Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) dunc válasza Mooka-Miki (#19448) üzenetére


dunc
nagyúr

Végre valami okos észrevétel! Magam is hasonló dologra gondolok! ;)

(#19452) superTibcsi válasza RichieTri (#19436) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

ONE-t vegyél, régen sokat toltuk a BF3-at 360-on együtt, legalább lenne aki húzná fel a statom. :)

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#19453) tunkiih válasza dunc (#19427) üzenetére


tunkiih
őstag

K*rvára unalmas már a téma. Van hibás széria ha tetszik ha nem, tud róla a Support és az MS is, de mivel a hdd beépített dolog már a One-ban, sokkal neccesebb a dolog. Ez már inkább fanboy dolog szerintem, ha leirja 10 ember hogy zajos a gépe, de te továbbra is fujod a magadét. :) Könnyű dolgom van, mert én megtudtam hallgatni mindkettőt, de azért nem kéne félrevezetni az embereket.. :W De ha neked ettől könnyebb, akkor az MS egy hibátlan és szent cég és még véletlenül se fordult elő hogy hibás szériát gyártották, hát már hogy is fordulna elő! ;) A beépített defrag is megbukik, mert akkor mért csak a hibás darabok produkálják bekapcsolás óta, továbbá azok a darabok amik játék közbe csinálják arra mi a magyarázat? :D Nevetséges már a dolog, hogy még ennyi taglalás meg több felhasználó levezetése után is itt tartunk..

[ Szerkesztve ]

(#19454) karakpecze21 válasza dunc (#19440) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Igen, mint anno az öreg pc-m olyan hangot ad ki.
Igen, működik rendesen, hála az égnek.

Hát annak én is örülnék ha kicsit legalább halkulna a dolog.
Inkább ketyeregne játék alatt, mint dash és instant módban.Játék közben úgy sem hallanám, nade mikor letöltök......

Direkt megnéztem, hogy elindítok egy játékot, levettem a tv-ről a hangot.Teljesen megszűnik a ketyegés.Amint visszalépek dashba, darál.
Pedig pont ott nem kellene használnia a hdd-t, mert most még csak letöltés se megy.

Na mindegy, ha nem javul, akkor majd valahogy együtt élek vele. :)

Mooka-Miki : Van benne fantázia amit mondasz.Mondjuk nekem már két napja megy, igaz instantba, csak végzett volna már, de lehet ott pont nem csinálja a pakolgatást...hmmm.Pár nap múlva akkor kiderül majd.

[ Szerkesztve ]

(#19455) tunkiih válasza sch_a (#19438) üzenetére


tunkiih
őstag

Így van. Ez csak szimpla hergelés, semmi másra nem jó.. :))

karakpecze21: leszedtem rá 100+ GB tartalmat, gyűrtem, direkt instantba kapcsoltam ki.. nem fog elmulni a hang..

[ Szerkesztve ]

(#19456) pzstm válasza SütiGTi (#19450) üzenetére


pzstm
titán

jah hát nekem nincs season pass. Season passal ingyenes. Xboxsupport twitteren vagy hasonlók :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19457) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

A #19445-re a választ nem tudja senki?

Köszi!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#19458) dunc válasza tunkiih (#19453) üzenetére


dunc
nagyúr

Te egy kicsit azért hisztis vagy! :) Inkáb élvezd egy kicsit a masinádat! :)) Soha nem voltam fanboy, én is írtam LIVE hibát, más ráírta nem tapasztalta! Én is linkeltem a gépem hangját semmivel se külömb mint a tied vagy bárki másé! Kiváncsi vagyok a 3. gépedbe lesz e hiba, ha igen akkor mi? :)) Ha müködésbeli hiba lesz én is küldöm sétára a gépet!
Jah egy hiba : amikor bekapcslom az x boxot, és rá van dugva a head set akkor ameddig nincs dashboard addig lehet hallani, hogy serceg a headset elég hangosan!

