Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) gabesz839 válasza dunc (#19600) üzenetére


gabesz839
senior tag

Én tegnap rendesen bezabáltam rizseshússal, majd ittam rá 4-5 sört.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#19602) MunezXBK válasza Def26 (#19599) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Törölhető bármikor.

(#19603) Def26 válasza MunezXBK (#19602) üzenetére


Def26
félisten

Ahham. Ezt nem tudtam. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19604) dunc


dunc
nagyúr

redves fifa szerver....... :((( amikor kivág online meccsből, akkor, hogy számolja el az eredményt?

(#19605) pzstm válasza oriic (#19595) üzenetére


pzstm
titán

ez honnan van?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19606) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Sziasztok!

Sosem volt még semmilyen konzolom, de most tervben van, hogy karácsonyra beszerzek egyet. Elsőre az Xbox One szimpatikus, de érdekelne pár dolog:

Multiplayer játékokat csak előfizetéssel lehet játszani, és ha igen ez kb mennyibe kerül?

Tesco(k)ban kapható a konzol? ( Ez azért lenne fontos mert tesco-s hitelkártyával lenne megvéve a termék)

Egyelőre ennyi, ha lesz még kérdés, írok :D

(#19607) MunezXBK válasza Bandi8bácsi (#19606) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Igen, 10-12.000, attól függ hol veszed.

Valószínű, nézd meg a honlapjukon.

(#19608) Bandi8bácsi válasza MunezXBK (#19607) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Ez az összeg havi v éves díj?

Honlapjukon nem találtam, ezért gondoltam itt rákérdezek.

(#19609) bulikavagyok válasza Bandi8bácsi (#19608) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Éves.

(#19610) oriic válasza pzstm (#19605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#19611) Donibrasco


Donibrasco
tag

Nem tudja valaki,hogy a Crew bétára hol lehetne jelentkezni?

(#19612) oriic válasza Donibrasco (#19611) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#19613) #44275968 válasza Bandi8bácsi (#19608) üzenetére


#44275968
törölt tag

Havi 10.000 Forintos live díj mellet nem valami sok online játékos lenne szerintem :DD , amúgy tudsz választani hogy 3 vagy 12 havi előfizetést szeretnél vásárolni, egyenlőre még egyetlen egy tescoban sem láttam xbox onet...

(#19614) Donibrasco válasza oriic (#19612) üzenetére


Donibrasco
tag

Köszi

(#19615) Donibrasco válasza #44275968 (#19613) üzenetére


Donibrasco
tag

Neme?Vannak pár tízezren pl a BF be!

(#19616) #44275968 válasza Donibrasco (#19615) üzenetére


#44275968
törölt tag

Azt írtam hogy ha a gold havonta 12.000Ft lenne s nem pedig egy évre lehet kevesebb játékos lenne onlájn :))

(#19617) Def26 válasza Donibrasco (#19615) üzenetére


Def26
félisten

Xbox one -on még a 10000 -et sem éri el. [link] nemhogy "tízezrek" :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19618) a.sebi válasza Bandi8bácsi (#19606) üzenetére


a.sebi
őstag

Ps4 multi sem ingyenes, csak ps 3 nal...

(#19619) Donibrasco válasza Donibrasco (#19614) üzenetére


Donibrasco
tag

Ha bereggeltem ezután hogy fogok tudni vele játszani és mikor?

(#19620) Csavez™


Csavez™
veterán

Valaki tud valamit,hogy a Kinect sport rivals mikor lesz magyar hanggal élvezhető?

(#19621) Def26 válasza Csavez™ (#19620) üzenetére


Def26
félisten

Már lehet kapni magyar szinkronnal de csak lemezesen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19622) pzstm


pzstm
titán

Szembejött egy kihagyhatatlan Fifa15 ajánlat, szoval aki sikerelmenyt szeretne az jatszon velem, garantalt analfabéta vagyok :D

Ma estétől;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19623) #44275968 válasza Def26 (#19621) üzenetére


#44275968
törölt tag

Én lemezesen vettem meg a Rivals-t a borítón írja is h magyar meg minden .. de aztán egyáltalán nem az :))

Megtetszett a Shadow of Mordot úgy hogy megrendeltem adok neki egy esélyt :))

[ Szerkesztve ]

(#19624) Csavez™ válasza Def26 (#19621) üzenetére


Csavez™
veterán

Van egy angol nyelvű lemezem és szept. 5.-én érkezett a magyar nyelvű is,csak nem indul el magyar hanggal.
A forgalmazók mossák a kezeiket,a microsoft meg megígérte ,hogy 2 héten belül kijavítja a hibát egy updateel.
Semmi nem történt.

