Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) PuMbA válasza benfolds (#34300) üzenetére


PuMbA
titán

Ennél 10x jobb minimum :)

(#34302) ANDROID??? válasza PpenoO (#34298) üzenetére


ANDROID???
addikt

Utánanézek, hogy esetleg van-e valahol tesztelhető változat, ha nem találok, akkor megy a webes dolog. ;)

(#34303) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Üdv!

Lenne értelme egy Genius 1250B-hez vásárolni minőségi RCA kábelt?
Ha igen akkor melyik lehetne jó választás?

Köszönöm!

Per aspera ad astra.

(#34304) PuMbA válasza Oryctolagus (#34303) üzenetére


PuMbA
titán

:N

(#34305) Tomacko válasza benfolds (#34300) üzenetére


Tomacko
senior tag

Kezdésnek kérj kölcsön valakitől más dobozokat, hogy azok is búgnak-e.... Ha nem akkor kezdj bele a keresésbe..... Ha ezek nem betegek, de mégis leselejtezed, akkor lehet engem érdekelnek.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#34306) lezso6 válasza benfolds (#34300) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én sajnos ismerem, ez egy nagyon retek cucc. Amikor először hallottam, alig hittem el, hogy ilyen létezik. Kb csak cucc jobb van nála. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34307) benfolds válasza lezso6 (#34306) üzenetére


benfolds
őstag

hát nem egy hifi cucc, de eddig még mindenki azt mondta, hogy meglepően jól szól. tuti lecseréltem volna réges-régen, ha "retekül" szólna. nehezen tudom elképzelni, hogy egy hf1250 sokkal szebben szólna, de legyen igazad. vettem volna egyet ma, ha közben nem jutott volna eszembe, hogy lehet, hogy átköltözöm nemsokára egy ennél kétszer nagyobb szobába...
csináltam róla egy tesztvideót, a távolságon nem igazán tudtam változtatni, mert töltőn volt a telefon, amivel felvettem.

(#34308) varmi2 válasza benfolds (#34307) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ezzel a videoval mit akarsz bizonyítani? Hogy jól szól? :W

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#34309) lezso6 válasza benfolds (#34307) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem tök az maradt meg, hogy szemetül szól. De lehet azóta javítottak rajta vagy ilyesmi, mert amit én hallottam, az kb 1993-as példány, az eredetileg még egy 486-os (akkor) csúcs pc része volt. Kb 12 éves volt a cucc, amikor összehasonlítottam egy bögreszettel (Z-2300) meg egy retro hifivel (Orion HS-200, Videoton DC3010). Hatalmas csalódás volt, bár valószínűleg az öregsége is közrejátszott, kontaktos potik, stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34310) SunMount3r válasza benfolds (#34307) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A forrásanyag pontos előadója és címe?!

(Akkor majd megmondom, hogy hogy szól... :D )

(Minden esetre szépen vigyáztál rá az évek alatt, ha eddig is nálad volt, a külsejét ítélve, sehol egy sárgulás...)

[ Szerkesztve ]

(#34311) benfolds válasza varmi2 (#34308) üzenetére


benfolds
őstag

nem, azt, hogy mennyire retek.

(#34312) benfolds válasza SunMount3r (#34310) üzenetére


benfolds
őstag

tears for fears - woman in chains (320 kbps). amúgy nyilván nem pont így szól, a valóságban pl. nem ilyen "öblös", de telefonnal ennyit tudtam hirtelen.

(#34313) SunMount3r válasza benfolds (#34312) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most csak YT-os forrásból tudtam meghallgatni, de ja, valszeg lesz ez még jobb is...

(#34314) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Helő!
Gondolkodom egy Genius SP-HF1250B vételen, kérdésem az lenne, hogy érdemes hangfalat használtan is venni? Ha üvöltették állandóan, attól lehet valami baja?
Kösz!

(#34315) sony309 válasza rumos XIII (#34314) üzenetére


sony309
őstag

Berekedhet!

