Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) gduck válasza gulb (#19390) üzenetére


gduck
addikt

Sajna még nem.

(#19402) Zjunior


Zjunior
veterán

Shadow of Mordort veszi vki?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19403) Krisz0630 válasza Zjunior (#19402) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én nagyon gondolkodom rajta, de akkor lehet,hogy be kell "áldoznom" helyette az AC Unity-t. Mindkettőt nem veszem meg az tuti. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#19404) MunezXBK válasza Zjunior (#19402) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is gondolkozom rajta. Lesz abban multi, nem mi?

(#19405) tunkiih


tunkiih
őstag

Esküszöm örülök ennek az októberi Chariot gold játéknak, hasonlít a Rayman Legends-re, a barátnőm pedig csak azzal volt hajlandó játszani koperativba, jó buli volt, így nem kell megvenni a Rayman-t. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19406) Zjunior válasza MunezXBK (#19404) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem tudom:/...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19407) godzsy2 válasza dunc (#19386) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én december óta kb. 3x futottam bele rossz live szolgáltatásba. Érdekes ilyet olvasni mástól.

(#19408) bulikavagyok válasza godzsy2 (#19407) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én meg december óta ma másodszor.. bár én nem játszok túl sokat. :)
De például tegnap este végig nyomtam a Fifát minden gond nélkül, és csak utána láttam, hogy többen panaszkodtak más fórumon, hogy állítólag szarakodott a Live. :F

(#19409) norbi2010


norbi2010
őstag

Nem tudom hányan farmolták a Treasure Cave-et Destiny-ben, de többet már nem lehet. :(

(#19410) oriic válasza norbi2010 (#19409) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja patchelték. Meg mást is. Queen küldetésben a legendary-ből már nem lehet Ascending Shardot csinálni. Így kb feleslegessé válik a Queen bounty. Én nem is tolom többet.

Live-Die-Respawn

(#19411) pelenka35 válasza MunezXBK (#19395) üzenetére


pelenka35
őstag

Kíváncsi vagyok ,megvarom :-)

Egyébként hogy van az utolsó 30mp felvétel?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#19412) tDr1v3r válasza pelenka35 (#19411) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Snap-be berakod a Game DVR-t és az End Record-ra rányomva tudod menteni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19413) i@lex válasza oriic (#19410) üzenetére


i@lex
őstag

Én Eventeken gyűjtögetek. :)

[link]

(#19414) Def26 válasza pelenka35 (#19411) üzenetére


Def26
félisten

Ha van kinected akkor csak mond ki, hogy "xbox record that". ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19415) pelenka35 válasza Def26 (#19414) üzenetére


pelenka35
őstag

Van.
Nekem nem él a fifa,pre..purcased valamit ír.

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#19416) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

Pár napja vettem én is egy One-t.
Felnéztem kicsit ide, gondoltam más is tapasztalt ilyet és megnyugodtam, hogy igen. :)

Sajnos nekem is sikerült kifognom egy olyant amelyikben tücskök laknak és abből is a jó hangos fajta.Rettentő ronda hangja van.Nem is értem anyósom 8 éves laptopjának van ilyen hangja.

Sima játék alatt nem hallani (ha lehalkítom se), max néha picit, de mikor hagyom a gépet letölteni és aludni vagy pihenni készülök, akkor aztán durva.Remélem nem fog bekakálni, mert akkor elgurul a gyógyszerem. :o

Hála az égnek a hűtése viszont hangtalan.

(#19417) MunezXBK válasza karakpecze21 (#19416) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Cseréltesd ki.

(#19418) karakpecze21 válasza MunezXBK (#19417) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát nincs hozzá lelki erőm, egyelőre.2 napja van nálam és örülök, hogy végre mindent frissített telepített.
Alig tudtam még játszani. :)
Én megbarátkozok vele, csak halottam haverét aki még tavaly vette, annak 0 hangja van.Az enyém meg olyan mint egy morzsoló egy kis tücsökrajjal keverve.
Én speciel durván 3m-re vagyok a géptől és este halk hang mellet elég erősen hallom.Mondjuk, lehet a szekrény is felerősíti kicsit.