(#19625) Zjunior válasza #44275968 (#19623) üzenetére


Zjunior
veterán

Gyaaa nekem is kell!
Hol a legolcsóbb?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19626) MunezXBK válasza #44275968 (#19623) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha megunnád vagy nem tetszene, firkants rám. :))

Tiesto: Te vagy az emberem. :K

(#19627) Bandi8bácsi válasza a.sebi (#19618) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Ez nem is volt kérdés, de köszi neked és a többieknek is. Az előfizetési díjjal kapcsolatban pedig gondoltam(reméltem), hogy havidíj, de biztosra szoktam menni :D egyébként ez teljesen vállalható. Karácsonyig van időm átgondolni :)

(#19628) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Úgy néz ki hogy kapott a profilom 13 hónapnyi Gold hozzáférést. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19629) JamesHun válasza tDr1v3r (#19628) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor lehet én is kaptam egy szép adagot, mert 1 évet írt ki
csak maradjon is így :)

SeriesX: JamesSHun

(#19630) haarmaan


haarmaan
tag

Sziasztok szeretném ha segítenétek.

Karácsonyra szeretnék venni egy új generációs konzolt (PS4 vagy XO) még nem döntöttem. Egyenlőre olvasgatom a topikokat , letöltöttem tömörítetlen gameplay videókat (Ryse, Forza 5, Forza Horizon2, Drive Club, Destiny, stb.) és egyre jobban az a véleményem hogy ma már a konzolok teljesítménye másodlagos. Gameplayek alapján mind két gép brutál erős. Számomra grafikában mindkét konzol meggyőző. Tehát nem az alapján fogok dönteni hogy a PS4 papíron erősebb, és van olyan játék amit az Xbox One csak 900p-ben futtat.

Ami számomra fontos lesz az a további szolgáltatások, stabilitás, garancia és ennek intézése, multimédiás képességek, online rendszer stabilitása, megbízhatósága.
Több kérdésem volna ezzel kapcsolatban olyanoktól aki próbálta már a két konzolt (PS4, Xbox One)

1.Korában olvastam hogy a LIve sokkal kiforrottabb, stabilabb, használhatóbb, a PS Network-el szemben, ez ugyanígy van az új generációs konzolokon is vagy jobb lett a PSN?
2.Valahol olvastam hogy LIVE-on a multi játékhoz a Microsoft biztosítja a szervereket, és a szerverparkot, és a játék kiadok bérleti díjat fizetnek érte a Microsoftnak. A Playstation Networkön nincs ilyen lehetőség. A játék kiadójának kell megoldania a szerver hátteret a multis játékoknál a saját szerverparkjával, vagy máshol bérelt szerverekkel. Pont ezért volt egységesebb jobban működő a Live az online játékoknál. Erre legjobb példa CoD-ok aktuális megjelenése volt. A PS3-as verziónál megjelenés után hetekig használhatatlan volt többször is a Cod multija, miért is? A játék kiadója tudta hogy 2-3 hétig több millióan lesznek online csúcsídőben, viszont utána ez a töredékére esik vissza. Erre a kis időre nem fognak beállítani egy nagy szerverparkot, ezért volt gond a PS3-as verzióknál a megjelenés után és általában később is mert a kiadók spóroltak.
Ellenben a Microsoftnál tudják hogy esténként hányan lépnek fel a live-ra, és hányan játszanak online. Ezen tömeg igényeinek kiszolgálására létrehoztak egy szerverparkot ami kiszolgálja azt a több millió embert. Ha megjelent egy új játék jelen esetben a Cod aktuális része akkor a megnövekedet igényt egyszerűen ki tudták szolgálni. Mivel nem a játékosok tömege növekedet meg aki csúcsidőben játszik, csak az történt hogy ezen játékosok nagyrésze a Codal játszott ezért csak át kellet csoportosítani a meglévő szerverparkot ezen igények kielégítésére annak fényében hogy hány százalék játszik esténként online a Cod-al.
Tehát a Microsoftnál folyamatosan az igényekhez lövik be a multis játékok szervereit a saját szerverparkjukból. Míg a PS Network-nál a kiadók általában ezt nem tudják megtenni mivel két -három hétre nem fognak többszörös szerverparkot létrehozni , bérelni. Többnyire belövik a szerver igényeket a megjelenés utáni 2-3 hónapi átlagos igényre és így indították útjára megjelenéskor a játékokat. Pont ezért volt fizetős a Live. Jól tudom ezt hogy így működött a rendszer a Microsoftnál és a Sony-nál ?

