Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) medvekutya válasza boost (#20345) üzenetére


medvekutya
aktív tag

hogy után kimaradt egy : persze ismét :DDD :DDD

(#20352) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A tegnapi The Evil Within Pre-order Bundle a tegnapi 9490 Ft-ról mára 19490 Ft-ra drágult.
Ismételten köszönöm annak, aki tegnap felhívta a figyelmemet a megjelenésre (talán medvekutya volt?)! :R

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20353) B3ny00 válasza bLaCkDoGoNe (#20352) üzenetére


B3ny00
aktív tag

😢 lemaradtam róla, így a következő ügyfél aki jön egy 10000 huffal többet fizet 😅😅

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20354) vg válasza FefeeX (#20350) üzenetére


vg
addikt

"kijelző kalibrálással "

Milyen kijelző szín? Gondolod egy háromlábú, HD kamerát ledobnak a monitor elé, majd eksön?! Muhahaha, ez a nap is jó.

(#20355) medvekutya válasza bLaCkDoGoNe (#20352) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nm :) máskor is volt ilyen radikális drágulás elørendeløi kapcsán ?

(#20356) Xirtam válasza bLaCkDoGoNe (#20352) üzenetére


Xirtam
veterán

Bethesda szólt MS-nek.

(#20357) dunc válasza ForRedGlory (#20343) üzenetére


dunc
nagyúr

Na ne már basszus! Ez kb olyan elmés hozzászólás mint amikor linkeltem egy videót, hogy Lancer Hangja! És hozzászoltak milyen darabosan vezetek!

(#20358) bLaCkDoGoNe válasza Xirtam (#20356) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ja, hogy ez elírás volt? Én abban a hitben voltam, hogy hasonló lesz mint talán a Forza Horizon 2-nél valamelyik digitális játéknál volt, hogy az első pár napon olcsóbban lehet előrendelni, aztán emelnek egy picit rajta úgy, hogy pár ezressel még mindig olcsóbb legyen a lemezes változatnál.
Ezt nem nagyon értem, hogy miért jó ha drágább egy digitális kópia, mint egy lemezes. (Azt meg pláne nem értem, hogy mitől drágább...)

(#20355) medvekutya: Nem emlékszem ilyenre, talán a Forza Horizon 2-nél volt hogy a digitális kópia pár ezer forinttal olcsóbb volt egy pár napig. Volt valami játék, amit digitálisan pár napig pár ezer forinttal olcsóbban lehetett megvásárolni (úgy emlékeztem, hogy a Horizon 2 volt az, de visszakeresve nem úgy tűnik), majd emeltek az árán, de nem 10k-t.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20359) B3ny00 válasza dunc (#20357) üzenetére


B3ny00
aktív tag

😅

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20360) dunc válasza Xirtam (#20342) üzenetére


dunc
nagyúr

Jó videó, nekem egyformának tűnt! Destiny tudom 1080, a 30fps re írtam csak a hasonlítást. Személy szerint a PS4 nem jött be, egy hét és ment a levesbe, az Onet imádom a hangulata közöségi része sokkal élöbb! Viszont a next gen szériánál szerintem az 1080p, és 60 fps alap kéne, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#20361) medvekutya válasza bLaCkDoGoNe (#20358) üzenetére


medvekutya
aktív tag

majd mindig megnézem, hogy állnak majd a megjelenés eløtti játékok árai :DDD

(#20362) Def26 válasza bLaCkDoGoNe (#20352) üzenetére


Def26
félisten

Fene, épp ma beszéltem meg haverral a közös vételt. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20363) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Valaki vazolhatnal nekem, hogy is áll fel a fh2be ez az online mód. Hogy is működik pontosan. Köszi

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20364) oriic válasza Def26 (#20362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En is. :(

Live-Die-Respawn

(#20365) Seat válasza Xirtam (#20342) üzenetére


Seat
tag

Engem érdekel ez a téma,köszi h foglalkoztál vele és ezt meg is osztod velünk! Éi is sokat rágódtam (még ma is néha) ezen a felbontás mizériàn,kicsit olyan érzésem van,mintha kevesebbet kapnánk a pénzünkért,mint x platformon. De pl destiny éles bizonyìték,hogy nincs lehetetlen csak akarni kell.