S3x, hifi & rock and roll

(#34316) benfolds


benfolds
őstag

a genius után mi lenne a következő lépcsőfok hangerőben és hangminőségben? 2.0
audioengine-hez (A5+ pl) mit szóltok? haverom jön haza szeptemberben amerikából, tudnék vele hozatni. esetleg valami mást érdemes onnét? vagy ezek ilyen túlárazott cuccok?

[ Szerkesztve ]

(#34317) vinczepeter2 válasza benfolds (#34307) üzenetére


vinczepeter2
csendes tag

Az a baj, hogy ezt mindenki a saját rendszerén hallgatja, így nem jön ki hogy ténylegesen milyen?

Basszuscsapdákról tudtok nekem írni jókat, esetleg linkelni, hogy milyet érdemes? Ha rakok fel képet a szobáról akkor az elhelyezésben is tudtok segíteni? A baloldali hangfal csinál egy-két zavaró kiemelést... Valószínű az sem segít, hogy radiátorcső van mögötte.

[ Szerkesztve ]

(#34318) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Számítógéphez szeretnék egy 5.1-es hangrendszert, mert a mostani megadta magát. Találtam jópár házimozi rendszert is, DVD lejátszóval. Ezeket általában rá tudom kötni PC-re? Nem kell 5.1, mert csak 1 jack dugót szeretnék használni a gépről, de szóljon az összes hangfal sztereóban. Ez lehetséges?
Most konkrétan pl. volt egy Orion, amin volt 1 RCA bemenet AUDIO IN-ként.
Vagy egy Sony rendszer, amin egy darab SCART kimenet volt, ezt akkor bemenetként nem is lehet használni?
Köszönöm.
(illetve van valami minőségi különbség a sima hangrendszer és a házimozik között?)

(#34319) raven12 válasza PuMbA (#34277) üzenetére


raven12
senior tag

Köszönöm a választ!

Kicsit továbbvinném a dolgot!

Olvasgattam mindenféle dolgot, a JBL LSR305-öt ajánlotta valaki, összehasonlításban szubjektív vélemény alapján lefőzi az M-audiot.

Passzív rendszereket is néztem, mondjuk egy olcsó Topping TP30 erősítő, meg mellé valami. Először a Cambridge Audio S30-at találtam, de utána láttam, hogy nem nagyon ajánlják desktop rendszernek.

Aztán persze jóval drágábban megfontolandó ötlet az Audioengine A5+, amitől némelyek óva intenek, de mindenképpen kényelmesebb desktop felszerelés... Vagy az Aktimate Micro, amiről igazán keveset találtam és nagyon nehezen beszerezhető...
Hajlandó vagyok kitolni 120-ig a keretet, ha azért tényleg jelentősebb kisebb kompromisszumot kell kötnöm. Akár erősítő+2 pici speaker+sub is szóba jöhet...
De vannak itt olyan márkák is, mint Makie, KRK....

Nagyon széles a paletta és tapasztalat nélkül nagyon nehéz válogatni, eléggé csapongok össze-vissza, hangjukról meg alig tudok valamit...

Tippek esetleg? Nem lehet valahol ezeket (legalább párat) meghallgatni?

[ Szerkesztve ]

(#34320) Degeczi válasza RAiN91 (#34318) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs rá ökölszabály, típusfüggő, de jellemzően nem tudnak ilyet az olcsóbb egyberendszerek (mondjuk nem is baj, a sztereó azt jelenti, h két csatorna szól: ha a hátsókra is kimegy ugyanaz és a centerre is rákever vmit, attól nem lesz jobb a hangzás)

(#34321) PuMbA válasza raven12 (#34319) üzenetére


PuMbA
titán

Itt több dolog is belép most már :) Egyrészt a JBL LSR305-höz szimmetrikus kimenetű DAC kell, milyen DAC-od van most, másrészt, az akusztikád milyen, de ez minden hangfalnál kérdés :) Mekkora a szobád, mik vannak benne és milyen elrendezésben, honnan hallgatnád, hol lenne a hangfal, állvány?