3. Most már a PS4-en is fizetős az online játék, a Sony is átállt erre a rendszerre vagy maradt minden a régiben?

(#19631) norbi2010 válasza tDr1v3r (#19628) üzenetére


norbi2010
őstag

Ingyen? :D

(#19632) MunezXBK válasza tDr1v3r (#19628) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Surprise?

(#19633) tunkiih válasza godzsy2 (#19525) üzenetére


tunkiih
őstag

énis onnan lopom majd a kupon kódokat, youtube-ról! :DDD

sting2: nem rossz ez a phantom sem, de nekem valahogy az ultra jön át fps-re, ha egyáltalán lesz egyszer. :)

(#19634) dunc


dunc
nagyúr

Botrányos ez a Live sz@r......destiny is szar, a fifa is.....persze mindig vasárnap, ezért a szolgáltatásért lopás pénzt kérni! :W

[ Szerkesztve ]

(#19635) #44275968 válasza Zjunior (#19625) üzenetére


#44275968
törölt tag

15.990 találtam legolcsóbban , ha tudsz olcsóbban rögtön írj :DD

(#19636) pzstm válasza MunezXBK (#19626) üzenetére


pzstm
titán

Gondolom ez nekem szólt :DDD

Akkor este ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19637) pzstm válasza dunc (#19634) üzenetére


pzstm
titán

Xbox Live Core Servicesup and running

Purchase and Content Usageup and running

Websiteup and running

TV, Music and Videoup and running

Social and Gamingup and running

Pedig minden ok...en ma meg csak egy óra Destinyt toltam partyban de minden hibátlan volt...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19638) tDr1v3r válasza norbi2010 (#19631) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Bankkártya fizette. :D A héten másodszorra hogy nem szarozott a PayPal...

Este valakivel Destiny sztori mód? Hármas vagy hányas szintű vagyok.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19639) tunkiih válasza dunc (#19634) üzenetére


tunkiih
őstag

Ha jól emlékszem csütörtökön vagy szerdán is problémád volt a live-al egy fekete képet illesztettél be, nekem mindkét nap hibátlanul ment a live, mikor állítólag rossz volt. Nem lehet, hogy nálad van a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#19640) mlinus válasza haarmaan (#19630) üzenetére


mlinus
őstag

brutál erős mindkettő? :DDD inkább brutál csalódás! :)
de ettől függetlenűl, ja, konzolvásárlásnál az exkluzívakat kell nézni elsősorban. a PS4-en garantáltan jobbak lesznek a multiplatformok, csakúgy mint a 360-on volt a ps3-al szemben.

Az online rész talán PS3 idején ilyen volt, manapság azért már nincs annyira elmaradva a SEN, sőt, a magyar live-al ami 2 hónapon át folyt az egy vicc volt :U

nézd meg mivel akarsz játszani, nézd meg a kontrollert, esetleg ha van baráti körben már valakinek azt is vedd figyelembe, és úgy dönts.

