Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) a.sebi válasza AlfaBit (#19899) üzenetére


a.sebi
őstag

Nekem! Lecvi lecci lecci....

(#19902) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Nálam is jött egy kulcs, este próbálom is...magyar xbox.com-on nem akarta elfogadni a kódot...érdekes...

(#19903) AlfaBit válasza a.sebi (#19901) üzenetére


AlfaBit
csendes tag

Bocs, de már tárgytalan. Megelőztek.

'I have chosen this way: not to join a trend & not to follow a crowd - because it's right for me!" Xbox One S & Ps4 Pro

(#19904) Zjunior


Zjunior
veterán

Basszus 15k egy digitalis gamma..
Most akkor lemezest eri meg venni:O

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19905) pzstm válasza Zjunior (#19904) üzenetére


pzstm
titán

köszönhetően a csodás forintnak....ha arra gondolsz....mert 60 usd is olyan körül van mostanság...1 éve még ez 13 volt vagy annyi sem :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19906) Xirtam


Xirtam
veterán

Destiny mind a kettő gépen 1080p@30 fps,

Neogafon írják, hogy Shadow of Mordor PS4-en sehol sem fix 60 fps-es és folyamatosan droppol, Nem tudom mi van veletek. De néha agyvérzést kapok itt :D

(#19907) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Erre a felbontás mizériára majd a COD és a GTA megjelenésekor leszek kíváncsi. Remélem itt összekapják magukat a fejlesztők és nem lesz nevetség tárgya egyik XOne-os verzió sem. Előbbinél olvastam, hogy a Ghosts 720p-s felbontásánál magasabb lesz (link), a PS4-es pedig 1080p, ofkorsz. A GTA-ról nagy csend van...

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#19908) dunc válasza Gabesz77 (#19907) üzenetére


dunc
nagyúr

Ghost? Gondolom az új Codra gondoltál! :-)

(#19909) Zjunior válasza pzstm (#19905) üzenetére


Zjunior
veterán

Tudom...
Ezaz:O
Forza 2 lemezes lesz...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19910) Def26 válasza Xirtam (#19906) üzenetére


Def26
félisten

Tehát xbox one -on tökéletesen megy? Mer' az oké, hogy jössz a ps4 -es verzióval, de azt ebben a topikban pont leszarom hogy fut péesnégyen.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19911) Gabesz77 válasza dunc (#19908) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Persze, hogy arra, de írtam is: "A Ghosts 720p-s felbontásánál magasabb lesz".

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#19912) mlinus


mlinus
őstag

shadow of mordor:

xbox one: 900p/30fps
ps4: 1080p/30-60fps (átlag 40-45)

nem hivatalos, de valószínűsíthető.

[ Szerkesztve ]

(#19913) Def26 válasza Zjunior (#19904) üzenetére


Def26
félisten

Digitálisat, csak "home" megosztással. :D :C 6500ft/fő. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19914) Xirtam válasza Def26 (#19910) üzenetére


Xirtam
veterán

Boxon fix 30

(#19915) Zjunior válasza Def26 (#19913) üzenetére


Zjunior
veterán

Nincs társam!:(:O

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19916) boost válasza Zjunior (#19909) üzenetére


boost
addikt

Forza 2 már van 3500Forintért. Ajándék Vivapinata játékkal. ;]

[link]

(#19917) Def26 válasza Zjunior (#19915) üzenetére


Def26
félisten

Basszus, hát annyian vagyunk itt. Valaki akiben többé kevésbé megbízol és tudod, hogy nem kenyérre kell neki a pénz (talán nem húznak le). Összedumáltok és megoldjátok. :R Vannak itt tök jó arcok, szerintem simán belemennek. :D

Közben látom "nem tudsz" válaszolni. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19918) pzstm válasza Def26 (#19917) üzenetére


pzstm
titán

Meg is tennem ha nem a fel életem ezen az accounton lenne :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19919) Def26 válasza pzstm (#19918) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is, de egyszer élünk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19920) pzstm válasza Def26 (#19919) üzenetére


pzstm
titán

OneDrive, Email, Win8 és Wp8 backup, O365 előfizu, Xbox Music és Xbox Live Gold előfizu.... most így hirtelen ennyi...szerinted? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19921) boost válasza pzstm (#19920) üzenetére


boost
addikt

Remote wipe van MS-nél is? ;]