[ Szerkesztve ]

(#34322) raven12 válasza PuMbA (#34321) üzenetére


raven12
senior tag

Hát sajnos egy rém kompromisszumos megoldás lesz ez, mert mint írtam, ez egy desktop rendszer lesz, monitor mellett a hangfalak az asztalon, sajnos mögötte se sok hely van a falig, másrészt a pici szoba akusztikája sem a legremekebb. Nem beszélve arról, hogy PC-re lenne dugva, és egyelőre sima alaplapi hangkártyáról lenne hajtva.

(#34323) PuMbA válasza raven12 (#34322) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor viszont nem javasolnék semmilyen drágább hangfalat, illetve hátsó reflexest sem :) 55 Hz alá sem érdemes bemenni, ha akusztikai gondok vannak, mert abból csak a baj lesz :) Prodipe Pro 5 V2, de még talán a Presonus Eris E4.5 is játszik, amit vennék maximum így :)

[ Szerkesztve ]

(#34324) lezso6 válasza PuMbA (#34323) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A szub frekikben lévő kiemelés messze nem olyan problémás, mint amikor 100-200 Hz között pár frekin zizeg a szoba. Szóval nem a szub miatt kell félni; ha rossz az akusztika, ugyanolyan bűn rossz kb mindennel, mindegy milyen mélyre megy, tapasztalat. Az 55 Hz édeskevés ha filmezni akar (BOOM!) vagy elektronikus zenét hallgat. Ahhoz 8" kell, az megy le elég mélyre, de persze azonos áron nem nyújt olyan jó hangminőséget összességében, mint egy 5", s jóval nagyobb is.

(#34322) raven12: Jó lenne tudni milyen a szobád. A falhoz tolás inkább a szubokat tolja fel, az lehet neked még előny is, mert "zeneibb" lesz a hangzás. Persze a szub dinamikájából veszteni fogsz így valamennyit, meg a többi hangra is kihatással lesz valamennyire, de szvsz ez még egy kisebbik probléma. Az igazi kérdés az, hogy körülötted mi van. Ha sok a nagy üres egymással szemben lévő falfelület, akkor minden szörnyen fog hangzani. Ha egy bazi nagyot tapsolsz a szobában, akkor mennyire zeng? Na kb ennyire fog a hangfal is, csak mélyebb frekiken.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34325) benfolds válasza raven12 (#34319) üzenetére


benfolds
őstag

Nezd meg ezt, neki volt audioengine is.

(#34326) PuMbA válasza lezso6 (#34324) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem nincs nagy tapasztalatom ezzel, csak azért gondoltam, mert nálam például pont a 49-50Hz-zel volt a probléma (a szoba hossza, szélessége és magassága miatt pont ide esett, ha jól gondolom ezt szobakarakterisztikának hívják), 52Hz-en már semmi gond sincs, illetve feljebb sem volt semmi különösebb kiemelés :)

[ Szerkesztve ]

(#34327) lezso6 válasza PuMbA (#34326) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam 110, 130, 160 Hz-nél voltak puklik, na azok élvezhetetlenné tettek mindent. Az 100 Hz alatti kiemelések se jók persze, de szerintem az még jobbik rossz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34328) PuMbA válasza lezso6 (#34327) üzenetére


PuMbA
titán

Értem :K Nálam kisebb puklik voltak 100-200Hz között, mint ez az 50Hz, de azok is csökkentek a nem olyan régi áthelyezéssel...frekvencia sweep-pel tényleg könnyű ezeket azonosítani, eddig elfelejtettem használni, illetve sose jutott eszembe, mert pont olyan számokat hallgattam, ahol elfogadhatót alkotott a rendszerem és az akusztika :)

