Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) redXIII válasza Madwe (#20699) üzenetére


redXIII
senior tag

Csak kiváncsiságból, hogy néznek ki ekkora képátlón a tv sd csatornák?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20702) Neoteric válasza redXIII (#20701) üzenetére


Neoteric
addikt

Szarul.. de a HD-k jók.

PSN: ne0teric_sAN

(#20703) adrian94


adrian94
őstag

Ha venni akarok Hong Kong-i live-on egy játékot azt meg tudom venni Mastercardos számlámmal ?

(#20704) Def26 válasza adrian94 (#20703) üzenetére


Def26
félisten

Ez engem is érdekel próbáld ki!

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20705) Madwe válasza redXIII (#20701) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem próbáltam, nem nezek tv-t nincs is csak mindig tv s csak F1 miatt kapcsolok oda:) de sd videót neztem rajta, rajzfilmek eseteben nem olyan vészes, rendes film nezhetetlen természetesen:)

(#20706) Zjunior válasza Madwe (#20693) üzenetére


Zjunior
veterán

Az igen mi a megjelenítő?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20707) oriic válasza Zjunior (#20706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holoszoba. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20708) redXIII


redXIII
senior tag

Destinyben a queen's wrath küldetésben mivel tudom megsebezni a repülö mikrobikat mikor már a darkness zónában vagyok?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20709) k4rL^ válasza redXIII (#20708) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ott solar fegyver kell, ha a repülő shank-ra gondolsz a Földön.
Egyébként mindig amilyen szine van az aurának, olyan damage kell hozzá:
piros - solar, kék - arc, lila - void

(#20710) oriic válasza redXIII (#20708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Később alap dolog legyen hogy mindegyik típusból legyen nálad egy fajta, így nem lesz gond, egy-egy döggel. (electromos-voidos-tüzes)

Live-Die-Respawn

(#20711) Madwe válasza Zjunior (#20706) üzenetére


Madwe
nagyúr

Benq w1070, a belépő kategória egyik legjobbja:) (nomeg 30ms input lag miatt játékra is tökéletes)

[ Szerkesztve ]

(#20712) adrian94 válasza adrian94 (#20703) üzenetére


adrian94
őstag

senki nem próbálta még ? esetleg Indiai live-on ?

(#20713) MasterMark válasza Madwe (#20711) üzenetére


MasterMark
titán

És a vászon?

Switch Tax

(#20714) gduck


gduck
addikt

Na célegyesben vagyok! :DD

Egy kérdés: a kerregő HDD-s gépeket be lehet valahogy "határolni"? Pl. ha Forza5+Fifa kombóval veszem vagy csak szóló gépet. Vagy nem sikerült egyértelműen beazonosítani a problémás "csoportot"?

[ Szerkesztve ]

(#20715) pzstm válasza gduck (#20714) üzenetére


pzstm
titán

semmilyen ilyen módszer nincs :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20716) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Forzához szeretnék venni ma egy Season Pass-t, és úgy látom, hogy a magyar store-ban olcsóbb, mint az amerikaiban. Lehet szerintetek abból problémám, ha régiót váltok, megveszem itthon, majd visszaváltom a régiót? Illetve ilyenkor kell számlázási címet változtatnom?

(#20717) a.sebi


a.sebi
őstag

Megvettem a metro redux csomagot, hát grafikától nem vagyok elájulva!
Nem egy tomb raider definitive edisőn!
Da game nem rosz!

(#20718) Mister_X válasza bulikavagyok (#20716) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Emlékeim szerint egy bizonyos időnek el kell telnie két régióváltás között.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20719) pzstm válasza Mister_X (#20718) üzenetére


pzstm
titán

gépen nem...ha account régiót vált az 3 havonta lehetséges

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20720) bulikavagyok válasza pzstm (#20719) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez oké, de lehet ebből bármilyen problémám, illetve kell-e ilyenkor számlázási címet váltanom? :)

(#20721) Madwe válasza bulikavagyok (#20720) üzenetére


Madwe
nagyúr

Problémád nem lehet. Max abból, hogy magyar regen nincs meg a forza, ezért a season pass nem fog működni az usa forzaddal? de lehet igen (ps4nél a dlc régiózras pl)

(#20722) godzsy2 válasza bulikavagyok (#20720) üzenetére


godzsy2
senior tag

Kell számlázási címet váltanod, de elég egyszer kitölteni az adott régióra. Megteheted webes felületen is, mert a konzol látni fogja, ha azon megváltoztatod a régiót. Tulképp' ha van időd kivárni, akkor ha migráltál magyarról usa-ra a profilodon, akkor három hónap után, csak a konzolt kell átállítani és vásárolhatsz dollárba vagy forintba, attól függően, hogy hol olcsóbb az adott cucc.