(#19922) pzstm válasza boost (#19921) üzenetére


pzstm
titán

jah igen...telefon helymeghatározás, lockolás és remote Wipe :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19923) Def26 válasza pzstm (#19920) üzenetére


Def26
félisten

Jah, ok. Ez érthető. :D Viszont most belegondolok, hogy milyen képek vannak a onedrive -ban. :U Ráadásul feleségem a főnöke haveromnak akivel meg van osztva a profilom.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19924) Xirtam válasza Def26 (#19910) üzenetére


Xirtam
veterán

US store-on aki megvette már tud vele játszani, 900p és fixen megy 30 fps-el 2 méterre a tv-től nem látszik, hogy nem tű éles, mivel skálázz a ONE mint tudjuk.

(#19925) Def26 válasza Xirtam (#19924) üzenetére


Def26
félisten

ok. Nekem ennyi elég. Csak hirtelen nem tudtam hova tenni ezt a 20-30fps közötti ugrálást. Ha fixen hozza a 30fps t- az már nekem jó.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19926) Asbee


Asbee
veterán

Csatlakozom mai nappal én is. :) Elsőre nagyon bejön a gép kis horizon 2 demo és fifa 15 után.

(#19927) pzstm válasza Def26 (#19925) üzenetére


pzstm
titán

900p meg teljesen jó.....Destiny BETA bizonyította be leginkább, hogy semmi különbséget én nem láttam a beta és végleges között...hogy a Ryse-ot már ne is említsen :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19928) pzstm válasza Asbee (#19926) üzenetére


pzstm
titán

vehetsz fel ha gondolod :C

Destiny? Horizon2 full? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19929) Xirtam válasza Def26 (#19925) üzenetére


Xirtam
veterán

Beton stabil, szerintem ezért is áldozták be ezt a 45-60 fps-es dolgot. Lehet tudna valahol produkálni 60 fps-t, de semmi értelme ha folyamatosan dropol, mert az észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#19930) Asbee válasza pzstm (#19928) üzenetére


Asbee
veterán

Horizon 2 pénteken jön. Destinyt szerintem csak később veszem meg. Kicsit még próbálgatom, szokom aztán jöhetnek ismerősök. :D

[ Szerkesztve ]

(#19931) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No jott egy Crew closed beta meghivo.

Live-Die-Respawn

(#19932) i@lex válasza eastone1 (#19898) üzenetére


i@lex
őstag

Összesen tettünk bele vagy 15 órát. De ebből a legtöbb az volt, hogy sokszor kerestük mi lehet a megfelelő taktika ennek a hatosfogatnak, ki hova álljon, stb. Mostmár szerintem harmadennyi idő alatt meglenne.

Mindenesetre rendesen melegítsétek be az idegrendszereket.

(#19933) #44275968


#44275968
törölt tag

Nekem pl. új accountom van most xbox one-ra csak úgy.. :D semmi fontosabb nincs rajta csak a gold előfizetés... előrendeltem a shadow of mordor-t de eléggé szr ezeket hallani róla így lehet nem ér annyit viszont társulok szívesen bárkivel hogy megvegyük felesbe akár digitálisan... úgy hogy jó legyen :))

(#19934) medvekutya válasza Def26 (#19913) üzenetére


medvekutya
aktív tag

amugy ez úgy megy, valaki megeszi a saját profiljával xz játékot, majd az én gépemen az ō profiljával bejelentkezve megy a játék ?

(#19935) Def26 válasza medvekutya (#19934) üzenetére


Def26
félisten

Nem kell folyamatosan bejelentkezve lennie. 1x bejelentkezel a Te gépeden az ő profiljával, beállítod "home" -nak és ennyi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19936) pzstm válasza medvekutya (#19934) üzenetére


pzstm
titán

másk ember saját profiljával van belépve, ahhoz gyűjti acsikat, csak az a priofil is be van lépve a gépen akivel vettétek. Így akár egymás ellen is játszhattok multiban, vagy egymással ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19937) Def26 válasza pzstm (#19936) üzenetére


Def26
félisten

Egyszer ráveszem magam, leírom szájbarágósan és berakjuk első hsz. -be. :D Rettentő sokan írnak privibe, hogy is van ez.
Az a gond, hogy ilyenkor melóban vagyok és csak "lopva" válaszolok ide oda. Nem tudok rendesen odafigyelni. Otthon meg nem érdekel ez a téma. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19938) Donibrasco


Donibrasco
tag

Én is keresem a Home társam:)

(#19939) gulb válasza oriic (#19931) üzenetére


gulb
senior tag

ÉS NEKEM IS.)