Bízom benne, hogy ez a működését nem bafolyásolja, mert a pc-ben is van olyan hdd, ami a kezdetek óta darál.
Bár nem tudom, a telepítés piszok lassú.Lemezes COD Ghost 1 óra volt szerintem.

Na majd holnap nyomatok egy hangfelvételt, az enyém tuti hallatszik majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#19419) 19Vico81 válasza oriic (#19374) üzenetére


19Vico81
tag

Szép játék, kb. már a 386osom futottunk ilyenek.
Emellé megint jön a vezércsel, hogy csak új játék a másik meg az előző hónapról ? :C

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

(#19420) dunc válasza karakpecze21 (#19416) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem lesz baja, itt nagyon sokan beképzelik a hangokat, és ezen kívül nem találkoztam még más hibával.
Ha meg elromlik garanciás, viszi-hozza a futár, és jó napot, tehát no para.

(#19421) oriic válasza 19Vico81 (#19419) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most csak egy játék lesz ingyenesen októberben.

Live-Die-Respawn

(#19422) B3ny00 válasza Zjunior (#19402) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Én tervezem.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19423) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nagyon jo lett ez a FIFA 15, de visszajatszasoknal sokszor elegge szaggat. Remelem oevosoljak egy patchel, mert mocskosul ront az osszkepen.

(#19424) Zjunior válasza ForRedGlory (#19423) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem nem szaggat...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19425) dunc válasza ForRedGlory (#19423) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem a 50hz pipa kivételekor nem szagatt, amikor szagatt azt tapasztaltam, hogy ép automatikusan visszajátszást ment. Viszont online mecsnél van, hogy mindkét félnél megáll, akár 3-5 másodpercre is)

(#19426) Gabor1985


Gabor1985
tag

Elég sok hangos gépröl olvastam itt az elmult napokban.. én szerintem megfogom várni a fehér verziót a sunset overdrive al. Remelem az mar nem lesz tele hibàs darabokkal :)
Vagy szerintetek? Van még itt olyan aki arra fog elörendelni??

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#19427) dunc válasza Gabor1985 (#19426) üzenetére


dunc
nagyúr

Szép a fehér! Nincs hibás széria, a hang dolog se hibajelenség, sokszor beképzelt dolog csak. (persze gondolom azért előfordul hiba)

[ Szerkesztve ]

(#19428) ForRedGlory válasza Zjunior (#19424) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaj hagyjuk mar koran reggel a hulyeseget. Goloromnel sokszor igenis szaggat. Ha nem latod, halvany lila fogalmad sincs mi az, amikor egy jatek nem folyamatos. :(

Mellesleg egybol gondoltam hogy valaki beirja hogy nem szaggat, csak sajnos ez a tenyeken rohadtul nem valtoztat.

(#19429) Zjunior válasza ForRedGlory (#19428) üzenetére


Zjunior
veterán

Dikk haggyad már!
NEKEM NEM SZAGGAT szarul van beallitva a tv-d vagy vegyel normalisat input lagg user error:)
Ennyi!
Ha vergodsz nekem akkor sem szaggat;)!
Te vagy az elso aki irja h szaggat biztos a tobb millio felhasznaloval van a baj, az arcodbol meg vegyel vissza!:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19430) ForRedGlory válasza Zjunior (#19429) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Javaslom hogy olvass vissza. Mar irta mas is. :U Az arcommal semmi baj, a bajom azzal van, ha valaki nem latja a fatol az erdot. Ha gep ele kerulok, majd keresek neked linket ha neked nem megy a gugli.

Az input lagnak semmi koze ahhoz, hogy szaggat visszajatszasok kozben. Egyeb okossagot meg szeretnel meg osztani? Meseld mar el hogy az input lagnak milyen hatasa van egy elore felvett, felhasznalo altal csak nezheto videoban... Ez tenyleg erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#19431) karakpecze21 válasza dunc (#19420) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na ma alaposabban meglestem a hangot.Nekem is, mint nemrégiben írta valaki, csak dash alatt adja a hangot.Játék alatt néma.Hát ez érdekes.

