Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Def26 válasza pzstm (#20046) üzenetére


Def26
félisten

Fene tudja. pl. dead rising 3, ryse, metro, ugyanannyi dollárban mint usa -ban csak itt 25ft -al olcsóbb a dollár.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20052) pzstm válasza Def26 (#20051) üzenetére


pzstm
titán

7% azt hiszem a VAT ott...első vásárlásnál majd kiderül :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20053) Def26 válasza pzstm (#20052) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem annyit von le amit a store -ban kiír, nem?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20054) pzstm válasza Def26 (#20053) üzenetére


pzstm
titán

USA-nál kiírja, hogy VAT nincs benne, persze Kanadában már könnyen lehet, hogy benne van...próbáld ki ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20055) Buster17 válasza tDr1v3r (#20050) üzenetére


Buster17
addikt

Mert? Mi lesz akkor?

(#20056) vg


vg
addikt

Valaki tolja már a Middle Earth Shadow of Mordor cuccost? Azért kértem, mert HassanAlHajry youtube végigjátszása kb 5 óra, és abból is kb 1 óra az átvezetők. Tényleg ennyire rövid?

[ Szerkesztve ]

(#20057) B3ny00 válasza Def26 (#20053) üzenetére


B3ny00
aktív tag

+vat azt irjaés ad hozzá , tegnap vettem horizont ,de anno mikor megvettem pl nem adott hozzá ha jol emlékszem , de emailek kozott meg tudom szerintem nézni , nem találom régi emaileket , régen mondom ugy emlekszem nem adott hozzá , gondolom cim fuggo azert ott is , tán alaskanal 0% az ado

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20058) Zjunior válasza vg (#20056) üzenetére


Zjunior
veterán

Pfff:/
Tudod ki ad ki akkor ennyi lét érte...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20059) pzstm válasza Zjunior (#20058) üzenetére


pzstm
titán

Most miért??? Rövid, de legalabb optimalizalatlan ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20060) tunkiih válasza pzstm (#20059) üzenetére


tunkiih
őstag

:DDD :DDD Kíváló ár/érték arány! :O

[ Szerkesztve ]

(#20061) MajaG válasza pzstm (#20054) üzenetére


MajaG
senior tag

USA-ban, hol nincs VAT? Oregon?

(#20062) Gabesz77 válasza MajaG (#20061) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Oregon és Alaszka.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#20063) pzstm válasza MajaG (#20061) üzenetére


pzstm
titán

Meg tán Alaszka is, bár en nem birom hideget így Miamiban berelek pecót :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20064) Def26 válasza Gabesz77 (#20062) üzenetére


Def26
félisten

Delaware is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20065) kovsol válasza pzstm (#20059) üzenetére


kovsol
titán

Én PC-n tolom és tökéletesen fut, pedig 2GB-os kártyám van és beállítottam neki így is azt a texturát amihez 3GB-t ír. 60fps fixen egy 7870XT+3570k kombóval 1920x1080-ban high és ultra beállítások vegyesen. Szóval PC-re jól van optimalizálva szerintem, a konzolos verziókat nem próbáltam.

Küldetések megcsinálása meg tuti több 5 óránál.
1óra 29perc játékidőnél jár a mentésem és 5,3% a progress. Lista a küldetések és egyéb megszerezhető dolgokról: [link] [link]

Van mit csinálni bőven mire kimaxolja az ember.

Semmi késleltetés nincs, nagyon jól reagál arra amit nyom neki az ember. Karaktert lehet fejleszteni. És óvatosságra tanít az is, hogy halálunkkor az ork aki megölt fejlődik, így legközelebb erősebb lesz már.
Szerintem jó játék lett az eddig látottak alapján.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20066) Xirtam válasza pzstm (#20042) üzenetére


Xirtam
veterán

Végre , folyamatosan meghalt a FORZA 5. :R

(#20067) bulikavagyok válasza pzstm (#20040) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kaptam és is egy kódot, mindjárt le is tesztelem. Bár a tegnapi Forzázás után semmi jót nem várok tőle.. ezt a játékot egy két évig tuti nem fogja felülmúlni semmi. :D
Viszont az új beta update-nek nagyon örülök, mert a tegnapival voltak gondjaim. Meg is fogadtam, hogy ha felkerül egy stabil a gépemre, ki is szállok a béta programból. :)

[ Szerkesztve ]

(#20068) pzstm válasza bulikavagyok (#20067) üzenetére


pzstm
titán

nagyon jó móka volt valóban a tegnapi......én 10 percet adtam a crewnak...és mentem egy újabb futamot a Horizo2-ve, majd még egyet és zöld szalagom lett végre :DDD :C

Jah meg legyőztem a vonatot :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20069) Xirtam


Xirtam
veterán

FH 2

(#20070) bulikavagyok válasza pzstm (#20068) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Annyira jó volt, hogy kettőig abba sem bírtam hagyni. A vonatos versenyt is le fogom még nyomni párszor...:))
Grat az új karkötődhöz! :D

(#20071) vg válasza kovsol (#20065) üzenetére


vg
addikt

Jól megmondtad, tuti több. Tuti HassanAlHajry vágta direkt rövidre az első játékos végigjátszását. Amúgy ez nem pc-warez topik.