(#20366) axton válasza Seat (#20365) üzenetére


axton
tag

mert a destiny aztán olyan marha jó mérce :D 30 fps 1080p, crossgen játék... design szép, maga a grafika nem nagy szám. Ráadásul a microsoft küldött ki külön csapatot a bungiehoz hogy elérjék. Nehogy azt hidd hogy minden fejlesztőcsapathoz ki fog a microsoft vezényelni egy adag embert...

(#20367) godzsy2 válasza bLaCkDoGoNe (#20352) üzenetére


godzsy2
senior tag

Akkor most neked sikerült megvenni 9490,-ért? :D Ha igen, ezt az elírást eljátszhatnák az Adwanced Warferrel is, akkor nem érdekelne hogy a home-olt profilunkkal magyar forintba vagyunk kénytelen fizetni. ;]

(#20366) axton
Hogy Te mi egy kárörvendő vagy. :DDD Nem azt nézed, hogy igenis ki lehet hozni a One-ból is azt, amit a PS4-ből, hanem lehurrogod a játékot, mert külön fejlesztőcsapatot kellett miatta küldeni. Csak nem egy idetévedt PS4 tulaj vagy? :DD

[ Szerkesztve ]

(#20368) redXIII válasza B3ny00 (#20363) üzenetére


redXIII
senior tag

Én még csak az online road tripet próbáltam tegnap, az az online verseny akar lenni sztem. Jó móka volt, mert itt nem tudod hogy merre megy majd a pálya, ergó nem b@sznak ki az elsö kanyarban. Volt is amikor egy kereszteződésben visszaforditós kanyarnál rosszfelé fordultunk vagy 3an :D De csak nevetett rajta mindenki mert itt ez inkább fun.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20369) Xirtam válasza Seat (#20365) üzenetére


Xirtam
veterán

Turn10 játékok nyugodtan lehetnek mérvadóak amúgy XONE esetében. De nagy áttörést majd, úgy is a DX12 fog hozni.

(#20370) bLaCkDoGoNe válasza godzsy2 (#20367) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, én tegnap meg tudtam venni ennyiért, már le is töltöttem. (Persze játszani majd csak 14-én 0:01-től tudok vele.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20371) Zjunior


Zjunior
veterán

Van Mordor az 576-ba most jött sms:)
Akkor most mi van?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20372) medvekutya válasza Zjunior (#20371) üzenetére


medvekutya
aktív tag

teljeesen pontosan mi a kérdés lényege ? :D érdemes-e megvenni ?

(#20373) Def26 válasza medvekutya (#20372) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem ez volt az oka, hogy felvetette. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20374) Zjunior válasza Zjunior (#20371) üzenetére


Zjunior
veterán

Tudod, nem tudom:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20375) #44275968 válasza Zjunior (#20371) üzenetére


#44275968
törölt tag

Persze , van most indulok a femdobozosert es csak 1 k val deagabb

(#20376) medvekutya válasza Zjunior (#20374) üzenetére


medvekutya
aktív tag

:D :D vegyél alient, azt még senki sem tette :DD
Def26 : aham, ez kimaradt....

(#20377) Zjunior válasza medvekutya (#20376) üzenetére


Zjunior
veterán

:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20378) FefeeX válasza Def26 (#20373) üzenetére


FefeeX
veterán

A DHL oldalán semmi infó nincs a sztrájkról, de ezek szerint ezért nem vették még fel a KontrolFreek csomagomat...
Tracking alapján szeptember 30 Electronic Notification Received, aztán ennyi, semmi további infó, hogy készülnének pl átvenni...

(#20379) Seat válasza #44275968 (#20375) üzenetére


Seat
tag

Hotx várjuk az élménybeszàmolót!!!

(#20380) Taposo


Taposo
aktív tag

Sziasztok beruháznák egy X1 -re, erről a verzióról lenne szó. Az érdekelne hogy ez külföldi csomag és a fali villany csatlakozó az itthonival megegyezne vagy van hozzá átalakitó ? és még azt szeretném ha szlovák adatokkal és bankkártyával regisztrálok a X Live -on, adtól még használhatom a gépen a magyar nyelvet ? köszönöm :R

(#20381) redXIII válasza Taposo (#20380) üzenetére


redXIII
senior tag

A fali csatlakozó egyforma az EU-ban, kivétel anglia mert ott minden forditva van :D Dashboardban jelen pillanatban magyar nyelv nincs, játékban is az AC black flagben van amit próbáltam.De lehet van a watchdogsban is majd megirják itt.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20382) FefeeX válasza Taposo (#20380) üzenetére


FefeeX
veterán

konzolokszervizében ugyanez 149ezer (ha most veszel EUR-t csak 4ezerrel drágább itthon), nem tudom hol laksz, de ha átalakítót kérdezel, gondolom nem kinn.Hopp, egy tizessel benéztem, bocsi Egyébként a szlovákoknál szerintem ugyanez a szabvány mint itthon.