(#19940) pzstm válasza Def26 (#19935) üzenetére


pzstm
titán

hmmm...tuti nem??? bár lehet elég akkor az, hogy egyszer személyesen meglátogatlak és bejelentkezek, majd Te meglátogatsz és fordítva? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19941) Xirtam


Xirtam
veterán

Gyönyörű ez a játék. :K

(#19942) medvekutya válasza pzstm (#19940) üzenetére


medvekutya
aktív tag

köszi mindkét választ, majd a házigazda "igazságot tesz" fiókok állapota kapcsán, mert emlékeim szerint gyakorolja ezt a megoldást :K

(#19943) gduck válasza oriic (#19931) üzenetére


gduck
addikt

Pár hónapja iratkoztam fel, hát persze hogy nem kaptam :D Elméletileg már 1 órája megy a béta, valaki játszott már vele? Műkszik a visszapillantó vagy itt is szurokkal van leöntve mint a PC verzióban? Mondjuk azt írják a fejlesztők, hogy a NEXTGEN gépek miatt nem működik a visszapillantó :DD

Amúgy Ti nem vagytok véletlenül a DASH bétában is benne (már akiket megdobtak kulccsal)?

[ Szerkesztve ]

(#19944) Def26 válasza pzstm (#19940) üzenetére


Def26
félisten

Igen.

1. Otthon a gépemen inaktívvá teszem a profilom, vagyis kijelentkezem mint "home".

2. Haverom gépén és az ő profiljával is kijelentkezünk "home" -ból. (erre azért van szükség, mert egy profil csak egy gépen lehet "home")

3. Haverom gépén bejelentkezek a profilommal, majd settings és megrakom "home" -nak. Ekkor az ő gépén BÁRMELYIK profil látja az én profilommal már előzőleg megvásárolt tartalmakat.

4. Kijelentkezek a profilomból, hazamegyek, és bejelentkezek a profilommal otthon. Továbbra sem rakom "home" profilba, mert akkor haverom nem látja a játékaimat.

5. Mivel az én otthoni gépemen nem vagyok "home" ezért másik profil nem látja az általam megvásárolt játékokat. Csak és kizárólag én játszatok az xbox -omon (természetesen csinálhatok még akármennyi profilt a gépemre, de egyik sem fogja látni a játékaimat.

6. Továbbiakban minden játék árát összedobjuk, és az én profilomra vásárolunk meg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19945) pzstm válasza Def26 (#19944) üzenetére


pzstm
titán

vagyis csak nekem kell hogy megadd a useredet ha jól értem és már megy is...azt lehet, hogy én gépemen Te is home vagy meg én is? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19946) MunezXBK válasza pzstm (#19945) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. 1 home van, működik amúgy könnyen, csak leírva bonyolult.

(#19947) Def26 válasza pzstm (#19945) üzenetére


Def26
félisten

Sajna nem. Egy gépen egy home, egy profil.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19948) medvekutya válasza Def26 (#19944) üzenetére


medvekutya
aktív tag

mondjuk ahhoz képest elég jó lett, hogy annyira nem figyeltél oda :DD haver gépe csak a megvásárolt játékokat látja a profilodból vagy az egészet ?

(#19949) Def26 válasza medvekutya (#19948) üzenetére


Def26
félisten

Csak a digitális játékokat látja.
Minden játékot féláron vesztek store -ból. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19950) pzstm válasza Def26 (#19949) üzenetére


pzstm
titán

Attol hogy az adott box nekem nem home, attol menteseim es minden egyeb megvan ugyanúgy nemde?:)

Illetve en profilommal ha veszek jatekot azt latod Te is ugye?:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.