( #19455 ) tunkiih sok mindenkivel játszok, játszottam innen is, szerintem senkinek nem az a véleménye, hogy egy hergelős ember lennék! :)) inkáb vagyok objektív, és segítőkész típus! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19459) SütiGTi válasza pzstm (#19456) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Na akkor megnézem ma még egyszer azt ha nem tudom indítani akkor nemtudom :) és a season pass-t vettem meg annó 25$-ért

(#19460) tunkiih válasza dunc (#19458) üzenetére


tunkiih
őstag

Énis kiváncsi vagyok hidd el.. mindenesetre ha megint lesz valami január-februárig megvárom hogy elfoggyon ez a széria.. :)
Nyilvánvalóan könnyebb dolga van az embernek ha 3-4 méterre van tőle a gép legalább...

(#19461) karakpecze21 válasza tunkiih (#19455) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Mondjuk 100GB már nálam is megvolt szerintem.
Pedig lenne benne logika amit Mooka-Miki mondott.Lehet instant módban nem töredékmentesít talán....

Még úgy is megszűnik a hiba, ha a játékot hagyom futni a háttérben, tehát csak home gombbal megyek ki a Dash-ba.Viszont ha nyomok egy exit-et akkor indul a morzsoló. :)

Na mindegy, ha változás lesz jelzek.Ezen már kár tovább görcsölnöm.

(#19462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem paran tulporognek ezen a hdd probleman. Jatekok hangja ugyis elnyom minden zajt.

Mas: milyen fulest ajanlotok onehoz? Talaltam Trittont 14ert, de hatha van mas is.

Live-Die-Respawn

(#19463) Tomics válasza dunc (#19446) üzenetére


Tomics
addikt

Jó akkor megveszem !

Október közepén találkozunk ! :DDD

PH! addikt since 2004

(#19464) pzstm válasza SütiGTi (#19459) üzenetére


pzstm
titán

mindenképp support ha nem megy az ingyenes megvétel season passal

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19465) dunc válasza oriic (#19462) üzenetére


dunc
nagyúr

Azt olvastam rendben van a Trittont, de azt írják picit halk!

(#19466) a.sebi válasza MunezXBK (#19347) üzenetére


a.sebi
őstag

Hehehe en is itt vagyok ha nem elég! 265/40 17.... Ez nem annyira ballonos de cserébe szélesebb!

(#19467) B3ny00 válasza a.sebi (#19466) üzenetére


B3ny00
aktív tag

205/40 17 :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19468) RichieTri válasza Def26 (#19447) üzenetére


RichieTri
senior tag

Köszönöm az infót.

Tibcsi:hogy sokat? csakx360on van közel 2000 órám a bf3ban ;)

Még meglátom mit hoz a karácsonyi szezon...akciók
,újítások,stb...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#19469) tDr1v3r válasza dunc (#19458) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De az hogy másokat kvázi lehazugozol egy kicsit erős, nem gondolod? Igen is létezik a hiba, attól hogy neked nem olyan a géped (vagy szimplán nem zavar) nem azt jelenti hogy nem is létezik a probléma másnál.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19470) tunkiih válasza tDr1v3r (#19469) üzenetére


tunkiih
őstag

+1 . Elnézést kértem tőle privátban a hangnemért, de ez engem is felhuzott.

[ Szerkesztve ]

(#19471) ptom77 válasza ForRedGlory (#19423) üzenetére


ptom77
csendes tag

Én vetettem fel ezt a problémát a FIFA 15 demo-nál. Alapvetően az a gond, hogy a gameplay 60 fps-sel megy, a visszajátszások, 11-es, szabadrúgás, stb., tehát a közbenső animációk csak 30 fps-sel. Ezt érzékeltem én is "szaggatásnak". Viszont a teljes játéknál szerintem már optimalizáltak rajta, legalábbis nekem jobbnak tűnik mint a demo-nál.