Én arra jutottam, hogy minden mély kiemeléshez tudsz olyan zenét választani, ami élvezhetetlennél teszi a zenét. Ami miatt például elkezdett zavarni / érdekelni ez az 50Hz-es kiemelés, az pont egy 50Hz-re kihegyezett hanganyag, illetve koncerten találkoztam egy nagyon jó akusztikával és amikor hazamentem, akkor tudtam, hogy valami nagyon nem passzol, ami persze érthető, hiszen egy "sose tudom megfizetni", azaz közel tökéletes akusztika után nem sok dolog tűnik jónak egy sima lakószobában :DDD Szerintem ez az akusztika tényleg olyan dolog, hogy ha nincs rendben, akkor felesleges 50-70k-nál drágább hangfalat venni :) Annak is nagyon örülök, hogy eljutottam egy ilyen akusztikáig és hallgatási pontig, amim most van, mert nincs olyan hanganyag, ami hallgathatatlan lenne, illetve tudom, hogy nem nagyon kell jobb hangfalat vennem ehhez az akusztikához.

[ Szerkesztve ]

(#34329) raven12 válasza PuMbA (#34323) üzenetére


raven12
senior tag

1. nem lehet csináltatni aszimmetrikus-szimmetrikus kábelt?

2. és ha bedugózom a reflexnyílást?

3. nekem nem a sok mélytől zeneibb, hanem ha pl. nem harsány, hideg a hangzás. A bummogós bloated basszust meg nem igazán szeretem. Most egy AKG Q701-ről hallgatózok, megmodoltam, hozzá passzoló erősítő is van, az úgy megfog minden hangot, mint a patyolat! Imádom is, de mégis csak fejhallgató...

4. nálam 110 Hz körül van egy emelés a kollégiumi szobában (azért tudom, mert standard e hangolásban a gitár A húrjára rezeg a szobában minden kb.). Nagy visszhang nincs, de nincs "agyonberendezve", egyelőre ez a fő felhasználási "helyszín", de későbbiekben nyilván hurcolnám magammal, ott más lesz a helyzet, talán nem falhoz tolt asztal, lesz több hely mögötte, más berendezés lesz... Viszont mindenképpen nearfield a dolog, monitor mellől a fülemig max. másfél méter van, a szoba is pici.

(#34330) lezso6 válasza PuMbA (#34328) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó, igaz, ha izomból ki van emelve egy hang, akkor mindegy hol van, a végeredmény szörnyű lesz. :D

Akusztikailag szerintem az állvány az, ami nagyon sokat hoz, csak persze horror az ára (isoacoustics). Az emelések azóta jóval mérsékeltebbek. Egyébként én új helyiségnél hónapokat tudok szüttyögni az akusztikával, s tapasztalataim alapján mindent meg lehet (nagyjából) oldani, csak megfelelő mértékben elborultnak kell lenni. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34331) lezso6 válasza raven12 (#34329) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

1. Nem igazán, ez amúgy nem is probléma. Ezt olvasd el.

2. Ne, ennek semmi értelme.

3. Hitspace-be kéne elmenned hallgatózni, ott kiderülne mi a jó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34332) benfolds


benfolds
őstag

lehet még valahol jó áron kapni ebből a Thonet & Vander Vertragból? 20 alatt... (egyébként a vertrag el van írva az összefoglalóban)

(#34333) RAiN91


RAiN91
őstag

Ha van egy hangfalszettem, és ahhoz keresek erősítőt, akkor mit kell néznem, hogy ne vágják egymást tönkre?

[ Szerkesztve ]

(#34334) Rasiel


Rasiel
senior tag

Ha már fentebb a kiemelésekről volt szó, akkor csak érdekességképpen megkérdezném, hogy ebben a számban nálatok mennyire érzékelhető némely esetben a mélykiemelés?
A hangfalaim állványokon vannak, de még így is kissé fellelhető benne néhol a kiemelés, ami azért tud zavarni. :)

(#34335) vinczepeter2


vinczepeter2
csendes tag

Az árthat a hangfalnak, ha zoknival betömöm a reflex portot? Tudom, gyermeteg megoldás de így csökkent a búgás és kiegyenlítettebb a hang. Csak így nem tudom, hogy tud-e szellőzni rendesen, nem lehet belőle baja?