[ Szerkesztve ]

(#20072) pzstm válasza bulikavagyok (#20070) üzenetére


pzstm
titán

jah és nem is mondtam, hogy most dobott fel valami olyat, hogy joinoljak valami klubhoz, hogy együtt is csinálhassunk küldetéseket...szerintem ezért nem ment tegnap a coop...ma este Win 10 telepítés közben lehet megpróbálhatnánk :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20073) bulikavagyok válasza pzstm (#20072) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja tényleg a klubok! Ezek szerint Te tegnap este még nem voltál túl a klubválasztáson?! Van egy magyar klub (RHUN -ha jól emlékszem), lépj be oda, és nyomjuk együtt a karriert, ha van rá lehetőség.

(#20074) pzstm válasza bulikavagyok (#20073) üzenetére


pzstm
titán

még nem...mondtam hogy nagyon elején vagyok....felajánlotta Majornelson klubját meg az RHUN-t, de még nem csatlakoztam...remélem tudok utólag is....Majornelson klubja a világon a második volt jelenleg, ő is friend listemen van ugyebár

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20075) kovsol válasza vg (#20071) üzenetére


kovsol
titán

Én csak megpróbáltam a tapasztalataim alapján hozzászólni, de látom neked csak ez a flegma lekezelő stílus megy. Nekem biztos sokkal több lesz mint 5 óra, és a mellék küldetések gondolom csak dísznek vannak, csak a fő szál 5 órás speed runjából áll egy játék. Én kérek elnézést, hogy be mertem írni ebbe a szent topicba egy játékról.
Ne is válaszolj, mert nem nézek be mostanában ide többet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20076) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Tegnap "uninstalláltam" a PES és a FH2 demókat a boxomon, viszont még mindig azt írja rájuk, hogy "ready to install". Hogyan tudnám véglegesen törölni a gépről, hogy ne foglaljanak feleslegesen helyet a gépen? :F

(#20077) medvekutya válasza vg (#20071) üzenetére


medvekutya
aktív tag

miért ne lehetne másnak az a véleménye, hogy több mint 5 óra ? amúgy te kérdezted, hogy ki játszik véle ? ;)

[ Szerkesztve ]

(#20078) adrian94


adrian94
őstag

Látom itt az előző hozzászólásoknál, hogy itt mennyi az áfa, ott mennyi az áfa stb...

ha veszek pl Amerikai live-on egy játékot és azt írja, hogy 60 $ akkor nem annyit kell fizetnem hanem többet (+ áfát) ? vagy hogy van ez ? :D

Def26:

ezt, hogy érted ?

"Már csak az a kérdés, hogy kanadai amazon -on tudok e vásárolni feltöltőkártyát"

ha veszel feltöltő kártyát akkor amazonon, vagy ebayen, ilyen helyeken veszed meg ? itthon nem kapható vagy mi az oka ennek ?

meg sokan írják, hogy Alaszkába regisztráltak és "onnan játszanak" ... ezt mire értitek ? hova vagytok beregisztrálva Alaszkai címmel ?

[ Szerkesztve ]

(#20079) Xirtam válasza adrian94 (#20078) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak 2015 januártól, de amúgy Alien Isolation a kínai store-ba 11 ezer ft. ;)

(#20080) vg válasza medvekutya (#20077) üzenetére


vg
addikt

Már bocs, de letorrentező pc-s nszerv méricskélős, -tuti több- vélemény nem igazán mérvadó.

(#20081) Def26 válasza Xirtam (#20079) üzenetére


Def26
félisten

Kár, hogy nem tudunk ott vásárolni. :( Valaki próbálta esetleg?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20082) Madwe válasza vg (#20080) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát pusztán azért, mert az általad kérdezett játék hosszúságát a pc-s tapasztalatai alapján osztotta meg... Gratulálok :C 1. nem mondta, hogy torrentezte volna 2. nem méregette az nszervét csak te, a mostani hszeddel 3. az alapján jelentette ki, hogy több lesz, hogy játszott vele, s látta meddig jutott eddig x óra elteltével. te ellenben nem, s pont erre voltál kíváncsi. De látom ha valaki megemlíti a pc-t meg a játékot te már agyvérzés közeli örjöngésbe kezdesz :D

(#20083) B3ny00 válasza kovsol (#20065) üzenetére


B3ny00
aktív tag

jo amugy a jatekmenet , engem erdekel nagyon a game.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#20084) Xirtam válasza Def26 (#20081) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha van dolláros feltöltőd és be van aktiválva akkor tudsz ott vásárolni.

