Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) i@lex válasza eastone1 (#19748) üzenetére


i@lex
őstag

Elvileg megleszünk, de nem baj ha vannak talomba emberkék, mert tegnap is pl el kellett mennie az egyik srácnak. 27-28-29-es szintűek vagyunk.

(#19752) negyven2


negyven2
veterán

People in China Actually Lined Up for the Xbox One

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#19753) Crazyman33 válasza dunc (#19750) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Tegnap pl. az előttem lévő szélárnyékában értem be a célba és a végeredménynél engem írt előre, aki előttem volt azt meg utánam... WTF?

Már próbálgattuk, hátha a több fajta lokalizáció a hibás. De tegnap direkt mindenki "Hungary"-ra állította. Nem értek hozzá, bocs ha alapból hülyeség, de kínunkban már mindenre gondolunk és próbálunk megoldást találni. Karrierben semmi gond, de multi kínlódás.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#19754) #48967168 válasza bulikavagyok (#19744) üzenetére


#48967168
törölt tag

Egyelőre nem lesz helyette semmi, nálam a FM5 kifutott...

Az utód meg még nem indokolt a jelenlegi játékfelhozatal miatt... :)

(#19755) dunc válasza Crazyman33 (#19753) üzenetére


dunc
nagyúr

Mi max 4 fővel toltuk, ott hibamentes!

(#19756) MunezXBK válasza dunc (#19755) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tolhatnánk most is. :D

(#19757) pzstm válasza MunezXBK (#19756) üzenetére


pzstm
titán

még két és fél óra kb a Fifa/Destiny nekem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19758) gulb


gulb
senior tag

Esetleg ma este 9utan FM5? paran probalhatnank valami ovatos kis versenyt! Mondjuk SPa-ba?:)

(#19759) bulikavagyok válasza #48967168 (#19754) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Értem, és sajnálom. De a helyedben azért még megvárnám a Project Cars-t, hátha nagy meglepetés lesz..:) Egyébként ennyiért igen gyorsan el fog menni a kormány szerintem.
gulb: Ma este lehet ráérek egy kis Forzára. Majd felveszlek ismerősnek.

[ Szerkesztve ]

(#19760) Crazyman33 válasza dunc (#19755) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Lehet az a gond hogy 16-an vagyunk...nem bírja...de legalább szép!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#19761) dunc válasza Crazyman33 (#19760) üzenetére


dunc
nagyúr

Amugy profil dolog. Hiába van egy régióra állítva a konzol ha a profilok mások, mert az is számít!

A többieknek este benne vagyok egy baráti gurulásba! Osztály, pálya megbeszélés kérdése!

(#19762) godzsy2 válasza dunc (#19761) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én nem értem a profil régiója miként befolyásolná a játékot. A válaszidő a szerverhez és vissza számít a játékban. Attól hogy valaki usa profilon van, még nem fogja az adat bejárni az amerikai szervereket és onnan az európaira, majd ugyanez vissza is.

Könnyebben el tudom képzelni, hogy a 16 játékos közül valaki(k) torrenteznek és csúnyán megnő a pingjük, ami kihatással van a többi játékos pingjére is. Mókolt xbox360-on ez mindennapos dolog volt... ott aki torrentezett multi közbe, hurrogtuk is lefelé, hogy hagyja el a lobbyt vagy kapcsolja ki.

(#19763) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Kb. 1.5 órája még játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#19764) pzstm válasza MunezXBK (#19763) üzenetére


pzstm
titán

pedig most service status szerint USA és HUN is baba ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19765) MunezXBK válasza pzstm (#19764) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezzel most megjavult.

(#19766) tunkiih válasza godzsy2 (#19762) üzenetére


tunkiih
őstag

Önmagában kevés a régió, én még anno a pár megás netemmel is tökéletesen tudtam játszani brazilokkal pl. Az internet leterhelés, torrentezés.. gyenge wifi jel és társai már jobban modositják a dolgokat.