(#19472) ForRedGlory válasza Zjunior (#19439) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link] :U

Kis túlzással szabad szemmel meg tudom számolni a frame kockákat. Azt ne mond, hogy ez neked folyamatos és nem szaggat :W

más: egyébként tényleg rohadt idegesítő ez a folyamatos HDD téma. Mindenki el tudja magának dönteni, hogy hangos vagy sem és mindenki ezek alapján feltételezem el tudja azt is dönteni, hogy zavarja-e vagy sem, és nem utolsó sorban az első két megállapítás után mindenki el tudja saját maga dönteni, hogy elküldje-e szervizbe vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#19473) dunc válasza tDr1v3r (#19469) üzenetére


dunc
nagyúr

Az a helyzet, hogy senkit nem hazugoztam le. Az oktató hangnemed kérlek tarsd meg másnak. Vagy idézd, hol és kit hazugoztam le.

( #19472 ) ForRedGlory igazad van ,de szerintem senki nem szeretné elküldeni a gépét szervízbe, de ugyanakkor zavarja a hangja! Rossz ez a bizonytalanság.

[ Szerkesztve ]

(#19474) sch_a válasza ForRedGlory (#19472) üzenetére


sch_a
addikt

Mert az fps-téma olyan izgalmas még mindig... ;] Egyébként te a lassításra mondod, hogy szaggat?!

(#19475) MunezXBK válasza sch_a (#19474) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem úgy tűnik, hogy játék közben szaggat. Darabos az egész.

(#19476) Def26 válasza MunezXBK (#19475) üzenetére


Def26
félisten

Még egy ilyen és tiltva leszel a szent boner topikból. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19477) dunc válasza ForRedGlory (#19472) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez offline játéknál is ilyen? Mert elég sok bent a röci! Online játéknál láttam ilyent! Lemez, vagy digitális, melyik régió?

(#19478) gyuribácsi88 válasza Def26 (#19476) üzenetére

A másik fajta konzolon is szaggat, szokásos EA minőség, nem kell csodálkozni. Majd 37 patch után jó lesz, úgy 1.5 év múlva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19479) Zjunior válasza sch_a (#19474) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem tudom mit lát!:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19480) ForRedGlory válasza dunc (#19477) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen, offline. Online meg nem is jatszottam, mert en csak hobbiszinten tolom :) Digitalis, magyar.

Csak az idegesit, ha mas nem latja az egyertelmut. Annak orulok, hogy nem csak en latom darabosnak, igy megnyugodtam, hogy nem nekem kell szemeszhez menni :))

Reszemrol lezarva a "vita". Elfogadom ha valaki nem latja, de akkor ne hazudtoljon meg. (Nem neked szol termeszetesen). Komolyan mondom, annyira ragaszkodnak az emberek hogy tokeletes a konzoljukon a fifa es vedik a konzolt, mintha szent tehen lenne. Sosem fogom megerteni ezt az elvakultsagot.

[ Szerkesztve ]

(#19481) SütiGTi válasza pzstm (#19464) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Na voltam otthon ebédelni, gyors rápróbáltam, most megy...nem tudom tegnap miért írta, hogy 10$
Sebaj, legalább most megy :)

(#19482) Zjunior válasza ForRedGlory (#19480) üzenetére


Zjunior
veterán

Figy engem nem zavar egyáltalán.
55"-on nem latom darabosnak,ezertnem mondhatom h az!:D
Amúgy online játszok csak ha ez számít vmit.:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19483) sch_a


sch_a
addikt

Én elhiszem, hogy valakit zavar a kevesebb fps. Engem nem igazán izgat a dolog, a Horizon 2-n sem vettem volna észre, ha nem mondják és most mindenféle támadó-szándék nélkül kérdezem. Ha valaki ennyire "igényes" ezzel kapcsolatban, az egyáltalán miért vesz konzolt?

(#19484) ForRedGlory válasza sch_a (#19483) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Talan azert, mert konzol exkluzivok is vannak koztuk? Remelem nem komoly kerdesnek szantad.