(#34336) raven12 válasza lezso6 (#34331) üzenetére


raven12
senior tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

(#34337) Tabort


Tabort
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem két(három) 2.1-es hangfalszettet. Nem akarok rá túl sokat költeni, nem is nagyon akarom ordíttatni, szóval ez a max 25 ezer forintos ár még az, amit áldoznék rá.
Thonet & Vander Grub 2.1
Microlab FC330-3164 2.1
Aztán itt van még ez is:
Thonet & Vander Stil 2.1

Azt találtam a neten, hogy a Microlab-ot dícsérik, de ha tudtok, mondjatok ezekről/re valamit, pls.

GIGABYTE B450M DS3H, AMD Ryzen 5 1600X, ARCTIC COOLING Freezer 33, HyperX 4x4GB Predator DDR4 3200MHz CL16 KIT HX432C16PB3K2/8, EVGA GeForce GTX 980 4GB FTW GAMING ACX 2.0, be quiet! System Power 9 600W, ViewSonic VG2236wm-LED, Logitech G502 Proteus Spectrum, Win 10

(#34338) Tabort válasza Tabort (#34337) üzenetére


Tabort
csendes tag

Közben elolvastam az ajánlottakat. Az a gond, hogy nincs viszonyítási alapom, soha nem hasonlítottam még össze 2.1-et 2.0-val.

GIGABYTE B450M DS3H, AMD Ryzen 5 1600X, ARCTIC COOLING Freezer 33, HyperX 4x4GB Predator DDR4 3200MHz CL16 KIT HX432C16PB3K2/8, EVGA GeForce GTX 980 4GB FTW GAMING ACX 2.0, be quiet! System Power 9 600W, ViewSonic VG2236wm-LED, Logitech G502 Proteus Spectrum, Win 10

(#34339) varmi2 válasza Tabort (#34338) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha elolvastad az összefoglalót, akkor válassz 2.0-t. Akik ezt az összefoglalót írták, tudják miről van szó.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#34340) vinczepeter2


vinczepeter2
csendes tag

Ti milyen állványt használtok?

(#34341) PuMbA válasza vinczepeter2 (#34340) üzenetére


PuMbA
titán

[link], ennél olcsóbb nincs, de vállalható, mert elég sok típus ráfér :) Az a baj, hogy csomó ennél jóval drágább állvány felülete egyszerűen olyan kicsi, hogy alig fér rá pár típusú hangfal. Nem értem, hogy hogyan gondolják az állvány gyártók ezeket a vicc méreteket egy vagyonért :) Valamennyivel többért tudsz csináltatni: Hub Audio :)

[ Szerkesztve ]

(#34342) vinczepeter2 válasza PuMbA (#34341) üzenetére


vinczepeter2
csendes tag

Szia Pumba!

Én erre gondoltam, erről mi a véleményed? Ennél többet nem szívesen költenék rá - van hasonló árban jobb választás?

http://hitspace.hu/adam-hall-hangfal-monitor-allvany-univerzalis-35-kg-terhelhetoseg-fekete.html

A 23X23-as nekem jó, mert nem sokkal kisebb a hangfal. A súlya pedig 4,67 kg.
A mosatani szoba túl pici neki. Csak a sarokba tudom rakni, így jön csak ki a sztereó kép. Ellenben búg és közel van a falhoz és én is a hátsókhoz. Sajnálom mert egy csomó doboz meg polc van itt, így a többi szemontból ideális lenne - nem lenne visszhang pl. Ezért is gondoltam arra, hogy bedugom a hátsó nyílást. A gyártó honlapjáról vettem az ötletet ezt írja:

Try to keep the speakers—especially rear vented models—at least two feet from the surface behind it, unless you use a vent plug.”
(http://www.klipsch.com/education/surround-sound)