Magyar nyelv meg egyelőre nincs a gépen, de ha lesz, azt a regisztrációtól függetlenül használhatod majd.

Amúgy biztos ezt a verziót szeretnéd? Oktogonnál Kinectet kapsz 16ért (ugyan használtan), a Dance Central Spotlight meg 2ezer forint. Csak for info, mert engem is ez érdekelt első körben, aztán így meg van Forzám is meg Spotlightom is Kinecttel, olcsóbban...

[ Szerkesztve ]

(#20383) Taposo


Taposo
aktív tag

FefeeX Köszi :R Igen ezt a pakkot szeretném, de angol verzió igy nem tudom a falba dugni :((

redXIII Akkor pont ez a verzió felejtős ? mert hát igen ez angol :O

[ Szerkesztve ]

(#20384) Zjunior válasza Taposo (#20383) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem is angol van.
Halozati atalakítő 300ft hozzá!
Bátran veheted;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20385) Taposo válasza Zjunior (#20384) üzenetére


Taposo
aktív tag

Komolyan ? na akkor az szupi, dobnál valami linket hogy milyen név alatt keressem ezt az átalakitót ?

(#20386) redXIII válasza Taposo (#20383) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem felejtős. Az angok verziónak más a fali csatlakó dugója.Ennyi az eltérés.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20387) FefeeX válasza Taposo (#20385) üzenetére


FefeeX
veterán

uk eu adapter gugliba :)

(#20388) medvekutya válasza FefeeX (#20382) üzenetére


medvekutya
aktív tag

oktogonnál a PlayMania ?

(#20389) FefeeX válasza medvekutya (#20388) üzenetére


FefeeX
veterán

Az

Én még egyébként Csepelen vettem egy konzolboltban ugyanennyiért, augusztus végén :)

[ Szerkesztve ]

(#20390) Taposo válasza redXIII (#20386) üzenetére


Taposo
aktív tag

Rendben köszönöm, akkor a jövő hét folyamán beszerzem :K

(#20391) medvekutya válasza FefeeX (#20389) üzenetére


medvekutya
aktív tag

köszi, iszonyat kajla a honlapjuk, mondjuk ellentételezendø ezt a morgó 16000 :)

(#20392) Def26


Def26
félisten

Assassins creed unity mire fog hasonlítani? A régebbi ac játékokra vagy ez az új kalózos blődségre?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20393) MunezXBK válasza Def26 (#20392) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Youtube? :D

(#20394) redXIII válasza Def26 (#20392) üzenetére


redXIII
senior tag

Éjjel nappal budapestre.Főszerepben lalika =D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#20395) Def26 válasza MunezXBK (#20393) üzenetére


Def26
félisten

Ha lehetek őszinte, lusta vagyok utána olvasni. :D Youtube videót néztem, de abból nem derül ki.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20396) oriic válasza Def26 (#20392) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább a régiekre. De full új cucc lesz, új történettel.

Live-Die-Respawn

(#20397) Gebriel válasza Def26 (#20395) üzenetére


Gebriel
veterán

Én úgy tudom nem kalózos lesz.

(#20398) FefeeX válasza Def26 (#20392) üzenetére


FefeeX
veterán

Haveromnak nagyon bejött a "kalózos blődség" 360-on, én meg még egyikkel sem játszottam, de nem tudom, így marad-e ez, látva az eddigi tendenciát (Destiny pl :) )

(#20399) Def26 válasza FefeeX (#20398) üzenetére


Def26
félisten

Mire gondolsz, destiny -nél. :)

Nekem ez a kalózos azért nem tetszik, mert a 3. részben is ezzel szívtam a legtöbbet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20400) FefeeX válasza Def26 (#20399) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, hogy alapvetően nem FPS-elek és 3D platformolok konzolon, DE itt már a Destiny-ről is hamar meggyőztetek, és most a Mordoros is bejövős, holott magamtól soha nem is merült volna fel :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.