Zola007 válasza -Valinas- (#19047) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy olvasgattam itt még nincs akkor jelentősége, inkább 40-50 feletti kategóriába
hangerő 25%, magas és mély középállás vagy kevesebb.
ha éppen nincs időd hallgatni, akkor simplenoise-ról rakj be fehér vagy rózsaszín zajt ha elmész otthonról 1-2 órára-

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#19050) -Valinas- válasza Zola007 (#19049) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Wooohoow, mi a különbség a fehér és a rózsaszín között? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.