Csak ha viszed fel a bankkártyát, akkor arra oda kell figyelni, hogy a két cím ne üsse egymást. Pl. az usa címhez ne írj be magyar számlázási címet, mert azt nem fogja elfogadni. Pofázni fog, hogy lépj kapcsolatba a bankoddal.

(#20723) redXIII válasza bulikavagyok (#20720) üzenetére


redXIII
senior tag

Nekem a fő accom uk mert itt lakom, de vásároltam ugyanazzal a kártyával US meg magyar storeban is. Csak a konzolon váltottam régiót addig. De számlázási cimnek majd a régiónak megfelelő kell.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20724) Madwe válasza redXIII (#20723) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az igazi kérdés itt szerintem, hogy egy másik régióban vett játékhoz jó e a másik régióban vett dlc?

(#20725) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Köszi Srácok! :R
Így már minden világos! :)
Madwe: Ez nem lesz gond szerintem.. :)

(#20726) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Hát nem tudom srácok, én az utóbbi napokban rengetegszer váltottam régiót a webes felületen és nem dobott fel semmit sem ami limitre utalna...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20727) godzsy2 válasza tDr1v3r (#20726) üzenetére


godzsy2
senior tag

Pedig elvileg figyelmeztet is, hogy csak 3 havonta teheted meg.

(#20728) Asbee


Asbee
veterán

Azt hiszem beszerzek apróról egy destinyt. Eléggé megtetszett videók alapján. Mennyire vannak benne újdonságok, az idő haladtával? Nem válik unalmassá?

(#20729) tDr1v3r válasza godzsy2 (#20727) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Semmit sem csinál. Több nagyobb régióban is ugráltam a CoD Ghosts redeem-es ügy miatt és semmit sem írt ki.

(#20728) Asbee: De, azzá válik. Lvl 10 vagyok most, loot cave 3.0-ból lett pár jobb cuccom de... meh.

A single player küldetések kb. semmiről sem szólnak (menj el és rakd le a ghostot, harcold magad át kismillió fallenen, ilyesmik), történet nulla és így a kampány is unalmas, a freeroam-ban felvehetők ugyancsak repetatívak (fedezz fel valamit, gyűjts be valamit, tisztíts meg egy területet). Van néha egy-egy public event ami nem rossz (hullámokban jövő hordák elől kell megvédeni területeket) de az is gyorsan repetatívvá válik.

Az utóbbi pár napban raktam bel pár órát, de... meguntam. Mondjuk az is igaz hogy senkivel se játszottam koperatívban...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20730) adrian94


adrian94
őstag

Most, ha én USA live-on vagyok és átmegyek mondjuk UK-ra és ott szeretnék venni valamit akkor kell valahol valami címet megadni ? Eddig azt olvastam mindenhol, hogy a régiók közt akkor ugrálok és annyit amennyit szeretnék... most akkor ez még sem így van?

(#20731) redXIII válasza Madwe (#20724) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem számit szerintem.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20732) Asbee válasza tDr1v3r (#20729) üzenetére


Asbee
veterán

Hmmm értem. Akkor multi meg coop amire igazán épül. Köszi.

(#20734) pzstm válasza Madwe (#20724) üzenetére


pzstm
titán

jó. One-on eltörölték régiózárat ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20735) godzsy2 válasza adrian94 (#20730) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ha a konzol régióját változtatod, azt akárhányszor megteheted. Ha magát a profilod régióját akarod, azt csak 3 havonta. Ha átállítod a konzolon és bemész a Storeba és nincs felvéve billing info, akkor kérni fogja. Értelemszerűen ha dollárba fizetnél, akkor nem fogja elfogadni az UK-s címedet, az üres lesz. USA címet kell neki megadni. Ilyenkor nem lesz bankkártya sem hozzáadva, hiába az angolon már megadtad. Azt is újból meg kell adni odafigyelve, hogy dollárnál usa kamu címet megadva.