(#19767) 19Vico81


19Vico81
tag

Valaki egy lightos Fifa, kizarolag csak a mennyei szinten ;)

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

(#19768) eastone1 válasza godzsy2 (#19762) üzenetére


eastone1
senior tag

Spec nekem usa ra van " honosítva" az account om. Nem csak a számlázási cím. Support on azt mondta a srác, hogy többnyire az lehet a hiba, hogy ip címet is csekkol. Gondolom valami biztonsági szisztem. Ilyenkor bekavarodik mert minden amcsi viszont az ip meg magyar. Lehet az is betehette a kaput, hogy sokan egyszerre ide oda régióznak.

(#19769) Madwe válasza eastone1 (#19768) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem csekkol ip címet, mert akkor az itt jelen levő xone tulajok 90%a aki usa-t használ már rég anyázna.

Valamint játéknál se számít, mert a játék olyan szerverhez megy, ahol jó a pingje, ergo itt európaiba fog, usa acctól függetlenül.

(#19770) Crazyman33 válasza godzsy2 (#19762) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Összeszokott csapat több éve toljuk együtt. Ilyenkor mindenki alapból lekapcsol mindent, még aki Wifizik az is kábelen keresztül csatlakozik, vagy routert kiiktatja, stb. Nem vérre megy, de komoly versenyek mennek, és amennyire lehet próbáljuk kizárni a hiba lehetőséget.

Tehát ezt kipipálhatjuk. Nem ez a hiba forrása.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#19771) eastone1 válasza Madwe (#19769) üzenetére


eastone1
senior tag

Nem értek hozzá. Ezt mondták. Lehet csak azért, hogy húzzak haza. :)

(#19772) A.tessz válasza bulikavagyok (#19759) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én le is csaptam rá! :)

(#19773) bulikavagyok válasza A.tessz (#19772) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C És milyen jól tetted! Gratula!

(#19774) tunkiih


tunkiih
őstag

Egyre többször merül fel ez az USA live dolog.. de arra gondolom nincs mód, hogy a már meglévő accountot átvigyem hogy megnézzem, esetleg utána vissza ha ugy érzem.. vagy tévedek?

(#19775) tDr1v3r válasza tunkiih (#19774) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akármikor váltogathatod a gépen és a webes profilon is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19776) tunkiih válasza tDr1v3r (#19775) üzenetére


tunkiih
őstag

Én ezt ugy értettem, hogy ha átrakom megmaradjon a goldom is.. amelyikbe beaktiválom az 1 év liveot, ott működik a dolog? Még nem írtam be az egy éveset.. de nekem a profil magyar bankkártyával magyar számlázási adatokkal fut most..

[ Szerkesztve ]

(#19777) adrian94 válasza tunkiih (#19776) üzenetére


adrian94
őstag

ha a Magyar profilodon van gold előfizetés akkor is átválthatod bármikor, bármelyik live-ra és majd ha akarod utána vissza ! A gold ugyan úgy meg marad ..

a bankkártya viszont nem mert Magyaron beírtam, váltottam USA-ra és ott nem volt elérhető a bankkártya, majd vissza mentem Magyarra ott igen !

(#19778) eastone1 válasza tDr1v3r (#19775) üzenetére


eastone1
senior tag

Nem így van. Vagy is amire te gondolsz az úgy van. :DDD
Amire én gondolok az a migrate. Teljes emigráció amit csak három havonta tudsz változtatni.

(#19779) tunkiih válasza adrian94 (#19777) üzenetére


tunkiih
őstag

tehát akkor 1 kattintással, mindenféle modositással (magyar számlázási adatok stb.) marad minden, ha a boxon átlövöm a régiót usa-ra! régebben mikor néztem, nekem nem volt liveom utána az usa-n azthiszem...

eastone1: na most akkor migrate kell vagy elég a sima váltás is? gariba van a gépem de addig leszeretném tisztázni ezt az usa dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#19780) adrian94 válasza tunkiih (#19779) üzenetére


adrian94
őstag

Én így tudom, de várd meg még a többiek is válaszolnak az a biztos !

(#19781) eastone1 válasza tunkiih (#19779) üzenetére


eastone1
senior tag

Ne csinálj semmit amíg gariztatod. Szerintem. De te tudod.