(#19641) tunkiih válasza mlinus (#19640) üzenetére


tunkiih
őstag

az utolsó 2 sorban van a lényeg.. ugyanezt akartam írni. :C

(#19642) norbi2010 válasza tDr1v3r (#19638) üzenetére


norbi2010
őstag

Már kezdtem azt hinni, hogy a Microsoft adakozó kedvében van. :DDD

(#19643) #44275968 válasza haarmaan (#19630) üzenetére


#44275968
törölt tag

A két konzol között leginkább az arra kapható exkluzív játékok felhozatala dönthet, hiszen egy konzol mégis a játékokról szól leginkább, nem a specifikációkról. Amennyiben kedvenc játékaid közé tartoznak a Kinectes szoftverek, vagy az olyan Microsoft által kiadott sorozatok, mint például a Forza Motorsport, a Halo, a Gears of War, akkor az Xbox One lehet a jobb választás. Ha a mozgásérzékelős szoftverek helyett a puszta teljesítményt helyezezed előtérbe, akkor tökéletes lehet a PlayStation 4 is, hiszen legalább olyan nagyszerű exkluzív játékokkal büszkélkedhet, mint a másik platform. A konzolra már elérhető a The Last of Us Remastered, az inFAMOUS: Second Son, és a Killzone: Shadow Fall, hamarosan megjelenik a DRIVECLUB, illetve a közeljövőben várható az Uncharted következő része, valamint a Gran Turismo-sorozat következő epizódja is fejlesztés alatt áll.

Ugye már a ps online játszáshoz is szükséges ps+ előfizetés, viszont szerintem a live szolgáltatás stabilabb még mindig.

Papíron PS4 hardveresen kicsit erősebb az XBOX One gépnél, a játékokon egyenlőre ez nem igazán látszik.

Mindenféleképpen a játékokat nézd meg hogy melyikre mik lesznek, google segítségével sokat találsz aztán pedig kérdezgesd meg hogy kinek mi van baráti körbe mert igazából annál nincs jobb mikor haverokkal játszol :))

[ Szerkesztve ]

(#19644) pzstm válasza #44275968 (#19643) üzenetére


pzstm
titán

"közeljövőben várható az Uncharted következő része"

Ezen hangosan felnevettem ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19645) tDr1v3r válasza haarmaan (#19630) üzenetére


tDr1v3r
veterán

[link]

1. - Most mindegyik sz*r, sokat fekszik be (vicceskedvű DDoS-os scriptkiddie-k szórakoznak megint valszeg) mindkettő de Live-on nincsenek órákon át tartó karbantartások.
2. - Előző generációban így volt, nem hiszem hogy változtattak volna ezen bármit is MS-ék.
3. - Jó kérdés.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19646) boost válasza tDr1v3r (#19645) üzenetére


boost
addikt

"vicceskedvű DDoS-os scriptkiddie-k szórakoznak megint valszeg"

Legyünk tisztába, nem vicces kedvu" scriptkiddie-k, hanem az IS-t is támogató csoport zsarolja a webes cégeket, pénzért, amivel az IS-t, azaz a terroristákat támogathatja.

[ Szerkesztve ]

(#19647) dunc válasza tunkiih (#19639) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem hiszem, mert minden más ok, net, és egyéb csak a Live rossz, sokszor, ma pl 2x megszakadt az Online fifa. Destiny 3x csatlakozott. (valami hibakód is volt, amire rákerestem a Bungie oldalán, amihez ma 28.án sok bejegyzés érkezett)

(#19648) tunkiih válasza dunc (#19647) üzenetére


tunkiih
őstag

Értem. Én magyar liveon vagyok mondjuk, nem tudom ha teis, akkor lövésem sincs..
Az úgynevezett Lizard Squad szórakozik az utobbi időbe az összes nagyobb cégnél, néha rászoktam nézni a twitterükre, éppen kit bénitanak.. ha valakit érdekel: [link] Ők térítették vissza a Sony elnök gépét is, de a tumblr, xbox live, psn és a játékszerverek is innen jönnek ddos támadással.

[ Szerkesztve ]

(#19649) Def26 válasza dunc (#19647) üzenetére


Def26
félisten

Anno nálam is így kezte... aztán kiderült, hogy thome bekötött még előfizetőt a vonalunkra és ettől instabil lett a netünk. Netezni videót nézni lehet vele de játszani már nem. Sokszor ledobált. A vége az lett, hogy több szaki vizsgálta meg a vonalat. Reklamáltam és kötbér nélkül felmondhattuk. Jelenleg 4g mobilinternettel nyomom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19650) MunezXBK válasza dunc (#19647) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Marionberry? Nálam is hibát írt, a netem kifogástalan. Csak a Destiny szerverre nem tudtam csatlakozni. :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.