Ha ebben a szobában marad, akkor sarkos elhelyezés aktuális, így ha jól értem egy “vent plug-ra” lenne szükség. A kérdésem, hogy ez pontosan micsoda, mert magyar megfelelőjét nem találtam. Próbáltam, hogy bedugtam egy-egy zoknit a lyukba és sokat javult a helyzet, de igazából úgy szeretném használni, ahogy azt a gyártók is elképzelték. Szóval most nagyon hajlok arra, hogy áthelyezzem a szomszéd szobába, ami kb 25 négyzetméter. Így viszont állvány kéne...
Mögötte így lenne elég hely, de nagyon távol (5 méter) ülnék tőle. A hangfalak között pedig 1,8 m lenne. Mögötte ablak, függöny, raadiátor. Előtte kis asztal és sarok kanapé, jobbra szekrénysor, míg alul parketta és szőnyeg. Szerinted ebben a szobában jobb lenne?

(#34343) PuMbA válasza vinczepeter2 (#34342) üzenetére


PuMbA
titán

Amit linkeltem, az pont ugyanez az állvány, ha megnézed jobban :DDD Csak olcsóbban, mert a HitSpace-ben is darabonként adják :)

Mi lenne, ha máshova ülnél a szobában? Megoldható? Akkor nem kéne vent plug, illetve úgy látom, hogy a vent plug-ot általános jelentésben használják, tehát neked kéne egy olyan anyagot csinálni, ami pont beleillik a portba :)

[ Szerkesztve ]

(#34344) vinczepeter2 válasza PuMbA (#34343) üzenetére


vinczepeter2
csendes tag

óóóh :) Ez a rövidítés megzavart... leragadtam ennél az ádám csarnoknál

(#34345) benfolds


benfolds
őstag

Sajnos az ajanloban szereplo hangszorok kozul egy csomo nem kaphato mar...

(#34346) dudika10 válasza vinczepeter2 (#34344) üzenetére


dudika10
veterán

Dugd be nyugodtan a reflex nyílást, ha attól jobb lesz a végeredmény. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#34347) benfolds


benfolds
őstag

néztem ma boltban hf1250b-t, de tényleg csak néztem, kipróbálásra nem volt idő, viszont ami feltűnt, hogy sokkal könnyebb, legalább fele olyan könnyű, mint a mostani hangszóróim, pedig kb ugyanakkorák, talán a genius egy kicsit nagyobb is. ez jelenthet valamit? nem akarom blindre megvenni, lehet nem is szól jobban, mint a jelenlegi.

[ Szerkesztve ]

(#34348) vinczepeter2 válasza PuMbA (#34343) üzenetére


vinczepeter2
csendes tag

Máshova nem tudok ülni sajnos. Megrendeltem viszont az állványt, mert ez a reflex tapasztós módszer nem az igazi... Majd inkább költözöm a szomszéd szobába. Itt csak egy hatalmas virágtartó van útba, abból lesz majd a vita a családban :) És köszi a linket - így olcsóbban jöttem ki!

(#34349) benfolds


benfolds
őstag

kürbis vs. MC-SHF56U kérdésben vélemények? nincs alkalmam meghallgatni egyiket sem, annyit látok, hogy kürbis sokkal szebb. a geniust egyelőre elvetettem, szerintem az nem hozna különösebben előrelépést, de ez csak feltételezés.

(#34350) 6n8sz


6n8sz
újonc

Nekem zenére kell egy aktív rendszer,de ezért a pénzért csak olyan hangfalat kapni,ami a markodban is elfér.Ennek a Microlab 6C- nek a frekvenciamenete 50-20000Hz, ami megfelel a din4550-es HiFi- szabványnak(1973-évi). Zenére tuti jobbnak kell lennie, mint a 20Hz-es mélyeket is kiadó törpéké(kicsi doboz=részlet nélküli hang) . Van egy félkész csöves bufferem, az biztosan dob a hangon, ha egyszer megérkezik a hangfalam. Na és persze a hangforrás kérdése...25k körűl már lehet minőségi DAC-ot kapni, (Fiio termékek), De egy régebbi CD-lejátszó is jó(legalábbis minőségre jobb a gagyi hangkártyáknál), bár azoknak nincs digitális bemenetük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.