(#19782) tunkiih válasza eastone1 (#19781) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem így értem. Na neki futok mégegyszer. Ha vissza kaptam a gépem, megszeretném nézni az USA liveot. Eddig magyar liveon voltam, golddal, hivatalos magyar adatokkal és bankkártyával, a többit tudod ! :) A kérdésem az lenne hogy átmehetek -e a goldommal és adataimmal ugy hogy teljes értékű USA profilt kapjak, majd esetleg vissza, ha szeretnék.. és ha igen hogy. :) A gift cardos vásárláshoz nincs szükség kamu adatokra? Köszönöm a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#19783) eastone1


eastone1
senior tag

Van egy account od ahol megadtad a lakhelyed címét mint minden más weboldalon ( rendelés, vásárlás)
Viszont a számlázási címnek megadhatsz más országot, címet is. Teszem azt azért mert hosszabb ideig külföldön dolgozol. De a pecód otthon marad.
Ezért tudsz váltani gond nélkül a weboldalon és a gépeden is.
Viszont ha úgy döntessz hogy az usa ba költözöl végleg akkor nem csak a cuccaidat viszed el, hanem megszünteted az itthoni bankszámlád mivel kint csinálsz egy ottani számlát. Tehát emigrálsz. Emigráláskor meg kell adni a kinti tartózkodási helyed címét. Ekkor ez lesz a fő de már usa profil. :))

Erre mondta a support, hogy valszeg ez zavarhat be.
Mert a számlád alapján az usa ban élsz és még is magyar az ip címed.

[ Szerkesztve ]

(#19784) tunkiih válasza eastone1 (#19783) üzenetére


tunkiih
őstag

Értelek. Igazából ha ugyanugy elérem a fő funkciókat, nekem elég lenne azis ha csak átrakom. Elképzelhető hogy azért nem volt goldom mikor átváltottam mert még az ms által adott ingyenes 30 napom volt csak első bekapcsoláskor, nem vásárolt? Továbbá gift card-al ígyis tudnék vásárolni vagy ahhoz is emigrálás kell?

[ Szerkesztve ]

(#19785) eastone1 válasza tunkiih (#19782) üzenetére


eastone1
senior tag

Nem, ha magyar forintos live ot vettél azt csak magyar live on tudod használni, ha dollárért akkor us, ha fontért akkor britt ha juan akkor kínai.
Viszont teljesen mindegy melyik live on veszed a játékot mert bármelyik másik live al használhatod.

(#19786) tunkiih válasza eastone1 (#19785) üzenetére


tunkiih
őstag

Értem. Erre voltam kiváncsi. Tehát US régióban megint kéne liveot vásárolnom, vagy legalább is worldvide kodot beirni. Nem lenne oda jó az, amit beirok a magyarra előtte, ott nem lenne és ezért se volt eddig.. Előtted írták hogy működik ott is ezzel, de akkor jó hogy kitértünk rá. Köszi.

(#19787) eastone1 válasza tunkiih (#19784) üzenetére


eastone1
senior tag

Például az ingyenes 2 hetes magyar live al használtam fel a fifa15 letöltő kódot annak rendje szerint előtöltötte.
A két hét letelte után emigráltam. Vártam hogy majd 23. án nyomatom a fifát mivel usa ban " élek"
Igen ám de én anno a magyaron adtam be a kódot ezért várnom kellett 25.ig mikor megjelenik magyarországon.
A lüke fejemmel gyorsan vettem FORINTÉRT magyar 1hó live ot. Amit engedett is csak volt egy apró bökkenő.
Használni nem tudtam mivel emigráltam. Hogy ez miért van így fingom sincs. Még az a szerencse hogy kaptam a support tól egy hó ingyen live ot a COD GOSTH herce-hurca miatt.

[ Szerkesztve ]

(#19788) adrian94 válasza eastone1 (#19785) üzenetére


adrian94
őstag

Szeptember 5-én mikor bekapcsoltam először a gépet akkor Magyar live-ot választottam, majd később átmentem USA live-ra ! Előtte Xbox 360-on Magyar live-on voltam és IceÁkosnál Magyar előfizetést vettem és azt írtam be.. ezért írtam, hogy működik Magyar előfizetés USA live-al !