Hát én is úgy vélekedek, hogy ezért most az elején nem cseréltetem, mert nem bírnám kivárni. Max majd kicsit ha már ráuntam.

Viszont a hang nem beképzelés, sajnos létezik, itt a videó.
Ha nem teszem a gép fölé a telefont akkor a mikrofonja sajnos nem adja át, pedig füllel hangos, de ha fölé teszem, akkor meghallod a videó végén milyen szépen muzsikál a masina. :(

Ugye milyen szép?

[ Szerkesztve ]

(#19432) Def26 válasza ForRedGlory (#19428) üzenetére


Def26
félisten

Ps4 után nekem a bf4 is szaggat és érezhetően leesik az fps is. Ez ilyen. Majd jön a csudálatos cloud power meg a dx12 és akkor kánaán lesz. :D

Egyébként van fejlődés mert ennél sokkal szarabb volt megjelenéskor. Most sem egy villámjózska a menü de akkor pff szerintem használhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19433) pzstm válasza Def26 (#19432) üzenetére


pzstm
titán

ebbe most nem mennék bele, szerintem túlvagyunk villámjóskán, miután múlt hétvégén volt szerencsém Ps4 menüben bolyongani :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19434) SütiGTi válasza karakpecze21 (#19431) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nagyon szép hangja van :)

(#19435) karakpecze21 válasza SütiGTi (#19434) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ugye....Hát nekem mindig sikerül kifogni mindenből...
Lehet be kéne fújjak egy kis WD40-et, állítólag az mindent megjavít. :)

(#19436) RichieTri válasza Def26 (#19432) üzenetére


RichieTri
senior tag

"Majd jön a csudálatos cloud power meg a dx12 és akkor kánaán lesz."

Ezt elmagyaráznád...! Légyszi :)

Követem mindkét next-gen topikot (mivel majd valamikor beruháznék egyre), infot gyűjtök.
Volt x360-om. Azt szerettem,viszont a XO eddig nem győzött meg.
Amit említettél az megint valami "turbósítás" mint a kinect-től elvont erőforrás?

Esetleg más valaki tud jövőbeli XO optimalizálsról?

Köszi

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#19437) SütiGTi válasza pzstm (#19433) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nálad fut rendesen az imc rising dlc? vagy tudtad már próbálni?

(#19438) sch_a válasza dunc (#19420) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem inkább örülj, hogy a tiéd nem ad ki hangokat, ne a többieket hergeld ezzel a képzelődős dumával, kérlek. Ne egy videó alapján mondd, hogy beképzeli az illető. Simán csak nem jön át a felvételen, ennyi. Ez nem az a halk cicergés, amit a legtöbb HDD-nél hallasz, ha közel hajolsz hozzá, miközben dolgozik. Nagyon hangos és zavaró. Nekem is csinálja a dashboardban. Amikor először összeraktam a gépet (és véletlenül a bemenetbe dugtam a hdmi csatlakozót :DDD ), majd bekapcsoltam és képet nem adott, csak ezt a durva hangot, azt hittem kuka az egész és egyből vihetem cserélni.

(#19439) Zjunior válasza ForRedGlory (#19430) üzenetére


Zjunior
veterán

Rákerestem!
1 forumon panaszkodnak ott is a demora:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19440) dunc válasza karakpecze21 (#19431) üzenetére


dunc
nagyúr

A jó szar féle reszelős HDD hang, kb 2 nap múlva nálad is csendesedni fog! Gondolom hibátlanul müködik a géped! Mondom amikor megvettem ilyen volt nekem is két-három napig ameddig leszedtem kb 100gb t, és update et.

(#19441) Tomics


Tomics
addikt

Szerintem én nem is veszek addig One-t amíg ez a reszelős HDD hang problémát ki nem javítják :((
Ez a dolog eléggé eltántorított a vásárlástól :(
Pedig már nyomnám a Forzákat, Fifát ezerrel.