(#20736) adrian94 válasza godzsy2 (#20735) üzenetére


adrian94
őstag

Most USA-n vagyok de a Horizon 2-t Hong Kong-i live-on szeretném meg venni.. oda átmegyek, beírom a számlaszámom és be kell akkor írni egy kamu Hong Kong-i címet ? Azt honnan szedjek ? Ha utána vissza megyek USA-ra és ott akarok vásárolni akkor ott is a kamu Hong Kong-it fogja látni és át kell írni kamu USA címre ? A címet bármikor akárhányszor cserélhetem ?

(#20737) Xirtam

Honnan szedjek kamu címeket ? :) Volt régebben valami oldal ami kidobott kamu címeket..csak nem tudom melyik volt az. azzal kéne ?

[ Szerkesztve ]

(#20737) Xirtam válasza adrian94 (#20736) üzenetére


Xirtam
veterán

:K

(#20738) tDr1v3r válasza godzsy2 (#20735) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A profil régióját is váltogathatod bármennyiszer. Csak a múlt héten volt britre, amerikaira, írre és magyarra is állítva a profilom a webes felületen. Nem írt ki semmit.

Mondjuk nekem alapból is UK regem van, lehet ha magyarra regisztrál valaki elsőként akkor van limit, nem tudom... de én nem tapasztaltam semmi ilyesmit.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20739) B3ny00


B3ny00
aktív tag

hy

valaki ott van goproba? akarok hozatni amibol 4est és nem tudom a gariztatás hogy van ott , ugyanugy mint xboxnal hogy tokmindegy hol veszem gari ugyanugy van ra ?

Bocs a nagyon offert es elöre is koszi !

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20740) Gebriel válasza adrian94 (#20736) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]
Ha meg csak cím kell.. ott a google maps. :D

(#20741) oriic válasza tDr1v3r (#20738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De te csak a webfeluletet valtoztattad, nem az accountot.

Live-Die-Respawn

(#20742) tDr1v3r válasza oriic (#20741) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Itt változtattam.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20743) adrian94 válasza Gebriel (#20740) üzenetére


adrian94
őstag

Térképen kinézhetek bármit ? Ha ott laknak ? :D

(#20744) godzsy2

Akkor kiválasztok randomra egy Hong Kong-i címet.. ahogy láttam ott a legolcsóbb a Horizon 2.. de ott van adó ?

[ Szerkesztve ]

(#20744) godzsy2 válasza adrian94 (#20736) üzenetére


godzsy2
senior tag

Címeket csak egyszer kell megadni, megjegyzi. Én 10 hónapja UK-s regre készítettem el legelőször mindent webes felületen. Billing infot, bankkártyát. Ezt első belépéskor a konzol le is frissítette, nem kellett ott megadnom semmit, ha vásárolni akartam, mert már korábban kitöltöttem.

Aztán kiderült, hogy dollárba jóval olcsóbb a játék és a dlc is. Mivel már nincs régiózár, ezért átmentem usa régiós profilra, akkor szólt, hogy csak 3 havonta lehet migrálni. Szintén webes felületen megadtam egy kamu usa oregoni címet, mert ott nincs adó (tax). Google Maps-ba rákerestem: "Oregon Pizza", kidobott kismilliót. Kiválasztottam egyet, az kiírta az infókat: utca, házszám, irányítószám, telefonszám stb.

Persze megmaradt az UK-s cím is, így bármilyen régióra állítom a konzolt, tudok vásárolni fontba vagy dollárba is.

(#20745) oriic válasza tDr1v3r (#20742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam, de itt nem az accountot valtoztatod, csak webet.

Live-Die-Respawn

(#20746) tDr1v3r válasza oriic (#20745) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ezt most nem értem... ha itt átváltok akkor weben is más valutájú árakat látok.

Amúgy UK Marketplace-n 12.50 font az MGS Ground Zeroes Gold-dal, meg is vettem. Első héccáhúpé játékom. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20747) Donibrasco


Donibrasco
tag

Valaki mondja már meg légyszi,ha veszek egy kocsit a Horizon 2 be azt hogy tudom kiválasztani mert ha rányomok csak olyan van hogy remove car,view car meg history!

(#20748) bulikavagyok válasza Donibrasco (#20747) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Be kell lépned a garázsodba ahhoz, hogy beülhess az autóba. Ezt csak a fesztiválközpontoknál tudod megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#20749) Donibrasco válasza bulikavagyok (#20748) üzenetére


Donibrasco
tag

Köszönöm szépen!

(#20750) pelenka35


pelenka35
őstag

Tudni már mit akcióznak a héten one-ra?

Gamertag:Rob3rt75

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.