Tehát ha most lejár a live-om akkor USA előfizetést kell vennem ha USA live-on akarok játszani tovább ?

(#19789) dunc


dunc
nagyúr

ki jön most forzázni?

(#19790) tunkiih válasza adrian94 (#19788) üzenetére


tunkiih
őstag

Szerintem akkor azon mulik, hol aktiválod be.. én a magyaron írtam be a kodot. Ha engedi beirnod az USA-n a kódot, akkor szerintem oda fogja illeszteni.

(#19791) MunezXBK válasza dunc (#19789) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lenyugszom és megyek. :D

(#19792) dunc válasza MunezXBK (#19791) üzenetére


dunc
nagyúr

gyere most ;)

(#19793) adrian94 válasza tunkiih (#19790) üzenetére


adrian94
őstag

IceÁkosnál most Xbox LIVE 12 Hónapos kód (Worldwide) kapható ! Tehát ha ezt megveszem és beírom USA live-on akkor elfogadja ? vagy vissza kell menni Magyarra oda beírni és utána vissza USA-ra ?

Giftcard-oknál gondolom ha veszek FT alapút és beírom Magyar live-on és utána átmegyek USA-ra akkor nem váltja át $-ra ugye ?

(#19794) tunkiih válasza adrian94 (#19793) üzenetére


tunkiih
őstag

ha worldwide akkor mennie kell. :D biztos hogy dollár alapu gift card kell, szerintem, paypallel biztos tudnál venni 1-2 oldalon, iceakosnal nem éri meg a dollár alapu gift card.

[ Szerkesztve ]

(#19795) Def26 válasza adrian94 (#19793) üzenetére


Def26
félisten

Olyan feltöltőt vásárolj amilyen régióban szeretnél játékot venni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19796) eastone1 válasza adrian94 (#19788) üzenetére


eastone1
senior tag

Igen és dollárért de ehhez nem kell feltétlenül emigrálni. Mikor megadod a bankártya adataidat a vásárláshoz ott a címet egy amcsit adsz meg. Váltasz régiót a boxon, gold vásárlás, dollárban fogja mutatni. Ha szerencséd van engedi használni a kártyát. Ha nem csinálsz egy pay pal accountot szintén amcsi címmel. Gondolom ugyan azzal amit az előzőekben is megadtál. Erre a paypal számlára már gond nélkül tudsz majd annyi zsét utalni amennyi a goldhoz kell. Paypal al már fogsz tudni vásárolni us live on. De ezt majd megerősíti valaki aki már vásárolt is így.

(#19797) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Nem akar valaki most Fifa 15-özni? :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#19798) tDr1v3r válasza Def26 (#19795) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vagy régiófüggetlent. G2A-n úgy nézem hogy csak az van.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19799) tunkiih válasza eastone1 (#19796) üzenetére


tunkiih
őstag

Ha az átalakítással átmehetsz US livera, továbbá a worldwide live kód a nevéből adódoan mindenhol használható és külföldi webshopokban 45 dollárért lehet venni paypallel hivatalos adatokkal kiküldve mailre 50 dolláros gift cardot, akkor igazábol van értelme egyáltalán emigrálni meg szórakozni bármivel is(adatok és társai)? lehet valamit felre értettem.. :)

[ Szerkesztve ]

(#19800) eastone1 válasza tunkiih (#19799) üzenetére


eastone1
senior tag

Az alap szitu az volt hogy miért baszakszik a live játékok alatt. Anno én a cod ghost miatt emigráltam. Sokaknak akik csak régiót váltottak nem sikerült a letöltés. Nekem így pöcc röff. Nálam ez volt az indok. De ha a magyaron is ugyan olyan a youtube és van zenecsatorna akkor sanszos hogy visszajövök magyarra. Úgy is csak egy pár olyan játék lesz ami most azonnal de rögvest. Ennél a párnál meg nem lesz gond az az egy két ezres különbség.
A többit meg úgy is itthon használtan veszem meg.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.