PS4-et nem fogok venni mert a kontrollerje nem gyere be

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19442) pzstm válasza SütiGTi (#19437) üzenetére


pzstm
titán

leghamarabb szombat este/vasárnap lesz rá időm...;(

Külföldiek pedig már nagyon irkálnak :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19443) Donibrasco


Donibrasco
tag

Hagyjátok már ezt hogy az enyém így meg úgy zúg mert rohadt unalmas állandóan ezt látni ha belép az ember!!

(#19444) SütiGTi válasza pzstm (#19442) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nálam valamiért nem akar indulni...vagyis, hát meg kéne vennem....de majd ha esetleg próbáltad és van tapasztalat akkor várok egy infót :)

(#19445) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Sziasztok!

FIFA15 kérdés. A játékban amerikai a régiónk és nem magyar. Ezáltal a mértékegységek nem európai szabványúak. Ezt hol kell átállítani?

(Az XBOX One viszont magyar régiós.)

Köszi!

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#19446) dunc válasza sch_a (#19438) üzenetére


dunc
nagyúr

Az enyémnek is van hangja, mint az összesnek! Ha nem videó alapján akkor, hogy? Menjek mindenkihez családlátogatásra? XD Elhiszem mindnekinek, és az a helyzet, hogy gagyi HDD vel szereltek az ONE k, nekem ha lehetne cserélni HDDt megérné egy SSD, vagy sshdd a többlet kiadást! De sajnos ez van, max dashboard alatt hallani, jaték közbe én nem hallom soha! És az is érdekes ha nem polcon van pl simán asztalon akkor valahogy kevésbé hallom. Az is probléma ha valaki halja a zajokat utána már csak arra koncetrál, és nem élvezi az egészet! :( Remélem a következő szériába egy jobb minöségű HDD kerül, továbba arra is kiwi vagyok, hogy ha van 1TB s hdd vel szerelt széria, ott mi a helyzet hang tekintetébe!? :))

( #19441 )Nyomathajuk a F5öt! :)) Tomics vedd nyugodtan, picit túl van drámázva, mint PS4 esetébe a gyorsan kopó analóg gumi! :D

[ Szerkesztve ]

(#19447) Def26 válasza RichieTri (#19436) üzenetére


Def26
félisten

Még megjelenéskor hangoztatták amikor tömegek háborogtak fel és fordultak el xbox one mellől a ps4 felé, hogy a Microsoft a felhő erejével segíti az Xbox one játékokat. Egyéb dolgokat pl. fizikát fog számolni a Microsoft szerver park és ezt az erőtöbbletet továbbítja a xbox one konzolok felé. Ezzel kis energiát szabadít fel a konzolok számára.

Directx 12 meg egy új sdk ami segít a játék programozóknak optimalizálni és jobban kihasználni a gép hatdverét.

Lesz itt még javulás de én többnyire azt mondom, hogy ha nem kötnek "érzelmek" xbox irányába akkor inkább ps4 -et válasszon az ember. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19448) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Srácok ez a HDD hang nem lehet, hogy az auto-defrag? Elvégre vmi win féleség van a gépen és lehet szépen pakolgatja a szektorokat sorba egymás után. S mivel új gépeken a sok letöltés stb gyorsan teleszórja a vinyót ez eltart egy ideig, bekapcsolási időtől függően. S lehet azért hallani csak DASH-nél, mert terhelés alatt nem működik a funkció, csak a gép "nyugalmi állapotában" (mint azt hiszem win7/8-nál is). :F (Csak elmélkedek.)

(#19449) pzstm válasza SütiGTi (#19444) üzenetére


pzstm
titán

majd nekem is meg kéne venni, még nem tettem meg :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19450) SütiGTi válasza pzstm (#19449) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Most akkor meg kell venni??? :Y
Nem az volt a leírásokban, hogy akinek van season pass-e annak FREE?
Mert akkor nem izgulok tovább és megveszem :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.