(#19485) B3ny00 válasza sch_a (#19483) üzenetére


B3ny00
aktív tag

:C

Be kell rántani és máris jó fps értéket kapunk :D:D

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19486) a.sebi válasza B3ny00 (#19467) üzenetére


a.sebi
őstag

Az vékony!
:DD

[ Szerkesztve ]

(#19487) vg válasza dunc (#19427) üzenetére


vg
addikt

"Nincs hibás széria, a hang dolog se hibajelenség, sokszor beképzelt dolog csak."

Ez az a szakember szint amikor pár napja valaki meggyőződéssel írta, hogy a 100Utp az nem 100UptUtp, meg a routeren nem-megy-át. Javaslom, hogy tedd hozzá, hogy "szerintem" vagy "tudomásom szerint", mert így legalább nem tűnsz totálisan kóklernek.

[ Szerkesztve ]

(#19488) dunc válasza vg (#19487) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem azt írtam, hogy soha! " sokszor beképzelt dolog csak" Van hibás széria? Van sorozatos hiba? Hangos hdd, az az? Müködik, müködést zavarja? Akkor légyszíves írd meg mi az? Mert engem is érdekel, te se légy kokler értelmezz!
" 100Utp az nem 100Upt Utp, meg a routeren nem-megy-át." kérlek ne idézz butaságokat, mert én tapasztalatom írtam le, te meg buta szakmaialg nem helytálló dolgokat idézel.

[ Szerkesztve ]

(#19489) Madwe válasza sch_a (#19474) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te a frame dropra mondod, hogy az is a lassítás része :F :Y :C :U

[ Szerkesztve ]

(#19490) vg válasza dunc (#19488) üzenetére


vg
addikt

Forró olajradiátor effekt. :(((

(#19491) sting2


sting2
addikt

Melyik a legajánlottabb Kontroll Freak kiegészítő a "Phantom ".on kívűl?
Talán a Vortex?

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#19492) dunc válasza vg (#19490) üzenetére


dunc
nagyúr

Bocs de nem vagyok olyan Trendi mint te! :D tehát nem tudom ezt a hozzászólásod értelmezni! :)

Ma valaki 6 után szeretné elkenni a szám Fifába? :D

[ Szerkesztve ]

(#19493) MunezXBK válasza dunc (#19492) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én nagyon, csak nem is érek rá + Fifázni se tudok. :DDD

(#19494) dunc válasza MunezXBK (#19493) üzenetére


dunc
nagyúr

Én se......tudok, de kellemes csalódás számomra.

[ Szerkesztve ]

(#19495) godzsy2 válasza sting2 (#19491) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én a Vortex-et használom. Már az x360-on is azt használtam. De az öcsém pl. a classzikot használta csak a jobb oldali stick-en.

A HDD mizériáról meg csak annyit, hogy én arra gyanakszom, hogy a Sony lefizette a vinyógyártó céget és az MS-nek direkt rossz szériát küldtek. ;]

A tavaly kiadott modelleknek nem volt ilyen baja... szerintem a más gyártó vinyója a ludas.

(#19496) medvekutya válasza godzsy2 (#19495) üzenetére


medvekutya
aktív tag

ezért kezdték támadni ms hekkerek a plus-t :K :DDD :DDD

(#19497) Madwe válasza medvekutya (#19496) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor miért a live szarakodik manapság ;]

(#19498) medvekutya válasza Madwe (#19497) üzenetére


medvekutya
aktív tag

az újonnan jelentkezõk képességeit tesztelik, hogy alkalmasak-e a feladatra :DD

(#19499) sting2 válasza godzsy2 (#19495) üzenetére


sting2
addikt

Igen, a Phantom mellett a Vortex az egyik legemlítettebb...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#19500) tunkiih válasza godzsy2 (#19495) üzenetére


tunkiih
őstag

Ezekkel a kiegekkel FPS játékban messzire könnyebben célzol vagy mire jó? :) Gondolom erre.
(Tökéletes volt a gyári így csak tippelek, sose néztem ezeket)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.