Pár kép még, mert nem bírok vele betelni! :D

FH2

[ Szerkesztve ]

(#20085) medvekutya válasza vg (#20080) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nos akkor kivárhatod a harmadikát, mert úgy tūnik, hogy nem tapossák össze egymást a digitális verziót más fiókon megvásárlók :)

(#20086) godzsy2


godzsy2
senior tag

Még egy utolsó kérdésem lenne erről a Home-olásról. Az érdekelne, hogy hány másik profil tudja használni a home-olt profil cuccait? Csak egy vagy akár több is? Magyarán ha az én gépemen van két profil, akkor mindkettő látja a harmadiknak home-olt profil játékait?

(#20087) godzsy2 válasza bulikavagyok (#20067) üzenetére


godzsy2
senior tag

"két évig tuti nem fogja felülmúlni semmi."

A DriveClub már most kenter beveri grafikailag a FH2-t. :P Mondjuk az nincs sajna XOne-ra.

(#20088) Xirtam válasza godzsy2 (#20087) üzenetére


Xirtam
veterán

DriveClub nem is open world! ;)

(#20089) vg válasza Madwe (#20082) üzenetére


vg
addikt

Valóban nem szoktam méregeti a nem létező pc nszervem. Viszont, látom neked is alapvető érdeked, esetleg valami abbéráció miatt kényszert érzel beleírni egy olyan konzolos topicba hülyeségeket, úgy, hogy még a MM-ban sem láttál még Xb1 gépet közelről. Nem baj. Majd ha valaki már játszott xb1-en a fent említett játékkal, és leírja a tapasztalatát, arra csettintek, és megemelem a korpás kalapom.

(#20090) FefeeX válasza vg (#20071) üzenetére


FefeeX
veterán

Honnan jött a warez megint, te TROLL? :F

Bújj szépen vissza a barlangodba!
Attól még hogy senki nem szeret, nem az a megoldás, hogy beszólsz mindenkinek...

Madwe: sajnos nem csak akkor, hanem úgy általában. Sajnos nem tanították meg a jó modorra. Különben is, csak az írhat a fórumba, akinek őnagysága engedélyt ad. Mert ez a sajátja. :W

[ Szerkesztve ]

(#20091) pzstm válasza godzsy2 (#20087) üzenetére


pzstm
titán

picit erős a kenterbe veri...de majd ha személyesen megnéztem utána mondok róla bármit :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20092) Madwe válasza vg (#20089) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja bocs, az xbox one-os változatnak drasztikusan eltérő a tartalma, teljesen más idő végigjátszani, mint az összes többi, főleg a pc-s /split változatot.
Takarodjak a topikból? aranybogaram,a hszeimmel ezerszer több embernek segítettem itt az elmúlt több mint egy évben, mint te valaha is fogsz :)

(#20090) FefeeX tudom, ismerem a stílusát, de most ez még tőle is sok volt :) biztos szar napja van...

[ Szerkesztve ]

(#20093) dunc


dunc
nagyúr

Az FH2 ről mindenhol nagyon elismerően írnak mindenhol! Laza kikapcsolódásra ideális lehet!

(#20094) mlinus válasza vg (#20089) üzenetére


mlinus
őstag

amúgy hihetetlen hogy tőled még pozitív hangvételű hozzászólást nem olvastam :)

(#20095) FefeeX


FefeeX
veterán

Egyébként Gold-osoknak tölthető a Chariot :)

Gondolkoztam stereo headset adapteren, DE sajnos nem működik az iPhone headsetekkel, mert ott más szabványt használnak... Szintén sajnos nem ez az első eset, hogy az iPhone headsetem nem működik valamivel... Így viszont már nem is érdekes a dolog, mert nem veszek még egy headset-et, csak a box miatt, használom amit adtak + a nagy fejhallgatót :)

[ Szerkesztve ]

(#20096) vg válasza mlinus (#20094) üzenetére


vg
addikt

Pedig volt. A Stick To The Man játékról csak jókat írtam. Biztos elkerülte a figyeled a sok dedós, asztalverésben már agyilag lefáradt egyének végső elkeseredettségében beillesztett te hülye "TROLL" képek miatt.

(#20097) Def26 válasza Xirtam (#20084) üzenetére


Def26
félisten

Én ezt nem értem vazzeg. :( De honnan veszek honkonki dollár feltöltőt? Egyébként megnéztem és 10.800ft az alien. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20098) Xirtam válasza Def26 (#20097) üzenetére


Xirtam
veterán

Hongkongi címmel , és magyar kártyával simán tudsz vásárolni!

(#20099) medvekutya válasza dunc (#20093) üzenetére


medvekutya
aktív tag

megkérdezhetem, hogy miért adod el a gépezetet ? csalódtál benne ?

(#20100) dunc válasza medvekutya (#20099) üzenetére


dunc
nagyúr

Kevés idő, nem tudom 100% ba kihasználni, de még alszok rá egyet!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.